הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > עיצוב גראפי, תכנות על כל שפותיו וקידום ושיווק אתרים > קידום ושיווק אתרים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 03-01-07, 18:49   # 41
loading
חבר וותיק

מיני פרופיל

loading לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי talyigal צפה בהודעה
אני מציע לך להפסיק עם התגובות שלך פה, ואני מציע לך למחוק כל מה שעשית באינטרנט כי זה ממש לא מוסיף לכבודך. ולהנהלה אני ממליץ בחום להעיף את הגולש הזה כי הוא לא תורם לכבוד הפורום.
טל, אפילו שהוא לא תורם טיפה לכבוד של הפורום, אני לא חושב שיש סיבה לכתוב את מה שכתבת. הדבר שהוא עשה לא מקובל\לא יפה\לא יתרום לו לעתיד\לא תורם לו עכשיו, אבל עדיין זה לא אמור לעניין אף אחד. אנשים שבאמת רוצים להצליח צוחקים על אחד כזה לכמה שניות וממשיכים לעבוד. תעשו את זה ותאמינו לי שאתם בדרך הנכונה להצלחה.

עידן - לכולם יש שאיפה לפרוש בגיל מוקדם ולטייל בעולם (אגב יש לך שאיפה מאוד יפה גם לי יש שאיפה דומה רק שיש כמה מקומות בעולם שאני לא ממש רוצה לטייל בהם ) אבל השאיפה שלך לא נראית לי הגיונית כי אפילו ביל גייטס בגיל שלו עוד לא פרש ויש לו מליארדים. ככה זה. כשאתה מגיע למליון אתה כבר רוצה את השני והשלישי וכשאתה מגיע לשלישי פתאום אתה רוצה שזה יהיה $ ולא שקל
  Reply With Quote
ישן 03-01-07, 19:09   # 42
Idan_Shloman
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Idan_Shloman לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי loading צפה בהודעה
עידן - לכולם יש שאיפה לפרוש בגיל מוקדם ולטייל בעולם (אגב יש לך שאיפה מאוד יפה גם לי יש שאיפה דומה רק שיש כמה מקומות בעולם שאני לא ממש רוצה לטייל בהם ) אבל השאיפה שלך לא נראית לי הגיונית כי אפילו ביל גייטס בגיל שלו עוד לא פרש ויש לו מליארדים. ככה זה. כשאתה מגיע למליון אתה כבר רוצה את השני והשלישי וכשאתה מגיע לשלישי פתאום אתה רוצה שזה יהיה $ ולא שקל
לכולם יש אולי שאיפה, לא כולם מכוונים את החיים שלהם למצב הזה.
במקרה, ביל גייטס כבר פרש.
אבל אני מבין את הכוונה ואכן תאוות בצע ( או חזירות ) היא תכונה רעה ( לפי דעתי ).
לפי דעתי, אם יש לך 50 מיליון, אתה לא עובד בשביל הכסף - אתה עובד בגלל שאתה אוהב את העבודה שלך.
  Reply With Quote
ישן 03-01-07, 19:35   # 43
loading
חבר וותיק

מיני פרופיל

loading לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Idan_Shloman צפה בהודעה
לכולם יש אולי שאיפה, לא כולם מכוונים את החיים שלהם למצב הזה.
במקרה, ביל גייטס כבר פרש.
אבל אני מבין את הכוונה ואכן תאוות בצע ( או חזירות ) היא תכונה רעה ( לפי דעתי ).
לפי דעתי, אם יש לך 50 מיליון, אתה לא עובד בשביל הכסף - אתה עובד בגלל שאתה אוהב את העבודה שלך.
ביל גייטס פרש אבל ממשיך לקבל מליונים.
ולא נראה לי שזה תעוות בצע וגם לא חזירות. זה טבעי מאוד שאדם שמרוויח הרבה יוציא הרבה ובעקבות כך יחפש להרוויח יותר כדי להוציא יותר ולחיות יותר טוב. אם תגיע למצב הזה ואני מאחל לך שתגיע אז תראה שזה לא תכונה רעה אלא דבר טבעי לרצות יותר כדי לשפר יותר את איכות החיים.
  Reply With Quote
ישן 03-01-07, 20:11   # 44
A1ex
תודה על תרומתך.

מיני פרופיל

A1ex לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי talyigal צפה בהודעה
אני מציע לך להפסיק עם התגובות שלך פה, ואני מציע לך למחוק כל מה שעשית באינטרנט כי זה ממש לא מוסיף לכבודך. ולהנהלה אני ממליץ בחום להעיף את הגולש הזה כי הוא לא תורם לכבוד הפורום.
אתה מתחיל כבר להגזים,בכלל לא לעניין מה שרשמת פה.
בישביל זה יש את הפורום שילמדו אחד מהשני.
  Reply With Quote
ישן 03-01-07, 21:34   # 45
Idan_Shloman
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Idan_Shloman לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי loading צפה בהודעה
ביל גייטס פרש אבל ממשיך לקבל מליונים.
ולא נראה לי שזה תעוות בצע וגם לא חזירות. זה טבעי מאוד שאדם שמרוויח הרבה יוציא הרבה ובעקבות כך יחפש להרוויח יותר כדי להוציא יותר ולחיות יותר טוב. אם תגיע למצב הזה ואני מאחל לך שתגיע אז תראה שזה לא תכונה רעה אלא דבר טבעי לרצות יותר כדי לשפר יותר את איכות החיים.
אתה מתאר פה בדיוק את מסלול העכברים מהספר "אבא עשיר, אבא עני". לא רוצה את זה.
  Reply With Quote
ישן 03-01-07, 21:38   # 46
loading
חבר וותיק

מיני פרופיל

loading לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Idan_Shloman צפה בהודעה
אתה מתאר פה בדיוק את מסלול העכברים מהספר "אבא עשיר, אבא עני". לא רוצה את זה.
במקרה גם אני קראתי את הספר ולכן אני יכול להגיב לך:
איכות חיים ושיפור רמת החיים לא צריכה להתבצע באופן פזיז אבל היא צריכה להתבצע בהתאם להכנסות.

אגב - בהזדמנות זו אני רוצה להמליץ לכל המשתמשים כאן לקרוא את הספר "אבא עשיר אבא עני". זה כיאלו שאתם קונים זהב ב80 שקל (משהו באזור).
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום