הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Off-topic, מחשבים, קהילה ומשוב > Off-Topic וסיקורים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 04-06-06, 21:00   # 21
דניאל
מנהל ראשי

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל דניאל

דניאל לא מחובר  

אבי צדק לאורך כל הדרך,
א.ל.י.ס פשוט נוכלים,
מקווה שלא יצא לכם להתעסק איתם,
יותר מידי כוח וכסף יש לחברה האלה

sPD Hosting בע"מ | אחסון אתרים | בלוג אחסון אתרים
טלפון להזמנות: 1-599-559977
  Reply With Quote
ישן 05-06-06, 12:16   # 22
Eli-Hai
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

Eli-Hai לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Exciter17
שמע אתה חושב שיש לי בעיה נגד וארז?
ניהלתי אתר ראשון מסוגו בארץ לתוכנת שיתוף אתר מצליח אך התקפלתי כי לא יכלתי לממן ולא יכלתי להלחם בכל האיגודים השונים...

כך שאין לי שום בעיה ואני לא רואה בכך עברה.

אך אם מדברים בכללי זה לפי החוקים אכן עברה...
אל תזבל בשכל, בחייאת אבל. כמה אנשים אוהבים לפתח את האתרי שיתוף קבצים (eMule) כל הזמן שלהם, בוא נניח שאתה בן 17-18, אתרי שיתוף קבצים היו קיימים הרבה לפני שלמדת איך לתחזק אתר. אז בלי לזבל בשכל.
  Reply With Quote
ישן 05-06-06, 12:22   # 23
הכל בשקל
מתאורר / יצא בחוץ

מיני פרופיל

הכל בשקל לא מחובר  

חחח יפה תמשיכו ככה העיקר יש וארז
  Reply With Quote
ישן 05-06-06, 12:57   # 24
Beesites
משתמש - היכל התהילה
עסק רשום [?]

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Beesites שלח הודעה באמצעות MSN אל Beesites

Beesites לא מחובר  

המשמעות האמיתית של ההחלטה

לפי דעתי בלבד, המשמעות האמיתית של ההחלטה, למי שקצת יקפיד ויקרא היטב ולא רק כותרות, היא כזאת:

אף אחד לא טוען שהפצת תוכנות בלתי חוקיות היא חוקית. סה"כ מה שקרה זה שאלי"ס טיפה'לה לא עשו את השיעורי בית שלהם, ובתור מקרה ראשון בחרו דווקא במקרה מאד גבולי.

מה שזה אומר בפועל זה בדיוק ההיפך ממה שכל הקופצים בראש חושבים. אני מקווה להאמין שאתם לא חושבים באמת שמישהו פה נתן איזושהי לגיטימציה להפעיל אתרים לא חוקיים. מה שזה אומר זה שהעבודה של אלי"ס (או מי שלא יהיה) תתחיל עכשיו מחדש, אבל הפעם הם יקפידו היטב על פעולה נכונה, ראיות חותכות וכו'.

או במילים עוד יותר פשוטות - איסוף מאסיבי של ראיות מעשרות/מאות האתרים הישראלים שמספקים קישורים להורדות בלתי חוקיות. אם הם היו פועלים נכון מלכתחילה, הם לא היו מגיעים למצב שאליו הם הגיעו. הטעות שלהם היתה שהם הלכו ראשית דווקא על המקרים ה"אפורים" יותר.

ולהזכירכם - על הפרת זכויות יוצרים יש פיצוי קבוע בחוק ללא הוכחת נזק של 10,000 ש"ח על כל הפרה. בחו"ל הוכרו "קישורי עומק" לתוכנות אסורות כבלתי חוקיים, ובייחוד אם מסתכלים על ההקשר שלהם (לדוגמה: פורומים שבהם ניכר מחוקי הפורום עצמו שהם מיועדים להפצת תוכנות בלתי חוקיות).
  Reply With Quote
ישן 05-06-06, 14:38   # 25
yaiRy
האקרפיטבול הנוסטלגי, 2003

מיני פרופיל

yaiRy לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Beesites
לפי דעתי בלבד, המשמעות האמיתית של ההחלטה, למי שקצת יקפיד ויקרא היטב ולא רק כותרות, היא כזאת:

אף אחד לא טוען שהפצת תוכנות בלתי חוקיות היא חוקית. סה"כ מה שקרה זה שאלי"ס טיפה'לה לא עשו את השיעורי בית שלהם, ובתור מקרה ראשון בחרו דווקא במקרה מאד גבולי.

מה שזה אומר בפועל זה בדיוק ההיפך ממה שכל הקופצים בראש חושבים. אני מקווה להאמין שאתם לא חושבים באמת שמישהו פה נתן איזושהי לגיטימציה להפעיל אתרים לא חוקיים. מה שזה אומר זה שהעבודה של אלי"ס (או מי שלא יהיה) תתחיל עכשיו מחדש, אבל הפעם הם יקפידו היטב על פעולה נכונה, ראיות חותכות וכו'.

או במילים עוד יותר פשוטות - איסוף מאסיבי של ראיות מעשרות/מאות האתרים הישראלים שמספקים קישורים להורדות בלתי חוקיות. אם הם היו פועלים נכון מלכתחילה, הם לא היו מגיעים למצב שאליו הם הגיעו. הטעות שלהם היתה שהם הלכו ראשית דווקא על המקרים ה"אפורים" יותר.

ולהזכירכם - על הפרת זכויות יוצרים יש פיצוי קבוע בחוק ללא הוכחת נזק של 10,000 ש"ח על כל הפרה. בחו"ל הוכרו "קישורי עומק" לתוכנות אסורות כבלתי חוקיים, ובייחוד אם מסתכלים על ההקשר שלהם (לדוגמה: פורומים שבהם ניכר מחוקי הפורום עצמו שהם מיועדים להפצת תוכנות בלתי חוקיות).
אני מאמין שבעתיד,
האינטרנט יהיה בעצם הקישור להכל, חוץ מדברים לא ווירטואלים.
תוכנות / סרטים / משחקים וכו' יופצו במחירים שכל אדם יכול להרשות לעצמו ורגשות אשם על "ווארז" יגדלו.
אלה אם כן יהיה שלום עולמי וכולנו נשב ביחד באיזה חושה ונגלגל איזה ג'וינט (:
או לפחות שהקוד הפתוח ישלוט.
ישן 06-06-06, 11:27   # 26
alex
חבר וותיק

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל alex

alex לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי A1ex
הוא בכלל לא היה צריך ליהיות אשם מההתחלה
הוא לא מנהל האתר אלא רק מספק לאתר איחסון
לשאר חברות האיחסון לא עשו כלום(לפי מה שכתוב בכתבה) אבל רק אותו האשימו
משמע הדבר שאם אחיך מספר לך שהוא פרץ לדירה של מישהו ומבקש שתשמור עבורו את הכתובות שאליה פרץ לא הופך אותך לשותף, אז לצערי אתה כן שותף, וכול עוד חברות האירוח ימשכו לתמוך באתרים מהסוג הזה על ידי שיתוף פעולה , ימשכו הפשיעות האלה וחבל...
  Reply With Quote
ישן 06-06-06, 12:22   # 27
The Predator
חבר על

מיני פרופיל

The Predator לא מחובר  

אמאאא
זה הוא?חח
אני מדבר איתו כמעט כל יום חח איזה גבר הוא!!

אל תתנו לעמותת הטרקטורונים לסגור!!!
http://pancher.net/atv/
  Reply With Quote
ישן 06-06-06, 19:03   # 28
אברי
חבר פורום

מיני פרופיל

אברי לא מחובר  

כל הכבוד על העניין שאתם מוצאים בזה, אבל חלק פה עוד לא הבינו על מה מדובר. הסיפור כאן דווקא די פשוט. גוף פרטי אחד הגיש תביעה אזרחית נגד גוף פרטי שני. זה הכל. אין לזה שום קשר לעבירות או לפלילים. לאחר זמן, אותם שני גופים פרטיים הגיעו ביניהם להבנה, והסכימו למחוק את התביעה. לא נקבעה כאן שום הלכה משפטית.

אברי

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום