הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > מסחר > הצעות אחסון (אחסון אתרים, שירותי רשת נוספים ושרתים)

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 05-07-07, 10:33   # 11
Alon.R
הוסטסניון
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל

Alon.R לא מחובר  

לא ממליץ,
כאחד שעבד עם אסף כשהוא עוד היה בפנומן במשך 9 חודשים בערך אני עזבתי את פנומן לא מרוצה בכלל,
לאחר 6 חודשים של אחסון מעולה אצלו, השרת לא הפסיק ליפול ואני מדבר על שעות רצופות ימים רצופים!

אסף פיזר המון הבטחות, כל פעם אמר שהתקלות לא יחזרו וכמובן שהם חזרו, עד שהחלטתי לשים לזה סוף וביקשתי פיצוי ואמרתי לו שאני עוזב, אז הוא התחיל להתנהג כמו ילד קטן (טוב הוא בן 18+-), סגר לי את הריסיילר (למרות ששילמתי לו) בטענה שיש ווארז כאשר לא היה בכלל ווארז, פשוט הוא הבין שאין טעם לתת שירות ללקוח שמשלם מחיר גבוה מהשוק כאשר הוא ממילא הוא עוזב..

הוא פשוט זילזל בתקופה האחרונה שהוא ניהל את פנומן ולאחר מכן מכר אותה...

בקיצור ולעניין, למרות שבהתחלה היו ביקורות טובות לפנומן ולאסף, ולאחר 6 חודשים של אחסון שהיה גן עדן, כשהתחילו התקלות ברגעים שהכי צריכים תמיכה הוא כשל והתנהג כמו תינוק, דבר שנורא איכזב אותי וגרם לי לעבור לדר.הוסט, מכיוון שהחלטתי לא להתפשר יותר על איכות, וזה היה עד כדי כך נורא כי עובדה שלאחר התקופה בפנומן שבה שילמתי על חבילת אחסון של 5GB 70 שקל/לחודש עברתי לדר.הוסט שמה עולה 190 שקל, פשוט החלטתי שאני יותר לא הולך על ילדים קטנים.
  Reply With Quote
ישן 05-07-07, 14:11   # 12
SlipY
מ מנ מנה מנהל בהוסטס
עסק רשום [ ? ]

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to SlipY

SlipY לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Alon.R צפה בהודעה
בקיצור ולעניין, למרות שבהתחלה היו ביקורות טובות לפנומן ולאסף, ולאחר 6 חודשים של אחסון שהיה גן עדן, כשהתחילו התקלות ברגעים שהכי צריכים תמיכה הוא כשל והתנהג כמו תינוק, דבר שנורא איכזב אותי וגרם לי לעבור לדר.הוסט, מכיוון שהחלטתי לא להתפשר יותר על איכות, וזה היה עד כדי כך נורא כי עובדה שלאחר התקופה בפנומן שבה שילמתי על חבילת אחסון של 5GB 70 שקל/לחודש עברתי לדר.הוסט שמה עולה 190 שקל, פשוט החלטתי שאני יותר לא הולך על ילדים קטנים.

סליחה ? הסיבה שנסגר לך הריסלר הוא כי טענת שמגיע לך פיצוי מופרז על 3 ימים שהשרת לא עבד, לא הסכמת לשלם עבור הארכת התקופה + הפעלת על השרת שירות להעלאת קבצים שזה מנוגד לחוקי החברה... לכן סגרתי לך את הריסלר וכמובן שקיבלת גיבוי של כל החומר שהיה לך על השרת...
רק לידיעתך החברה שעברת אלייה , דר-הוסט במקרה באותו זמן היו לקוחות שלי.
ורק לסיום, החברה נמכרה מסיבות אישיות ב20.6.2007 ל sPD והיא הועברה במצב מצויין.
אז זה שלא קיבלת מה שרצית לא מצדיק בשום אופן תגובה שקרית שכזו, אבל שוב זאת זכותך להגיד מה שאתה רוצה
[ נייד: 050-764-0009 ][ טלפון 073-7972444 ][ פקס 073-7972443 ] [ מייל admin@xsc.co.il ]

Last edited by SlipY; 05-07-07 at 14:15..
  Reply With Quote
ישן 05-07-07, 23:06   # 13
Alon.R
הוסטסניון

מיני פרופיל

Alon.R לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי SlipY צפה בהודעה
סליחה ? הסיבה שנסגר לך הריסלר הוא כי טענת שמגיע לך פיצוי מופרז על 3 ימים שהשרת לא עבד, לא הסכמת לשלם עבור הארכת התקופה + הפעלת על השרת שירות להעלאת קבצים שזה מנוגד לחוקי החברה... לכן סגרתי לך את הריסלר וכמובן שקיבלת גיבוי של כל החומר שהיה לך על השרת...
רק לידיעתך החברה שעברת אלייה , דר-הוסט במקרה באותו זמן היו לקוחות שלי.
ורק לסיום, החברה נמכרה מסיבות אישיות ב20.6.2007 ל sPD והיא הועברה במצב מצויין.
אז זה שלא קיבלת מה שרצית לא מצדיק בשום אופן תגובה שקרית שכזו, אבל שוב זאת זכותך להגיד מה שאתה רוצה
השרת לא עבד 3 ימים, זה נשמע לך הגיוני דבר שכזה?
3 ימים הוא לא עבד רצוף וזה היה הדבר ששבר אותי, במשך החודש האחרון שהייתי אצלך השרת לא הפסיק ליפול ולהיות איטי.

השירות של העלאת קבצים פעל ואתה ידעת על הפעלתו במשך כל הזמן שהוא היה באוויר וזה היה במשך שישה חודשים, ובנוסף לזה לא צויין מעולם על כך שאסור להפעיל שירותי העלאות קבצים, אולי אתה המצאת סעיף שכזה לאחר מכן ולא הודעת אבל מה זה משנה.. נשחק בקקי?
הרי אתה ידעת שהשירות פועל, וכל עוד אני שילמתי לך כסף אתה התעלמת מזה לחלוטין ולא אמרת לי אפילו חצי דבר בנוגע לזה אז תעשה לי טובה...

ועזוב את זה שסגרת את הריסיילר שלי עוד בתקופת האחסון שאני שילמתי עליה ועוד בנוסף בלי התראה אלא במשך שיחה במסנג'ר פתאום תפסת קריז וסגרת את השרת כמו כל ילד קטן פה שמנהל אחסון, אז איפה פה האנשים שאומרים שאתה אמין, אמין יותר מאחרים ושווה לשלם לך יותר מהשוק כיום?

ובוא אני ישאל אותך שאלה בלי קשר לזה שהיית מנהל האחסון,
אם 5/6 חודשים השרת פעל פיקס ואני הייתי מרוצה עד השמים, למה שאני יעזוב לחברה שעולה לי יותר מפי שתיים? ועוד כל הטיטור של המעבר.. למה אם היית כל כך טוב וסיפקת שירות מעולה?

אני מקווה שהבהרתי את הנקודה.
  Reply With Quote
ישן 05-07-07, 23:43   # 14
SlipY
מ מנ מנה מנהל בהוסטס
עסק רשום [ ? ]

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to SlipY

SlipY לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Alon.R צפה בהודעה
השרת לא עבד 3 ימים, זה נשמע לך הגיוני דבר שכזה?
3 ימים הוא לא עבד רצוף וזה היה הדבר ששבר אותי, במשך החודש האחרון שהייתי אצלך השרת לא הפסיק ליפול ולהיות איטי.

השירות של העלאת קבצים פעל ואתה ידעת על הפעלתו במשך כל הזמן שהוא היה באוויר וזה היה במשך שישה חודשים, ובנוסף לזה לא צויין מעולם על כך שאסור להפעיל שירותי העלאות קבצים, אולי אתה המצאת סעיף שכזה לאחר מכן ולא הודעת אבל מה זה משנה.. נשחק בקקי?
הרי אתה ידעת שהשירות פועל, וכל עוד אני שילמתי לך כסף אתה התעלמת מזה לחלוטין ולא אמרת לי אפילו חצי דבר בנוגע לזה אז תעשה לי טובה...

ועזוב את זה שסגרת את הריסיילר שלי עוד בתקופת האחסון שאני שילמתי עליה ועוד בנוסף בלי התראה אלא במשך שיחה במסנג'ר פתאום תפסת קריז וסגרת את השרת כמו כל ילד קטן פה שמנהל אחסון, אז איפה פה האנשים שאומרים שאתה אמין, אמין יותר מאחרים ושווה לשלם לך יותר מהשוק כיום?

ובוא אני ישאל אותך שאלה בלי קשר לזה שהיית מנהל האחסון,
אם 5/6 חודשים השרת פעל פיקס ואני הייתי מרוצה עד השמים, למה שאני יעזוב לחברה שעולה לי יותר מפי שתיים? ועוד כל הטיטור של המעבר.. למה אם היית כל כך טוב וסיפקת שירות מעולה?

אני מקווה שהבהרתי את הנקודה.
קודם כל זאת תהייה ההודעה האחרונה שלי בנושא אני לא חושב שזה המקום לנהל את השיחה הזאת.
אם היית טורח לקרוא את תנאי ההתקשרות עם החברה היית רואה שאסור להריץ שירות העלאות מכיוון שזה פותח מקום להעלאת תכנים בלתי חוקיים לשרת.

בנוגע לסיום ההודעה שלך זה לא שעזבת חברה ועברת לשלם פי 2 יותר, אני ניתקתי לך את החשבון ולכן עברת לחברה אחרת, לא חטפתי שום קריז פשוט מאוד לא הסכמת לבטל את שירות העלאת הקבצים ולכן נסגר לך במיידית החשבון וכמובן כל הגיבויים נתנו לך.
[ נייד: 050-764-0009 ][ טלפון 073-7972444 ][ פקס 073-7972443 ] [ מייל admin@xsc.co.il ]
  Reply With Quote
ישן 06-07-07, 08:26   # 15
bimbim
חבר על

מיני פרופיל

bimbim לא מחובר  

ראיתי מחירים יותר טובים אבל בהצלחה
  Reply With Quote
ישן 11-07-07, 18:53   # 16
Alon.R
הוסטסניון

מיני פרופיל

Alon.R לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי SlipY צפה בהודעה
קודם כל זאת תהייה ההודעה האחרונה שלי בנושא אני לא חושב שזה המקום לנהל את השיחה הזאת.
אם היית טורח לקרוא את תנאי ההתקשרות עם החברה היית רואה שאסור להריץ שירות העלאות מכיוון שזה פותח מקום להעלאת תכנים בלתי חוקיים לשרת.

בנוגע לסיום ההודעה שלך זה לא שעזבת חברה ועברת לשלם פי 2 יותר, אני ניתקתי לך את החשבון ולכן עברת לחברה אחרת, לא חטפתי שום קריז פשוט מאוד לא הסכמת לבטל את שירות העלאת הקבצים ולכן נסגר לך במיידית החשבון וכמובן כל הגיבויים נתנו לך.
גם מצידי זאת ההודעה האחרונה,
כשסגרת לי את החשבון לא התנאת את זה בשום סגירה ובשום תנאי, אתה קבעת עובדה בשטח תוך כדי שהיית בעצבים.

התנאי התקשרות או איך שתקרא לזה, לא פורסמו באתר, לא הוזכרו באתר, לא הוזכרו כאשר סגרנו את העיסקה, אתה יכול להמשיך לברבר על תנאי התקשרות, בפועל אני דיברתי איתך על השירות הזה מאות פעמים, אף פעם לא הערתי לי ולו חצי הערה כלפי השירות הזה, וכלפי בעיותו ולא הבעת ולו בחצי משפט איזשהי בקשה לסגור אותו (להזכיר לך שהשירות פעל שישה חודשים, בהם היית מודע ב100% על קיומו?), ולמרות שהובטח לי על ידך שכל סגירה של החשבון בכל סיבה שהיא תיהיה תתבצע רק לאחר הודעה והתראה של שבוע לפני הסגירה, אבל כמובן היית בעצבים, ראית שממני לא תראה עוד שקל מכיוון שלא הייתי מרוצה וידעת שאתה לא יכול לספק שירות כמו שצריך, וכמו כל ישראלי טיפוסי כשהוא בעצבים - מותר לו הכל, גם אם הלקוח הזה הוא לקוח של כמעט שנה, וגם אם הוא משלם פי שתיים מהשוק כיום.

Last edited by Alon.R; 11-07-07 at 18:56..
  Reply With Quote
ישן 15-07-07, 00:31   # 17
Hagai Meidan
חבר חדש

מיני פרופיל

Hagai Meidan לא מחובר  

חברה מצויינת, בהצלחה

[ICQ:394-184-659] [MSN:Hagai1993@gmail.com]

בברכה, חגי מידן.
  Reply With Quote
ישן 18-07-07, 03:15   # 18
smilie
משמש ניסיון + הסכם ניסיון

מיני פרופיל

smilie לא מחובר  

בהצלחה אח שלי
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום