הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Hosting ושירותים נלווים > ביקורות והמלצות > ארכיון

|!|

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 05-11-05, 19:42   # 21
loading
חבר וותיק

מיני פרופיל

loading לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי cobano
לא הייתי קורה לדבר הזה כישרוני.

טל רק שתדע שהבנאדם הזה עכשיו הולך להתבע (ולא במובנים של הוסטס) על העתקה מתמשכת אז "מפורסם וכשרוני"?
איזה העתקות?

ישן 05-11-05, 20:51   # 22
somebody
A Al Alm Almo Almog!
תודה על תרומתך!

somebody's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל somebody

somebody לא מחובר  

cobano על מי דיברת?(סתם בלי לי לדעת.).
ו אתה יכול אולי טיפה טיפה להמשיך?
חחחחחח אני רוצה לדעת על מה מדובר!

אבל האמת פיקסלליין באמת ניראים מקצועיים מאוד!!
וגם אני לא מת על העיצוב של ביקורת...
ולימון מעוצב מצויין רק התקינות בדפדפנים השונים גרוע!

ישן 05-11-05, 22:46   # 23
AlonMi
חבר על

מיני פרופיל

AlonMi לא מחובר  

העבודה שלי מול לקוחות בני 25+ היא יומיומית, יותר מזה אני לא ארחיב....
כפי שאתם רואים, פיקסליין לא פורסמה כאן אפילו פעם אחת על הפתיחה או משהו כזה, אתם יכולים לראות איזה מקום היא בגוגל תחת "פתרונות אינטרנט"...
"איגוד האתלטיקה הקלה בישראל" איננו גוף של "ילדודס" כמדומני.. תקנו אותי אם אני טועה.
וכמוהו עוד כמה וכמה אתרים....
אבל נכון, אנחנו בחיים לא נצליח להביא לקוחות בני 30+.... חחחחחח
וטל, אחרי שתלמד פסיכולוגיה ותקשורת 3 שנים, אולי תבין מהי המשמעות הפסיכולוגית של כל מה שאתה רואה, מהרחוב ועד לטלויזיה. העובדה שאתה מגיב בגיחוך מעידה על ניסיון החיים הרב שלך...

ישן 06-11-05, 12:44   # 24
loading
חבר וותיק

מיני פרופיל

loading לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי AlonMi
כפי שאתם רואים, פיקסליין לא פורסמה כאן אפילו פעם אחת על הפתיחה או משהו כזה, אתם יכולים לראות איזה מקום היא בגוגל תחת "פתרונות אינטרנט"...
"איגוד האתלטיקה הקלה בישראל" איננו גוף של "ילדודס" כמדומני.. תקנו אותי אם אני טועה.
וטל, אחרי שתלמד פסיכולוגיה ותקשורת 3 שנים, אולי תבין מהי המשמעות הפסיכולוגית של כל מה שאתה רואה, מהרחוב ועד לטלויזיה. העובדה שאתה מגיב בגיחוך מעידה על ניסיון החיים הרב שלך...
א. אני לא אלמד פסיכולגיה בשביל זה כל אחד ודרך העבודה שלו אתה עובד על עיצוב בתחום ה"פסיכולגי" ואני עובד על הדגש המקצועי והנקי להבדיל מכמה עיצובים שהצגת פה שלא מתקרבים לזה.
ב. הבנו שאתה מנסה להדגיש שאתה יותר מבוגר ממני, אבל זה לא אומר כלום אתה לא מכיר אותי ולא יודע לאן הגעתי וכמה הגעתי אז אל תדבר הרבה...
ג. אף אחד לא אמר שלא תביא לקוחות 30+ אבל הוא ציין שאני לא עובד עם ילדים.
ד. ושוב אם הקהל בהוסטס היינו הילדים לא מתאים לך אתה יכול לעזוב למה נרשמת מהתחלה אם יש פה ילדים ואנשים ש"לא לרמה שלך".

ישן 06-11-05, 13:09   # 25
Dvirs.Net
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

Dvirs.Net לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי AlonMi
אתה רוצה לומר לי שאתה גם מתמחה גם בקידום אתרים?
ממתי לקוח יחפש 'פתרונות אינטרנט' בשביל בניית אתר?

קראתי את כל ההודעות והדגשת שאתה לא רוצה להתלהב מעצמך וכו' אבל לפי מה שאני רואה
זה בדיוק מה שאתה עושה. אתה קצת תופס תחת וסליחה על הביטוי. קצת כדאי להירגע.
אומנם הקהילה היא כאן כמעט כולה 'ילדודס' אך יש ילדים שהם יותר מבוגרים מאנשים בני 20+ בנפש, במוח ובמעשים.
אל תקבע מי זה ילד עפ"י הגיל שלו ובטח לא להכליל קהילה שלמה.

חבל להוריד את הדיון לרמה של מריבות ושטות ללא סיבה.
הבהרת טוב מאוד שאתה מקצועי, עם נסיון ולא מתעסק עם ילדים אז מה עוד נותר לומר? צהריים טובים...

ישן 06-11-05, 14:11   # 26
AlonMi
חבר על

מיני פרופיל

AlonMi לא מחובר  

לא טובים, מעולים...
רק כמה הערות קטנות בקשר לתגובות:
א. לא באתי לחפש פה לקוחות, יש כאן אחלה אנשים, בלי קשר ללהביא אותם להיות לקוחות שלי. אפשר ללמוד כאן הרבה, בנוסף, אני תמיד חושב שצריך להיות מעודכן בשוק, ככה שכשאני רואה מה מתנהל כאן, בין אם במחירים, או בין אם בחברות שמרמות אני מסיק מסקנות. ואני לא אמרתי שאנשים כאן לא לרמה שלי, אל תוציאו דברים מהקשרם.
ב. אני לווא דווקא מבוגר ממך, לא יודע, אולי אפילו צעיר יותר. רק דביר, תרשה לי לחלוק על המשפט של "יותר מבוגרים בנפש ובמעשים....." - לדעתי המשפט מוטעה, מאוד.
ואני לא מדבר על התמונה הקטנה של - טוב הזמינו עבודה, עשינו את העבודה, קיבלנו כסף, סגרנו עניין. זוהי התמונה שעליה אתם מסתכלים, אני מסתכל על שירות לקוחות כמו שצריך, אני מסתכל על לא להתחמק מלקוח, אני מסתכל על לעשות לפעמים מעבר בשביל לקוח. ובוא נגיד - שהרבה כאן לא כאלו. (שוב, לא מדבר על מישהו ספציפי וגם לא מכליל, תמיד יש יוצאי דופן, בכל דבר.)

ישן 06-11-05, 14:24   # 27
Dvirs.Net
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

Dvirs.Net לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי AlonMi
לא טובים, מעולים...
רק כמה הערות קטנות בקשר לתגובות:
א. לא באתי לחפש פה לקוחות, יש כאן אחלה אנשים, בלי קשר ללהביא אותם להיות לקוחות שלי. אפשר ללמוד כאן הרבה, בנוסף, אני תמיד חושב שצריך להיות מעודכן בשוק, ככה שכשאני רואה מה מתנהל כאן, בין אם במחירים, או בין אם בחברות שמרמות אני מסיק מסקנות. ואני לא אמרתי שאנשים כאן לא לרמה שלי, אל תוציאו דברים מהקשרם.
ב. אני לווא דווקא מבוגר ממך, לא יודע, אולי אפילו צעיר יותר. רק דביר, תרשה לי לחלוק על המשפט של "יותר מבוגרים בנפש ובמעשים....." - לדעתי המשפט מוטעה, מאוד.
ואני לא מדבר על התמונה הקטנה של - טוב הזמינו עבודה, עשינו את העבודה, קיבלנו כסף, סגרנו עניין. זוהי התמונה שעליה אתם מסתכלים, אני מסתכל על שירות לקוחות כמו שצריך, אני מסתכל על לא להתחמק מלקוח, אני מסתכל על לעשות לפעמים מעבר בשביל לקוח. ובוא נגיד - שהרבה כאן לא כאלו. (שוב, לא מדבר על מישהו ספציפי וגם לא מכליל, תמיד יש יוצאי דופן, בכל דבר.)
אשמח אם תפרט מדוע המשפט שאמרתי מוטעה (עפ"י דבריך).

ישן 06-11-05, 14:40   # 28
AlonMi
חבר על

מיני פרופיל

AlonMi לא מחובר  

כנס לפורום ביקורת חברות תבין...

ישן 06-11-05, 14:59   # 29
double_r
חבר בקהילה

מיני פרופיל

double_r לא מחובר  

בקשר לאלון, אתה באמת מתלהב יותר מידי עם הגילאים של הלקוחות שלך, איך שאתה מדבר זה כל כך ילדותי, אתה ממש ממש מתנהג כמו ילד, אני למדתי תיקשורת 3 שנים, וזה בכלל לא עוזר בבניית אתרי אינטרנט... ואם אתה חושב שזה עוזר לך בפירסום, אתה טועה.
ס"ה עוד ילד שחושב שהוא התבגר.

ישן 06-11-05, 15:06   # 30
k.machine
תודה על תרומתך.

k.machine's Avatar

מיני פרופיל

k.machine לא מחובר  

חברה לפי דעתי הוויכוח כאן הוא לא לגיטימי.
כל אחד צודק עם הצד שלו.

אלון- אתה בהחלט צודק. אני לא אתן ביקורת על העיצוב, שזה הצד הפחות חשוב. הצד החשוב זה אם הלקוח מרוצה, והעיצוב מעביר את המסר שהוא אמור להעביר. לא איכפת לי שהעיצוב יהיה בצייר והעיקר יהיה כמו שצריך זה יספק אותי. לא אוהב סיפורים של עיצוב יפה או לא יפה.
בקשר לאתר למון- מאוד יפה מבחינת מבנה. עיצוב בהחלט מתאים לאתר.
בקשר לאתר הביקורות- משום מה לא עולה לי. אין לי ביקורת עליו.

שתבינו משהו, המוטו העסקי שלי זה תמיד -"הלקוח תמיד צודק". אפילו אם הוא יבקש ממך אתר הכי מכוער שיש- אתה תסכים כדי שתקבל בסוף את הצ'ק להפקדה בבנק. מה יצא לך בזה שאתה לא תסכים איתו בגלל שהטעם שלו גרוע? הפסדת לקוח. ולכן עם לקוחות חייבים לזרום. לא משנה אם אהבת או לא.
רוצים דוגמא שלי?
בבקשה.
www.e-dfus.com
(נא לא לתת ביקורת על האתר. הוא רק להמחשה)
עיצוב ללקוח.(אני עובד עם לקוחות עסקיים- אנשים בעלי חנויות ועסקים ברחבי הארץ- מעל גיל 30+) אני אכן מודע שהדגש על העיצוב לא מושלם. אבל ככה הלקוח בנה איתי את התוכנית. ככה הוא ביקש את האתר שלו ב-100 אחוז והוא גם חייך כאשר ראה את הסקיצה המוגמרת. ותנחשו מה?? לא מעניין אותי בכלל שזה לא משהו. העיקר קיבלתי את ה2500 ש"ח. מבינים??
כמובן שיש לי עוד לקוחות ששמתי דגש על סגנון עיצוב ברמה גבוהה. אבל כאן נתתי רק את הלקוח הזה כדי להמחיש את הנקודה שלי.
נ.ב.
-דיברתם על קידום אתרים?
כנסו לגוגל ותרשמו "דפוס", ותראו מי במקום ראשון
-הכל קוד 100 אחוז שלי ופירסום גדול- גרמו למקום הראשון. זה בלי קידום ובלי שום בדיך. הכל עבודה שלי.

בקשר אליך טל אח יקר.
אתה צודק בנקודה מסויימת. זה נכון שעיצוב מפציץ ושנראה פיגוז לעין, יותר יפה מעיצוב פשוט.
אך שוב, אני חוזר לנקודה שלי. האם העיצוב של למון אכן מתאים לתוכן? האם שאר העיצובים באמת מתאימים לאתרים? והאם (הכי חשוב) הלקוח אהב את זה??
תחשוב על מה שאמרתי ותן כאן תגובה בבקשה

אממ...זהו חברה. נראה לי שכתבתי מה שרציתי לומר.
(והתגובה שלי לטל- משתייכת גם לאלירן.)

אז שוב,
אל תריבו חברה....אתם שניכם צודקים בצד שלכם. אבל לפעמים צריך להסתכל למרכז

רפי.

Last edited by k.machine; 06-11-05 at 15:08..

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום