הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 22-11-05, 06:46   # 1
דניאל
מנהל ראשי

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל דניאל

דניאל לא מחובר  

חוק החברות בוטל?!

ההודעה הזו באה רק על מנת לתת את דעתי האישית בנוגע לביטול,
ולחכות לתגובותיכם,
כנראה שצריך לחכות להד ארצי בשביל שמשהו בארץ הזו לא יעשה ב"קומבינה", ויתחיל להיות חוקי.
נחמד לדעת שהביטול נעשה עקב כך שה"איום מהחברות הלא חוקיות כבר אינו בתוקף",
חשוב לי לדעת, האם זה אומר שהוסטס ביודעין ובמפורש כעת מעודד פעילות בלתי חוקית...?
אני לא פרשן משפטי, וזו באמת שאלה ולא...האשמה.

בכל אופן,
הוסטס מתחיל להראות כמו מרכז הליכוד מרגע לרגע.

דניאל.

sPD Hosting בע"מ | אחסון אתרים | בלוג אחסון אתרים
טלפון להזמנות: 1-599-559977
  Reply With Quote
ישן 22-11-05, 08:05   # 2
A1ex
תודה על תרומתך.

מיני פרופיל

A1ex לא מחובר  

הוא נידחה בחודש.
  Reply With Quote
ישן 22-11-05, 08:58   # 3
ראשן
תודה על תרומתך.

מיני פרופיל

ראשן לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי YDate.co.il
הוא נידחה בחודש.
לא, הוא בוטל לחלוטין.
  Reply With Quote
ישן 22-11-05, 09:02   # 4
כפיר
חבר בקהילה

מיני פרופיל

כפיר לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי TelecarT
ההודעה הזו באה רק על מנת לתת את דעתי האישית בנוגע לביטול,
ולחכות לתגובותיכם,
כנראה שצריך לחכות להד ארצי בשביל שמשהו בארץ הזו לא יעשה ב"קומבינה", ויתחיל להיות חוקי.
נחמד לדעת שהביטול נעשה עקב כך שה"איום מהחברות הלא חוקיות כבר אינו בתוקף",
חשוב לי לדעת, האם זה אומר שהוסטס ביודעין ובמפורש כעת מעודד פעילות בלתי חוקית...?
אני לא פרשן משפטי, וזו באמת שאלה ולא...האשמה.

בכל אופן,
הוסטס מתחיל להראות כמו מרכז הליכוד מרגע לרגע.

דניאל.
אני מחזק אותך מילה במילה הם עושים טעות שהחוק בוטל ויש חברות לא חוקיות חשבתי שאם החוק יצא לא יהיה פה שוק אבל אני רואה שזה מה שיהיה או כבר יש בכמה וכמה פרומים פה!
  Reply With Quote
ישן 22-11-05, 09:11   # 5
A1ex
תודה על תרומתך.

מיני פרופיל

A1ex לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי כפיר
אני מחזק אותך מילה במילה הם עושים טעות שהחוק בוטל ויש חברות לא חוקיות חשבתי שאם החוק יצא לא יהיה פה שוק אבל אני רואה שזה מה שיהיה או כבר יש בכמה וכמה פרומים פה!
אל תישכח שעד לפני מספר שבועות אתה גם היית במצב הזה ומוזר שאז לא אמרת שום דבר על זה שאתה לא חוקי וכל הדברים האלה....
  Reply With Quote
ישן 22-11-05, 09:17   # 6
AlonMi
חבר על

מיני פרופיל

AlonMi לא מחובר  

כן, זה היה ברור. אז הנה הסיבה:
חברות רשומות וגדולות [יחסית לכאן - Z] - ילדים בעלי חברות איחסון [Y] - משתמשים [X].
נחשו מה זה?
- זו הפירמידה שנוצרה כאן.

כש-X רוצה לקנות אחסון, הוא פונה ל-Y כי Z יקר מדי.
למי פונה Y ? ל-Z. כי אחרת מאיפה לו אחסון? הוא לעולם לא יצא מגבולות הוסטס בכל הנוגע לאחסון.
במי פוגע חוק החברות? ב-Y, והכי הרבה, ב-Z. אני מאמין שעל זה אני לא צריך לפרט למה.

דניאל, זה לא נראה כמו הליכוד, זה נראה כמו קלאבמרקט.
אני אישית לא העלתי על דעתי שאלון ילך אחורה מהצעד הזה... וחבל שכך.
מה שכן, הוא כבר הבהיר לא פעם - הפורום שלו והוא יעשה מה שהוא רוצה ומה שהוא מוצא לנכון.
צודק,
או שבעצם לא. אחרת הוא לא היה מבטל את חוק החברות.

אני בכל אופן זה לא מעניין אותי כי אני לא מחפש מכאן לקוחות [כמובן שאם יבואו אני לא אגיד להם "לכו מכאן אתם מהוסטס"], אני רק פוקח לכם את העיניים.
במיוחד לך אלון, בטווח הקצר זה אולי לא טעות, בטווח הארוך, לא יהיה ערך לשטח אחסון וכמו כן גם לתעבורה. מה שאומר שגם ה-Zים יצטרכו לשלם מחיר כבד.
  Reply With Quote
ישן 22-11-05, 09:17   # 7
כפיר
חבר בקהילה

מיני פרופיל

כפיר לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי YDate.co.il
אל תישכח שעד לפני מספר שבועות אתה גם היית במצב הזה ומוזר שאז לא אמרת שום דבר על זה שאתה לא חוקי וכל הדברים האלה....
מספר חודשים ידידי וגם שלא הייתי עסק חוקי בקושי הצעתי פה הצעות החברה שלי לאחר שנפתחה חודש בדיוק נרשמתי כעסק חוקי
אני תמיד תמכתי להיות עסק חוקי אני בא לעזור לפרום אתה בא עכשיו לגרור תשיחה למקום אחר אנחנו מדברים על החוק שבוטל ולא עלי!
  Reply With Quote
ישן 22-11-05, 09:18   # 8
shev.com
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

shev.com לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי כפיר
חוק החברות הוגדר כהגבלה לפירסום הודעות של הצעות מכירה לחברות / עסקים רשומים בלבד.
ביטולו אינו אומר שהפורום מעודד פעילות לא חוקית. נהפוך הוא, הפרסום בפורום הוא עדיין פירסום אחראי (על כל פנים צריך להיות אחראי) ועובר ביקורת.

אמנם ההגבלה של חוק החברות כתנאי יסוד לפירסום הורד, אבל עדיין נשארו מספר אפשרויות שיהיה אפשר לתת כמו הגדרות קבוצות משתמשים שונות עם תוספת פרוילגיות לעסקים רשומים. כלומר יהיה עידוד לעסקים רשומים להיות עסקים רשומים, אבל זה לא יהיה תנאי לפירסום הודעות.

לדוגמה, עסקים רשומים יקבלו נפח תיבת הודעות אישיות מוגדל מאשר משתמשים עם עסקים לא רשומים, ואולי אפשרות לבאנרים גדולים יותר או אולי החלפת הכותרת האישית או אלמנטים אחרים. זה מחוייב שזה מה שיצא, אבל אלו הן מספר ההצעות שהועלו כחלופה לעידוד משתמשים להרשם כעסקים.

שאר החוקים, איסור ווארזים, פירסום פעילות לא חוקית וכיו"ב נשארים בתוקף.

סולל יבוא ורשתות (1997) בע"מ מפעילת שב.קום - שירותי אחסון אתרים מאובטחים
טל: 03-6421228 http://shev.com

Reply With Quote
ישן 22-11-05, 09:28   # 9
כפיר
חבר בקהילה

מיני פרופיל

כפיר לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי shev.com
חוק החברות הוגדר כהגבלה לפירסום הודעות של הצעות מכירה לחברות / עסקים רשומים בלבד.
ביטולו אינו אומר שהפורום מעודד פעילות לא חוקית. נהפוך הוא, הפרסום בפורום הוא עדיין פירסום אחראי (על כל פנים צריך להיות אחראי) ועובר ביקורת.

אמנם ההגבלה של חוק החברות כתנאי יסוד לפירסום הורד, אבל עדיין נשארו מספר אפשרויות שיהיה אפשר לתת כמו הגדרות קבוצות משתמשים שונות עם תוספת פרוילגיות לעסקים רשומים. כלומר יהיה עידוד לעסקים רשומים להיות עסקים רשומים, אבל זה לא יהיה תנאי לפירסום הודעות.

לדוגמה, עסקים רשומים יקבלו נפח תיבת הודעות אישיות מוגדל מאשר משתמשים עם עסקים לא רשומים, ואולי אפשרות לבאנרים גדולים יותר או אולי החלפת הכותרת האישית או אלמנטים אחרים. זה מחוייב שזה מה שיצא, אבל אלו הן מספר ההצעות שהועלו כחלופה לעידוד משתמשים להרשם כעסקים.

שאר החוקים, איסור ווארזים, פירסום פעילות לא חוקית וכיו"ב נשארים בתוקף.
בסדר אז אתה אומר לעודד חברות בזה שלא יהיה חוק חברות תראה ברגע שהיה צריך להיכנס החוק כמה חברות נרשמו וזה עזר ועכשיו שאתה אומר שאין חוק לא ירשמו בכלל.
בסדר אני מבין לא יהיה החוק צריך לחשוב על משהו שלפחות יעורר את החשיבות להיות עסק חוקי להציע הצעות שלא ישברו תשוק יש לי כמה דברים בראש שיעזרו לך אם תיהיה מעוניין אני אשמח לשלוח בה"פ בקיצור ולעניין אני מקווה שהפרום יהיה פרום רציני עם עסקים חוקיים הצעות שמתגבלות על הדעת
יום טוב.
  Reply With Quote
ישן 22-11-05, 09:34   # 10
AlonMi
חבר על

מיני פרופיל

AlonMi לא מחובר  

אלון, אבקש שתתייחס לתגובה שלי, ותגיד לי אם איני צודק.
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

כלים לאשכול
תצורת הצגה

חוקי פירסום