הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > עיצוב גראפי, תכנות על כל שפותיו וקידום ושיווק אתרים > קידום ושיווק אתרים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 30-12-06, 07:13   # 31
talyigal
הוסטסניון

מיני פרופיל

talyigal לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Nforce צפה בהודעה
שף שיש לו מתכון מנצח לעולם לא יגלה מהו המתכון כי אחרת יהיו לו מתחרים, לא צריכים להיות גאונים כדי להבין את זה
תראה, יש מידע בסיסי של קידום אתרים, ויש להכנס, לחקור, לזהות שיטות עבודה, וכמות עבודות שבאה עם הניסיון. אין חוכמות פה, תעבוד יותר תקבל ניסיון שיתן לך את הנוסחה המנצחת (על הדרך במידה ומצאת כמה סודות נוספים אז סחטיין וברור שלא לגלות סתם). מה שכן-> המידע הבסיסי של קידום אתרים חופשי בדיוק כמו שפות תכנות שכל אחד יכול ללמוד, השאלה מה עושים הלאה עם המידע.
גם מי שלמד את כל המידע הזה לא יכול להגדיר את עצמו מקדם מקצועי, הוא יכול להצהיר שהוא מכיר את המידע הזה מקסימום (אני חושב שזה קצת דבילי אבל יותר הגיוני) אחרי זה הוא צריך כמה פרוייקטים יפים להתחלה, לפתוח איזה מקום שיהיה לו להראות את הפרוייקטים- ואז הוא יכול בלי בושה להגיד שהוא מקדם אתרים. את המקצועי שישאיר לתקופה שהוא יהיה באמת חזק.

זה נשמע אולי תהליך קצר- יופי נקרא כמה מאמרים נפתח אתר עם כמה קישורים ונגיד שאנחנו מקדמים ונדרוש כסף- אבל זה לא מה שהתכוונתי! זה תהליך ערוך של שנתיים לפחות ללמידת מידע- עוד איזה שנה של לקיחת פרוייקט רציני ראשון, כמה זמן של השלמות לעוד פרוייקטים, פתיחת פורטפליו (או כל דבר אחר), ואז אולי אתה מקדם. רק אחרי המון זמן הצלחה אתה מקדם רציני ובעל שם.

בהוסטס יש כאלה אנשים מקצועים?
כן אבל הרבה פחות מאשר אנשים שבחרו לפנות לכיוון השני.
מה צריך פה?
תמיכה רצינית מההנהלה כדי להפוך את הפורום של קידום האתרים פה למקום רציני יותר.
טל גרטי יכול לעזור המון ויש עוד הרבה אנשים שיוכלו.

בנוגע לאנשים כמו אליאב- אני לא חושב שהוא מקדם אתרים מקצועי, אני חושב שהוא בחר בדרך המקוצרת.
לפי דעתי לא צריך להיות מקום לכאלה ספאמרים בפורום רציני, אבל אין לי שום דרך לשנות בלי ההנהלה שוב.

בהצלחה, אני מקווה שהתגובה הזו הספיקה לסיום האשכול אלה אם אחרים מעוניינים להוסיף?

אתר ההומור הישראלי הגדול ביותר!

Last edited by talyigal; 30-12-06 at 07:27..
  Reply With Quote
ישן 30-12-06, 10:51   # 32
MoshikB
הוסטסניון

MoshikB's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל MoshikB Send a message via Skype™ to MoshikB

MoshikB לא מחובר  

בשביל מה כל פעם לענות על אותם שאלות ששואלים?
לא עדיף פשוט ליצור קובץ מדריכים שכל אחד פרסם, ככה יהיה יותר קל?
פשוט משהו שואל שאלה, הולכים למאגר שו"ת ומביאים לו תשובה מנומקת ומוסברת.
לא ככה?
אתה בעצמך אומר שהחלפת קישורים זה לא רק קידום אחרים, אז תלמד אותנו, תתדרך אותנו איך לקדם אותו גם בצורות אחרות ומגוונות.
אליאב הוא סה"כ מקדם אתרים, מקצועי או לא, אבל הוא הצליח לקדם את האתרים שלו למקומות מאוד מכובדים.. אולי זה בזכות החלפת קישורים או לא, אבל הוא הצליח.. לא מבין מה רע בזה ומה הכעס עליו ? שאתה או אחרים לא הצליחו\מצליחים להגיע למקומות כאלו? לא הבנתי את הפואטנה פה.
ישן 30-12-06, 10:53   # 33
cobano
תודה על תרומתך.

מיני פרופיל

cobano לא מחובר  

תראה אני אגיב בעניין האי תמיכה מההנהלה,
כאשר אני נמצא בפורום ורואה שאלה "מישהו יכול לעזור לי בלקדם את האתר?" איך אתה רוצה שאני אענה על שאלה כזו?
אני תמיד רושם שיפרט את השאלה, מה בדיוק הוא רוצה לדעת, אבל אז טוענים שאני בכלל לא רוצה לענות.
שאני נמצא בפורום (בשבועות האחרונות לא יצא לי הרבה אבל אני עדין פה) אני עונה למה שאפשר כלומר אם יש שאלות הגיוניות כלומר שאלות עם "תוכן" לא קרה שלא עניתי...
והשיטה שאני נוקט אני מאמין שגם השאר נוקטים.
  Reply With Quote
ישן 30-12-06, 11:03   # 34
the-wolf
הוסטסניון

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל the-wolf שלח הודעה באמצעות MSN אל the-wolf

the-wolf לא מחובר  

ציטוט:
שף שיש לו מתכון מנצח לעולם לא יגלה מהו המתכון כי אחרת יהיו לו מתחרים, לא צריכים להיות גאונים כדי להבין את זה
אבל לפחות הוא יתן מתכון אחר שהוא יותר פשוט
כי אם לא אז בשביל מה יש את הפורום הזה?
  Reply With Quote
ישן 30-12-06, 11:14   # 35
talyigal
הוסטסניון

מיני פרופיל

talyigal לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי cobano צפה בהודעה
תראה אני אגיב בעניין האי תמיכה מההנהלה,
כאשר אני נמצא בפורום ורואה שאלה "מישהו יכול לעזור לי בלקדם את האתר?" איך אתה רוצה שאני אענה על שאלה כזו?
אני תמיד רושם שיפרט את השאלה, מה בדיוק הוא רוצה לדעת, אבל אז טוענים שאני בכלל לא רוצה לענות.
שאני נמצא בפורום (בשבועות האחרונות לא יצא לי הרבה אבל אני עדין פה) אני עונה למה שאפשר כלומר אם יש שאלות הגיוניות כלומר שאלות עם "תוכן" לא קרה שלא עניתי...
והשיטה שאני נוקט אני מאמין שגם השאר נוקטים.
זה פיגור לשאול כ"כ הרבה פעמים את אותה שאלה בזמן שהשאלה נענתה בעבר בפורום- יש בנוסף לכל את האשכול של ההמלצות- שילכו לשם לפני ששואלים

Reply With Quote
ישן 03-01-07, 00:30   # 36
Idan_Shloman
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Idan_Shloman לא מחובר  

אני מסכים עם טל לחלוטין,
לאחרונה צצו כל מיני מקדם אתרים מקצועיים אשר לא מספקים הוכחות חותכות ליכולות שלהם - אולי בגלל שבישראל זה מספיק ( הרי כולנו יודעים שבחו"ל היו אוכלים אנשים כאלה בלי מלח ) והיום אין מי יודע מה, תחרות אמיתית בכל נושא שתבחר.

להחליף 500 קישורים, כל אחד יכול - יש לי אפילו 5 אנשים שעושים את זה במשרה מלאה לאתרים שונים בחו"ל ולא מבינים דבר בבניית אתרים וקידום אתרים. אופטימיזציה, חשיבה קדימה, שיווק אמיתי - מעטים יכולים ויודעים.

בקשר לכותרת :

ציטוט:
זה עמוד ספאם והצפה קלאסי
אפשר להגיד שאני נתתי אותה, לאחר שיחה קצרה עם אליאב.
( ולא אין לי שום קשר לניסיון הזה ).
____

ציטוט:
הדרך היחידה שלך כמקדם אתרים למנוע את המצב היא לנצח בתחרות בעצמך
גם אם היית משלם לי, לא הייתי מתחרה בתחרות שעליה אתה מדבר.

ועוד מישהו שסתם מעצבן אותי....

ציטוט:
מעניין אותי איך אתה למדת את התחום ? - כנראה שנצטרך להרוג מישהו שהדליף לך סודות מקצוע.
____

אפרופו מקדמים מקצועיים, יש פה אחד שנתן הודעה אחת שאני משתאה כל פעם מחדש מההתקדמות שלו למרות שלא תמיד אני אוהב את הדרכים שהוא נוקט ( וכן, אני מדבר גם על ספאם - אבל מסוג אחר ). הסוד הוא לפי דעתי, כוח רצון - אם אתה באמת רוצה את זה, תוכל ללמוד ולעשות הכל.

לי למשל, יש תוכניות לפרוש בגיל 30 ולטייל בכל העולם - אני לא אגיע לזה אם אמשיך לברבר פה. . תתחילו לעבוד.
  Reply With Quote
ישן 03-01-07, 16:47   # 37
eliav12
משתמש - היכל התהילה

eliav12's Avatar

מיני פרופיל

eliav12 לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי TalGarty צפה בהודעה
יודע מה טל? בוא ננסה לפתוח דיון כזה בK ונראה מה יגידו שם. (שנינו יודעים מה יגידו, לא?)
מה זה מפריע לי? לא סובל ספאמרים, ככה נולדתי.
אני לא מכריח אותך לסבול אותי,
אני מנסה את עצמי.

כאילו שגוגל שלך שמפריע לך באמת איזה דפים שם..אז באמת..תתעסק בשלך.
ישן 03-01-07, 17:57   # 38
talyigal
הוסטסניון

מיני פרופיל

talyigal לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי eliav12 צפה בהודעה
אני לא מכריח אותך לסבול אותי,
אני מנסה את עצמי.

כאילו שגוגל שלך שמפריע לך באמת איזה דפים שם..אז באמת..תתעסק בשלך.
אני מציע לך להפסיק עם התגובות שלך פה, ואני מציע לך למחוק כל מה שעשית באינטרנט כי זה ממש לא מוסיף לכבודך. ולהנהלה אני ממליץ בחום להעיף את הגולש הזה כי הוא לא תורם לכבוד הפורום.

Reply With Quote
ישן 03-01-07, 18:02   # 39
taikaish
הוסטסניון

מיני פרופיל

taikaish לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי talyigal צפה בהודעה
אני מציע לך להפסיק עם התגובות שלך פה, ואני מציע לך למחוק כל מה שעשית באינטרנט כי זה ממש לא מוסיף לכבודך. ולהנהלה אני ממליץ בחום להעיף את הגולש הזה כי הוא לא תורם לכבוד הפורום.
הוא לא מנהל, ואני חושב שיש מקום כאן גם לחסרי ניסיון.
  Reply With Quote
ישן 03-01-07, 18:30   # 40
eliav12
משתמש - היכל התהילה

eliav12's Avatar

מיני פרופיל

eliav12 לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי talyigal צפה בהודעה
שכחתי, גאוות האינטרנט זה אתה [
אני לא ממשיך את הדיון איתך.
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום