הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > עיצוב גראפי, תכנות על כל שפותיו וקידום ושיווק אתרים > פורום תיכנות

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 19-07-07, 22:11   # 1
RAS
חבר וותיק

RAS's Avatar

מיני פרופיל

RAS לא מחובר  

[כמה שאלות] למתכנתים שבניכם + לימוד Html

היי, יש לי כמה שאלות.
1. גמרתי לקרוא כאן את כל המדריכים למעט "מסגרות", אתם חושבים שזה רמה טובה ל-Html? יש עוד דברים שאפשר ללמוד?
2. דלגתי על החלק של המסגרות, לדעתכם זה חשוב? (אבל אני יודע את כל העניין עם פריימים למרות שגם זה לא ניראה הכי חשוב.
3. אני רוצה להתחיל ללמוד PHP. קודם כדי לעבור קורס של CSS + JS ואז לעבור? או שלעבור כבר עכשיו?
4. לקח לי יום אחד לגמור את כל הקורס של ה-Html באתר סיגל כמו שאמרתי. זה ניראה הגיוני שאני יסיים הכל ביום אחד? אני זוכר את הרוב.
5. למתכנתי PHP \ ASP או כל שפה אחרת - אתם זוכרים את כל הפונקציות? זה לא קשה לזכור הכל? כמה זמן לכם בעקרון לקח ללמוד PHP \ ASP ועם איזה ידע באתם כאשר באתם ללמוד PHP \ ASP? (ז"א אילו שפות)

תודה.
  Reply With Quote
ישן 19-07-07, 22:17   # 2
Elad-A
הוסטסניון

מיני פרופיל

Elad-A לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Ranker צפה בהודעה
היי, יש לי כמה שאלות.
1. גמרתי לקרוא כאן את כל המדריכים למעט "מסגרות", אתם חושבים שזה רמה טובה ל-Html? יש עוד דברים שאפשר ללמוד?
2. דלגתי על החלק של המסגרות, לדעתכם זה חשוב? (אבל אני יודע את כל העניין עם פריימים למרות שגם זה לא ניראה הכי חשוב.
3. אני רוצה להתחיל ללמוד PHP. קודם כדי לעבור קורס של CSS + JS ואז לעבור? או שלעבור כבר עכשיו?
4. לקח לי יום אחד לגמור את כל הקורס של ה-Html באתר סיגל כמו שאמרתי. זה ניראה הגיוני שאני יסיים הכל ביום אחד? אני זוכר את הרוב.
5. למתכנתי PHP \ ASP או כל שפה אחרת - אתם זוכרים את כל הפונקציות? זה לא קשה לזכור הכל? כמה זמן לכם בעקרון לקח ללמוד PHP \ ASP ועם איזה ידע באתם כאשר באתם ללמוד PHP \ ASP? (ז"א אילו שפות)

תודה.

בקשר לשאלה 5 אחרי שתעבוד תקופה עם PHP אתה תזכור גם את הרוב.
  Reply With Quote
ישן 19-07-07, 22:19   # 3
LosNir
מתאורר / יצא בחוץ

LosNir's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל LosNir שלח הודעה באמצעות MSN אל LosNir

LosNir לא מחובר  

1) כרגע יש לך ידע בסיסי, את הבשר והידע האמיתי לומדים רק מניסיון.
2) כרגע לא ממש לדעתי.
3) כמו שאמרתי, תתחיל לצבור ניסיון, תעשה סתם אתרים / דפים ותלמד. JS לא הכרחי כרגע, עדיך CSS לדעתי.
4) לא מספיק לקרוא, צריך גם לתרגל.
5) יש המון פונקציות, הרבה אני לא מכיר אפילו, תמיד לומדים מניסיון, לדעתי הכי טוב ללמוד את הבסיס של PHP ולהתחיל לפתח, ברגע שאתה נתקע אפשר לחפש בגוגל פתרון לבעיה ואני בטוח שיהיה משהו, אם אני שוכח מה פונקציה מסוימת עושה או שוכח את השם, אני פשוט הולך לאתר של PHP. אני התחלתי ללמוד PHP עם ידע ב CSS ו HTML.
  Reply With Quote
ישן 19-07-07, 22:19   # 4
RAS
חבר וותיק

RAS's Avatar

מיני פרופיל

RAS לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Elad-A צפה בהודעה
בקשר לשאלה 5 אחרי שתעבוד תקופה עם PHP אתה תזכור גם את הרוב.
כמה זמן בערך את מגדיר "תקופה"?
וכמה זמן לך אישית לקח ללמוד + לזכור את כל הקטע הזה עד בניית מערכות שלמות?
  Reply With Quote
ישן 19-07-07, 22:21   # 5
Elad-A
הוסטסניון

מיני פרופיל

Elad-A לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Ranker צפה בהודעה
כמה זמן בערך את מגדיר "תקופה"?
וכמה זמן לך אישית לקח ללמוד + לזכור את כל הקטע הזה עד בניית מערכות שלמות?
כל אחד וההבנה שלו..
  Reply With Quote
ישן 19-07-07, 22:23   # 6
mlnn
משתמש - היכל התהילה

mlnn's Avatar

מיני פרופיל

mlnn לא מחובר  

רוב הזמן משתמשים באותן 10 פוקנציות שמהן בונים פונקציות משלך. ומה שלא זוכרים תמיד יש את php.net.
שימוש במסגרות לא יעיל ולא כדאי [ואני בטוח שמישהו יבוא עכשיו ויגיד שבמקרים קיצוניים הוא כן משתמש, כל כך קיצוניים שעוד לא יצא לו =\].
אתה יכול ללמוד CSS + PHP מ www.webmaster.org.il.
JS לא ממליץ ללמוד בהתחלה, אין לזה ממש שימוש בהתחלה. אחר כך כבר תבין תעניין.
עכשיו זה רק לצבור נסיון, אז תתחיל פרויקטים קטנים וזהו.. בהצלחה.

בחורות ערומות

Last edited by mlnn; 19-07-07 at 22:56..
  Reply With Quote
ישן 19-07-07, 22:31   # 7
חיים
חבר וותיק

חיים's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל חיים שלח הודעה באמצעות MSN אל חיים Send a message via Skype™ to חיים

חיים לא מחובר  

חח אני למדתי הכל בבת אחת איך אתה שואל חח למדתי מתוך אי בררה ז"א הציעו לי בצעה של קידוד פשוט מאוד תמורת שני דומיינים אבל בגלל שרק נכנסתי לעסק חשבתי שזה המון אז לקחתי את זה ורציתי א תההכי טוב ללקוח אז התחלתי להכין משהוא פשוט כזה ע"י חיתוך פוטושופ חח ואז הוא ביקש ממני גם שיהיה נמתך אז אלצתי ללמוד קידוד עם כשבות(DIVים) ואם לומדים את זה אז לומדים גם CSS חח ואז הוא ביקש פאנל ניהול ומפה ועד ועודעה חדשה ובגלל שהייתי חדש בעניין אז עשיתי לו הכל ויצא ממש טוב חח ולמדתי הכל בזכות האתר הזה שבניתי לו אז ככה שהכל בא מרצון התמדה ועוד כמה

Reply With Quote
ישן 19-07-07, 22:54   # 8
RAS
חבר וותיק

RAS's Avatar

מיני פרופיל

RAS לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי mlnn צפה בהודעה
רוב הזמן משתמשים באותן 10 פוקנציות שמהן בונים פונקציות משלך. ומה שלא זוכרים תמיד יש את php.net.
שימוש במסגרות לא יעיל ולא כדאי [ואני בטוח שמישהו יבוא עכשיו ויגיד שבמקרים קיצוניים הוא כן משתמש, כל כך קיצוניים שעוד לא יצא לו =\].
אתה יכול ללמוד CSS + PHP מ www.webmster.org.il.
JS לא ממליץ ללמוד בהתחלה, אין לזה ממש שימוש בהתחלה. אחר כך כבר תבין תעניין.
עכשיו זה רק לצבור נסיון, אז תתחיל פרויקטים קטנים וזהו.. בהצלחה.
קודם כל תודה,
ומתי אתה ממליץ להתחיל ללמוד CSS? אני חושב שאני יתאמן כשלושה ימים עוד על Html יבנה אתרים רק לנסיון ואז יעבור ללימוד CSS ומשם ל-PHP.
ולמה אתה מתכוון "פרויקטים קטנים"?
בנתיים הפרויקטים שעשיתי זה אתר אחד + טופס יצירת קשר. (בכוונה לא עשיתי מאורגן.. אני לא הולך להשתמש בזה או משהו)
הינה:
http://www.2send.us/uploads/2345e7e046.html
כל הקוד אני כתבתי ולא עשיתי "העתק הדבק" לקודים שלקחתי משם, זה הפרויקט שעשיתי אחרי שלמדתי את הדברים בנחוצים בסיגל.
אני חושב שיצא לא רע ליום הראשון.
מה אתה ממליץ לי לעשות עוד?
  Reply With Quote
ישן 19-07-07, 23:03   # 9
mlnn
משתמש - היכל התהילה

mlnn's Avatar

מיני פרופיל

mlnn לא מחובר  

פרויקטים קטנים זה אתרים בשבילך. לתכנת למישהו אחר או סתם לתכנת זה משעמם תחת חח.
הרי אתה לומד למטרה מסוימת [אלא אם כן זה בשביל לעשות כסף, אם כן, עזוב לך תמכור ארטיקים תעשה יותר חח]. אז תפתח איזה אתר שרצית, עם שליפה והכנסה של מסד. ובמשך כל התהליך תראה שאתה לומד דברים.

בקשר לקוד, נראה לא רע בכלל. [דרך אגב, אל תשתמש בmarquee גם לא תקין וגם כזה פטאט חח].

אז שוב, תפתח איזה אתר, בגרסא ראשונה הוא יהיה עלוב. בגרסא שנייה כבר תבנה אותו עם CSS. בגרסא שלישית תשלב AJAX. בגרסא רביעית תהיה הרשמת חברים ופתיחת דפים אישיים או משהו.
וככה לאט לאט מתקדמים...

בחורות ערומות
  Reply With Quote
ישן 20-07-07, 00:13   # 10
RS324
תודה על תרומתך.

מיני פרופיל

RS324 לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי mlnn צפה בהודעה
פרויקטים קטנים זה אתרים בשבילך. לתכנת למישהו אחר או סתם לתכנת זה משעמם תחת חח.
הרי אתה לומד למטרה מסוימת [אלא אם כן זה בשביל לעשות כסף, אם כן, עזוב לך תמכור ארטיקים תעשה יותר חח]. אז תפתח איזה אתר שרצית, עם שליפה והכנסה של מסד. ובמשך כל התהליך תראה שאתה לומד דברים.

בקשר לקוד, נראה לא רע בכלל. [דרך אגב, אל תשתמש בmarquee גם לא תקין וגם כזה פטאט חח].

אז שוב, תפתח איזה אתר, בגרסא ראשונה הוא יהיה עלוב. בגרסא שנייה כבר תבנה אותו עם CSS. בגרסא שלישית תשלב AJAX. בגרסא רביעית תהיה הרשמת חברים ופתיחת דפים אישיים או משהו.
וככה לאט לאט מתקדמים...
לבנות לאנשים אחרים זה משעמם ? יש מספיק פרוייקטים מאתגרים !!!

"אלא אם כן זה בשביל לעשות כסף, אם כן, עזוב לך תמכור ארטיקים תעשה יותר" - אני לא יודע כמה אתה מרוויח, אבל אם אתה ברמה טובה מספיק תאמין לי שאתה יכול לעשות מזה כסף, והרבה !!!
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום