הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > עיצוב גראפי, תכנות על כל שפותיו וקידום ושיווק אתרים > ביקורת אתרים

|!|

סגור את ההודעה

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 18-10-05, 14:49   # 1
Rar.Co.iL
משתמש חדש

מיני פרופיל

Rar.Co.iL לא מחובר  

[Rar.Co.iL] חוזרים לפעול + הודעה

נערך. עובר על חוקי הפורום.

Last edited by Rar.Co.iL; 18-10-05 at 15:51..

ישן 18-10-05, 14:52   # 2
דור
אחראי קהילה

מיני פרופיל

דור לא מחובר  

בהצלחה ארז
קרא ה"פ.

ישן 18-10-05, 15:06   # 3
Alon.R
הוסטסניון

מיני פרופיל

Alon.R לא מחובר  

למה אתה ושאר בעלי האתרים חוזרים על זה כל פעם מחדש?
זה אינו (!) פורום הכרזות אתרים או הכרזות Rar.Co.iL אלא ביקורות אתרים!

ות'אמת קשה לי להאמין שאתה פתחת את RAR לגולש הישראלי...
אתה מנסה להוציא את הפרוייקט שלך כטובה לעם ישראל, אבל תאכלס אני רואה פרסומות בRAR ואני גם בטוח שאני יראה פרסומות בפרוייקט העתידי שלך וגם אם זה לא מכסה את ההוצאות עכשיו, זה יכסה ואף יביא לך רווח גדול [אולי] בעתיד....

את האמת אני מפקפק בכוונות שלך..

Last edited by Alon.R; 18-10-05 at 15:08..

ישן 18-10-05, 15:09   # 4
Rar.Co.iL
משתמש חדש

מיני פרופיל

Rar.Co.iL לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Alon.R
למה אתה ושאר בעלי האתרים חוזרים על זה כל פעם מחדש?
זה אינו (!) פורום הכרזות אתרים או הכרזות Rar.Co.iL אלא ביקורות אתרים!
פרח מזכרוני, הוסטס הישן היה שונה בהרבה...שהמנהל יבוא, אני אשמח אם הוא ימחק את ההודעה.
ציטוט:
ות'אמת קשה לי להאמין שאתה פתחת את RAR לגולש הישראלי...
פרסומת חסות, שמעת על זה.
ובטון שלך...ת'אמת, ממש לא מעניין אותי מה אנשים חושבים. העיקר מה שאני מרגיש. אני אשים פרסומות בעתיד, כדי להחזיר את ההוצאות שלי- אני חושב שזה דבר לגיטימי. וסליחה, אם אני ארוויח כסף מהפרוייקט לאחר שכיסיתי את ההוצאות, אני בנאדם רע?
זה לא שהשקעתי שקל או שניים בפרוייקטים.

דרך אגב, זו לא טובה לעם ישראל. אם זה מה שהבנת, מי אני שאפריע לך בדרך המחשבה הזאת. ניתן לך רמז, זה משהו שקשור לשירותים מחו"ל, אני מניח שעכשיו אתה מבין.
אני חשבתי שאתה בנאדם רציני. אבל לא, היית צריך להפיץ את מחשבותיך על גבי הפורום, סבבה.

נ.ב
אמרתי ש- Rar.Co.iL הוא פרוייקט עבור הגולש הישראלי. לא אמרתי שפרוייקט אחר לא יהיה למטרות רווח

Last edited by Rar.Co.iL; 18-10-05 at 15:17..

ישן 18-10-05, 15:36   # 5
Alon.R
הוסטסניון

מיני פרופיל

Alon.R לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Rar.Co.iL
פרח מזכרוני, הוסטס הישן היה שונה בהרבה...שהמנהל יבוא, אני אשמח אם הוא ימחק את ההודעה.

פרסומת חסות, שמעת על זה.
ובטון שלך...ת'אמת, ממש לא מעניין אותי מה אנשים חושבים. העיקר מה שאני מרגיש. אני אשים פרסומות בעתיד, כדי להחזיר את ההוצאות שלי- אני חושב שזה דבר לגיטימי. וסליחה, אם אני ארוויח כסף מהפרוייקט לאחר שכיסיתי את ההוצאות, אני בנאדם רע?
זה לא שהשקעתי שקל או שניים בפרוייקטים.

דרך אגב, זו לא טובה לעם ישראל. אם זה מה שהבנת, מי אני שאפריע לך בדרך המחשבה הזאת. ניתן לך רמז, זה משהו שקשור לשירותים מחו"ל, אני מניח שעכשיו אתה מבין.
אני חשבתי שאתה בנאדם רציני. אבל לא, היית צריך להפיץ את מחשבותיך על גבי הפורום, סבבה.

נ.ב
אמרתי ש- Rar.Co.iL הוא פרוייקט עבור הגולש הישראלי. לא אמרתי שפרוייקט אחר לא יהיה למטרות רווח
איזה טון בדיוק?
ולא לא תיהיה בנאדם רע אבל אתה אומר שאתה עושה את זה לגולש הישראלי, אני אומר שלא...
זה הכל..
ושוב פעם, אתה ועוד אנשים כותבים אשכולות כביכול בשביל לקבל ביקורות, אבל שאני כותב את דעתי בפורום זה פתאום מעשה רע?

ישן 18-10-05, 15:45   # 6
Rar.Co.iL
משתמש חדש

מיני פרופיל

Rar.Co.iL לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Alon.R
איזה טון בדיוק?
ולא לא תיהיה בנאדם רע אבל אתה אומר שאתה עושה את זה לגולש הישראלי, אני אומר שלא...
זה הכל..
ושוב פעם, אתה ועוד אנשים כותבים אשכולות כביכול בשביל לקבל ביקורות, אבל שאני כותב את דעתי בפורום זה פתאום מעשה רע?
לא רע. אמרתי שאני לא מקבל את הביקורת? קיבלתי אותה, אבל אמרתי שלא ממש משנה לי מה אנשים חושבים על מה שאני עושה.
למה? כי תכלס אתה לא יודע איך הראש שלי פועל, אז אתה לא יכול לתת ביקורת כזאת. ביקורת מבוססת על עובדות, לא על מחשבה. משמע- מה שנתת זו לא ביקורת.

בכל מקרה, אני פתוח לכל ביקורת, אך שהשיחה הופכת להבעת דעה (לא ביקורת) אני מעדיף לעשות זאת מחוץ לפורום.

אם אתה חוזר על מה שאתה אומר מספר פעמים, מה אתה רוצה שאני אגיד?
סבבה אתה צודק. אני רודף בצע, שמנסה לעשות מניפולציה לגולשים.

ישן 18-10-05, 15:46   # 7
A1ex
תודה על תרומתך.

מיני פרופיל

A1ex לא מחובר  

די לריב!
הוא בא להודיע שהאתר שלו חזר לא צריך לעשות מזה רעש.

ישן 18-10-05, 15:49   # 8
Alon.R
הוסטסניון

מיני פרופיל

Alon.R לא מחובר  

ציטוט:
לא רע. אמרתי שאני לא מקבל את הביקורת? קיבלתי אותה, אבל אמרתי שלא ממש משנה לי מה אנשים חושבים על מה שאני עושה.
למה? כי תכלס אתה לא יודע איך הראש שלי פועל, אז אתה לא יכול לתת ביקורת כזאת. ביקורת מבוססת על עובדות, לא על מחשבה. משמע- מה שנתת זו לא ביקורת.

בכל מקרה, אני פתוח לכל ביקורת, אך שהשיחה הופכת להבעת דעה (לא ביקורת) אני מעדיף לעשות זאת מחוץ לפורום.
OK מכבד את זה.
ציטוט:
בשבילכם, הגולשים התמימים כולנו יודעים שזה באמת מפריע לכם.
ואתה יודע מה זה כן מפריע לי.
כי הפורום הזה נועד להעביר ביקורת על אתרים ואם כל אחד יכתוב שהוא החליף שרת או הוסיף איזה מוד לפורום שלו [סתם דוגמא...] הפורום יהפוך לפורום זבל....

ישן 18-10-05, 15:49   # 9
Rar.Co.iL
משתמש חדש

מיני פרופיל

Rar.Co.iL לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי NoarLove.Com
די לריב!
הוא בא להודיע שהאתר שלו חזר לא צריך לעשות מזה רעש.
אם האשכול לא חוקי הוא צדק בזה שהוא העיר, אך שהוא המשיך את הדיון למקומות אחרים זה משהו אחר.
שנינו טעינו.

ציטוט:
ואתה יודע מה זה כן מפריע לי.
כי הפורום הזה נועד להעביר ביקורת על אתרים ואם כל אחד יכתוב שהוא החליף שרת או הוסיף איזה מוד לפורום שלו [סתם דוגמא...] הפורום יהפוך לפורום זבל....
אם זה באמת הפריע לך, מצטער. למרות שאני לא בטוח בכך. אך כמו שאמרתי, מי אני או אתה שנבחן ראש ומחשבות שלא אדם אחר?

שיהיה לך המשך יום נפלא.

Last edited by Rar.Co.iL; 18-10-05 at 15:54..

ישן 18-10-05, 15:53   # 10
Alon.R
הוסטסניון

מיני פרופיל

Alon.R לא מחובר  

ציטוט:
אם היית רואה את ההודעהבאשכול, אפילו לא רציתי לקבל על זה תגובות.
אבל מה לעשות...שבנאדם רשע (חח) כמוני עושה מניפולציות והוא רק רודף בצע, לא ניתן לו תגובה?

בכל מקרה, הדיון הסתיים כי הוא לא חוקי. אם אתה מעוניין בכיף תעביר ביקורת אך בדרך חוקית.
אתה הרי טענת שהאשכול לא חוקי, אז אתה עוד נותן יד בהמשכו?

אם זה באמת הפריע לך, מצטער. למרות שאני לא בטוח בכך. אך כמו שאמרתי, מי אני או אתה שנבחן ראש ומחשבות שלא אדם אחר?

שיהיה לך המשך יום נפלא.
זה לא קשור אם ביקשת תגובות או לא!
זה לא המקום להכרזות שלך! תקרא לי בנאדם רשע.. מה שאתה רוצה... לא אכפת לי..

תכתוב את זה באתר שלך, תתקין איזה מערכת פורומים באתר שלך ותכתוב את זה שם, הפורום הזה לא נועד להכרזות אתרים, נכון או לא?

למה שזה לא יפריע לי?
יש לי רשת אתרים, אוקיי? אני רוצה שהפורום הזה ישאר בנושא שלו ולא שיהפוך לפורום סתמי

סגור את ההודעה

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום