הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

|!|

סגור את ההודעה

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 26-09-11, 18:10   # 1
biglvl.com
חבר בקהילה

מיני פרופיל

biglvl.com לא מחובר  

ביקורת חריפה אל SKIZA.CO.IL

שלום לכולם, ברצוני להודיע פה בפורום שיש פה בן אדם רמאי שבכל שנות העבודה שלי לא פגשתי מישהו כזה,
לפני כ 3 חודשים התחלתי לעבוד עם המעצב ארתור (מנהל סטודיו סקיצה) אחרי שקבענו את כל הפרטים הוא אמר לי שתוך 3 ימי עבודה העיצוב יהיה מוכן.

עבר שבוע , עבר שבועים וקיבלתי את העיצוב רק אחרי חודש! סבבה לא כעסתי או לחצתי עליו כי זה היה עיצוב קשה והבנתי אותו.
אחרי שקיבלתי את העיצוב הייתי מבסוט ואמרתי לו שכתמורה אני יביא לו כמה לקוחות,
הבאתי לו 2 לקוחות: אח שלי ואבא של חברה שלי שתיהם בעלי עסקים שהיו מעונייים באתר.

אני וארתור סגרנו מחיר מראש על שני האתרים אבל אחרי שארתור דיבר אם הלקוחות וראה שהם לא מבינים עיניין
אמר להם מחירים שונים לגמרי בקיצור עשה עליהם קופה וזה לא היה נראה לי כל העיניין הזה.
התקשרתי לו והסברתי לו שתפסתי אותו משקר והסברתי לו שלא יעשה עלהם קופה הוא התנצל והחזיר את המחיר למחרי שקבענו.

אחרי כמה ימים שני הלקוחות שהבאתי עליו התחילו להתלונן בפני שארתור מדבר בגסות רוח ומרבה לסנן בפלא'.
לא האמנתי להם ובררתי את זה עם ארתור, אחרי שדיברתי איתו הוא התחיל לצעוק ולריב איתי,
אמרתי לו ואני מצטט " גמור את העיצובים שלי ושל הלקוחות שהבאתי לך ואני מסיים לעבוד איתך".

כמובן שאת העיצובים שלי לא קיבלתי [אבא של חברה לי שילם לו מיקדמה ואמר שלא ימשיך לעבוד כי הוא לא רוצה לעבוד איתו, אח שלי קיבל אתר שבקושי עובד ואני לא קיבלתי כלום.] ממנו עד היום והוא גם לא עונה בפלא,
אחרי סינונים רבים שלחתי לו הודעה והסברתי לו שיביא לי את העיצובים או שזה יגמר לא יפה
הוא כמובן הגיב בשלילה והתנהג מגעיל וענה אני מצטט " כשהיה לי זמן אני יעשה לך את זה".

אני מזהיר את כל אנשי קהילת פורום הוסט תזהרו ליפול בפח אצל ארתור (סטודיו סקיצה) הוא משחק אותה תמים וחמוד אבל הוא רמאי ושקרן ועובד לפי מצבי הרוח שלו (אם אין לו מצב רוח אתה בבעיה ויכול להיות שבכלל לא תקבל את העיצוב).

* קבלה מצורפת בהודעה באשכול.
http://up353.siz.co.il/up3/xdgyrzzqznkm.jpg

ישן 01-10-11, 17:03   # 2
amit_avital
חבר מתקדם

מיני פרופיל

amit_avital לא מחובר  

תודה רבה אנשים מגעילים אני מקווה שאף אחד לא יעבוד איתו יותר

Last edited by amit_avital; 01-10-11 at 17:53..

ישן 01-10-11, 17:07   # 3
yonatan
I am root

yonatan's Avatar

מיני פרופיל

yonatan לא מחובר  

דבר אחד ממש לא ברור לי,
עבדת איתו , והוא איחר לך בהגשת העבודה המקורית הראשונה שהזמנת ( במקום שלושה ימים לקח חודש על פי הטענה שלך).
אז למה המשכת לעבוד איתו ונתת לו עבודה נוספת אחרי מקרה כזה? מה חשבת שיקרה בדיוק?

ישן 01-10-11, 18:01   # 4
Tom_l
אחראי פורום

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Tom_l שלח הודעה באמצעות MSN אל Tom_l

Tom_l לא מחובר  

מצטרף לדברי יונתן. ברגע שהינך קובע דד-ליין עם איש מקצוע והוא מאחר בחודש ימים, זה דבר הגורם להדלקת נורה אדומה לגביי אותו איש מקצוע, אך יתרה על-כן, אתה עוד בוחר להמליץ עליו לקרוביך? מאוד תמים מצידך.
בכל אופן נחכה לתגובתו של ארתור כדי לשמוע את שני הצדדים.

תודה רבה על הביקורת והאזהרה.

בהצלחה,
תום.

ישן 01-10-11, 18:29   # 5
kondason
מקום שלישי בתחרות קידום אתרים

מיני פרופיל

kondason לא מחובר  

אני טעות לא מכיר את המקרה שלך, אבל עבדתי עם ארתור מספר פעמים והוא תמיד הגיש עבודות בזמן.

ישן 01-10-11, 18:29   # 6
Dima
אקס מנהל

מיני פרופיל

Dima לא מחובר  

אני לא מסכים עם שניכם, לפעמים במהלך עסקה נוצר קשר אישי בין נותן השירות ללקוח (וזה קורה המון עם בוני אתרים)
עד כדי כך שהלקוחות מוכנים להחליק בדד ליין ולא רוצים "ללחוץ" על המעצב שכביכול גם ככה מפוצץ עבודה.

הבנאדם לא חשב שזה יחזור על עצמו עם לקוחות אחרים שלו, דווקא בגלל היחס והקשר שנוצר ביניהם.

ישן 02-10-11, 14:48   # 7
biglvl.com
חבר בקהילה

מיני פרופיל

biglvl.com לא מחובר  

דימה פגעת בול, בכל מיקרא אפשר לנעול תאשכול הוא הגיש תעבודה בסופו של דבר, וכן בהתחלה נוצר קשר אישי גם אולי ארתור הוא בן אדם לא משהו [לדעתי] אבל כמעצב הוא תותח ... רק חבל שלעבוד עם לקוחות הוא לא יודע כי לדעתו לדבר מגעיל ולסנן ולא להביא תמוצר כפי שהובטח זה בסדר גמור .. בכל מיקרא לנעול וחג שמח לכולם

דרך עגב עכשיו שלכתי לו מייל שישלח לי תקבלה האחרונה שהוא חייב לי אני מקווה שהוא יענה חיובי...

Last edited by biglvl.com; 02-10-11 at 14:51..

ישן 02-10-11, 15:02   # 8
IgalSt
מנהל פורום, עסק רשום

IgalSt's Avatar

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to IgalSt

IgalSt לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי kondason צפה בהודעה
אני טעות לא מכיר את המקרה שלך, אבל עבדתי עם ארתור מספר פעמים והוא תמיד הגיש עבודות בזמן.
+1
גם לי יש ניסיון חיובי מעבודה עם ארתור.

ציטוט:
נכתב במקור על ידי biglvl.com צפה בהודעה
דימה פגעת בול, בכל מיקרא אפשר לנעול תאשכול הוא הגיש תעבודה בסופו של דבר, וכן בהתחלה נוצר קשר אישי גם אולי ארתור הוא בן אדם לא משהו [לדעתי] אבל כמעצב הוא תותח ... רק חבל שלעבוד עם לקוחות הוא לא יודע כי לדעתו לדבר מגעיל ולסנן ולא להביא תמוצר כפי שהובטח זה בסדר גמור .. בכל מיקרא לנעול וחג שמח לכולם

דרך עגב עכשיו שלכתי לו מייל שישלח לי תקבלה האחרונה שהוא חייב לי אני מקווה שהוא יענה חיובי...
הכי טוב שהמקרה נגמר בצורה טובה בסופו של דבר.

ישן 02-10-11, 15:10   # 9
biglvl.com
חבר בקהילה

מיני פרופיל

biglvl.com לא מחובר  

בצורה טובה הוא לא ניגמר כי בהתחלה הוא אמר לי שהוא מטפל בכל עניין העיצוב כולל התיכנות עכשיו אני צריך לשבת עם המתכנת ולהסביר לו הכל מחדש כל מה שהסברתי לארתור כי לאדון ארתור אין זמן "הוא לומד"...

ישן 02-10-11, 17:15   # 10
nadavpld
חבר בקהילה

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל nadavpld

nadavpld לא מחובר  

אולי זה לא קשור בדיוק לנושא, אבל יש דבר אחד שבעיניי הוא ערך עליון בעסקים עם אחרים וזה השם שלי.
סיפקתי עבודות לעשרות אנשים, והדבר היחיד שחשוב לי, הרבה יותר מהרווח האישי שלי, זה שהם יהיו מרוצים ושיגידו שעשיתי עבודה טובה.
הרי מה שווה כל העסק שלי אם יש לי שם רע ?

סגור את ההודעה

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

כלים לאשכול
תצורת הצגה

חוקי פירסום