הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Hosting ושירותים נלווים > ביקורות והמלצות > ארכיון

|!|

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 11-07-06, 14:30   # 11
prinstyle
חבר בקהילה

מיני פרופיל

prinstyle לא מחובר  

דניאל אני אישית מנסה להשיג אותך המון חודשים ולא מצליח, אני ישמח שתשלח לי פה בפרטי את המספר שלך בבית או שתיצור איתי קשר טלפוני.

ישן 11-07-06, 14:37   # 12
ikkon8
הוסטסניון

ikkon8's Avatar

מיני פרופיל

ikkon8 לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי noshiki
מה זה לא נחתם?? טופס הזמנת עבודה שאני שלחתי לך במייל ואתה החזרתי לי במייל בצירוף המילה "מוסכם" לגבי כל מה שהיה כתוב שם (שכר,לוחות זמנים ופירוט עבודה).

זה שאתה החלטת פיתאום להעלם זו חוצפה , אם היה לך טיפת כבוד אליי או למילה שלך היית לפחות צריך לומר לי באופן ברור את מה שאמרת עכשיו.

ולגבי התשלום - שסגרתי איתך , לא היה מוזכר השם אלירן בשום מקום - אתה זה שהחלטת שהוא יבצע את העיצוב , זה היה הכסף שלך ואתה החלטת לתת אותו הלאה , מבחינתי ומבחינת ההסכם שלנו - אני שילמתי לך.

דניאל , אני מאחל לך הצלחה ושנינו יודעים שלא מגיע לי כי הייתי יותר מבסדר, מקווה שתלא תצטרך לחסום יותר אנשים כי אתה "לא מרגיש חובה"..

ותודה לדור שהפנה את דניאל באמת...אם לא הייתי רושם פה לא הייתי שומע ממנו עוד חצי שנה

חוזה זה לא משהו שמועבר באימייל,
חוצמזה, על חוזה חותמים, לא ?

ישן 11-07-06, 14:41   # 13
noshiki
חבר בקהילה

noshiki's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל noshiki שלח הודעה באמצעות MSN אל noshiki Send a message via Skype™ to noshiki

noshiki לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Niko
חוזה זה לא משהו שמועבר באימייל,
חוצמזה, על חוזה חותמים, לא ?
ממש לא , אי מייל זה מסמך משפטי לכל דבר.
אפילו כשאתה קונה באינטרנט ומסכים להצהרות המוכר - אתה "חותם"

אין צורך בחתימה פיזית , כל עוד יש תיכתובת בין הלקוח למוכר ויש טופס הזמנה שמאושר ע"י שני הצדדים - זה חוזה
ציוצים של כוכבים - startweet

ישן 11-07-06, 14:43   # 14
דור
אחראי קהילה

מיני פרופיל

דור לא מחובר  

אני לא מבין אותך דניאל, מתי שהזמנתי אותך לשיחה ורציתי לעזור לשי, ישר כתבת "תבדוק אימייל" ויצאת.

מה היה הקטע שלך לדבר איתו, לסדר איתו את העניינים?

בהצלחה.

ישן 11-07-06, 14:52   # 15
noshiki
חבר בקהילה

noshiki's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל noshiki שלח הודעה באמצעות MSN אל noshiki Send a message via Skype™ to noshiki

noshiki לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי sharkmaster
אני לא מבין אותך דניאל, מתי שהזמנתי אותך לשיחה ורציתי לעזור לשי, ישר כתבת "תבדוק אימייל" ויצאת.

מה היה הקטע שלך לדבר איתו, לסדר איתו את העניינים?

בהצלחה.
Sharkmaster תודה על כל העזרה נשמה , יצאת איתי גבר ועזרת לי בנושא!!.

נראה לי שאפשר לנעול כי המסר הובן , אלא אם כן יש עוד מה להוסיף בנושא..

ישן 11-07-06, 15:06   # 16
Eye-Soft
Permanently Banned

מיני פרופיל

Eye-Soft לא מחובר  

אם לא שילמת לו מראש, זכותו המלא וזוהי למעשה הבעיה שלו ולא שלך. הוא זה שעבד שעות (או לפחות תאורתית...) ואיבד זמן וכסף.

מלבד זאת, למה הלכת למישהו שהוא בכלל לא מתכנת - חסכת כסף ? נדפקת...
DCB הוא פלאשר (ודי מוכשר...), לא מתכנת. כמו שאמרת, הסכום היה כמה מאות שקלים, הסכום שלה אצל מתכנת בעל שם, או אצל חברה, הוא בטוח בסביבות האלף-אלפיים וכנראה יותר ואצל ענקיות התכנות בארץ בסביבות ה8-9 אלף (מה לעשות, הם יקרנים :\).
פעם הבאה, אל תנסה לחסוך בכסף - הרעיון הישראלי שאם תשלם פחות תקבל את אותו הדבר הוא לא נכון. גם אם תוריד למישהו הרבה במחיר אתה תקבל פחות, המוצר אולי יהיה זהה, אבל היחס והשירות לא יהיו מכיוון שהוא (מי שקינת אצלו) מרגיש שהפסיד כסף ושהוא עובד כמעט לחינם. תשלם יותר - תקבל יותר...

Last edited by Eye-Soft; 11-07-06 at 15:08..

ישן 11-07-06, 15:08   # 17
DCB
חבר על

מיני פרופיל

DCB לא מחובר  

sharkmaster עם כל הכבוד אתה לא מכיר את כל הסיפור, אתה לא מכיר אותי ואתה לא מכיר את הצד שלי.
שי שלח לי אי מייל לפני ש"תיווכתה" בינינו והגבתי לו לאי מייל שהוא שלח ולא היה צורך בשיחה הזאת

דן תודה, מאיפה אתה מכיר אותי?

ישן 11-07-06, 15:09   # 18
דור
אחראי קהילה

מיני פרופיל

דור לא מחובר  

בסדר דניאל, אני לא נכנס באמצע, רק רציתי לעזור לשניכם לפתור את העניין.

ישן 11-07-06, 15:12   # 19
noshiki
חבר בקהילה

noshiki's Avatar

מיני פרופיל

noshiki לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Eye-Soft
אם לא שילמת לא מראש, זכותו המלא וזוהי למעשה הבעיה שלו ולא שלך. הוא זה שעבד שעות (או לפחות תאורתית...) ואיבד זמן וכסף.

מלבד זאת, למה הלכת למישהו שהוא בכלל לא מתכנת - חסכת כסף ? נדפקת...
DCB הוא פלאשר (ודי מוכשר...), לא מתכנת. כמו שאמרת, הסכום היה כמה מאות שקלים, הסכום שלה אצל מתכנת בעל שם, או אצל חברה, הוא בטוח בסביבות האלף-אלפיים וכנראה יותר ואצל ענקיות התכנות בארץ בסביבות ה8-9 אלף (מה לעשות, הם יקרנים :\).
פעם הבאה, אל תנסה לחסוך בכסף - הרעיון הישראלי שאם תשלם פחות תקבל את אותו הדבר הוא לא נכון. גם אם תוריד למישהו הרבה במחיר אתה תקבל פחות, המוצר אולי יהיה זהה, אבל היחס והשירות לא יהיו מכיוון שהוא (מי שקינת אצלו) מרגיש שהפסיד כסף ושהוא עובד כמעט לחינם. תשלם יותר - תקבל יותר...

לחסוך כסף זו לא מילת גנאי , דבר שני הוא לא עבד שעות , הלוואי וזה היה המקרה , הוא רק סחב אותי שעות- דבר שלישי - מה זה משנה כמה מאות או כמה אלפים? זו לא שאלה של כסף , זו שאלה של הסכם שהיה מקובל על שני הצדדים וצד אחר הפר את ההסכם , שקל , 100 שקל או 1000 שקל - לא משנה , הסכם זה הסכם. ומרגע שהוא התחייב מולי ולא עמד בהתחייבות זו הפכה להיות הבעייה שלי ועוד איך כי החומר שנעשה כבר היה אצלו ולי לא הייתה דרך ליצור איתו קשר כי הוא חסם אותי.

מצחיק אותי שאתה בא בטענות אליי ומטיף לי. ההסכם ביננו היה בהסכמה ואף אחד לא הכריח אותו לכלום.

ישן 11-07-06, 15:16   # 20
Eye-Soft
Permanently Banned

מיני פרופיל

Eye-Soft לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי noshiki
לחסוך כסף זו לא מילת גנאי , דבר שני הוא לא עבד שעות , הלוואי וזה היה המקרה , הוא רק סחב אותי שעות- דבר שלישי - מה זה משנה כמה מאות או כמה אלפים? זו לא שאלה של כסף , זו שאלה של הסכם שהיה מקובל על שני הצדדים וצד אחר הפר את ההסכם , שקל , 100 שקל או 1000 שקל - לא משנה , הסכם זה הסכם. ומרגע שהוא התחייב מולי ולא עמד בהתחייבות זו הפכה להיות הבעייה שלי ועוד איך כי החומר שנעשה כבר היה אצלו ולי לא הייתה דרך ליצור איתו קשר כי הוא חסם אותי.

מצחיק אותי שאתה בא בטענות אליי ומטיף לי. ההסכם ביננו היה בהסכמה ואף אחד לא הכריח אותו לכלום.
לא הבנת אותי. לא אמרתי שסכום הכסף הוא זה שקובע את ההסכם, אלא העובדה ששילמת סכום כסף קטן למישהו לא מקצועי (לפחות לא בתחום הזה) ולכן נדפקת. לא קונים טלוויזית פלאזמה בשוק, קונים אותה בחנות מוכרת שנותנת לך אחריות. אין כל הבדל בין זה לבין קניית תיכנות. להפך, בתיכנות זה אפילו חשוב יותר, מכיוון שהמוצר הוא אישי ויחודי לך והוא דורש תמיכה.
לחסוך כסף זה מילת הגנאי הגדולה ביותר - בשימוש שלך. אתה לא חסכת כסף כמו שאדם רציני חוסך. רוצה לחסוך ? אל תקנה. אם אתה קונה, אתה לא חייב לקנות את ההכי טוב, אבל תקנה משהו סביר, משהו שאתה יודע שיעבוד ויתפקד כראוי.

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום