הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Off-topic, מחשבים, קהילה ומשוב > Off-Topic וסיקורים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 09-07-06, 11:03   # 41
g.o.l
חבר מתקדם

מיני פרופיל

g.o.l לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי alex
מי שישוב בלילה 100 אחוז בא מבית לא טוב.
אוייי אתה מזה טועה!
אני וחברים שלי יושבים כמעט כל שישי בגן שעשועים.. הולכים לפארק רעננה ובמיוחד בחופש.
ומה בגלל שאני בחוץ בשעה 1 ,2, 3 זה אומר שאני פושע ? או שבא מבית לא טוב?
איזה שטיות זה!
דוגרי זה לא נכון.. נפגשים עם חברים יושבים בגן מדברים.. נכון שיש כאלה שגם יכול להיות מעשנים.. סכינים. אבל אתה החללטה .
  Reply With Quote
ישן 09-07-06, 12:29   # 42
Elior
נשמה של הפורום

מיני פרופיל

Elior לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי alex
לא קראתי את כל התגובות כי פשוט התחיל להגעל אותי הנושא פה והתגובות.

1. אני לא מבין איזה מין בילוי זה לשבת בפארק ולעשות צרות, כי באמת... מה אתם עושים? נהיה רגע ריאלים באמת ונסתכל על הדברים כמו שהם , שתיתם? בטוח, החברים שלך מפגרים? אתה בעצמך מודה בזה, וכדאי לפתח הרגלי שינה בריאים ולא ללכת לישון ב4 וחצי לפנות בוקר.

2. שוטרים לא יגשו אליך סתם כי בא להם, הם ניגשים מסיבה מאוד פשוטה, כי מישהו שעדין בבית ספר לא צריך להסתובב ברחובת אבל מצד שני אין זה עניין המשטרה אלא ההורים. אז כל יסיק את המסקנות שלו לבד - ומכאן אני יכול להניח את דפוסי ההתנהגות שלך , כי לפי התגובות שלך אפשר להניח שמדובר באיזה פשע גדול שלא יאומן, "שוטר ביקש ממני ללכת לבית" , "אז אני אביא את החברים שלי" ואת הסיפור על ההומו תמכור למישהו שהוא קצת יותר אידיוט.

3. וכל המעודדים למינהם וסיפורי סרק שגם הם הותקפו בידי המשטרה לפחות כשאתם ממציאים דברים תהיו קצת ריאלים.

אם אבא שלה מתנהג ככה , לא פלא שהבת שלו מסתובבת בחברה של פושעים.

3. בעניין הטרקטורונים שלחצי מהבעלים אין רישון, אבל אגיב בכל זאת, יש מתחמים יעודים לשם כך ורק שם יש את הפריולגיה לנוסע בחופשיות, באותה מידה מכונית מרוצים שנמצא בעיר מקבלת כנס.
1. ממתי לשבת בפארק בא ביחד עם לעשות צרות? יפה שאתה כבר קובע שכל מי שיושב בפארק או אפילו ברחוב עושה צרות.
גם אם הם שתו (ותפסיק להכליל), וגם אם הם "מפגרים" (ומי אתה שתקבע אם הם מפגרים או לא?), זה לא אומר שהם עושים צרות. ולפתח הרגלי שינה? שיהיה לך לבריאות, אל תקבע לאנשים מה טוב ומה לא.

2. שוטרים כן ניגשים סתם. הם עושים סיור. אני קיבלתי דו"ח על "הפרעה". ששאלתי את השוטרים מי בדיוק התלונן הם אמרו שזה לא משנה. הם לא באו להזהיר אותנו אלא ישר ביקשו תעודות זהות, רשמו את הדו"ח ואיימו שאם הם יחזרו שוב כולם יקבלו דו"ח. אנחנו ישבנו שם שעתיים עד שהגיעה המשטרה, ובדו"ח עצמו נרשם שהפרענו על ידי כלי נגינה (לא היה), מקלט רדיו ו\או טלוויזיה (אנחנו יושבים בפארק...נו באמת). אתה רוצה להיראות נאור, חכם, אינטלגנט...בהצלחה, אתה לא עובד פה על אף אחד ולא עושה רושם על אף אחד. אתה מנסה להיראות בוגר, ת'פאדל. אל תתנשא, זה כבר מתחיל להרגיז. אני מכיר כל כך הרבה אנשים שיושבים בפארקים שבאים מבית טוב ולא עושים צרות, אני מכיר גם כאלו שלא באים מבית טוב וגם לא עושים צרות ואת ההפך, את אלו שבאים מבית טוב ויש להם הכל ועדיין עושים ומחפשים צרות.

עכשיו, תוציא את הראש שלך מהתחת. אתה מתחיל להרגיז ולא רק אותי. אני לא מבין למה המנהלים מתעסקים בשטויות, ולא מצנזרים לך את השטויות שאתה רושם.

תפסיק להתנשא, תפסיק להתנהג כאילו אתה טוב פה יותר מכולם, וכאילו יש לך ידע כל כך רב שאף אחד פה לא שווה לחלוק אותו איתו. כאילו אתה עברת הכל בחיים.

שבוע טוב.
ישן 09-07-06, 14:34   # 43
Alon.R
הוסטסניון

מיני פרופיל

Alon.R לא מחובר  

אלכס, כל התגובה שלך חסר בה המון מהמציאות.

חברים שלי "מפגרים" מבחינת המעשים שלהם... בקיצור אנחנו משטתים וכאלה אבל לא ברמה של להרוס ספסלים, גרפיטי ורעש לא נורמלי..

ובד"כ אנחנו לא שותים, אני בכל אופן לא שותה איתם אלא במסיבות סגורות בבתים של חברים..

אנחנו לא יוצאים למסיבות
1. אין בפ"ת... עיר יבשה.
2. יותר ביטחוני להישאר בשכונה מאשר להיות במסיבה מפוצצת בערסים.

ומה לעשות, אני לא מנסה למכור לך את הקטע של ההומו, אתה לא רוצה להאמין?
תחייה באשליה.

ובוא אני יתן לך מבט קצרצר על המשפחה שלי..

אבא מתכנת בתעשייה האווירית כבר 30-40 שנה, מסתכר בסביבות ה8000 שקל נטו לחודש.
אימא עקרת בית.
אחותי בצבא אחרי 12 שנות לימוד בתיכון ברמה של החמשת הכי טובים בארץ (ברנר למי שמכיר) בכיתה מדעית (הכי גבוהה).
אחשלי מסיים י"ב השנה, מחונן שלמד באוניברסיטת בר אילן הוציא 100 בבגרות במט' 5 יח"ל ובכלל בשאר הבגרויות הציון נע בין 85-100...

ואם זה לא מראה על משפחה טובה אני לא יודע מה כן..

והוא לא בא אליי ואמר לי ללכת הביתה, הוא בפוזה ומתחיל לצעוק (כן לצעוק...) הוא עשה יותר מרעש ממה שאנחנו עשינו בכל השעות שהיינו בגן.

אבל מה אני יגיד לך, עדיף להישאר בבית, במיטה ולחכות 60 שנה שנמות מבלי שום זיכרון טוב מהילדות...

אה וכן... אני הולך לישון ב5 בבוקר ואני מתעורר בצהרים רענן מתמיד, עובד מהצהריים עד הערב ובערב מבלה, ואני עדיין מרוויח יותר מחברים שלי שעובדים מ6 וחצי בבוקר עד 6 בערב עם סחר מינימום.

ובכלליות אני מאושר... מה תגיד על זה?
  Reply With Quote
ישן 09-07-06, 14:35   # 44
SHeDoN
מנהל קהילה ומנהל כללי בדימוס

מיני פרופיל

SHeDoN לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי alex
לא קראתי את כל התגובות כי פשוט התחיל להגעל אותי הנושא פה והתגובות.

1. אני לא מבין איזה מין בילוי זה לשבת בפארק ולעשות צרות, כי באמת... מה אתם עושים? נהיה רגע ריאלים באמת ונסתכל על הדברים כמו שהם , שתיתם? בטוח, החברים שלך מפגרים? אתה בעצמך מודה בזה, וכדאי לפתח הרגלי שינה בריאים ולא ללכת לישון ב4 וחצי לפנות בוקר.

2. שוטרים לא יגשו אליך סתם כי בא להם, הם ניגשים מסיבה מאוד פשוטה, כי מישהו שעדין בבית ספר לא צריך להסתובב ברחובת אבל מצד שני אין זה עניין המשטרה אלא ההורים. אז כל יסיק את המסקנות שלו לבד - ומכאן אני יכול להניח את דפוסי ההתנהגות שלך , כי לפי התגובות שלך אפשר להניח שמדובר באיזה פשע גדול שלא יאומן, "שוטר ביקש ממני ללכת לבית" , "אז אני אביא את החברים שלי" ואת הסיפור על ההומו תמכור למישהו שהוא קצת יותר אידיוט.

3. וכל המעודדים למינהם וסיפורי סרק שגם הם הותקפו בידי המשטרה לפחות כשאתם ממציאים דברים תהיו קצת ריאלים.

אם אבא שלה מתנהג ככה , לא פלא שהבת שלו מסתובבת בחברה של פושעים.

3. בעניין הטרקטורונים שלחצי מהבעלים אין רישון, אבל אגיב בכל זאת, יש מתחמים יעודים לשם כך ורק שם יש את הפריולגיה לנוסע בחופשיות, באותה מידה מכונית מרוצים שנמצא בעיר מקבלת כנס.
אלכס, אתה מבוגר אולי ב"רצינות" שלך - הבעיה היא פה, ההכללות שאתה עושה, ועל סיטואציות שאולי לא נכחת בהם.

- בילוי לשבת עם החבר'ה - זה בילוי, עזוב את זה - אם בא לי לשבת עם החברה שלי בלילה בגן - גם זה אמור להפריע? צרות? איזה צרות קראת כאן? החברים שלו מטורפים אולי - אך למה שלא יהנו מהחיים?

- שוטרים לא יגשו סתם כי בא להם - אולי זה נכון. ופה בעצם נכנס לתמונה העוברים/אנשים שגרים בבניינים למעלה. לפעמים הם קצת יותר מידי מגזימים בנוגע למה שקורה.

סרק או לא, אידיוטים או חכמים - אתה לא יכול לקבוע את זה. תן לאנשים שרוצים להנות - להנות, לא נהיה שוב בגיל הנערות שלנו.

- ובעניין הבת - הלו, אולי האבא חושב אחרת ממך - אך תירגע עם המילים שלך. פושעים? לא באמת ידעתי שלצאת לפארק זה פשע. אולי לגנוב, או לפרוץ - זה פשע.

יכול להיות שהאבא פשוט רוצה שהבת שלו תהנה - אני בטוח שהוא רוצה את הטוב ביותר בשבילה.

ובקצר - תן להם להנות, כל עוד זה לא עבר את גבול הטעם הטוב. אל תכליל ותעשה הכללות שאולי לא נכונות ותחזור בך בהם, אל תעביר ביקורת לעולם על מישהו שאינך מכיר ו/או שראית את הסיטואציה בו המצב היה.

Last edited by SHeDoN; 09-07-06 at 14:38..
  Reply With Quote
ישן 09-07-06, 14:39   # 45
Alon.R
הוסטסניון

מיני פרופיל

Alon.R לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי KeyTekK²
אלכס, אתה מבוגר אולי ב"רצינות" שלך - הבעיה היא פה, ההכלה שלך, ועל סיטואציות שאולי לא נכחת בהם.

- בילוי לשבת עם החבר'ה - זה בילוי, עזוב את זה - אם בא לי לשבת עם החברה שלי בלילה בגן - גם זה אמור להפריע? צרות? איזה צרות קראת כאן? החברים שלו מטורפים אולי - אך למה שלא יהנו מהחיים?

- שוטרים לא יגשו סתם כי בא להם - אולי זה נכון. ופה בעצם נכנס לתמונה העוברים/אנשים שגרים בבניינים למעלה. לפעמים הם קצת יותר מידי מגזימים בנוגע למה שקורה.

סרק או לא, אידיוטים או חכמים - אתה לא יכול לקבוע את זה. תן לאנשים שרוצים להנות - להנות, לא נהיה שוב בגיל הנערות שלנו.

- ובעניין הבת - הלו, אולי האבא חושב אחרת ממך - אך תירגע עם המילים שלך. פושעים? לא באמת ידעתי שלצאת לפארק זה פשע. אולי לגנוב, או לפרוץ - זה פשע.

יכול להיות שהבא פשוט רוצה שהבת שלו תהנה - אני בטוח שהוא רוצה את הטוב ביותר בשבילה.

ובקצר - תן להם להנות, כל עוד זה לא עבר את גבול הטעם הטוב. אל תכליל ותעשה הכללות שאולי לא נכונות ותחזור בך בהם, אל תעביר ביקורת לעולם על מישהו שאינך מכיר ו/או שראית את הסיטואציה בו המצב היה.
הוא לא מבוגר ברצינות שלו.
הרצינות שלו דומה לרצינות של מבוגר, וזה לא בהכרח טוב.
ואני די בטוח שהוא לא יחזור בעצמו.. השקפת העולם שלו עושה רושם של צרות אופק..
  Reply With Quote
ישן 09-07-06, 14:41   # 46
SHeDoN
מנהל קהילה ומנהל כללי בדימוס

מיני פרופיל

SHeDoN לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Alon.R
הוא לא מבוגר ברצינות שלו.
הרצינות שלו דומה לרצינות של מבוגר, וזה לא בהכרח טוב.
ואני די בטוח שהוא לא יחזור בעצמו.. השקפת העולם שלו עושה רושם של צרות אופק..
אלון,
אני לא יודע באמת מה גילו (ולמען האמת, לא מעניין אותי).

אולי הוא לא יחזור בעצמו, אולי הוא מבוגר ונשוי עם ילדים ושכח איך נהנה שהיה נער - זה לא הקטע. הקטע הוא, שיש ויש.

אם הוא לא יחזור בו זה מראה לי שהוא אולי מבוגר, אך לא באמת מספיק מבוגר כדי להבין מספר עקרונות בחיים (כמו שלא מעבירים ביקורת על משהו שאינו ראה מעולם - ובטח שלא כזאת חריפה).

יום נעים.
  Reply With Quote
ישן 09-07-06, 18:52   # 47
HighA
מתאורר / יצא בחוץ

מיני פרופיל

HighA לא מחובר  

שמע אלכס, תראה את כל התגובות אחריך
אתה חושב לא נכון
כמו שאמרו פה זה לא מעניין בן כמ אתה, אבל זה שאתה לא יוצא עם חברים ומבלה, זה לא אומר שלבלות עם חברים זה פשע
ולא יודע איפה אתה גר אבל שוטרים לפעמים כן באים סתם בשביל הפוזה שלהם, על חברים שלהם שבניידת או סתם משיעמום אבל לא נראה לי שנותנים סתם דוחות, אבל גם זה אפשרי........
בקיצור אלכס, תהנה עם ההשקפה שלך על בילויים
אם אתה באמת מתנהג לפי ההשקפה הזאת, אני רק מקווה בשבילך שתשתחרר קצת ותבלה
  Reply With Quote
ישן 09-07-06, 23:28   # 48
TheShark
Permanently Banned

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל TheShark שלח הודעה באמצעות MSN אל TheShark

TheShark לא מחובר  

חח אחי איזה משועממים הם באמאשלי
  Reply With Quote
ישן 09-07-06, 23:32   # 49
Alon.R
הוסטסניון

מיני פרופיל

Alon.R לא מחובר  

ורק שתדעו..
אני מסתובב גם עם מבוגרים בני 18, שבדיוק השנה כבר סיימו י"ב... וגם אותם הם מגרשים.. מה תגיד על זה אלכס? :S
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום