הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Off-topic, מחשבים, קהילה ומשוב > Off-Topic וסיקורים

|!|

סגור את ההודעה

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 01-09-06, 15:55   # 51
Beesites
משתמש - היכל התהילה
עסק רשום [?]

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Beesites שלח הודעה באמצעות MSN אל Beesites

Beesites לא מחובר  

זו לא אשמתם הישירה, זו תוצאה ממעשיהם. כמובן שהם לא יכלו לדעת שזה יגיע למצב כזה לכן אי אפשר לכנות זאת אשמתם.
אולי הפעם היית צריך להשתמש ביכולת הפירוש שניתנה ליהודים. אם אתה רומז בצורה כלשהי שאני פרו נאצי או אנטישמי, אז הבושה כולה שלך.

לא אמרתי שאתה פרו נאצי או אנטישמי. אתה פשוט מטיל חלק מהאשמה עלינו. כמו שמאשימים נאנסת ב"מה היית צריכה להסתובב עם חולצת בטן".

ואז הולכים לעניין ההסתברות. אם תקח חוברות פלייבוי כמו שאמרת בטוח תמצא שם את שמך בצופן.
אך האם באותו מקום שתמצא את שמך תמצא גם את תאריך הלידה שלך? וגם את השם של ההורים שלך? ואת העיר שנולדת בה? אני לא חושב...

בטקסט בסדר גודל של התנ"ך אני אמצא דברים מעניינים. קצת לשחק עם הניסוח, קצת להתאים, וכן. אני אמצא דברים מעניינים. אז לא את הרחוב שבו אני גר - אז את הרחוב שבו פעם גרתי.

בתור ספקן אני יכול להביא לך את הדוגמא של חיפוש של המשיח שהיא יחסית מפורסמת...בתקופה שאני לא האמנתי היא הדהימה אותי וגרמה לנסות ולחפש את האמת. כאשר מחפשים שם משיח ומוצאים ויש משפט שמתחבר לביטוי (אות משותפת) שאומר למה אתה צריך לדעת את שמי אז...הסתברות שמה הסתברות. בעצם...גם אנחנו הסתברות אז בו נעזוב את זה.

די. עכשיו שיכנעת אותי. שאם יחפשו מילה בת ארבע אותיות על פני טקסט בן עשרות אלפי אותיות באיזה דילוג שרק רוצים קדימה אחורה ולצדדים יפלו על משפט כזה.

אבל בשביל מה אתה צריך להתווכח איתי? אני לא בנאדם בעל אמונה פרימיטיבית שלא יכול לקלוט את האמת? בשביל מה אתה מבזבז זמן בלהגיב לתגובותי? אז אתה יודע מה...ברגע שאתה תוכיח ב-100% שהדרך שלך נונה אני אוכיח ב-100% שהדרך שלי נכונה (ברור שאף אחד מאיתנו לא יגיע לרגע הזה).

אני לא מנסה להוכיח שהדרך שלי טובה, ולמען האמת לא איכפת לי באיזו דרך תלך. אני לא מחפש להנהיג ולגרום לאנשים שיבחרו בדרך שלי. הבעיה שלי היתה עם הבחור השני שהגיע לפה עם כל מיני משפטים כמו "הקדוש ברוך הוא יביא לכם בהפוכה". הוא רוצה להאמין? שיאמין. שיהיה בריא, ואני מאחל לו כל טוב. מה שצריך להביא בחשבון זה שבפורום הזה יש הרבה ילדים שיכולים בטעות להשתכנע מהדברים שלו.

ישן 01-09-06, 16:00   # 52
ani
חבר וותיק

מיני פרופיל

ani לא מחובר  

אני לא מבין על מה הוויכוח.
אז אני "כופר" אז מה?
מה אכפת לך?
אז אני יגיע לגהנום, מה אכפת לך?
אני רוצה לחיות ככה.
זה מה שמתאים לי.
אני לא מבין.
ותראה חס וחלילה אני לא מזלזל בדתיים ואני אפילו מאוד מעריך.
וגם אוהב את הדת.
אפשר ללמוד ממנה הרבה דברים חכמים.
אבל מה שאתה אומר פה.
זה "אני טוב, אתם חרא, אם תיהיהו כמוני תיהיהו טובים".
עכשיו אתה מאמין בתורה תאמין.
אבל אל תגרום לנו לשנוא אותה.
כי מה שאתם מנסים לעשות כל פעם שאתה מנסים לקרב אותנו לתורה, זה רק מרחיק.

שבת שלום לכולם

ישן 01-09-06, 16:05   # 53
BHXHUI
Rar.co.il

מיני פרופיל

BHXHUI לא מחובר  

ציטוט:
לא אמרתי שאתה פרו נאצי או אנטישמי. אתה פשוט מטיל חלק מהאשמה עלינו. כמו שמאשימים נאנסת ב"מה היית צריכה להסתובב עם חולצת בטן".
שוב אני אומר, זו אשמה כתוצאה ממעשים שחושבים עליהם בהתחלה אמורים להביא רק טוב.
למשל, בתחילה היה נראה שלחסל את סלאחד שחאדה עם 2 פצצון של טון זה רעיון טוב. לאחר המעשה גילינו שנהרגו איתו עוד כמה ילדים ומספר גדול של חפים מפשע.

ציטוט:
בטקסט בסדר גודל של התנ"ך אני אמצא דברים מעניינים. קצת לשחק עם הניסוח, קצת להתאים, וכן. אני אמצא דברים מעניינים. אז לא את הרחוב שבו אני גר - אז את הרחוב שבו פעם גרתי.
ואז מסתכלים על הסתברות (יש מחקר מדעי על הקשור לצופן הכמה אוניברסיטאות)- המרחק בין הדברים. זה לא שבתחילת בראשית תמצא את השם שלך ובסוף דברים תמצא את הרחוב. הכל צריך להיות בהסתברות לא הגיונית.

ציטוט:
די. עכשיו שיכנעת אותי. שאם יחפשו מילה בת ארבע אותיות על פני טקסט בן עשרות אלפי אותיות באיזה דילוג שרק רוצים קדימה אחורה ולצדדים יפלו על משפט כזה.
כך אתה מאמין...זו בחירתך והיא לגיטימית, אני לא מאמין מבחינה הסתברותית שנפילה על משפט כזה שקשור לנושא החיפוש באופן ישיר הגיוני.

ציטוט:
אני לא מנסה להוכיח שהדרך שלי טובה, ולמען האמת לא איכפת לי באיזו דרך תלך. אני לא מחפש להנהיג ולגרום לאנשים שיבחרו בדרך שלי. הבעיה שלי היתה עם הבחור השני שהגיע לפה עם כל מיני משפטים כמו "הקדוש ברוך הוא יביא לכם בהפוכה". הוא רוצה להאמין? שיאמין. שיהיה בריא, ואני מאחל לו כל טוב. מה שצריך להביא בחשבון זה שבפורום הזה יש הרבה ילדים שיכולים בטעות להשתכנע מהדברים שלו.
עם כל הכבוד לו, הוא עדיין לא סמכות דתית בארץ וכל מה שהוא כתב זה סה"כ עוד אשכול מבין אלפים בפורום ומיליונים בכל האינטרנט. רב? עוד איכשהו יכול לעשות שטיפת מוח. משתמש בפורום? חחח (זה מספיק, לא?).

יהוה לא יביא לנו בהפוכה, הוא לא יעשה כלום למי שלא מאמין כרגע.
כמו כן, אני לא מאמין שהילדים בפורום ישתכנעו מדברים שמישהו אומר, לכל אחד יש את הדעה שלו ובתור ישראלי אני יודע שיש לנו את התכונה- גם אם אנו טועים לעולם לא נשנה את דעתנו.

ושוב דברי סיכום, אני אזכיר את מה שאמרתי:
הרסנו את מהות האשכול עם הויכוחים האלה, וזה לא אשמת מישהו אחד אלא אשמת כולנו.
הפואנטה פה היא למה להתווכח ולהתעצבן על דעה, שכל אחד יעשה מה שהוא רוצה מתי שהוא רוצה בלי שיגידו לו כלום.

ישן 01-09-06, 16:10   # 54
d0rix
מתאורר / יצא בחוץ

מיני פרופיל

d0rix לא מחובר  

הבנאדם העלה פה נושא חשוב מאוד...ותנסו להבין אותו ולא ישר לדחות ולשנוא את התורה.
אני מציע לכולם לפני שאתם מגיבים פה, לנסות להתעמק בנושא הדת ולהיות בטוחים במה שאתם אומרים.
שבת שלום

ישן 01-09-06, 17:17   # 55
Pavel
WBD.co.il

מיני פרופיל

Pavel לא מחובר  

אני מאמין בתורה, מאמין באלוהים, אני יהודי אבל אני לא אשים כיפה ואעשה ציציות או משהו.
אני לא בטוח שאלוהים רוצה שהאנשים לא יתקדמו בחיים, אלוהים נתן לאדם את המוח והשכל בשביל שהוא לבד יוכל להתקדם ולעשות את החיים שלו יותר טובים.
חוץ מזה, תפסיקו לנסות לשכנע אנשים לחשוב איך שאתם חושבים ולעשות מה שאתם עושים..

ישן 01-09-06, 17:23   # 56
mayden
Авторитет

מיני פרופיל

mayden לא מחובר  

ועוד פעם כל וויכוח שמוזכרים המילים: "דת" "תנ"ך" "גזען", הופכים לאשכול של וויכוחים ובולשיט אינסופי.

מספיק :\

ציטוט:
" זוכרים בשביל ללמוד, יודעים בשביל ללמד, מבינים בשביל לתכנת.."

ישן 01-09-06, 18:17   # 57
k.machine
תודה על תרומתך.

k.machine's Avatar

מיני פרופיל

k.machine לא מחובר  

אני רואה שהנקודה שלי הובהרה כמו שצריך...

שבת שלום לכולם.

סגור את ההודעה

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום