הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 01-06-15, 05:03   # 1
Maroon 5
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Maroon 5 לא מחובר  

סיוע באיתור פושע וירטואלי

שלום וברכה,
אתמול נתקלתי באדם המזדהה בשם "ירין" שלקח ממני סכום מסוים בתשלום בפייפל ולאחר מכן נעלם. עם הכלים שיש ולאחר מחקר קצת מעמיק ראיתי שהבחור היה רשום פה עם השם "אנונימוס" בעבר ופרסם פה לא מעט הודעות (למעלה מ-1,000) ב-5 השנים האחרונות.

אני מנסה לאתר פרטים אודותיו ואשמח אם מישהו שמכיר ויודע על מי מדובר יוכל לעזור לי.
ראוי לציין שמסריקה של כל מיני דברים ברשת גיליתי שהבחור הונה לא מעט אנשים.

תודה.
  Reply With Quote
ישן 01-06-15, 05:24   # 2
Maroon 5
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Maroon 5 לא מחובר  

אותר הפושע, ובקרוב הוא יקבל חתיכת תביעה.
  Reply With Quote
ישן 01-06-15, 10:26   # 3
anon
חבר בקהילה

anon's Avatar

מיני פרופיל

anon לא מחובר  

בהצלחה! שונא רמאים!
  Reply With Quote
ישן 01-06-15, 11:30   # 4
Dwx.co.il
חסום

מיני פרופיל

Dwx.co.il לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Maroon 5 צפה בהודעה
שלום וברכה,
אתמול נתקלתי באדם המזדהה בשם "ירין" שלקח ממני סכום מסוים בתשלום בפייפל ולאחר מכן נעלם. עם הכלים שיש ולאחר מחקר קצת מעמיק ראיתי שהבחור היה רשום פה עם השם "אנונימוס" בעבר ופרסם פה לא מעט הודעות (למעלה מ-1,000) ב-5 השנים האחרונות.

אני מנסה לאתר פרטים אודותיו ואשמח אם מישהו שמכיר ויודע על מי מדובר יוכל לעזור לי.
ראוי לציין שמסריקה של כל מיני דברים ברשת גיליתי שהבחור הונה לא מעט אנשים.

תודה.
אתה התבלבלת,זה לא אותו בחור.
העיקר להתקשר אליו ב 5 בבוקר..קודם תבדוק טוב תפרטים

אחלה כלים יש לך חחח והמחקר שלך היה שגוי כי זה לא אותו בנאדם
אתה מדבר על ירין אחר ומי שגנב לך זה ירין אחר אין ירין אחד בעולם אתה יודע

Last edited by Dwx.co.il; 01-06-15 at 12:45..
  Reply With Quote
ישן 01-06-15, 13:14   # 5
Maroon 5
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Maroon 5 לא מחובר  

שכחתי לציין באמת שדרך המחקר הזה הגעתי למסקנה שאתה משת"פ של הבחור או לכל הפחות הוא עצמו.
  Reply With Quote
ישן 01-06-15, 14:09   # 6
Dwx.co.il
חסום

מיני פרופיל

Dwx.co.il לא מחובר  

Question

ציטוט:
שכחתי לציין באמת שדרך המחקר הזה הגעתי למסקנה שאתה משת"פ של הבחור או לכל הפחות הוא עצמו.
אה אני גנבתי לך את הכסף?לירין ההוא שהתקשרת ב 5 בבוקר זה חבר טוב שלי הוא פשוט סיפר לי מה קרה..
תפסיק להגיד פה שקרים על ימין ועל שמאל רק משקר משקר משקר זה מה שאתה יודע לעשות?

א.אני לא מקודד
ב.בחיים לא לקחתי מימך כסף או משהוא כזה.
ג.אולי תפרסם פה את המייל שאליו שלחת תכסף וככה יהיה אולי לאתר את הבנאדם האמיתי?
  Reply With Quote
ישן 01-06-15, 14:38   # 7
Maroon 5
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Maroon 5 לא מחובר  

אף אחד לא אמר שאתה גנבת לי את הכסף, אני יודע בדיוק גם מי אתה. אולי אתה מגן עליו מתוך אינטרס מסוים, אולי כי אתם שניכם חברים מחדרה מר אלירן. זה לא ממש מעניין אותי. הכסף שלי נגנב ואני יודע להוכיח בדיוק איך זה מתקשר אל הבחור, ואדאג לזה. כידוע לך, הפייפל שהוא קיבל דרכו את הכסף לא מצביע בשום אופן מי נמצא מאחורי הקלעים, הדרך לפברק דברים כאלה היא פשוטה ולא צריך להיות גאון כדי לדעת את זה. ממה שראיתי פה והביקורת שהוא קיבל, גם אז אתה היחיד שהגן עליו ושיתף איתו פעולה כשכל מי שהיה אובייקטיבי בנושא גינה אותו. יש אין ספור תלונות על הונאות שלו באינטרנט. עד היום הוא נפל על חבר'ה פראיירים וחסרי עמוד שדרה להיכנס בו עד הסוף, תמסור לו שבמקרה שלי - אם הוא לא ידאג לבצע החזר כספי או לספק את המוצר שנקנה ממנו, הוא ישלם בענק.
  Reply With Quote
ישן 01-06-15, 14:45   # 8
Dwx.co.il
חסום

מיני פרופיל

Dwx.co.il לא מחובר  

ציטוט:
אף אחד לא אמר שאתה גנבת לי את הכסף, אני יודע בדיוק גם מי אתה. אולי אתה מגן עליו מתוך אינטרס מסוים, אולי כי אתם שניכם חברים מחדרה מר אלירן. זה לא ממש מעניין אותי. הכסף שלי נגנב ואני יודע להוכיח בדיוק איך זה מתקשר אל הבחור, ואדאג לזה. כידוע לך, הפייפל שהוא קיבל דרכו את הכסף לא מצביע בשום אופן מי נמצא מאחורי הקלעים, הדרך לפברק דברים כאלה היא פשוטה ולא צריך להיות גאון כדי לדעת את זה. ממה שראיתי פה והביקורת שהוא קיבל, גם אז אתה היחיד שהגן עליו ושיתף איתו פעולה כשכל מי שהיה אובייקטיבי בנושא גינה אותו. יש אין ספור תלונות על הונאות שלו באינטרנט. עד היום הוא נפל על חבר'ה פראיירים וחסרי עמוד שדרה להיכנס בו עד הסוף, תמסור לו שבמקרה שלי - אם הוא לא ידאג לבצע החזר כספי או לספק את המוצר שנקנה ממנו, הוא ישלם בענק.
אתה קנית מהבנאדם בשם ירין קידוד נכון?
יש לך שיחות איתו? מספר פלאפון שהוא נתן לך? סקייפ? משהוא?
או שאתה יודע שקוראים לו ירין וזהו מפיל את זה על מישהוא? תן פה רגע הוכחה כל שהיא שזה אכן הוא ואני ישתוק
  Reply With Quote
ישן 01-06-15, 14:47   # 9
Maroon 5
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Maroon 5 לא מחובר  

כן, אני בטח הולך להגיש לך על מגש של כסף את הראיות שיש לי נגדו כדי שתעביר לו אותם והוא ינסה להעלים אותם. אין לך שכל? או שאתה חושב שאני עד כדי כך מטומטם?
תעביר ליקיר ליבך את העובדה שאם הכסף לא יהיה חזרה בחשבון שלי עד שעה 18:00 בערב השותפים שלי ואני נדאג לכך שהוא ישלם על זה הרבה יותר קשה. בעצם, אני רואה שהוא בעצמו צופה איתך באשכול - אז אין צורך שתעביר לו. ואגב, בהנחה שהוא לא עד כדי כך מטומטם ועבד עם שם בדוי כמו עבריין אמיתי לאורך שנים - כולל פרטי הזדהות, פייסבוק, מספר טלפון בטוקמן חסוי וכל שאר הדברים הנלווים כדי לנסות לטשטש את הזהות שלו - תרגיע אותו, יש לי את הדרך לחשוף בדיוק מי הבן אדם מאחורי הקלעים והיא כבר בבירורים.

Last edited by Maroon 5; 01-06-15 at 14:50..
  Reply With Quote
ישן 01-06-15, 14:50   # 10
Dwx.co.il
חסום

מיני פרופיל

Dwx.co.il לא מחובר  

ציטוט:
כן, אני בטח הולך להגיש לך על מגש של כסף את הראיות שיש לי נגדו כדי שתעביר לו אותם והוא ינסה להעלים אותם. אין לך שכל? או שאתה חושב שאני עד כדי כך מטומטם?
תעביר ליקיר ליבך את העובדה שאם הכסף לא יהיה חזרה בחשבון שלי עד שעה 18:00 בערב השותפים שלי ואני נדאג לכך שהוא ישלם על זה הרבה יותר קשה. בעצם, אני רואה שהוא בעצמו צופה איתך באשכול - אז אין צורך שתעביר לו. ואגב, בהנחה שהוא לא עד כדי כך מטומטם ועבד עם שם בדוי כמו עבריין אמיתי לאורך שנים - כולל פרטי הזדהות, פייסבוק, מספר טלפון בטוקמן חסוי וכל שאר הדברים הנלווים כדי לנסות לטשטש את הזהות שלו - תרגיע אותו, יש לי את הדרך לחשוף בדיוק מי הבן אדם מאחורי הקלעים והיא כבר בבירורים.
אתה הזוי בנאדם בהצלחה

על מה אתה מדבר ה' ישמור
טוקמן? מה הוא מוכר סמים? אתה הזוי בנאדם
אז תחשוף כבר ותפסיק לבלבל בשכל

Last edited by Dwx.co.il; 01-06-15 at 14:53..
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

כלים לאשכול
תצורת הצגה

חוקי פירסום