הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Off-topic, מחשבים, קהילה ומשוב > Off-Topic וסיקורים

|!|

סגור את ההודעה

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 01-09-06, 07:34   # 1
k.machine
תודה על תרומתך.

k.machine's Avatar

מיני פרופיל

k.machine לא מחובר  

אוליי נפסיק להתערב בחיים של אחרים ונמתקד בשלנו?

קרה לכם שהלכתם ברחוב ובא אליכם איזה חרדי והתחיל להרצות לכם על החיים שאחרי המוות? או שהתחיל לפזר "איומים" על דברים איומים שיקרו לכם אם לא תתרמו לו כסף? קרא לכם שאמרתם לעצמכם חלאס, נמאס לי! מכל האנשים האלה שמתערבים לי בחיים ומנסים לשטוף לי את המוח בבולשיט?

ובכן לי זה קרה. וזה קורה גם היום.

מכירים את זה שמישהו מתערב בעניינים שלכם? אף פעם לא אמרתם לו "אל תכנס לי לכיס בבקשה" או "אל תדחוף את האף למקומות אישיים בבקשה", ו..ניחשתם נכון. זה קורה כאן גם היום.

יש בעייה חמורה לאנשים מסויימים שהם לא מבינים את המשפט הידוע "מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך". שונא שמתערבים לך בחיים? אל תתערב לאחרים. אתה לא רוצה שמישהו יבוא ויתחיל לשפוך עליך חרא ברחוב? (סליחה על הבוטות) אז אל תשפוך על אחרים.

החברה הישראלית בנוייה ממספר זרמים שונים. כל זרם עם הדעה שלו ועם החיים הפרטיים שלו. ככה כל אחד רוצה את זה כדי לבנות את האישיות שלו על פי ההעדפות האישיות שלו, ולא על פי מה שאנשים אחרים אומרים, או מנסים לומר.

כאשר בא בנאדם מסויים, עם החוצפה על הפנים, ומתחיל להרצות לי על דת, באמצע הרחוב, זה נורא מעיק. מתוך כבוד לאותו אדם שהוא עושה את זה מתום לב אני פשוט אומר לו, סליחה, אבל אני לא מעוניין לשמוע את מה שאתה אומר משני סיבות:
1) החיים שלי הם שלי בלבד. המושג "שלי" מתייחס אליי. לא אליך. אתה לא תבוא אליי ביום קיץ בהיר ותגיד לי לשנות אותם.
2) (באופן אישי) הייתי באותה עמדה כמוך. ומצטער, אתה לא יכול לעבוד עליי (או לנסות) עם הסיפורים המטומטמים האלו שאם אני יתרום לך כסף (שבסופו של דבר ילך לכיס שלך) אז אני יקבל מקום יותר טוב בגן עדן. זה פשוט לא עובד. אם כבר אתה מנסה להשיג כסף נואשות, אז או שתלך לעבוד(בשיא הרצינות) או שתשב בפינה ותניח מולך כוס עם קצת עודף, ואנשים שעוברים, אם יחליטו, יתנו לך כסף מרצונם. אבל בשום אופן אל תמכור לאנשים שטויות וסיפורים כדי לגלגל עוד קצת שקלים לכיס, על חשבון סיוטים בלילה (לא סתם אומר את זה)

הסיפור שנתתי עכשיו בא במטרה לומר לכל היפי נפש שבפורום:
תתעסקו עם החיים הפרטיים שלכם. אם באתם לפה רק כדי ליצור וויכוחים ובאלגנים כדי להוכיח שעברתם משהו בחיים שלכם שמצדיק הרס של חיים אחרים, זה לא שווה את זה.

אשכולות שנפתחים במטרה להחזיר אנשים בתשובה הם בדיוק אותו דבר כמו דתי שעוצר אותך ברחוב ומתחיל לשפוך עליך חרא. זה סתם יוצר מתחים. זה סתם יוצר וויכוחים מיותרים. וזה סתם יוצר שסעים בקהילה.
מי שרוצה לחזור בתשובה, מרצונו החופשי, מוזמן לבקר באתרי דת. אני בטוח שיש הרבה כאלו, והם מוכנים לשנות את החיים של אותו גולש מלמעלה למטה.

זה המקום וזה הבמה הנכונה לספר לכם שבזכות הדת הבית שלי נהרס. (איבדתי אבא)
אמנם חלק מכם יחשבו שהאשכול בנימה של כעס מתוך העבר שלי, אבל אני מודיע שזה לא.
אני עברתי חוויה בחיים שגרמה לי לשנוא את הדת(לא את הדתיים - אני עדיין לא גזען) ואני מאמין שיש עוד הרבה כמוני.

אנא מכם,
תחסכו את המריבות שנגרמות בגלל אשכולות טפשיים בעלי מטרות מטומטות. (אני מקווה שהבנתם את הכוונה שלי- לאיזה נושאים אני פונה)
זה חסר כל תועלת.

המשך יום נעים.

ישן 01-09-06, 07:38   # 2
עמרי שוסטר
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

עמרי שוסטר לא מחובר  

הניסוח שלי טיפה שונה משלך, אבל אני מסכים איתך לחלוטין.

ישן 01-09-06, 07:45   # 3
edenb
מתאורר / יצא בחוץ

מיני פרופיל

edenb לא מחובר  

צודק בהחלט.
אבל אם אתה הרי יודע שהכל בולשיט אל תתיחס

ישן 01-09-06, 07:47   # 4
Kuchi
הוסטסניון

Kuchi's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל Kuchi

Kuchi לא מחובר  

אמרת וצדקת בזמן האחרון באים לפה מלא לפורום חחחח עזוב תרחוב !
אני יתחיל לקרוא לחברה האורטודוסקים חבל !!!

ישן 01-09-06, 08:41   # 5
עידן לוי
חבר חדש

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל עידן לוי שלח הודעה באמצעות MSN אל עידן לוי

עידן לוי לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי k.machine
קרה לכם שהלכתם ברחוב ובא אליכם איזה חרדי והתחיל להרצות לכם על החיים שאחרי המוות? או שהתחיל לפזר "איומים" על דברים איומים שיקרו לכם אם לא תתרמו לו כסף? קרא לכם שאמרתם לעצמכם חלאס, נמאס לי! מכל האנשים האלה שמתערבים לי בחיים ומנסים לשטוף לי את המוח בבולשיט?

ובכן לי זה קרה. וזה קורה גם היום.

מכירים את זה שמישהו מתערב בעניינים שלכם? אף פעם לא אמרתם לו "אל תכנס לי לכיס בבקשה" או "אל תדחוף את האף למקומות אישיים בבקשה", ו..ניחשתם נכון. זה קורה כאן גם היום.

יש בעייה חמורה לאנשים מסויימים שהם לא מבינים את המשפט הידוע "מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך". שונא שמתערבים לך בחיים? אל תתערב לאחרים. אתה לא רוצה שמישהו יבוא ויתחיל לשפוך עליך חרא ברחוב? (סליחה על הבוטות) אז אל תשפוך על אחרים.

החברה הישראלית בנוייה ממספר זרמים שונים. כל זרם עם הדעה שלו ועם החיים הפרטיים שלו. ככה כל אחד רוצה את זה כדי לבנות את האישיות שלו על פי ההעדפות האישיות שלו, ולא על פי מה שאנשים אחרים אומרים, או מנסים לומר.

כאשר בא בנאדם מסויים, עם החוצפה על הפנים, ומתחיל להרצות לי על דת, באמצע הרחוב, זה נורא מעיק. מתוך כבוד לאותו אדם שהוא עושה את זה מתום לב אני פשוט אומר לו, סליחה, אבל אני לא מעוניין לשמוע את מה שאתה אומר משני סיבות:
1) החיים שלי הם שלי בלבד. המושג "שלי" מתייחס אליי. לא אליך. אתה לא תבוא אליי ביום קיץ בהיר ותגיד לי לשנות אותם.
2) (באופן אישי) הייתי באותה עמדה כמוך. ומצטער, אתה לא יכול לעבוד עליי (או לנסות) עם הסיפורים המטומטמים האלו שאם אני יתרום לך כסף (שבסופו של דבר ילך לכיס שלך) אז אני יקבל מקום יותר טוב בגן עדן. זה פשוט לא עובד. אם כבר אתה מנסה להשיג כסף נואשות, אז או שתלך לעבוד(בשיא הרצינות) או שתשב בפינה ותניח מולך כוס עם קצת עודף, ואנשים שעוברים, אם יחליטו, יתנו לך כסף מרצונם. אבל בשום אופן אל תמכור לאנשים שטויות וסיפורים כדי לגלגל עוד קצת שקלים לכיס, על חשבון סיוטים בלילה (לא סתם אומר את זה)

תתעסקו עם החיים הפרטיים שלכם. אם באתם לפה רק כדי ליצור וויכוחים ובאלגנים כדי להוכיח שעברתם משהו בחיים שלכם שמצדיק הרס של חיים אחרים, זה לא שווה את זה.

אשכולות שנפתחים במטרה להחזיר אנשים בתשובה הם בדיוק אותו דבר כמו דתי שעוצר אותך ברחוב ומתחיל לשפוך עליך חרא. זה סתם יוצר מתחים. זה סתם יוצר וויכוחים מיותרים. וזה סתם יוצר שסעים בקהילה.
מי שרוצה לחזור בתשובה, מרצונו החופשי, מוזמן לבקר באתרי דת. אני בטוח שיש הרבה כאלו, והם מוכנים לשנות את החיים של אותו גולש מלמעלה למטה.

זה המקום וזה הבמה הנכונה לספר לכם שבזכות הדת הבית שלי נהרס. (איבדתי אבא)
אמנם חלק מכם יחשבו שהאשכול בנימה של כעס מתוך העבר שלי, אבל אני מודיע שזה לא.
אני עברתי חוויה בחיים שגרמה לי לשנוא את הדת(לא את הדתיים - אני עדיין לא גזען) ואני מאמין שיש עוד הרבה כמוני.

אנא מכם,
תחסכו את המריבות שנגרמות בגלל אשכולות טפשיים בעלי מטרות מטומטות. (אני מקווה שהבנתם את הכוונה שלי- לאיזה נושאים אני פונה)
זה חסר כל תועלת.

המשך יום נעים.
ואללה אחי כשלת בניסיון שהעמיד לפניך בורא עולם
אבא שבשמיים הוא אחד יחיד ומיוחד, דואג לכל יהודי ויהודייה באשר הם
ובוחן אותנו לפעמים אין מה לעשות.
זה החיים וצריך להתמודד.
ובקשר לגזענות,
אני מצטער להגיד את זה אבל כמעט כולכם כאן גזענים ממדרגה ראשונה
איך שאתם שומעים דיבורים על דת ועל מצוות פתאום הפרנויה
שולטת בכם ואתם מפחדים, מהאמת אי אפשר לברוח
וזה עובדה. ויום אחד גם אליכם היא תגיע

ישן 01-09-06, 09:19   # 6
Fector
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

Fector לא מחובר  

תגיד מה שתגיד ..
הבעיה פה היא חרדים לא העניין של התערבות בחיים
כי אם הבעיה הייתה התערבות בחיים יכולת לתת כמה דוגמאות או דוגמא יותר כללית
לא להרצות במיליון שורות כמה חרדים חרא

ראינו כבר ת'דעה שלך עליהם

ישן 01-09-06, 09:22   # 7
Elior
נשמה של הפורום

מיני פרופיל

Elior לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי k.machine

וזה בדיוק מה שאתה עושה. בא לפה, יוצר וויכוחים ובלאגנים, ומתעסק בחיים הפרטיים של אנשים אחרים.

ישן 01-09-06, 09:38   # 8
Lwso.co.il
חבר על

Lwso.co.il's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל Lwso.co.il

Lwso.co.il לא מחובר  

אחי אתה בתור מנהל לא צריך ליצור אשכולות ספאם שכאלה אתה מסכים איתי?
לדעתי כדי לנעול בכדי למנוע עוד ספאם

מייל לפניות:
faq@lwso.co.il

ישן 01-09-06, 09:59   # 9
דניאל
מנהל ראשי

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל דניאל

דניאל לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי עידן לוי
ואללה אחי כשלת בניסיון שהעמיד לפניך בורא עולם
אבא שבשמיים הוא אחד יחיד ומיוחד, דואג לכל יהודי ויהודייה באשר הם
ובוחן אותנו לפעמים אין מה לעשות.
זה החיים וצריך להתמודד.
ובקשר לגזענות,
אני מצטער להגיד את זה אבל כמעט כולכם כאן גזענים ממדרגה ראשונה
איך שאתם שומעים דיבורים על דת ועל מצוות פתאום הפרנויה
שולטת בכם ואתם מפחדים, מהאמת אי אפשר לברוח
וזה עובדה. ויום אחד גם אליכם היא תגיע
דקלמת את זה נורא יפה.

בכל אופן,
האמת היחידה היא שאתה עדין חי במאה ה-16,
תאמין במה שאתה רוצה, תעשה מה שאתה רוצה - אבל אל תנסה להטיף ולשנות לי את צורת החיים.

דבר אחד זה לספר על היופי שבחיים מלאי דת ואמונה,
דבר שני זה לספר איך ש"אלוהים יפגע בי על זה שאני לא שומר שבת".

והאמת כמו שאמרת,
יום אחד במאה הנוכחית, תגיע גם אליך.

sPD Hosting בע"מ | אחסון אתרים | בלוג אחסון אתרים
טלפון להזמנות: 1-599-559977

ישן 01-09-06, 10:37   # 10
Eli-Hai
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

Eli-Hai לא מחובר  

קודם כל אני מצטער ומשתתף בצערך,
וגם לי הייתה חוויה דומה בחצי שנה האחרונה.

לציין רק, שדתיים זה לא גזע, אז מי ששונא אותם (הכללות, הכללות, הכללות) לא נחשב גזען,
ואני כמובן מסכים עם אליאור -
ציטוט:
וזה בדיוק מה שאתה עושה. בא לפה, יוצר וויכוחים ובלאגנים, ומתעסק בחיים הפרטיים של אנשים אחרים.
* יש גם משהו בדברים של Fector.

סגור את ההודעה

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום