הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Hosting ושירותים נלווים > ביקורות והמלצות > ארכיון

|!|

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 26-10-05, 02:13   # 21
חבר2
משתמש בעל גישה מוגבלת

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל חבר2 שלח הודעה באמצעות MSN אל חבר2 Send a message via Skype™ to חבר2

חבר2 לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי LinuxServ
:qqb006:
כן אה ,היום הוא מצא לי איזה משהו בgoogle בפורום של אפטרונים ,משהו שעוד שנה לא הייתי מוצא
תשלח לי באי סי אם בכיף שלך גם לי לא מיזמן הוא מצא משו על אפטרונים כאשר אלעד אמר לי שאין מצב שאני ימצא ביצועי אפטרון
באתר של amd הרישמי

ישן 26-10-05, 08:30   # 22
Spooky
חבר חדש

מיני פרופיל

Spooky לא מחובר  

אני לא מאמין שזה מה שיצא מהדיון שלי?!?!?
מריבה של אוהד שהוא ברמה של מוח של נמלה עם ליאור כרגיל שניהם כועסים אחד על השני זה לא מעניין אותנו...................
תבינו...

ישן 26-10-05, 09:27   # 23
Extreme-Serv
חסום

מיני פרופיל

Extreme-Serv לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Spooky
מריבה של אוהד שהוא ברמה של מוח של נמלה עם ליאור כרגיל שניהם כועסים אחד על השני זה לא מעניין אותנו...................
תבינו...

לסיום - אנחנו ממש לא בריב .. אנחנו דווקא ביחסים ממש טובים

ישן 26-10-05, 10:11   # 24
LinuxServ
חבר וותיק

LinuxServ's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל LinuxServ שלח הודעה באמצעות MSN אל LinuxServ Send a message via Skype™ to LinuxServ

LinuxServ לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Spooky
תבינו...
מה אוהד קשור פה?
הוא לא רשה שום דבר באשכול..
ומה שכן לא הייתי משווה תמוח של אוהד לשל ליאור =)

ישן 26-10-05, 10:25   # 25
Joseph_slk
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Joseph_slk לא מחובר  

אוקיי כמה דברים ספוקי, קודם כל אין שום שרת ברשת, שלא נפל, ואין לו בעיות.
לכל חברה שתלך ואם זה אומר גם sPD , תמיד יהיה בעיות, תמיד יהיה נפילות מידי פעם, השאלה זה אם יודעים לטפל בדיוק במקום הנכון, ולעשות את זה בצורה הכי יעילה ומהירה שכמה שפחות תפגע בלקוח, אתה שואל את דעתי?! לפני דעתי ליאור אחלה בנאדם, וכמו שאמרתי יש לו גם אחלה של חברה. מי שראה את האשכול אני מרוצה מאד מהשירות שלו, נכון שלפעמים אי אפשר לתפוס אותו, אבל כשהוא מופיע הוא עושה הכל לטובת הלקוח, בכל זאת לא כולם נמצאים על המחשב כל היום ומחכים לבעיות של הלקוחות.
לסיכום אני חושב שאקסטרים-סרב חברה טובה, אמינה, ועם מנהל מצויין! שכמו שאמרתי (אני מצטט חח) : "ליאור לקח את תחום ההוסטינג, למקום אחר. שאנשים אחרים שנמצאים פה בהוסטס לא לקחו, ולא הגיעו לשם עדיין ".
ואם אתה שואל אותי, תמשיך להשאר בשירות הנפלא הזה, חח ועוד הוא מפצה אותך..
הוא לא עושה את זה לכולם
בכל מקרה שיהיה לכולם חג שמח, ויום טוב!

ישן 26-10-05, 11:13   # 26
loading
חבר וותיק

מיני פרופיל

loading לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי ColorEye
אוקיי כמה דברים ספוקי, קודם כל אין שום שרת ברשת, שלא נפל, ואין לו בעיות.
לכל חברה שתלך ואם זה אומר גם sPD , תמיד יהיה בעיות, תמיד יהיה נפילות מידי פעם, השאלה זה אם יודעים לטפל בדיוק במקום הנכון, ולעשות את זה בצורה הכי יעילה ומהירה שכמה שפחות תפגע בלקוח, אתה שואל את דעתי?! לפני דעתי ליאור אחלה בנאדם, וכמו שאמרתי יש לו גם אחלה של חברה. מי שראה את האשכול אני מרוצה מאד מהשירות שלו, נכון שלפעמים אי אפשר לתפוס אותו, אבל כשהוא מופיע הוא עושה הכל לטובת הלקוח, בכל זאת לא כולם נמצאים על המחשב כל היום ומחכים לבעיות של הלקוחות.
לסיכום אני חושב שאקסטרים-סרב חברה טובה, אמינה, ועם מנהל מצויין! שכמו שאמרתי (אני מצטט חח) : "ליאור לקח את תחום ההוסטינג, למקום אחר. שאנשים אחרים שנמצאים פה בהוסטס לא לקחו, ולא הגיעו לשם עדיין ".
ואם אתה שואל אותי, תמשיך להשאר בשירות הנפלא הזה, חח ועוד הוא מפצה אותך..
הוא לא עושה את זה לכולם
בכל מקרה שיהיה לכולם חג שמח, ויום טוב!
תשמע אתה לא ממש אובייקטיבי בכלל בכלל לדעתי
א. הוא קנה ממך עיצוב ככה שבמידה מסוימת אתה מרגיש איזשהי מחוייבות כלפיו במידה מסויימת
ב. לא בכל חברה יש נפילות, בכל חברה קורות נפילות אבל לא כמו אצל ליאור שלא פוסקות
ג. כל חברה דואגת לתקן במינימום שעה וחצי גג אצל ליאור צריכים להתפלל שזה יגמר ביום למחרת
ד. ליאור אכן עושה הכל ללקוח אבל התשובות שלו ממש לא עונות על שאלות ששואלים וזה תמיד ככה
שואלים אותו משהו הוא עונה על משהו אחר שלא קשור
ה. ליאור לא הביא את ההוסטינג לשום מקום ויש לו עוד זמן להגיע למקום אחר ובוא אני יגלה לך משהו...הוא אפילו לא מתקרב ולא בגלל שהוא לא עובד טוב או השרתים, הוא לא עובד מקצועי!!! בשביל לקנות משהו בחברה אחרת חותמים על חוזים וכו' אצלו לא חותמים ישר מקבללים וסלאמת אפילו תתנאי שימוש של החברה הוא לא הראה לי בעת הרכישה ואז לפני כמה ימים דיברנו על משהו הוא אומר לי "בתנאי השימוש לא כתוב כך וכך" אז אמרתי לו אבל אפילו לא הראת לי את התנאים אז הוא אמר התנאים מופיעים באתר יכלת להסתכל. אתם מבינים את האבסורד פה? אני צריך ללכת להסתכל במקום שייחתימו אותי על חוזה ידחפו לי תחוזה והכל זה לעבובד מקצועי ואם יש פה אחת שעובדת עד עכשיו מקצועי זה ACTSERV בעצם אני לא אומר שכולם אבל אני יודע שעומרי מאקט סרב עובד סופר מקצועי ולרמה שלו ליאור יצטרך להגיע בעוד הרבה זמן וגם עומרי עדיין לא לקח את ההוסטינג למקום אחר ואני מאמין שהוא אדם צנוע כמו שהכרתי אותו ויודע את זה לבד שזה לא עבודה של שנה שנתיים.

ולסיכום אין לי שום דבר נגד ליאור הוא ניסה לעזור לי והכל אבל לא מספיק, אני הגעתי למצב שאני סופר את הימים עד שאני אעזוב וזה מצב מאוד חמור, אבל אני מקווה שהמעזיבה שלי ועוד שניים שלוש הוא ילמד הוא יתפוס את עצמו בידיים וישתנה ואם לא הפסד שלו עוד שנה אתם תראו לבד תתוצאות.

ישן 26-10-05, 11:31   # 27
Joseph_slk
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Joseph_slk לא מחובר  

טל, אני לא מרגיש שום מחוייבות, העיצוב נקנה לפני שבועיים, ואני אצל ליאור כ4 חודשים (הכוונה מתאחסן : 2 שרתים איחסון, ושרת רדיו) כל אחד ודעתו, אולי לך לא מספק השירות שלו במקצוע, אבל אני מרוצה ממנו, מהשירות, מהתמיכה, ולכל מה שקשור.
נכון שהיו נפילות, ואמרתי את זה בתגובה הראשונה שלי, נכון שלוקח קצת זמן לסדר אותם, אבל תחשוב על המצב שליאור עומד בו, אם זה שיש לו עוד דברים וסידורים לעשות, נכון שפותחים חברה צריך לקחת אחריות ולדאוג להכל, אבל לפעמים יש דברים טיפה יותר חשובים (אם זה משפחה, חברה, חברים, לימודים..וכו') אם אתה חושב שהשירות שלך לא מתאים לו (ונראה לי שאתה לא ממש מתאים, כי אתה צריך Uptime יותר גבוהה ממה שלאליאור מספק) תבחר לך חברה אחרת, בכל מקרה לא נכנס לזה, אני רק אמרתי את דעתי, ואני מרוצה מהשירות ומהאיחסון שלו.
תודה ויום טוב.

ישן 26-10-05, 11:31   # 28
TDMK
חבר מתקדם

מיני פרופיל

TDMK לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Spooky
אוקי אז כמו שהכותרת אומרת האם Extreme-serv חברה מומלצת? מומלץ לחשוב שוב!
אני אבקש ממי שלא קרה עד הסוף לא להגיב....
אני יעמיד לצד החברה את הדברים הטובים שבה ואת הדברים שפחות טובים...
נתחיל בבעד
שרת חזק (שרת חזק מציב על יציבות? לא בטוח)
תמיכה טובה (אומנם אתה מדבר ישירות עם המנהל אבל גם למנהל אין תמיד מה להגיד)
מהירות... (טוב על זה ממש אין מה להתלונן FTP פשוט חלום)
והכי חשוב מחיר בינוני שאתה מצפה ממנו לתמיכה טובה ולשירות טוב....

עכשיו החסרונות

היציבות שם זה כמו לולין שהולך על חוט דק כל דבר גורם לניתוק או דבר כזה
התמיכה נהדרת אבל לא תמיד יש לה תשובות מספקות או שלפעמים לא מאמין לי כלכך....
המחיר די בינוני בשביל מה שקיבלת....

ועכשיו לסיפור שלי....
אני וחברי החלטנו עם תחילת החופש הגדול שזה הזמן לפתוח אתר... (20.6)
אז תיכננו על מה יהיה האתר חשבנו שם והכל והתחלנו בהתחלה לאתר קראו שרתון (ShareAton) מי שרוצה שם לאתר שיתוף שם מדליק (Share=שיתוף, Aton=Emule) התחלנו עם מערכת HEBNUKER ובוא נגיד שנכנענו די מהר למערכת המסורבלת הזאת ועם לא קצת באגים....
מבחינת פעילות השרת השרת פעל נהדר אבל במקרה התקנתי מוד שחשבתי שיגיד לי כמה זמן השרת באוויר ומתי הוא נפל... ובהתחלה לא יודע זה התאים לי למה היה כתוב לי שעה לא נכונה... התירגום גם לא היה נכון לאחר כמה זמן הבנתי שיש בכלל בעיה בשעון.... דיברתי עם אוהד בזמנו והוא טען שפועל סקריפט לסדר את התאריך הסקריפט הזה היה שווה בוא נגיד ככה "לא משהו" לא הפריע לי כלכך בהתחלה כי במערכת HEBNUKER אתה לא מרגיש את זה כלכך כי הפורומים שם פחות מורגשים אך בגלל המערכת המסורבלת לקחתי צעד נועז ועברנו למערכת IBheb שינינו את השם והכל היה בסדר.
יש לציין שבכדי שלא נשלם מדי חודש שילמנו לליאור חצי שנה מראש.
עד כה השרת פעל מצוין מהרגע שנתנו לליאור מספר אסמכתא פתח את החשבון נתן תמיכה כמו שצריך גם כשרצינו לשנות שם הוא שינה ברצון ושמח לעזור.
חודש ראשון אין מה להתלונן נהדר...
פתאום במערכת פורומים אתה מרגיש את השעון לא טוב... אתה לא יודע מתי נשלחה ההודעה כי אתה חודש יוני והוא כותב לך ה26 ליולי אז אין לך כלכך הרבה אפשרויות ואתה מנסה להבין מה חדש ומה ישן....
חודש ראשון הכל שוב פעל כמו שצריך אך בתאריך (1.7) השרת מתחיל לזייף הניתוקים החלו....
לא החשבתי את השעון כלכך הייתי משחק עם האפשרות לתוספת שעות במערכת IBHEB מי שמכיר את הפאנל ניהול שם....
עכשיו דיברתי על הניתקוים מדי כמה שניות יש ניתוקים אתה לא יכול לגלוש בפורום בשקט בצורה סדירה ומהירה...
כל לינק אתה נכנס אליו עושה אתה לוחץ עליו לוחץ רענן וזה נכנס....
התלונתי לליאור והוא אמר אוקי נברר...
בירר והניתוקים כנראה היו מהחווה 012.
הסכמתי א בל זה נמשך דיי הרבה זמן כשבועיים עם ניתוקים אי אפשר ככה....
בינתים הפורום התקדם דיי יפה והשרת התחיל לעבוד יפה....
לאחר שבוע שהסתיימו הניתוקים עוד פעם השרת נפל ועשה ניתוקים... אבל הפעם ליאור לא האמין...
פשוט ואני אומר לו ומתעצבן על אי האמון ובאיי סי קיו אני כועס והוא לא מאמין... עושה בדיקה לשרת וטוען שאין שום בעיה והחיבור יציב לחלוטין...
לאחר חצי שעה של ניתוקים בלי להאמין לי הוא כמובן עושה את הבדיקות שלו...
הוא קולט שבאמת היה ניתוק קטן (כמובן שהוא הכל בודק מהמחשב בו הוא גולש ולטענתו זה פועל חלק) לבסוף מה קורה? הוא מגלה במקרה שהCPU עבד על 100% =\ זה לא מעניין אותי שזה עבד על 100% מעניין אותי שזה לא פעל... הוא סידר את זה פשוט בשניה. בקליק.
יום לאחר מכן זה חזר
הוא אמר שהוא יושב עם הטכנאי והם עלו על כך
שמשתמש מסוים הריץ סקריפט שגרם למעבד לעבוד לא טוב. אז מצידי שישביתו לו את החשבון למה אני צריך לסבול....
תראו אני מבין ברשתות אני עשיתי קורס לרשתות ומחשבים בכללי...
אני מבין כל דבר שיגידו לי ואני לא דפוק אי אפשר לעבוד עלי... אני אוהב לשחק אותה דפוק ולראות מי מנסה לעבוד עלי...
אוקי הגיע טכנאי חדש הראשון הלך להגיד לכם שבא היה יותר טוב? לא יכול להגיד את זה הוא אמר שהסקריפט לא עוזר בשעה טובה מישהו אומר את זה ולא מתכחש לכך אז הפיתרון שלו זה להחזיר את הזמן אחורה...
עכשיו סך הכל זה נראה יופי לא תהיה בעיה אבל עכשיו מתחילות הבעיות...
הפורום שלי היה עם 5000 הודעות לחודש ראשון לדעתי זה הישג מכובד לפחות הכי מכובד שאני השגתי...
עכשיו מה הבעיות בלהחזיר את הזמן אחורה? כמובן לאתרי HTML אין שום בעיה עם זה אבל למערכות שפועלות עם מסד נתונים לדוגמא פורום ששומר את זמן ההודעות זה עושה בעיה.
אחרי הכל איך פורום מראה לך מה ההודעות החדשות שלך?
כאשר אתה נכנס לכל פורום מה כתוב לך?

הוא לוקח את ביקורי האחרון בודק את כל ההודעות שנרשמו אחרי ביקורי האחרון ומציגות לך על ידי ה"מנורות" אם יש הודעות חדשות או אין. עכשיו אני יתן דוגמא....
כל ההודעות שלך רשומות על חודש אוגוסט כאשר עכשיו חודש יולי....
אתה נכנס לפורום השעון שינה את הזמן שלו וכתוב לך

כל ההודעות רשומות בחודש אוגוסט ולפי מה שהסברתי לכם יש לנו המון הודעות שלא נקראו נגיד ונכנסתי לכל ההודעות הדולקות האם זה עוזר? לא מכיוון שכאשר אתה יוצא מהפורום ונכנס שוב אז זה עדיין כותב לך

עבר 10 דקות נגיד אבל ההודעות עדיין דולקות כי ההודעות שייכות לאוגוסט...
אז סגרתי את המערכת בתקווה לנסות למצוא דרך לתקן...
ומה הדרך היתה לתקן למחוק לפורום מתחיל הודעות אחרונות
התחלתי ב5000 את היום ומחקתי עם 6 אנשים
2500 הודעות זה המון לפורום מתחיל זה פשוט מכה האמא של המכה ואנשים יושבים ומוחקים הודעה הודעה ובודקים את התאריכים איך לשנות והכל...
לשחק עם המסד נתונים הוא דיי גדול בשביל לשנות ואיך תוכל לעשות את זה?
בעיה דיי גדולה מחקנו 2500 הודעות והעברתי את זה כמו כלום סך הכל אפילו אם הייתי עובר שרת זה לא היה מסתדר לי מה שכן היה קורה זה רק שהייתי מקדים את זה.
אמרתי עברנו את פרעה נעבור גם את זה....
ממשיכים השרת בשעה טובה פועל טוב למשך 3 שבועות רצוף
עובר הזמנים חודש אוגוסט מגיע ברוך השם ושוב ניתוקים אבל הפעם זה לא ניתוקים רגילים ניתוקים של 5-10 דקות... זה יותר מדי זמן לניתוק...
הפורום חוזר....
מדי יומיים שלוש יש לך את זה מה איכפת לך....
אוקי במשך 4 החודשים שהייתי אצלם 3 פעמים להחליף DNS זה פשוט טירוף לדעתי...
אני חושב באמת שבמשך חצי שנה אולי צריך להחליף פעם אחת DNS בלי לצחוק או להביע את דעתי או משהו כזה... ולכן כמו שאתם יודעים שינוי כתובת DNS לוקחת לך 24 שעות+- שיעבור לכל החברות....
3 פעמים שינוי DNS שווה ל
[CODE][24*3=72 שעות
/CODE]
אם אני מקבל את זה? בכלל לא אבל אתם יודעים 12 שעות ישנים שעות הבוקר כולם בבית ספר אז אתה מרגיש את זה סך הכל 6 שעות....
עכשיו הפורום שלי מפוצץ בגרפיקאים ואנחנו לא סובלים את IMAGESHACK אז שמים על שרתים ישראלים כגון Rar.co.il וכמובן Loading.co.il שעליו אתן דעה LOADING יושב על חברת אקסטרים סרב ופשוט השירות העלאה פועל אחלה אבל השירות של להציג למישהו פשוט זוועה הוא לא מציג תמונות למרות שהם קיימות השרת לא עומד בעומס של לשלוח 6 תמונות ביחד מכיוון שיש 4 אנשים מגיבים לכל אחד בערך 2 חתימות כולם יושבים על LOADING השרת פותח רק חצי מהם...
טוב ממשיכים הפורום ממשיך נפילות קבועות כאלה....
דבר שאני תמיד שוכח ליידע את ליאור זה הדבר הבא.....
דרך השרת נשלחים לי מיילים נגועים בווירוסים
פשוט נורא אני לא נכנס לאימייל הזה...
האימיל הבסיסי של nockout@nockout.net מלא בוירוסים קיבלתי דואר מזה מזה ומזה כולם מצרפים קבצים הכל באנגלית כמו וירוס אני בכלל לא חושב לפתוח אתזה במיוחד שאין לי אנטיוירוס.....
נמשיך לפני מספר שבועות הייתה בעיה עם חברת שרתים וליאור.... ליאור עבר מחברה אחת לשניה האמת אנחנו לא היינו מיודעים לכלום כמובן הלקוחות מדובר והשרת הועבר כמובן חחח שינוי DNS השרת לא פועל גם ככה כמה שעות הכל כרגיל מה שלא פועל לא פועל עוד 6-8 שעות ועוד DNS הקיצר השרת לא פועל לכמה זמן....
עכשיו המתכון כמובן לשרת שלא פועל מהר עושה בעיות עובר מקום יותר מדיי שינוי DNS מאד מומלץ לעשות לו FORMAT יפה תודה שידעת אותנו בICQ ועל ידי הודעה בHOSTS...
אז זה התחיל ביום ראשון אחר כך זה עבר ליום שני אחר כך בגלל החג זה שוב חזר ליום ראשון לא משנה בסוף גיבו כל הלילה פירמטו את השרת שיחזרו הכל הכל קרה עד השעה 4 בצהרים יום ראשון
חבל שזה עולה על זמני גלישה של המשתמשים....
אבל אין מה לעשות פורמט זה פורמט עכשיו שוב כמובן DNS אז הפעם זה לחלק התעדכן מהר חלק פחות חברות 012 ו015 עד עכשיו אינן יכולות להיכנס לאתר....
פשוט סבל אני מרגיש בחיסרון כל משתמש אצלי בפורום זה יותר פורום נהיה משפחתי מאשר קהילתי וגדול... כל אחד מרגישים בחסרונו.
עכשיו אני יכתוב את זה בבולט
יאמר לזכותו של ליאור שכל הזמן הוא ענה למעט מיקרים בודדים אף פעם לא פחדתי שיקרה משהו או דבר כזה הוא נותן ביטחון ללקוח ועומד מאחורי מה שקורה זה שהוא לא מאמין לפעמים זה כי הוא לא מוצא הוכחה....
ליאור באמת עושה הטוב שביותר לחברה מבחינת תיפקוד שרת זה קצת בעייתי אבל אין מה לעשות...

אם אני צריך להמליץ עליה?
הייתי אומר לעשות שיקול נוסף לא לפסול אותה על הסף אבל לעשות שיקול נוסף מבחינת הכל...
מה שכן התמיכה שווה את הכסף
מקווה שאם ליאור קורא את זה שיבין שהכל נכתב מאמת לאמיתה ולא משנאה
ועכשיו לאחר התנסות בחברות איכסון ההמלצה שלי אליכם היא לקרוא את התקנון פרט פרט בקשר לפיצוים לאפשרות שבעל השרת יסגור את החשבון וכל זה לעקוב אחרי כל דבר שכתוב שם לא לבחור בגלל המחיר לדבר עם לקוח קודם.
שיהיה לנו שנה טובה חג שמח ומועדים לשמחה,
Spooky
עכשיו אני מבין למה לא היה כוח לאנשים לקרוא את הביקורת שלי על אוקסרב..
איזה אורך אוי ואי..
דווקא שמעתי שהם עוברים למשרד וזה אבל אם אתה אומר אני משוכנע שאתה צודק.

ישן 26-10-05, 11:44   # 29
wtf
משתמש בעל גישה מוגבלת

מיני פרופיל

wtf לא מחובר  

למה אתם רבים חתיכים שלי? שרת יכול ליפול אבל חברות נשארת לנצח.

ישן 26-10-05, 11:45   # 30
sharatim.co.il
Guest / אורח

מיני פרופיל

sharatim.co.il לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי ServPlace
עכשיו אני מבין למה לא היה כוח לאנשים לקרוא את הביקורת שלי על אוקסרב..
איזה אורך אוי ואי..
דווקא שמעתי שהם עוברים למשרד וזה אבל אם אתה אומר אני משוכנע שאתה צודק.

מה הוא אומר?? \ איזה קטע אתה משוכנע? , איזה לא? \ למה אתה משוכנע שהוא צודק?, אם אין לך כוח לקרוא אל תגיב..
לי אישית נמאס מביקורות כמו: "אם אתה אומר אני משוכנע שאתה צודק."
(לא אישי כלפיך). או "שמעתי עליהם רק ביקורות רעות".

זה לא צודק, הוגן, מוסרי, (וחוקי ברמה מסויימת).
איל שרתים.

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום