הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 04-06-13, 18:49   # 41
mcm1200
חבר בקהילה

מיני פרופיל

mcm1200 לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Maroon 5 צפה בהודעה
בתקופה האחרונה הרגשתי שהאתר פה קצת מתדרדר ברמה,
ולכן החלטתי לבקר קצת בפורום "ביקורות אתרים" על מנת לרענן את הזיכרון בכל מיני אתרים שעלו פה בעבר.
בתחילת שנת 2013 עלו פה כל מיני אתרים מיוחדים עם קונספט ייחודי (ואפילו אחד שגייס 1.6 מיליון דולר לטובתו וצובר תאוצה אדירה - meetey).

במקום אלה, לאחרונה אני רואה פה רק אתרים מאוסים שאבד עליהם הקלח מזמן דוגמת אתרי הורדת שירים מיוטיוב, סטטוסים לפייסבוק וכד'. כל אחד פותח אתר חדש כזה ומנסה להיאבק בנישה שניצלו אותה עד הסוף ושגם ככה אין בה כמעט כסף.

איפה היצירתיות חבר'ה? האתר הזה מבורך, יש פה מאות בני נוער צעירים שרוצים ליצור, לחדש ולרענן - מלח הארץ. באמת. אבל לא יודע ממה זה נובע, הרמה התדרדרה.

המטרה היא לא לפתוח אתר אינטרנט בשביל לפתוח אותו. לפני שאתם פותחים אתר אתם חייבים לחשוב על רעיונות חדשניים, לרענן את האינטרנט ושבן אדם שיבוא וייכנס לתצוגה של האתר שלכם אחרי שהוא באוויר - יגיד וואו.

אני לא מתיימר לומר שאני הבן אדם הכי יצירתי פה, אבל הייתי מאוד שמח לקבל השראה מאתרים קצת יותר יצירתיים שישיבו לפה גם את רוח הפעילות המרובה הרבה יותר ששררה פה בעבר.

- פוסט התעוררות, זה הכול. -

בהצלחה.
מסכים בכל מילה שרשמת , אנשים תתחילו לחשוב על רעיונות ייחודים . הגיע הזמן לעשות קצת שינוי משלכם ..

* בתור אחד שעובד על פרויקט חדש וייחודי - אני חייב לציין שעד שלא החלטתי שאני מקים משהו גדול וייחודי משלי . לא ידעתי את רמת הקושי בדבר .

מקווה לראות בקרוב רעיונות ייחודים חדשים באתר ...בהצלחה!
  Reply With Quote
ישן 04-06-13, 21:15   # 42
Maroon 5
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Maroon 5 לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Alter צפה בהודעה
רוצה תגובה לעניין? בכיף.
עולם הפורומים הולך ונעלם לאט לאט. בשנים 2004-2008 העולם הזה בעט חזק וראו את זה בכל אתר חדש שצץ וקם.
היום כולם הולכים לכיוון הרשתות החברתיות, זה מה שתופס, זה מה שחזק.

יש לעסק שלך אתר? רוצה שהלקוחות ידברו וישתפו מידע? אתה תעדיף שזה יקרה בפייסבוק. למה? כי אז גם החברים שלהם רואים את זה, מעגל אינסופי שפותח לך הזדמנויות.
כמעט כולם קלטו את זה, לא כולם השכילו להבין את הכוח שיש לדבר הזה.

אני אייצג לך פה קהילה שונה מהקהילה של Hosts. על phpBB שמעת? מאמין שכן, אם לא, תציץ בחתימה שלי.
המערכת המופלאה הזאת הייתה על הגל לפני כמה שנים, כמות התגובות, הגולשים והמידע שזרם שם לא מבייש אף פרויקט ישראלי.
בשנים האחרונות זה לאט לאט נעלם. יותר מזה, יש לי גישה לפורום מתרגמים של הפרויקט העולמי, גם שם מדברים בדיוק על אותה התופעה, כל אחד מהמדינה שלו.

בקיצור, אפשר להגיד המון על מה המנהלים יכולים לעשות בשביל להחזיר עטרה ליושנה, אבל בינינו? זה לא יתפוס.
מצטער לומר, אבל מניסיון אדיר ועתיר שנים בפורומים אני יכול בוודאות להגיד לך שזה בולשיט אחד גדול.
רשתות חברתיות אולי תפסקו חלק מזמן הגלישה בפורומים, אבל הם ממש לא תחליף. אלו פלטפורמות שונות במהותן.

בגדול, אם הייתה פה השקעה בתכנים מצד ההנהלה - היינו רואים פה יופי של פעילות.
  Reply With Quote
ישן 04-06-13, 23:32   # 43
Dima
אקס מנהל

מיני פרופיל

Dima לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Maroon 5 צפה בהודעה
מצטער לומר, אבל מניסיון אדיר ועתיר שנים בפורומים אני יכול בוודאות להגיד לך שזה בולשיט אחד גדול.
רשתות חברתיות אולי תפסקו חלק מזמן הגלישה בפורומים, אבל הם ממש לא תחליף. אלו פלטפורמות שונות במהותן.

בגדול, אם הייתה פה השקעה בתכנים מצד ההנהלה - היינו רואים פה יופי של פעילות.
אני מציע לך להווריד קצת את ההתלהבות, בסך הכל פתחת עוד אשכול שבסופו של דבר לאנשים יימאס ממנו והם פשוט יפסיקו להגיב בו, כי זה טיבם של אשכולות "נוסטלגיה".
שלא יהיה לך ספק שהמצב יחזור לקדמותו.
  Reply With Quote
ישן 05-06-13, 03:06   # 44
Qwais
עסק רשום [?]

Qwais's Avatar

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to Qwais

Qwais לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Dima צפה בהודעה
אני מציע לך להווריד קצת את ההתלהבות, בסך הכל פתחת עוד אשכול שבסופו של דבר לאנשים יימאס ממנו והם פשוט יפסיקו להגיב בו, כי זה טיבם של אשכולות "נוסטלגיה".
שלא יהיה לך ספק שהמצב יחזור לקדמותו.
אם באמת כולם יחשבו כמוך, שום דבר לא ישתנה.

הפורומים מאוד שונים מהפייסבוק וחבריו. אולי בתחילת פייסבוק זה היה שונה אך מזמן זה לא כך, פורומים זאת פלטפורמה שונה לגמרי.
  Reply With Quote
ישן 30-06-13, 14:54   # 45
moomoo
חבר בקהילה

מיני פרופיל

moomoo לא מחובר  

אני לא חושב שפייסבוק יכול להחליף פורומים. אני חושב שהשינוי היחיד בהקשר הזה הוא שבמקום ליצור קשר עם מישהו באי סי קיו או במסנג'ר, היום הוא נותן לך את הפייס שלו.

אני דווקא מאמין שילדים ונוער חדשים כן יכולים להחיות את הפורום, בדיוק כמו שהיה פה פעם.
יש המון חבר'ה צעירים ומוכשרים שמסתובבים ברשת... במיוחד עכשיו כשחופש גדול.

אישית, המון פעמים נעזרתי בהוסטס, ואני חושב שזה אחד הפורומים היותר שימושיים שקיימים.

עמיחי

משחקים
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

כלים לאשכול
תצורת הצגה

חוקי פירסום