הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Hosting ושירותים נלווים > עסקים מורשים - הודעות ושירות

|!|

סגור את ההודעה

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 17-03-07, 20:55   # 61
IsraKal.co.il
חבר מתקדם

מיני פרופיל

IsraKal.co.il לא מחובר  

תודה וסליחה.

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Omer צפה בהודעה
ואני אגיד שוב כי כנראה שאתה באמת לא קורא מה שאני כותב, יש הבדל ענק בין עסק לחברה, אם אתם עסק, תציגו את עצמכם כעסק כאן ובאתר, אם אתם חברה, תציגו את עצמכם כחברה כאן ובאתר... לא יכול להיות שכאן אתה אומר שאתה עסק ובאתר כתוב שאתה חברה, זה דברים שונים לגמרי.. זה כמו שאני אגיד לך שאני כדורגלן בהפועל וכדורגלן בביתר, זה לא עובד ככה..
אם קיבלת אישור להיות עסק, זה לא אומר שאתה חברה, זה אומר שאתה עסק - התשובה בגוף השאלה שלך..
אתה כנראה לא קורא מה אני אומר, אף אחד לא אמר שאתה לא עסק או חברה, רק אמרתי שתבדוק מה אתה ותציג את זה ככה, לא יכול להיות שבחלק מהמקומות אתה עסק ובחלק אתה חברה.. כמו שכבר אמרתי למעלה, זה לא אפשרי
דיי לחשוב שכל מה שאומרים כאן זה כדי להכנס בכם
אין לי שום אינטרס להכנס בך, תאמין לי שאני לא צריך את הלקוחות שלך או של כל בן אדם אחר כאן..
אני פה בשביל לתרום ולעזור, לא בשביל לבזבז את הזמן שלי על מישהו שלא מוכן לקרוא מה אני כותב ומגיב לי כמה פעמים אותה תשובה, שבכלל לא מבוססת על מה שכתבתי בהודעה שלי..
אז בסדר, אתה לא רוצה לקבל ביקורת, אל תכתוב שאתה מחפש ביקורות ולא תקבל. תציין בהודעה "אני מעוניין בביקורות רק אם יכתבו לי בהצלחה" ולא אני ולא דניאל נתערב..
שיהיה לך יום טוב, אני סיימתי לנסות להתווכח ולעזור למישהו שלא מוכן להקשיב בכלל
אני מצטער,
אנחנו עובדים דרך חברה שרשומה ברשם החברות.
מצטער על אי ההבנות עד עכשיו.
מה שכתוב באתר נכון.

תודה לכולם ומצטער על כל הבלאגן שנוצר עד עכשיו.

אני מצטער על התגובות הלא כל כך יפות שלי, ומבקש סליחה על השגיאות בהן.
אני חוזר בי ואשמח לשמוע תגובות וביקורות בכל הצורות, רק השתדלו לכתוב אותן בצורה יפה וללא ביטויים שלא נעים לקרוא.

נמשיך לשפר, לתחזק ולשנות את אתר החברה כל הזמן.

אני לא רואה שאם האתר הייצוגי שלנו לא מלא אנחנו מספקים מוצר לא תקין. הרי המוצר הוא אירוח ובניית אתרים, ולא האתר הייצוגי שלנו. בנוסף, אני חושב שאנחנו משקיעים מעל ומעבר באתר שלנו, וחושב שזה נכון ונמשיך להשקיע כך.

שוב, המון תודה לכל המגיבים ואני מצטער מאוד אם הוצאתי לכם את החשק לתרום ולהגיב לאנשים נוספים.

אגב,
את מערכת שירות הלקוחות נציג מחר באופן מפורט, אנחנו לא מספיקים ליצור עמוד הסבר עוד היום.
בכל מקרה, ניתן להתחבר אליה עם הדוא"ל demo והסיסמא demo ולראות אותה לבד. הסברים עליה יכתבו מחר. (טופס התחברות מופיע בעמוד הראשי של האתר שלנו)

Last edited by IsraKal.co.il; 17-03-07 at 21:00.. סיבה: שינוי ניסוח

ישן 17-03-07, 21:15   # 62
Boris
חבר על

מיני פרופיל

Boris לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Israkal.net צפה בהודעה
אני מצטער,
אנחנו עובדים דרך חברה שרשומה ברשם החברות.
מצטער על אי ההבנות עד עכשיו.
מה שכתוב באתר נכון.

תודה לכולם ומצטער על כל הבלאגן שנוצר עד עכשיו.

אני מצטער על התגובות הלא כל כך יפות שלי, ומבקש סליחה על השגיאות בהן.
אני חוזר בי ואשמח לשמוע תגובות וביקורות בכל הצורות, רק השתדלו לכתוב אותן בצורה יפה וללא ביטויים שלא נעים לקרוא.

נמשיך לשפר, לתחזק ולשנות את אתר החברה כל הזמן.

אני לא רואה שאם האתר הייצוגי שלנו לא מלא אנחנו מספקים מוצר לא תקין. הרי המוצר הוא אירוח ובניית אתרים, ולא האתר הייצוגי שלנו. בנוסף, אני חושב שאנחנו משקיעים מעל ומעבר באתר שלנו, וחושב שזה נכון ונמשיך להשקיע כך.

שוב, המון תודה לכל המגיבים ואני מצטער מאוד אם הוצאתי לכם את החשק לתרום ולהגיב לאנשים נוספים.

אגב,
את מערכת שירות הלקוחות נציג מחר באופן מפורט, אנחנו לא מספיקים ליצור עמוד הסבר עוד היום.
בכל מקרה, ניתן להתחבר אליה עם הדוא"ל demo והסיסמא demo ולראות אותה לבד. הסברים עליה יכתבו מחר. (טופס התחברות מופיע בעמוד הראשי של האתר שלנו)
אחרי עיון מעמיק בדיון אני יכול להגיד לך שאתה תגיע רחוק, בהצלחה!

ישן 18-03-07, 21:16   # 63
SnOOp
חבר בקהילה

SnOOp's Avatar

מיני פרופיל

SnOOp לא מחובר  

ניראת חמודה מאד. אממ למה אין עבודות שלכם? אתם לא חושבים שזה הכרחי?
העיצוב יבש מאד.. רק את הבאר אהבתי.

ישן 27-03-07, 17:34   # 64
ofir09
חבר חדש

מיני פרופיל

ofir09 לא מחובר  

עיצוב חזק
מקווה שתצליחו,
אופיר.

ישן 27-03-07, 18:49   # 65
EpsilonTal
חבר וותיק

מיני פרופיל

EpsilonTal לא מחובר  

נחמד מאוד!
שיהיה בהצלחה

סגור את ההודעה

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום