הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > מסחר > מסחר - קניה/ מכירות שונות (לא הוסטינג)

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 21-07-11, 18:35   # 1
Tom_l
אחראי פורום
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Tom_l שלח הודעה באמצעות MSN אל Tom_l

Tom_l לא מחובר  

[למכירה] מערכת תחרות אתרים מקצועית ביותר - PRO Topsite

שלום לכולם,

שמי תום, מתכנת כ-5 שנים בשפת הצד-שרת PHP, וכמובן בשפות הצד לקוח המגוונות, כמו: XHTML, CSS, JavaScript, ובשפות עיליות(אך זה לא קשור לעניינינו).

לאחר המון זמן שאני עובד על המערכת הזו, בניתי מערכת תחרות אתרים, מושקעת ביותר, עם המון אבל המון חשיבה ויצירתיות.

בלי הרבה דיבורים, נעבור לאפיון המערכת - כדי שתבינו על איזה סדר גודל מדובר.
כמובן שאינני יכול לפרט את כל יכולותיה ואפשרותיה של המערכת כאן בפורום, לכן זהו אפיון על קצה המזלג.

המערכת מתמחה בהמון קריטריונים:
-יעילות - המערכת מתוכנתת ביעילות רבה, עם זה מול הקוד, ועם זה מול מסד הנתונים - הושקעה כאן חשיבה רבה.
-אבטחה - המערכת מאובטחת טוב מאוד, כמו שאמרתי באחד האשכולות כאן בפורום, לא אני ולא עוד רבים וטובים כמוני, ואפילו מומחים ביותר בתחום האבטחה בארץ ובעולם, לא יכולים להגיע למצב של 100% אבטחה, כמו שנאמר כאן בפורום...
-מבנה - כן כן, אני חושב שמבנה המערכת, איך שהיא מוצגת לקהל הגולשים, קריטריון מאוד חשוב בהרכבת מערכת, אז מערכת זו בנוייה היטב, הסטטית ביותר, נוחה לעיין ולשימוש הציבור, וגם לשימוש המנהל בפאנל הניהול.
-כל קריטריון שעולה בראשכם להרכבת מערכת טובה - נמצא במערכת זו, בהבטחה!

אפיון המערכת:
אתר
משתמש אורח
*הרשמה מפורטת מאוד והוספת אתר חדש בסוף ההרשמה.
*התחברות למערכת.

משתמש רשום
*ניהול אפשרויות: שינוי אפשרויות אימייל, שינוי סיסמא, שינוי אימייל.
*ניהול אתרים: הוספת אתר, עריכת אתר(כולל אופציית השעיית האתר), מחיקת אתר, צפייה באתרים הקיימים באותו משתמש.
*התנתקות מהמערכת.

כללי
*צפייה באתרים שנמצאים במצב לא מושעה.
*צפייה באתרים תוך בחירת קטגורייה מסויימת(כל אתר משוייך לקטגורייה מסויימת, ולמשתמש ישנה אפשרות לצפות באתרים השייכים לאותה הקטגורייה שנבחרה).
*מערכת תגובות משוכללת ביותר לכל אתר: הוספת תגובה, צפייה בתגובות הנמצאים בכל אתר שנבחר.
*צפייה בפרופיל האתר שנבחר.
*דירוג: אפשרות דירוג האתר שנבחר, צפייה בכמות המדרגים, צפייה בדירוג הכולל.
*הצבעה: אפשרות הצבעה לאתר שנבחר, צפייה בכמות המצביעים.
*אפשרות יצירת קשר עם מנהל האתר שנבחר.
*צפייה בפרסי האתר למקומות הראשונים.
*צפייה בתנאי השימוש.
*צפייה בשאלות והתשובות.
*יצירת קשר גלובלית עם מנהל המערכת.

ובכלל כל מה שבעל אתר רק יכול לבקש למערכת על.

פאנל ניהול - ניהול CMS מגוון
*הגדרות כלליות: שינוי שם האתר, שינוי אימייל גלובאלי, שינוי כתובת האתר.
*ניהול אתרים: צפייה באתרים הקיימים, עריכת אתר, אפשרות השעייה גלובלית של אותו אתר(כאשר האתר מושעה גלובלית, בעל אותו אתר אינו רשאי לנהל את אתר זה יותר), מחיקת אתר, חיפוש אתר.
*ניהול משתמשים: צפייה במשתמשים הקיימים, עריכת משתמש, אפשרות השעייה גלובלית של אותו משתמש(כאשר המשתמש מושעה גלובלית, אותו משתמש אינו יכול להתחבר למערכת ולנהל את אתריו), מחיקת משתמש, חיפוש משתמש.
*אפשרות שליחת הודעה לכל משתמשי האתר - כמובן המשתמשים אשר סימנו אפשרות קבלת הודעה ממנהל המערכת באפשרויותיהם.
*ניהול קטגוריות: צפייה בקטגוריות הקיימות, עריכת קטגורייה, מחיקת קטגורייה, הוספת קטגורייה.
*ניהול שאלות ותשובות: צפייה בשאלות והתשובות הקיימים, עריכת שאלה ותשובה, מחיקת שאלה ותשובה, חיפוש שאלה ותשובה, הוספת שאלה ותשובה.
*עריכת תוכן: עריכת פרסים, עריכת תנאי שימוש.
*התנתקות מפאנל הניהול.

ובכלל כל מה שבעל אתר רק יכול לבקש לפאנל ניהול של מערכת על.

טוב, לאחר כל זה, אני חושב שהבנתם על איזה סדר גודל מדברת המערכת הזאת ומה היא יכולה.

דמו של המערכת ינתן רק לרציניים בלבד, ואני אדגיש שוב, רק לרציניים בלבד - אנשים אשר שוחחתי עימם לפני.

תמחור המערכת
כפי שכבר הבנתם מכל ההודעה הזו ומאפיון המערכת בפרט(על קצה המזלג), מדובר כאן במערכת גדולה מאוד, מושקעת מאוד, יעילה מאוד וכו'.
מה שאני אגיד עכשיו הוא ברור מאוד לכולנו, אך עדיין ישנו צורך להגידו: מערכת כזו עולה הרבה כסף נוכח ההשקעה שבה, אך יחד עם זאת, אני מודע לעובדה שרוב האנשים כאן הם צעירים, לכן אני אהיה גמיש מאוד במחיר המערכת.

מהפיסקה הנ"ל, ישנה מסקנה מובהקת לעין שאני אדגיש אותה כאן: מהסיבה שאני גמיש מאוד במחיר המערכת, ניתן להבין שהקונה אשר ייקנה את המערכת באופן בלעדי, לא רק יזכה במערכת יוצאת דופן ומשוכללת להפליא, אלא יזכה גם בעיסקה מוצלחת וחלומית.

המערכת יכולה להימכר לכמה אנשים, או לבן-אדם אחד שיציע סכום כסף ראוי למערכת בלעדית שכזו[ראה פסקה קודמת] - אני רוצה לציין, שהמערכת עוד לא נמכרה לאף אחד! כך שהיא בלעדית.
עוד דבר שארצה לציין, אפשר לשנות כל דבר במערכת, להוסיף כל דבר במערכת כפי רצונכם האישי - כמובן שנדבר על זה בפרטיות, ונראה אם השינויים הללו כרוכים בתוספת תשלום.

זה הזמן לומר שאני פנוי גם לכל בן-אדם שמחפש להתחיל פרוייקט חדש, וזקוק לקידוד ו/או תכנות מקצועי בתשלום(ראה פרטים ליצירת קשר).

פרטים ליצירת קשר:
הודעה פרטית: לחץ כאן
אימייל: tomluz93@gmail.com
לקבלת מספר פלאפון(אפשרות מועדפת): יש לפנות אליי כאן בפורום באמצעות הודעה פרטית או באמצעות האימייל שלי שכתובתו למעלה.

ועוד שורה לסיום,
בבקשה לא להגיב סתם, אני רוצה לשוחח עם אנשים רציניים המעוניינים בשירותיי או במערכת זו, ולא עם אנשים שמנסים לפרסם את מערכותיהם או את כישוריהם.

בתודה,
תום.

Last edited by Tom_l; 21-07-11 at 20:11..
  Reply With Quote
ישן 21-07-11, 19:24   # 2
זאב בודד
חבר בקהילה

מיני פרופיל

זאב בודד לא מחובר  

אתה יכול לתת סדר גודל של מחיר? שנדע אם יש טעם ליצור קשר בכלל
  Reply With Quote
ישן 21-07-11, 20:15   # 3
Tom_l
אחראי פורום

מיני פרופיל

Tom_l לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי זאב בודד צפה בהודעה
אתה יכול לתת סדר גודל של מחיר? שנדע אם יש טעם ליצור קשר בכלל
צודק בהחלט, הוספתי "תמחור המערכת" בהודעה הראשית, תודה.

אגב, אני ארשום לך כאן באופן פרטי: אני לא רוצה לקבוע סדר גודל של מחיר, מכיוון שאני באופן יוצא דופן עבור מערכת כזו, מאוד גמיש במחיר עבור מערכת ייחודית, גדולה, מושקעת כפי שכבר רשמתי והבנתם.
  Reply With Quote
ישן 21-07-11, 20:35   # 4
ProNati
חבר מתקדם

מיני פרופיל

ProNati לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Tom_l צפה בהודעה
צודק בהחלט, הוספתי "תמחור המערכת" בהודעה הראשית, תודה.

אגב, אני ארשום לך כאן באופן פרטי: אני לא רוצה לקבוע סדר גודל של מחיר, מכיוון שאני באופן יוצא דופן עבור מערכת כזו, מאוד גמיש במחיר עבור מערכת ייחודית, גדולה, מושקעת כפי שכבר רשמתי והבנתם.
עדיין לא נתתה סדר גודל מחיר אמרתה רק שאתה גמיש.
גמיר יכול להיות תגיד לי 10,000 שקל וגמיש 8000 שקל.
אתה מבין , אולי יש כאלו שיצרו איתך קשר ירצו תמערכת ב-400-500 שקל.

תגיד מחיר התחלתי שאתה חושב שהמערכת שווה.
  Reply With Quote
ישן 21-07-11, 20:53   # 5
Tom_l
אחראי פורום

מיני פרופיל

Tom_l לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי ProNati צפה בהודעה
עדיין לא נתתה סדר גודל מחיר אמרתה רק שאתה גמיש.
גמיר יכול להיות תגיד לי 10,000 שקל וגמיש 8000 שקל.
אתה מבין , אולי יש כאלו שיצרו איתך קשר ירצו תמערכת ב-400-500 שקל.

תגיד מחיר התחלתי שאתה חושב שהמערכת שווה.
מודע לכך. אני אצטט מה שרשמתי תגובה קודמת(חבל שלא קראת אותה):
"אני לא רוצה לקבוע סדר גודל של מחיר...".

ואני אענה לך שוב באופן פרטי, אני לא מעוניין לקבוע מחיר ספציפי וגם לא סדר גודל. אני לא חושב שיש בכך צורך, אני גם חושב שזה בלתי אפשרי(במיוחד מהעובדה שאמרתי שאני גמיש).
אני גמיש עבור כל לקוח ולקוח פוטנציאלי.

העניין הוא שהמשפט הלפני אחרון שרשמת, סותר כל היגיון. מערכת שכזו(שהבאתי אפיון שלה על קצה המזלג - בכדי להכניס אתכם לסדר גודל), לא יכולה להימכר במחיר של 400-500 שקל, זה הריי ברור, ולכן לא ציינתי זאת. יחד עם זאת, ציינתי עוד עובדה: שאני מודע לכך שרוב הגולשים כאן הם צעירים, לכן אני אהיה עוד יותר גמיש - וזה מביא למסקנה שאיתה סיימתי בתמחור המערכת:
"ישנה מסקנה מובהקת לעין שאני אדגיש אותה כאן: מהסיבה שאני גמיש מאוד במחיר המערכת, ניתן להבין שהקונה אשר ייקנה את המערכת באופן בלעדי, לא רק יזכה במערכת יוצאת דופן ומשוכללת להפליא, אלא יזכה גם בעיסקה מוצלחת וחלומית".
משמע, שאני גם לא אבקש עליה את המחיר שבו היא אמורה להימכר, אלא הרבה אבל הרבה יותר זול - על המחיר הזה, אני אדבר אך ורק עם אנשים רציניים שרוצים לקנות את המערכת, ולזכות בעיסקה חלומית שאינה נראית לעיתים קרובות וגם רחוקות.

בתודה,
תום.
  Reply With Quote
ישן 22-07-11, 07:55   # 6
Tom_l
אחראי פורום

מיני פרופיל

Tom_l לא מחובר  

[סליחה על הדאבל - לא ניתן לערוך את ההודעה האחרונה]

רציתי רק להוסיף ולציין, כי ההודעה האחרונה מדברת על קניית המערכת באופן בלעדי, כמובן שקניית המערכת באופן לא בלעדי תוריד משמעותית את מחיר המערכת למחיר מאוד סימלי ונמוך עבור מערכת כה גדולה ומושקעת כזו.
אני מבין שכאן בפורום אתם אוהבים לשמוע מספרים, מה שאינו הגינוי במצב זה, אך אני אלך עם זה: על קנייה לא בלעדית, אני מדבר על סכום כל-כך נמוך של כמה מאות שקלים ספורים(את זה נסגור כמובן באופן פרטי - אני גמיש מאוד ומוכן לשמוע כל הצעת מחיר ממכם).

שוב אני רוצה לציין ולהדגיש: אני גמיש מאוד במחיר המערכת מהסיבות שכבר הצגתי כאן בהודעותיי האחרונות ואני מוכן לשמוע כל הצעת מחיר ממכם.
עוד דבר שארצה להדגיש: אני רוצה לשוחח רק עם אנשים רציניים.

תודה רבה,
תום.

Last edited by Tom_l; 22-07-11 at 08:01..
  Reply With Quote
ישן 22-07-11, 08:00   # 7
ProNati
חבר מתקדם

מיני פרופיל

ProNati לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Tom_l צפה בהודעה
[סליחה על הדאבל - לא ניתן לערוך את ההודעה האחרונה]

רציתי רק להוסיף ולציין, כי ההודעה האחרונה מדברת על קניית המערכת באופן בלעדי, כמובן שקניית המערכת באופן לא בלעדי תוריד משמעותית את מחיר המערכת למחיר מאוד סימלי ונמוך עבור מערכת כה גדולה ומושקעת כזו.
אני מבין שכאן בפורום אתם אוהבים לשמוע מספרים, מה שאינו הגינוי במצב זה, אך אני אלך עם זה: על קנייה לא בלעדית, אני מדבר על סכום כל-כך נמוך של כמה מאות שקלים ספורים.

שוב אני רוצה לציין ולהדגיש: אני מאוד גמיש במחיר המערכת מהסיבות שכבר הצגתי כאן בהודעותיי האחרונות.
עוד דבר שארצה להדגיש: אני רוצה לשוחח רק עם אנשים רציניים.

תודה רבה,
תום.
אם כבר השקעתה ככה , אני ממליץ לך להוסיף עוד משהוא שיכול להיות שלא שמתה עדיין במערכת שלך.
תוסיף מערכת הגנה נגד פרוקסי.
אנשים יכנסו לקישורים של עצמם עם פרוקסי ויכניס להם מלא כניסות.
  Reply With Quote
ישן 22-07-11, 08:10   # 8
Tom_l
אחראי פורום

מיני פרופיל

Tom_l לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי ProNati צפה בהודעה
אם כבר השקעתה ככה , אני ממליץ לך להוסיף עוד משהוא שיכול להיות שלא שמתה עדיין במערכת שלך.
תוסיף מערכת הגנה נגד פרוקסי.
אנשים יכנסו לקישורים של עצמם עם פרוקסי ויכניס להם מלא כניסות.
סלח לי, אך זה דיי מצחיק שבכלל לא ראית את המערכת וכבר הגעת למסקנות.
יחד עם זאת, אני מודה לך על הרצון לעזור(מה גם שיכלת לעשות את זה בהודעה פרטית, כי זה לא קשור לאשכול המכירה).

אענה לך לגביי מה שרשמת: המערכת מתמודדת נגד הצבעות כפולות, בודקת IP, חוסמת אפשרויות הצבעה ועושה כל מה שהיא יכולה כדי למנוע הצבעות כפולות ורמאויות.
עוד דבר שארצה לציין: זוהי מערכת מושקעת לא רק מבחינה תיכנותית, אלא גם מבחינת המחשבה שבה, יש בה חודשים של מחשבה אותנטית על-מנת ליצור מערכת ייחודית ומושקעת.

דבר נוסף שההודעה שלך גורמת לי לציין: לא ביקשתי שום חוות דעת וביקורת(על מערכת שבכלל לא ראית עוד אגב) באשכול.

תודה,
תום.
  Reply With Quote
ישן 22-07-11, 08:29   # 9
Mati Menkes
עסק רשום [?]

Mati Menkes's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל Mati Menkes Send a message via Skype™ to Mati Menkes

Mati Menkes לא מחובר  

יש אפשרות לראות דמו?

Reply With Quote
ישן 22-07-11, 15:26   # 10
אדיר
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

אדיר לא מחובר  

מצד אחד אתה מנסה ליצור רושם של מערכת רצינית ובכלל של מתכנת רציני,
ומצד שני אתה נופל בפרטים הקטנים (ולא רק) ולא מסוגל אפילו לקבוע מחיר עבור מערכת שאתה יצרת.

ראית פעם בעל מכולת שנכנס אליו לקוח כדי לקנות מוצר כלשהו, סתם שקית אורז,
והוא אמר לו תציע מחיר, אני מאוד גמיש? לא נראה לי.

שיהיה בהצלחה במכירה,
קח את מה שרשמתי כתגובה בונה כמובן.
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום