הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > מסחר > מסחר - קניה/ מכירות שונות (לא הוסטינג)

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 21-08-11, 05:55   # 21
nadavpld
חבר בקהילה
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל nadavpld

nadavpld לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי aviad22 צפה בהודעה
בואנה nadavpld נראה לי אתה צריך טיפול נפשי חחחח אני לא מאמין איזה דברים אתה מסוגל להוציא מפה שלך
אתה משווה את הדף של הצינור לדף מסכן שהספיקו אותו בפרסומים "בואו לראות את מיקי חיימוביץ מפליצה" ועזוב שזה חארטה רצינית
20,000 שקל? אולי 20,000 דולר מה אתה אומר?
בכל מקרה אם הדף שווה 20 אלף אז למה שלא תציע לו עליו 3-4 אלף (הוא ימכור לך מיידית במחיר הזה) ואחר כך תתעשר מהדף הזה (נראה לי ברגע שיהיה לך תדף הזה לב לבייב יהיה פראייר לידך)
תעביר ערוץ אחי נראה לי אתה רואה יותר מידי מגע בידיוני
מגע בדיוני... אכן העלה לי חיוך בדרך לבסיס..
מכיר את הביטוי, אם אתה לא מבין במשהו, אל תתעסק בו..?
א. אמרתי שהדף של הצינור שווה את הסכום הזה, אם היית יודע קצת הבנת הנקרא..היית מבין.
ב. אני לא קונה דפים בגלל שאני יודע שאני לא ארוויח מהם, אני לא קונה אותם בגלל שאני עוסק במשהו אחר, יש לי דפים משלי, בסביבות ה 350 אלף אוהדים...
ג. בדף של אלון שמו סרטון של מיקי חיימוביץ מפליצה, בדף של הצינור שמו סרטון של ילד נזלת, מה ההבדל לעזאזל ? שני הדפים צהובים. אם אתה יודע מה זה צהוב.

תפסיק להיות ילדותי כמו בREAL MONEY כי אני רואה גם את התגובות שלך שם "לב לבייב יהיה פרייאר לידך". אם היית מבין עשירית ממה שאני יודע בפייסבוק, היית יודע כמה שווה להשקיע בתחום הזה. אז אם לב לבייב לא משקיע בתחום הזה, כן הוא פרייאר. אולי יש לו המון כסף, והמון חברות, אבל פייסבוק זה אחד התחומים של העתיד. ואם הוא לא משקיע, או כל אחד אחר, הם פרייארים. בלי קשר לכמות הכסף שכבר יש לו.

תעשה לי טובה ותתעסק בדברים שאתה מבין, כשאני השתמשתי בדף הזה של האח הגדול הוא היה דף אדיר, כל פרסום שם מגיע ל 15 אלף צפיות ויותר, ובתחילת כל עונה של האח הגדול, הוא גדל באיזה 5,000 אוהדים. כשמפרסמים שם תכניות שותפים שמתאימות לINSIGHTS של הדף, אפשר לעשות 100 שקל ביום בקלות.
  Reply With Quote
ישן 27-08-11, 23:09   # 22
liranc1
חבר חדש
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל

liranc1 לא מחובר  

יש לי אתר חדש
האם אני יכול לקנות את הדף ולשנות אותו ב100 אחוז ככה שלא יהיה זכר לדף הקודם?
אין לי בעיה לשלם את מה שאתה מבקש
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום