הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > מסחר > מסחר - קניה/ מכירות שונות (לא הוסטינג)

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 19-06-15, 17:23   # 1
Bittan
חבר מתקדם
דירוג מסחר: (0)

Bittan's Avatar

מיני פרופיל

Bittan לא מחובר  

דרוש| שותף לאתר/פורום עם רעיון

היי,
דרוש שותף לאתר/פורום עם רעיון.
אם יש רעיון לפורום אני אשקיע במערכת vBulletin 5, אחסון, דומיין, ואם דרוש עוד דברים, בכיף.
אם זה אתר, אשקיע במה שנחוץ והכרחי להצלחתו. השותף ואני נשקיע יחדיו, ונתחלק ברווחים 50%/50%.

על מנת שאשקיע באתר, הרעיון חייב להיות בעל פוטנציאל הצלחה. הקמתי בעבר 2 פורומים
מושקעים אך ללא הצלחה, כי השותף השני "חשב" שהוא יכול לשווק את האתר, ולמזלו הרע
זה לא הלך. אני בצבא ואין לי הרבה זמן להשקיע באתר, אך אני אנסה כמה שאפשר.
חשוב מאוד שאתם תוכלו לקחת אחריות בתחומי הניהול והשיווק.

תודה,
יקיר.
ישן 20-06-15, 11:57   # 2
yair565
חבר חדש

מיני פרופיל

yair565 לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Bittan צפה בהודעה
היי,
דרוש שותף לאתר/פורום עם רעיון.
אם יש רעיון לפורום אני אשקיע במערכת vBulletin 5, אחסון, דומיין, ואם דרוש עוד דברים, בכיף.
אם זה אתר, אשקיע במה שנחוץ והכרחי להצלחתו. השותף ואני נשקיע יחדיו, ונתחלק ברווחים 50%/50%.

על מנת שאשקיע באתר, הרעיון חייב להיות בעל פוטנציאל הצלחה. הקמתי בעבר 2 פורומים
מושקעים אך ללא הצלחה, כי השותף השני "חשב" שהוא יכול לשווק את האתר, ולמזלו הרע
זה לא הלך. אני בצבא ואין לי הרבה זמן להשקיע באתר, אך אני אנסה כמה שאפשר.
חשוב מאוד שאתם תוכלו לקחת אחריות בתחומי הניהול והשיווק.

תודה,
יקיר.
אני גם מחפש שותף לפתיחת פורום על קומבינות בצבא, כרגע אני בסדיר שלי והתחלתי בתור חייל בחיל השריון וכיום אני בעל הת''ש 7 קה''ס 43 יומיות מקוצרות. אני מספר לך את זה משום שאני מתכנן לפתוח קהילה על שיטות בצבא לקבל את ת''ש החלומות(כמובן לא לקבל סיירות וכולי בלי מיון) אבל דרכים לסרב פינוי בבקום בלי להיכנס לכלא לדוגמה ודרכים להשיג ת''ש למיניהו או לפסול מקצוע או להגיש טופס 55 או לצאת מחיל חימוש,מ''צ וכולי. אני בעל ניסיון עשיר ולכן אוכל להרים אתה קהילה מבחינת תוכן.
בכל מקרה, ברשותי רישיון לVB5, דומיין(idf.co.ua) ואחסון.
אם אתה מעוניין לעזור בהקמת הפורום תשלח לי פרטים ליצירת קשר.
  Reply With Quote
ישן 20-06-15, 12:48   # 3
Bittan
חבר מתקדם

Bittan's Avatar

מיני פרופיל

Bittan לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי yair565 צפה בהודעה
אני גם מחפש שותף לפתיחת פורום על קומבינות בצבא, כרגע אני בסדיר שלי והתחלתי בתור חייל בחיל השריון וכיום אני בעל הת''ש 7 קה''ס 43 יומיות מקוצרות. אני מספר לך את זה משום שאני מתכנן לפתוח קהילה על שיטות בצבא לקבל את ת''ש החלומות(כמובן לא לקבל סיירות וכולי בלי מיון) אבל דרכים לסרב פינוי בבקום בלי להיכנס לכלא לדוגמה ודרכים להשיג ת''ש למיניהו או לפסול מקצוע או להגיש טופס 55 או לצאת מחיל חימוש,מ''צ וכולי. אני בעל ניסיון עשיר ולכן אוכל להרים אתה קהילה מבחינת תוכן.
כל הכבוד על הרעיון, אבל לפתוח פורום על קומבינות בצבא, זה לא נשמע טוב.
מה שכן אפשר לפתוח זה פורום כללי על הצבא שיכול לעזור בכל תחום הקשור לזה כמו yehida.
ישן 20-06-15, 12:51   # 4
yair565
חבר חדש

מיני פרופיל

yair565 לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Bittan צפה בהודעה
כל הכבוד על הרעיון, אבל לפתוח פורום על קומבינות בצבא, זה לא נשמע טוב.
מה שכן אפשר לפתוח זה פורום כללי על הצבא שיכול לעזור בכל תחום הקשור לזה כמו yehida.
הקטע זה שאני רוצה שהאתר יהיה מיוחד וישמש כמשהו אחר לכל האתרים האלה שמצד אחד יש את יחידה ומצד שני יש את פרופיל חדש והאתר יהיה במרכז בין שניהם(לעזור לכאלה שרוצים לרדת לג'וב או לעלות לקרבי או להחליף מקצוע ומצד שני לא להטיף להשתחרר מצה''ל כמו פרופיל חדש) זה כל המקוריות ברעיון.
  Reply With Quote
ישן 20-06-15, 13:01   # 5
Bittan
חבר מתקדם

Bittan's Avatar

מיני פרופיל

Bittan לא מחובר  

ציטוט:
הקטע זה שאני רוצה שהאתר יהיה מיוחד וישמש כמשהו אחר לכל האתרים האלה שמצד אחד יש את יחידה ומצד שני יש את פרופיל חדש והאתר יהיה במרכז בין שניהם(לעזור לכאלה שרוצים לרדת לג'וב או לעלות לקרבי או להחליף מקצוע ומצד שני לא להטיף להשתחרר מצה''ל כמו פרופיל חדש) זה כל המקוריות ברעיון.
שלחתי לך הודעה פרטית לגבי פרטים ליצירת קשר.
ישן 21-06-15, 19:01   # 6
Tyler
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Tyler לא מחובר  

ציטוט:
האמת נשמע חזק ביותר!
רק תדאג כל הזמן להזכיר ש"אני בשום פנים ואופן לא אומר ששריון/מ"צ/כל תפקיד אחר הוא תפקיד רע, אני מעריך כל תפקיד בצהל וכל בורג במערכת הוא חשוב" וכו' וכו' לכיסוי תחת.

נשמע רעיון מעולה יכול לתפוס בתור פורום ענק
  Reply With Quote
ישן 27-06-15, 13:51   # 7
Bittan
חבר מתקדם

Bittan's Avatar

מיני פרופיל

Bittan לא מחובר  

הקפצה, מחפש עוד רעיונות !
ישן 27-06-15, 20:09   # 8
Bacta1991
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Bacta1991 לא מחובר  

לאחרונה חשבתי לפתוח אתר/פורום אשר ירכז את כל משחקי הOORPG הקיימים, סיקורים/משחקים/הורדות/כתבות וכוד'.
הדבר יהיה בשונה מ"קהילת גיימינג" מכך שהוא יפתח בעצם כפורטל למשחקים, אשר יכלול בתוכו פורום עם כל הדברים הדרושים לשחקנים.
לפי מחשבה ראשונית הפורום יהיה סגור למוזמנים בלבד, כך בעצם תוכל לגרום למשתמשים ממש לרצות לקבל הזמנה לפורום שלנו ובנוסף לכך שמשתמשים לא יסתכלו לעבור על חוקי הפורום מכיוון שההזמנה שווה. בנוסף לכך - כך תוכל לספק הורדות חיצוניות עם כמעט 99 אחוזים לכך שארגונים אשר מנסים לשמור על זכויות יוצרים לא יעלו עליך.
זהוא רעיון שאפשר לפשט אותה ברמה גבוהה ונרחבת כמובן, אני לא התחלתי בפרוייקט הנ''ל מבעיות תקציביות בלבד. אך במידה והינך מוכן להשקיע מבחינה תקציבית, אוכל להבטיח לך שבסופו של דבר תוכל להרוויח בצורה יפה מאוד והאתר יהיה בין המדוברים בארץ, אך כמובן שהקונספט יכול לעבוד גם בצורה טובה מאוד בחו''ל.
  Reply With Quote
ישן 27-06-15, 22:03   # 9
Bittan
חבר מתקדם

Bittan's Avatar

מיני פרופיל

Bittan לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Bacta1991 צפה בהודעה
לאחרונה חשבתי לפתוח אתר/פורום אשר ירכז את כל משחקי הOORPG הקיימים, סיקורים/משחקים/הורדות/כתבות וכוד'.
הדבר יהיה בשונה מ"קהילת גיימינג" מכך שהוא יפתח בעצם כפורטל למשחקים, אשר יכלול בתוכו פורום עם כל הדברים הדרושים לשחקנים.
לפי מחשבה ראשונית הפורום יהיה סגור למוזמנים בלבד, כך בעצם תוכל לגרום למשתמשים ממש לרצות לקבל הזמנה לפורום שלנו ובנוסף לכך שמשתמשים לא יסתכלו לעבור על חוקי הפורום מכיוון שההזמנה שווה. בנוסף לכך - כך תוכל לספק הורדות חיצוניות עם כמעט 99 אחוזים לכך שארגונים אשר מנסים לשמור על זכויות יוצרים לא יעלו עליך.
זהוא רעיון שאפשר לפשט אותה ברמה גבוהה ונרחבת כמובן, אני לא התחלתי בפרוייקט הנ''ל מבעיות תקציביות בלבד. אך במידה והינך מוכן להשקיע מבחינה תקציבית, אוכל להבטיח לך שבסופו של דבר תוכל להרוויח בצורה יפה מאוד והאתר יהיה בין המדוברים בארץ, אך כמובן שהקונספט יכול לעבוד גם בצורה טובה מאוד בחו''ל.
שלח לי פרטים ליצירת קשר בהודעה פרטית.

הערה לכולם:
מחפש שותף לפורום.

דרישות:
- יכול לנהל את הפורום במהלך השבוע
- יכולת שיווק ברמה גבוהה (חשוב מאוד מאוד)
- בחור בוגר (17+)

יש לי רעיון לפורום, אין לי בעיה להקים את הקהילה (דומיין, אחסון, מערכת, עיצוב, תכנות וכו'...),
אך מבחינה שיווקית של הבאת אנשים לאתר השותף אמור לעשות.

הרווחים יתחלקו 50%/50%.
ישן 11-07-15, 13:26   # 10
Bittan
חבר מתקדם

Bittan's Avatar

מיני פרופיל

Bittan לא מחובר  

עדיין רלוונטי!

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום