הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Hosting ושירותים נלווים > ניהול עסק ומודעות דרושים לעסקים רשומים בלבד

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 17-04-06, 23:42   # 1
dudi
משתמש חדש

מיני פרופיל

dudi לא מחובר  

איך מתחילים בכלל?

שלום,

לפני הכל, ארשו לי לציין שהפורום הזה מאוד מרשים! באמת!

אני חושב שיש כאן הכל, חוץ מדבר אחד - תשובה לשאלת המפתח שאולי לשמה הוקם הפורום הנפלא הזה: איך מקימים חברת אחסון?

זה יהיה נפלא אם מישהו בעל ידע וניסיון יתפוס יוזמה ויכתוב מדריך שלם בנושא. אני מאמין שאם יכתבו יותר מאמרים ויותר מדריכים בנושא הוסטינג, כך מספר החברות שנסגרות ירד פלאים, ובמקום שיפתחו ויסגרו חברות הוסטינג על ימין ועל שמאל, אנשים רציניים יקימו חברות שלא יביישו את עובדיהן ולקוחותיהן, אלא להיפך!

מה גם שכתיבת מדריכים ומאמרים בנושא הוסטינג תפחית משמעותית את כמות הבעיות בהן נתקלים מנהלי החברות.

לצומת לבכם.
  Reply With Quote
ישן 17-04-06, 23:45   # 2
Derey22
הוסטסניון

Derey22's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Derey22 שלח הודעה באמצעות MSN אל Derey22

Derey22 לא מחובר  

http://www.hosts.co.il/forums/showthread.php?t=17448
אל תקשיב לתגובות,עמיטל אחלה בן אדם הוא תמיד יעזור לך
  Reply With Quote
ישן 17-04-06, 23:48   # 3
meshuga
הנהלת הפורום לשעבר

meshuga's Avatar

מיני פרופיל

meshuga לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי dudi
שלום,

לפני הכל, ארשו לי לציין שהפורום הזה מאוד מרשים! באמת!

אני חושב שיש כאן הכל, חוץ מדבר אחד - תשובה לשאלת המפתח שאולי לשמה הוקם הפורום הנפלא הזה: איך מקימים חברת אחסון?

זה יהיה נפלא אם מישהו בעל ידע וניסיון יתפוס יוזמה ויכתוב מדריך שלם בנושא. אני מאמין שאם יכתבו יותר מאמרים ויותר מדריכים בנושא הוסטינג, כך מספר החברות שנסגרות ירד פלאים, ובמקום שיפתחו ויסגרו חברות הוסטינג על ימין ועל שמאל, אנשים רציניים יקימו חברות שלא יביישו את עובדיהן ולקוחותיהן, אלא להיפך!

מה גם שכתיבת מדריכים ומאמרים בנושא הוסטינג תפחית משמעותית את כמות הבעיות בהן נתקלים מנהלי החברות.

לצומת לבכם.
ואולי חוסר מדריכים תפחית משמעותית את הנאבים שנכנסים לעסק ויודעים לתפעל "חברת" אכסון כמו רובוטים שלא יודעים כלום חוץ ממה שכתוב במדריך?
  Reply With Quote
ישן 17-04-06, 23:55   # 4
dudi
משתמש חדש

מיני פרופיל

dudi לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי meshuga
ואולי חוסר מדריכים תפחית משמעותית את הנאבים שנכנסים לעסק ויודעים לתפעל "חברת" אכסון כמו רובוטים שלא יודעים כלום חוץ ממה שכתוב במדריך?
מדריכים איכותיים ילמדו איך להיות מנהל איכותי, איך כדאי לנהל את החברה, איך צריך להתיחס ללקוחות, איך למצוא עובדים רציניים, וכדומה.

נכון לעכשיו, יש יותר חברות הוסטינג שהאנשים שמנהלים אותם הם, איך אמרת? "נאבים" מפני שלא היה להם את המדריך להצלחה.
ישן 18-04-06, 00:00   # 5
meshuga
הנהלת הפורום לשעבר

meshuga's Avatar

מיני פרופיל

meshuga לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי dudi
מדריכים איכותיים ילמדו איך להיות מנהל איכותי, איך כדאי לנהל את החברה, איך צריך להתיחס ללקוחות, איך למצוא עובדים רציניים, וכדומה.

נכון לעכשיו, יש יותר חברות הוסטינג שהאנשים שמנהלים אותם הם, איך אמרת? "נאבים" מפני שלא היה להם את המדריך להצלחה.
זה כ"כ שטויות.....אני יביא לך מדריכים של עיצוב אתה תהיה מעצב "איכותי"?...לא!..
מי שרצה להיות בעסק הזה ורוצה להצליח...יצליח...מי שסתם בא בשביל להרוויח כמה שקלים בחודש אם בכלל...אז בטח שהוא לא יצליח...
עובדה שעד היום לא היו פה "מדריכים איכותיים" שילמדו אנשים איך להיות "מנהלים איכותיים" ויצאו מפה כמה חברות לא קטנות בכלל.
  Reply With Quote
ישן 18-04-06, 00:05   # 6
dudi
משתמש חדש

מיני פרופיל

dudi לא מחובר  

ציטוט:
זה כ"כ שטויות.....אני יביא לך מדריכים של עיצוב אתה תהיה מעצב "איכותי"?...לא!..
מי שרצה להיות בעסק הזה ורוצה להצליח...יצליח...מי שסתם בא בשביל להרוויח כמה שקלים בחודש אם בכלל...אז בטח שהוא לא יצליח...
עובדה שעד היום לא היו פה "מדריכים איכותיים" שילמדו אנשים איך להיות "מנהלים איכותיים" ויצאו מפה כמה חברות לא קטנות בכלל.
ממה שאתה אומר אני מבין שמנהלי חברות ההוסטינג המצליחות נולדו עם הידע הנדרש.

משוגע (מה שמך הפרטי??? ), אני יכול לשמש דוגמה לאדם עם רצון לפתוח חברת הוסטינג, לא כדי "להרוויח כמה שקלים", אלא כדי להרוויח המון כסף, ואני יודע שכדי להרוויח המון כסף, צריך גם להשקיע לא מעט כסף.

יש רצון. אין ידע.
ישן 18-04-06, 00:11   # 7
FANATICS
חבר וותיק

מיני פרופיל

FANATICS לא מחובר  

מדריך להצלחה .. חח אהבתי תמשפט

בעיקרון צריך להיות מנוסה בתחום ולא להיכנס אליו מתוך שומקום
ישן 18-04-06, 00:12   # 8
meshuga
הנהלת הפורום לשעבר

meshuga's Avatar

מיני פרופיל

meshuga לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי dudi
ממה שאתה אומר אני מבין שמנהלי חברות ההוסטינג המצליחות נולדו עם הידע הנדרש.

משוגע (מה שמך הפרטי??? ), אני יכול לשמש דוגמה לאדם עם רצון לפתוח חברת הוסטינג, לא כדי "להרוויח כמה שקלים", אלא כדי להרוויח המון כסף, ואני יודע שכדי להרוויח המון כסף, צריך גם להשקיע לא מעט כסף.

יש רצון. אין ידע.
קודם כל, שי...נעים מאוד.

דבר שני....אין ידע, יש רצון, יש פורום, לא צריך מדריך...אתה חושב שאני באתי לכאן וידעתי ישר לתכנת ואיך לתפעל חברת אכסון (לשעבר...) למדתי מכאן הכל..לא צריך ולא כדאי מדריכים...פתח אשכול תשאל שאלה יענו לך..כשיש מדריך אז אתה עובד כמו רובוט....ולא כמו שצריך.
וגם עוד משהו, שום דבר בעולם לא ילמד אותך "איך להתייחס ללקוח" זה תלוי בך...איך כדאי לנהל?..אני לא בטוח שאנשים ירוצו לספר איך הם מנהלים..כל אחד ואיך שנראה לו..ברור שנותנים טיפים (באשכולות עזרה) ועזרה אבל מדריך....לא יכול להיות...כל אחד שונה בדרך שלו..
  Reply With Quote
ישן 18-04-06, 00:13   # 9
dudi
משתמש חדש

מיני פרופיל

dudi לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי DoOKaS
מדריך להצלחה .. חח אהבתי תמשפט

בעיקרון צריך להיות מנוסה בתחום ולא להיכנס אליו מתוך שומקום
איך ארכוש ניסיון בתחום אם לא אתנסה בו?
ישן 18-04-06, 00:15   # 10
dudi
משתמש חדש

מיני פרופיל

dudi לא מחובר  

ציטוט:
קודם כל, שי...נעים מאוד.

דבר שני....אין ידע, יש רצון, יש פורום, לא צריך מדריך...אתה חושב שאני באתי לכאן וידעתי ישר לתכנת ואיך לתפעל חברת אכסון (לשעבר...) למדתי מכאן הכל..לא צריך ולא כדאי מדריכים...פתח אשכול תשאל שאלה יענו לך..כשיש מדריך אז אתה עובד כמו רובוט....ולא כמו שצריך.
וגם עוד משהו, שום דבר בעולם לא ילמד אותך "איך להתייחס ללקוח" זה תלוי בך...איך כדאי לנהל?..אני לא בטוח שאנשים ירוצו לספר איך הם מנהלים..כל אחד ואיך שנראה לו..ברור שנותנים טיפים (באשכולות עזרה) ועזרה אבל מדריך....לא יכול להיות...כל אחד שונה בדרך שלו..
נעים מאוד.

אם איני יודע דבר בהוסטינג, מה עליי לשאול? "איך מקימים חברת אחסון"?

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום