הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

|!|

כלים לאשכול תצורת הצגה
Prev הודעה קודמת   הודעה הבאה Next
ישן 09-12-13, 20:39   # 1
meshutafim
חבר חדש

מיני פרופיל

meshutafim לא מחובר  

המלצה חמה על אבי קינן

שלום לכולם
לפני חודשיים עברתי איחסון והכרתי את האדם הנפלא אבי קינן
שוחחתי עם אבי בטלפון כחצי שעה והסברתי לו במפורש את הדרישות שלי מהשרת
הדרישות בגדול היו:
שהשרת יריץ את המערכת litespeed אשר חברות רבות בארץ לא יודעים איך לעבוד עם המערכת הזאת וההגדרה נכונה שתעבוד יחד עם ffmpeg
ודרישה שניה זמינות בתמיכה ומענה מהיר במייל וטיפול בתקלות במידה ויהיו

יש לציין שאבי הסביר לי והבטיח לי שהכל יעבוד לשביעות רצוני וגם התמיכה תהיה ברמה גבוהה, קצת חששתי בהתחלה היות וניסיתי כמה חברות אחסון ולא הסתדרו עם ההגדרה של ה litespeed ובנוסף גם התמיכה בדרך כלל בשבועיים הראשונים התמיכה היא נפלאה אך לאחר מכן מתן התשובה ומענה במייל מתארכת לפעמים ליום או יומיים ולא תמיד זמינים לפנייתי

אך היום אחרי חודשיים שאני נמצא אצל אבי קינן, אני חייב לציין שכל החששות שהיו לי בהתחלה נעלמו, אבי הוכיח את עצמו אחרי כשבועיים שהכל עובד פרפקט, אבי טיפל ולא נח לרגע עד שהכל יעבוד לשביעות רצוני

ובנוסף אחרי חודשיים אצל אבי, כל מייל שנשלח לאבי זכיתי לתגובה מהירה לא יותר משעה ו 95 אחוז מהמקרים תוך דקות בודדות קיבלתי תגובה במייל

ובנוסף התייעצויות עם אבי תמיד תמיד אבי נתן לי את ההרגשה הטובה וענה גם דברים שלא הכי קשורים אליו ושזה לא בטיפול שלו אלא שלי כבעל האתר, אבל אבי תמיד היה לצידי ותמיד עזר ותרם מהיידע שלו והחכים אותי בהרבה דברים

היו מקרים שהייתי צריך הגדרה מסויימת או דברים לבצע, אשר אני יכול להעיד שבחברות אחסון אחרים אמרו לי תיכנס ל DA ומשם תוכל לבצע זאת, אך המקרה לא אצל אבי, אבי נכנס וביצע עבורי את הפעולות

אני מרגיש ממש כמו בן יחיד אצל אבי, כל טיפול ושאלות נענים במהירות, ובכלל השרתים עובדים מהיר ללא תקלות ממש אפס תקלות בשרתים

אז חברים אני רוצה להמליץ בחום ממש על אבי על המקצועיות שלו ועל התמיכה הנפלאה שהוא נותן ללקוחותיו, כי אני אישית מרגיש שהשירות שאני מקבל הוא מעל ומעבר והרבה יותר משירות vip

ברצוני לסיים ולברך את אבי בהמשך דרכו ובעבודת הקודש שהוא עושה
עלה והצלח
  Reply With Quote

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

כלים לאשכול
תצורת הצגה

חוקי פירסום