הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Off-topic, מחשבים, קהילה ומשוב > Off-Topic וסיקורים

|!|

סגור את ההודעה

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 28-04-09, 13:34   # 21
sport
חבר וותיק

מיני פרופיל

sport לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי CrazyLioNeT צפה בהודעה
שטויות.. רוב חטיבת כפיר הם דתיים.
הם ביינישים לא חרדים חחח...

רב החרדים לא תורמים יותר מדי למדינה.. יותר מזה.. הם מהווים נטל כלכלי משום שהמדינה נאלצת להקציב מאות מיליוני שקלים כדי לכלכל את החרדים.
לצערי זה באמת המצב.. רב החרדים לא עושים צבא.. לא תורמים למשק.. לא מתנדבים.. אלא רק דורשים הגנה ומימון..

ישן 28-04-09, 13:39   # 22
Hemp Gru
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Hemp Gru לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי sport צפה בהודעה
הם ביינישים לא חרדים חחח...

רב החרדים לא תורמים יותר מדי למדינה.. יותר מזה.. הם מהווים נטל כלכלי משום שהמדינה נאלצת להקציב מאות מיליוני שקלים כדי לכלכל את החרדים.
לצערי זה באמת המצב.. רב החרדים לא עושים צבא.. לא תורמים למשק.. לא מתנדבים.. אלא רק דורשים הגנה ומימון..
הבעיה שהרבה הרבה חרידים לא משלמים מיסים ולא מקבלים ביטוח לאומי ,הם אותם אברכים שמקבלים 800 דולר בחודש במקרה הטוב (מתרומות שבאות מארה"ב לרוב)
הם לא חיים ברמה גבוהה מידי לא משלמים למדינה ולא לוקחים כלום !

קחו את זק"א אני חושב שזאת התנדבות טובה
הם עוזרים לעשות רוב יהודי בארץ , חשבתם מה היה קורה אם לא החרדים ? כמה יהודים היו בארץ ?
לא היה לנו רוב של 75 אחוז כיום ...
המדינה לא מפרנסת את החרדים , עובדה שהכסף שמשרד החינוך היה מעביר לישיבות תיכוניות הופסק ..
נכון יש ביטוח לאומי אבל מזה אפשר לחיות בכבוד ?

יש לא קצת זרמים אצלהם ככה שזה בלתי אפשרי להכליל אותם
כי יש בהם תת קבוצות
זה לא כמו מזרחים ואשכנזים
זה פה הכללה אי אפשר לעשות אבל יותר אפשרי ....

Last edited by Hemp Gru; 28-04-09 at 13:45..

ישן 28-04-09, 14:04   # 23
OrPol
א.פורום תוכנה
עסק רשום

OrPol's Avatar

מיני פרופיל

OrPol לא מחובר  

מהי תרבות?
תרבות היא צורת התנהגות, אורח חיים, מכלול הערכים והאמונות המאפיינים קבוצה מסוימת באוכלוסייה. היא כוללת מרכיבים של דת, מוצא, שפה, לבוש סמלים וכו'.

רב-תרבותית:

חברה רב-תרבותית היא חברה בעלת פתיחות חברתית ואפשרות לאדם לחיות במספר תרבויות. אין חתירה למכנה משותף.

פלורליזם – מבנה חברתי שבו כל מיעוט שומר על הרגליו.
כמו ברב-תרבותיות יש פתיחות לתרבויות שונות, אך יש גם חתירה למכנה משותף בסיסי.

עם כל הכבוד, מחנה משותף בסיסי יש.
יש דגל, יש דת, יש המנון, יש חגים, יש בתי כנסת וכו' וכו'.

אני לא מסכים עם תופעת ההשתמטות, ואני לא מסכים עם האמירה של מורתך כי אין קיום של פלורליזם במדינתנו.
אך אני חושב שאתה מפרש את דברי המורה שלך לא כמו שהם. אל תתפוס אותה במילה, תנסה לחשוב על הנאמר.

ישן 28-04-09, 14:20   # 24
ToxicBoy21
חבר מתקדם

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל ToxicBoy21

ToxicBoy21 לא מחובר  

בס"ד

בזכות החרדים אתה קיים אז מה אתה מדבר בכלל?
על שלושה דברים העולם עומד על התורה ועל העבודה (של בית המקדש) ועל גמילות חסדים

מה אתה חושב העולם קיים בשביל העבירות שלך?

קחו כולכם קטע על רדיפת החרדים כמו שהתשקורת והחילונים עושים (נראה אם למישהו יש מה להגיד על הסרטון הזה בכלל):
http://www.youtube.com/watch?v=7sn1PKEWD8A

והנה תרוצה לדעת למה חרדים לא עושים צבא? קח קטע קצר
http://www.rimonim.org.il/index.php?page=show&show=376

ואני בטוח ב 100% שאם חרדי היה בא וכותב שהחילונים לא תורמים למדינה ישר היה בבאן

ושימו לב שאתם מלכלכים על אנשים בלי בכלל לשמוע את הצד השני, תארו לכם יעשו משפט וישמעו רק צד אחד זה נשמע הגיוני?

Last edited by ToxicBoy21; 28-04-09 at 14:27..

ישן 28-04-09, 14:38   # 25
Dws.co.il
חסום

מיני פרופיל

Dws.co.il לא מחובר  

אין לי בעיה עם חרדים,אבל אני שונא את אותם חרדים שלא מכבדים את הצפירה שכל עם ישראל עומד על רגליו ומכבד את היום הזה ואותם חרדים ממשיכים ללכת ולעשות רעש כמו אנשים חסרי שכל.
החרדים חושבים שזה מנהג של גוים(העמידה עצמה)...פשוט עצוב שחיילים שומרים עליכם פה במדינה הזאת ואתם שמים *** אחד גדול על אותם חיילים שנפלו...

ישן 28-04-09, 14:50   # 26
ToxicBoy21
חבר מתקדם

מיני פרופיל

ToxicBoy21 לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Dws.co.il צפה בהודעה
אין לי בעיה עם חרדים,אבל אני שונא את אותם חרדים שלא מכבדים את הצפירה שכל עם ישראל עומד על רגליו ומכבד את היום הזה ואותם חרדים ממשיכים ללכת ולעשות רעש כמו אנשים חסרי שכל.
החרדים חושבים שזה מנהג של גוים(העמידה עצמה)...פשוט עצוב שחיילים שומרים עליכם פה במדינה הזאת ואתם שמים *** אחד גדול על אותם חיילים שנפלו...
בס"ד

הם לא חושבים, זה פשוט מנהג של גוים וכתוב בתורה "בחוקותיהם לא תלכו"
דבר שני זאת לא הדרך להנציח נשמות ישראל, אם כבר רוצים לעזור צריך ללמוד לעילוי נשמת וכו' הצפירה לא מועילה לאף אחד לא לנפטרים ולא לכלום.

אתם אלופים בלכלכך על חרדים אבל מאיפה יש לכם את כל הידע והלכלוך על חרדים? מהתשקורת השקרנית נכון? פעם דיברתם עם חרדי פעם הייתם בבית של חרדי?

הרב שלימד אותכם לבר מצווה איך הוא נראה לכם? הרי הוא החרדי היחיד שבאמת הכרתם ולא שמעתם לכלוכים.

בכל מקרה יש פה תשובה מאוד יפה של הרב זמיר כהן, מאזין שואל אותו בטווייזיה למה לא עושים צבא: http://www.rimonim.org.il/index.php?page=show&show=38
ודרך אגב בתקופת דוד המלך על כל חייל שיצא מישהו נשאר ללמוד בשבילו תורה בשביל ההגנה.

יש לי מלא חומר והוכחות על השקרים של התשקורת, אבל אני לא יפרסם אחר כך יבוא איזה שמאלני יגיד תעמולה דתית,

אבל זה ששומעים פה רק צד אחד זה לא "תעמולה" ולא שטיפת מוח.. זה "בסדר" ..

ישן 28-04-09, 14:50   # 27
sheeze
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

sheeze לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Yarden - Local-Host.co.il צפה בהודעה
בס"ד

בזכות החרדים אתה קיים אז מה אתה מדבר בכלל?
על שלושה דברים העולם עומד על התורה ועל העבודה (של בית המקדש) ועל גמילות חסדים

מה אתה חושב העולם קיים בשביל העבירות שלך?

קחו כולכם קטע על רדיפת החרדים כמו שהתשקורת והחילונים עושים (נראה אם למישהו יש מה להגיד על הסרטון הזה בכלל):
http://www.youtube.com/watch?v=7sn1PKEWD8A

והנה תרוצה לדעת למה חרדים לא עושים צבא? קח קטע קצר
http://www.rimonim.org.il/index.php?page=show&show=376

ואני בטוח ב 100% שאם חרדי היה בא וכותב שהחילונים לא תורמים למדינה ישר היה בבאן

ושימו לב שאתם מלכלכים על אנשים בלי בכלל לשמוע את הצד השני, תארו לכם יעשו משפט וישמעו רק צד אחד זה נשמע הגיוני?
רגע רגע, העולם לא עומד על צב ענק? או שבכלל זה אטלאס שמחזיק את העולם?
אם נפסיק אם הבדיחות, אפשר ישר להבין מהפוסט שלך שאתה אדם מאמין ולשכנע אותך אי יהיה אפשר. הסרטונים שהבאת ארוכים בטירוף (וגם משעממים, עד שהרבנים מדברים שם אפשר להשתגע). ראיתי את ההתחלה של הסרטון השני (מהראשון נשברתי אחרי הברבורים על האבטיח) והסיפור שהרב סיפר שם על חבר שלו רק מראה כמה החברה הזאת אטומה ולא יכולה להבין את האחר. והסרטונים ממש לא קשורים לנושא, אולי בהמשך שלהם כן אבל עם כל הכבוד, אף אחד לא הולך לראות חצי שעה של נאומי רבנים.

אז כמה שאלות אליך:
1 - למה אתה חושב שאם לא החרדים לא הייתי קיים? מה אלו זיבולי המוח האלו?
2 - כל מה שנאמר כאן עד עכשיו הן עובדות מוצקות. הרוב הגדול של החרדים לא משרת בצבא ועל כך מפר את חוקי המדינה. למה יש את ההפליה הזאת שחרדי לא יישב בכלא ואם אני כחילוני לא ירצה להתגייס, יכניסו אותי לכלא?
3 - החברה החרדית לא פרודקטיבית. למה משלם המיסים החילוני צריך לשלם את מחייתם? ואל תגיד אפילו שזה לא נכון. החרדים מקבלים תרציבי ענק מהממשלה (בניגוד לאוכלוסיות אחרות ונכשלות לא פחות).
4 - העולם הדתי חי באשליה שהעולם עומד על שלושת העקרונות האלו. אם להיות ריאליסטי, העולם עומד על כסף ושנאה. תראה לי איפה אני טועה ע"י דוגמאות (ולא מהתנ"ך, דוגמאות מהיום יום).

ישן 28-04-09, 14:58   # 28
Dws.co.il
חסום

מיני פרופיל

Dws.co.il לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Yarden - Local-Host.co.il צפה בהודעה
בס"ד

ודרך אגב בתקופת דוד המלך על כל חייל שיצא מישהו נשאר ללמוד בשבילו תורה בשביל ההגנה.
מצטער אבל לא הייתה תקופה כזאת
http://news.walla.co.il/?w=//91308

ישן 28-04-09, 15:00   # 29
ToxicBoy21
חבר מתקדם

מיני פרופיל

ToxicBoy21 לא מחובר  

בס"ד
אתה לא מתבייש להגיד צב אלטאס וכל השטויות? זה המדע הפרימטיבי אמר! בוא תראה מה רבי שמעון בר יוחאי התנא הכתוב אמר לפני יותר מ 2000 שנה

בזוהר הקדוש (ויקרא דף י, א), כאשר הזוהר אומר שהדברים מצוטטים מספר אשר נכתב עוד קודם לכן(!) על ידי רב המנונא סבא שמו מוזכר גם בתלמוד הבבלי:
"כל ישובא מתגלגלא בעיגולא ככדור (כל הישוב - כלומר, העולם והאנושות שעליו - מתגלגל בעיגול ככדור) אלין לתתא ואלין לעילא (אלה - כלומר, חלקם - מתגוררים למטה, בתחתית הכדור, ואלה למעלה) וכל אינון בריין משניין בחזווייהו משנויא דאוירא, כפום כל אתר ואתר, וקיימין בקיומייהו כשאר בני נשא. (וכל אלה הבריות - המתגוררים בחלקים השונים של הכדור - שונים בחזותם - בצבעם, בקלסתר פניהם, וכדו'''', - מחמת שינוי מזג האויר, כפי מזג האויר של כל מקום ומקום. אולם עומדים הם כשאר בני אדם). ועל דא אית אתר בישובא (ועל כן יש מקום בעולם) כד נהיר לאלין, חשיך לאלין. לאלין יממא, ולאלין לליא. (כאשר אור לאֵלֶּה, חושך לאלה. לאלה יום, ולאלה לילה) ואית אתר דכוליה יממא, ולא אישתכח ביה ליליא בר בשעתא חדא זעירא. (ויש מקום בעולם שמואר תמיד ולא יימצא בו לילה אלא זמן מועט) וכו''''. דהכי כתיב (שכך כתוב) אודך על כי נוראות נפליתי נפלאים מעשיך! (תהילים קלט) ורזא דא איתמסר למאריהון דחכמתא (וסוד זה נמסר לבעלי החכמה - חכמת התורה) וכו''''."
חכמי תורת ישראל היו מודעים לעובדה שהמידע שבידם איננו ידוע לאנשי המדע דאז, ואף אמור להיות תמוה ומוזר בעיניהם. בסוף דברי הזוהר הנ"ל חז"ל מגדירים מידע זה בשם סוד. חכמינו ז"ל גם מצהירים שמקור המידע אינו באמצעות מחקר שבוצע, אלא כך נמסר להם, לבעלי חכמת התורה. ("ורזא" דא "איתמסר" למאריהון דחכמתא). כלומר מקור המידע אינו טבעי, אלא תורני.

על השאר אני יגיב לך אחר כך כי אני הולך עכשיו

ישן 28-04-09, 15:05   # 30
Dws.co.il
חסום

מיני פרופיל

Dws.co.il לא מחובר  

דרך אגב גוג מגוג זה הדבר הכי מצחיק ששמעתי עליו אי פעם בחיים שלי.
ואם תתחיל לכתוב לי עכשיו חארטה על הכתבה שהבאתי פה יש לי הוחכות...כי למשל תכתוב שהתנ"ך זה לפני הדינוזאורים וכו'...אבל עובדה לפי התאריך העברי אנחנו חיים 5769 שנה מאז בריאות העולם...איך זה יתכן שלא מצאו לזה שום שרידים ולא כלום...אבל שרידים של דינוזאורים שחיו פה לפני 250 מיליון שנה כן מצאו...בוא תסביר לי את זה עכשיו...הרי כל התנ"ך זה חארטה אחת גדולה שאיזה בן אדם חסר שכל רשם אותה..

סגור את ההודעה

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום