הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Off-topic, מחשבים, קהילה ומשוב > Off-Topic וסיקורים

|!|

סגור את ההודעה

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 02-05-06, 14:24   # 31
s.o.s
חבר וותיק

מיני פרופיל

s.o.s לא מחובר  

אף אחד לא דיווח עלי
לי אישית נמאס אמרתי ממשתמשים שבמקום לומר לאותו משתמש שזה לא הפורום הנכון שולחים מדווחים למנהלים על כל פיפס
נרשמתי לאתר אחד שנותן איחסון חינמי
DEAD says:
והוא לא רצה לרשום אותי כי אני מלדבן
DEAD says:
אז נרשמתי לפרוקסי
איזה מלדבן

ישן 02-05-06, 14:41   # 32
SHeDoN
מנהל קהילה ומנהל כללי בדימוס

מיני פרופיל

SHeDoN לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי s.o.s
אף אחד לא דיווח עלי
לי אישית נמאס אמרתי ממשתמשים שבמקום לומר לאותו משתמש שזה לא הפורום הנכון שולחים מדווחים למנהלים על כל פיפס
כמובן שלא התכוונתי אלייך,
דיברתי בכלליות.

תסתכלו רגע לצד שכול ה3 שנים הללו (או שנה וחצי הללו) למנהלים היה נמאס ולא בצדק, הם היו עובדים ועומלים - אז פתחנו דרך שלמשתמשים שאכפת להם, שיעזרו לנו נגד האלו שעושים הרבה ברדאק.

מבחינתי? אני רואה את זה כצעד חיוני למערכת, לא יתכן שבמשך שנה וחצי משתמשים יעשו פה חגיגה, זוהי נורמה לא נכונה - אני מצטער, אבל אני בטוח שאם תסתכל רגע על הצד ההפוך, תבין שהמנהלים או הצוות לא בא לרעת הפורום או לרעת חבר בפורום. הוא בא לטובת הפורום שנתן לו משהו, אבל הוא רוצה להמשיך לקרוא - הוא לא רוצה רק לעבוד ולעבוד ולהיות עובד כל היום.

לגיטימי שימאס למספר אנשים על הדיווח, אבל אם הוא לא היה - הכח היה בידי משתמשים שבאו לעשות פה טרור, או יותר נכון, הרבה משתמשים היו מושעים. הינה לכם אופציות חיוניות, הסברים וחוקים איפה שלא תרצו - גם לא לקחת את החוק ליידיים כי זה עובר ליידיים ולטיפול שלנו. איפה רע? איפה באמת מעצבן אותכם? כולנו זוכרים מה היה פה לפני חצי שנה, ט ר ו ר.

משתמש היום מודע לכך שהוא 'חתום' על החוקים, והוא מודע לכך שהוא לא יכול להירשם שוב. משתמש מודע לזה שאנחנו מטפלים - והוא לא לוקח את החוק ליידיים, וככה אין פה מריבות בין המשתמשים.

הנושא הובהר מבחינתי,
או יותר נכון, מיוצר הפרויקט 'משתמשים בואו ועזרו לנו',

אני מקווה שכול אחד לקח מפה חלק טוב, ושמחתי שפתחת את הדיון, קיבלתם גם חופש ביטוי ותשובות, שכדאי שתחשבו רגע..איפה זה חיוני ומה ההיתרונות והחסרונות של זה (אני בדקתי, ולפי דעתי יש יותר יתרון שכם יהיו מדווחים).

אלי.

ישן 02-05-06, 14:45   # 33
עמרי שוסטר
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

עמרי שוסטר לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי s.o.s
אף אחד לא דיווח עלי
ציטוט:
נכתב במקור על ידי KeyTekK²
כמובן שלא התכוונתי אלייך,
דיברתי בכלליות.

תסתכלו רגע לצד שכול ה3 שנים הללו (או שנה וחצי הללו) למנהלים היה נמאס ולא בצדק, הם היו עובדים ועומלים - אז פתחנו דרך שלמשתמשים שאכפת להם, שיעזרו לנו נגד האלו שעושים הרבה ברדאק.

מבחינתי? אני רואה את זה כצעד חיוני למערכת, לא יתכן שבמשך שנה וחצי משתמשים יעשו פה חגיגה, זוהי נורמה לא נכונה - אני מצטער, אבל אני בטוח שאם תסתכל רגע על הצד ההפוך, תבין שהמנהלים או הצוות לא בא לרעת הפורום או לרעת חבר בפורום. הוא בא לטובת הפורום שנתן לו משהו, אבל הוא רוצה להמשיך לקרוא - הוא לא רוצה רק לעבוד ולעבוד ולהיות עובד כל היום.

לגיטימי שימאס למספר אנשים על הדיווח, אבל אם הוא לא היה - הכח היה בידי משתמשים שבאו לעשות פה טרור, או יותר נכון, הרבה משתמשים היו מושעים. הינה לכם אופציות חיוניות, הסברים וחוקים איפה שלא תרצו - גם לא לקחת את החוק ליידיים כי זה עובר ליידיים ולטיפול שלנו. איפה רע? איפה באמת מעצבן אותכם? כולנו זוכרים מה היה פה לפני חצי שנה, ט ר ו ר.

משתמש היום מודע לכך שהוא 'חתום' על החוקים, והוא מודע לכך שהוא לא יכול להירשם שוב. משתמש מודע לזה שאנחנו מטפלים - והוא לא לוקח את החוק ליידיים, וככה אין פה מריבות בין המשתמשים.

הנושא הובהר מבחינתי,
או יותר נכון, מיוצר הפרויקט 'משתמשים בואו ועזרו לנו',

אני מקווה שכול אחד לקח מפה חלק טוב, ושמחתי שפתחת את הדיון, קיבלתם גם חופש ביטוי ותשובות, שכדאי שתחשבו רגע..איפה זה חיוני ומה ההיתרונות והחסרונות של זה (אני בדקתי, ולפי דעתי יש יותר יתרון שכן יהיו מדווחים).

אלי.
כפפה שאתה נגעת בה?
אני רוצה אותה!!!
חח מוכר אותה בeBay...
נראה לי בכלל דני לקח את הכפפה איתו

ישן 02-05-06, 14:59   # 34
Alm
מנהל ראשי בדימוס

מיני פרופיל

Alm לא מחובר  

טוב האשכול הזה פוגע באחד מערכי הפורום!
הדיווחים הם עבודה שראויה לשבח אפילו שמדווחים על כל פיפס, כל עוד זה לא מפריע לנו זה לא אמור להפריע לך ובמידה וזה מפריע לך שלח מייל לאלון ב-:
forums@shev.com
ושם תוכל למצוא מענה מהיר!

ולגביי אותו אחד שאמר שעשיתי מזה קייטנה, איך בדיוק? המשתמשים אשר מדווחים רוצים קהילה איכותית ובעזרת הדיווחים ועוד כמה גורמים אנו עושים קהילה כזאת...

בהתחלה השארתי את הנושא פתוח כדי לראות לאן הוא הולך... אבל הוא לא הולך לכיוונים הרצויים - נעול.

סגור את ההודעה

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום