הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Off-topic, מחשבים, קהילה ומשוב > Off-Topic וסיקורים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 12-01-12, 21:09   # 21
אנונימוס
חסום

מיני פרופיל

אנונימוס לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי satan צפה בהודעה
מה קרה הפילו לך את פורום האקינג ישראל אז המוח הקרימינלי בורח לפה?

הוספתי סמיילי להבעה כלשהי
ציטוט:
נכתב במקור על ידי Dynamo צפה בהודעה
ותוסיף כמה נקודות בסוף משפט כדי להביע מרמור..

סוף סוף קצת ציניות בפורום..
או שגם זה אסור

אגב, הפורום (הישן) של האקינג פועל מצוין והחדש לא פועל בכלל..

מוזר
  Reply With Quote
ישן 12-01-12, 21:17   # 22
Tomer
Whatever

Tomer's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל Tomer Send a message via Skype™ to Tomer

Tomer לא מחובר  

נסגור את הדיון על ה"פורום האקינג" בזה שמתקיפים את השרתים של חברת אינקפסולה ולכן הוא "לא זמין" (זמין, רק לא דרך הדומיין הראשי) - אל תפתחו על זה דיון כאן.

אין בעיה עם ציניות בפורום, אבל כזו שאפשר להבין אותה והיא לא נכנסת לתחום האפור והלא-חוקי.

לגבי זיר"ה, אגב, הגיוני מאוד שהם יפעלו נגד האתרים האלה.. וכל הכבוד להם שהם מצליחים.
ישן 12-01-12, 21:27   # 23
אנונימוס
חסום

מיני פרופיל

אנונימוס לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Tomer צפה בהודעה
נסגור את הדיון על ה"פורום האקינג" בזה שמתקיפים את השרתים של חברת אינקפסולה ולכן הוא "לא זמין" (זמין, רק לא דרך הדומיין הראשי) - אל תפתחו על זה דיון כאן.

אין בעיה עם ציניות בפורום, אבל כזו שאפשר להבין אותה והיא לא נכנסת לתחום האפור והלא-חוקי.

לגבי זיר"ה, אגב, הגיוני מאוד שהם יפעלו נגד האתרים האלה.. וכל הכבוד להם שהם מצליחים.
אני חייב להבין למה התחום הזה בחו"ל (הטמעת סרטים באתר) חוקית , מדוע תמיד המדינה שלנו תמיד הכי נוקשה עם החוקים !

כל דבר במדינה הזו יקר ולא מתקדם לשום מקום והפתרון היחידי שלהם זה לסגור אתרים לצפייה ישירה ?
רק הפופקורן בקולנוע עולה 30-40 שקל זה מטורף ברמות , תחשיבו את זה שאתם משלמים עוד 40 שקל על כרטיס לסרט של שעה וחצי - שעתיים , ובטח מהפופקורן תהיו צמאים שזה עוד 14 שקל (יש יותר יקרים) זה כבר יוצא לכם בסגנון 100 שקל ! ! ! עכשיו בואו נוסיף את הנסיעות + 4 נפשות במשפחה ...

חברים , במחיר הזה שללכת לקולנוע זה יוצא קרוב למחיר של נופש ליומיים !
העלויות מטורפים והם מצפים שאנחנו נתמודד עם הדברים האלה , אני ובטח שגם רובכם פה לא טייקונים גדולים .

האתרים לצפייה ישירה הם רק מטמיעים את הסרטון מMegavideo , אני לא רואה פה שום הפרה ועברה על הזכויות , זה לא מאוחסן אצלם זה רק מוטמע , אם זיר"ה רוצים שילכו לטבוע את Megavideo ולסגור להם את האתר ושלא ילכו על אתרים של ילדים בני 14 ויטבעו אותם על כמה עשרות ומאות אלפי שקלים על כאלה דברים.
  Reply With Quote
ישן 12-01-12, 21:38   # 24
Tomer
Whatever

Tomer's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל Tomer Send a message via Skype™ to Tomer

Tomer לא מחובר  

אני מסכים איתך לגבי המחירים בבתי הקולנוע, הם בהחלט מופקעים אבל הפתרון הוא לא 'לגנוב' מאולפני הסרטים אלא לפעול ולקדם הורדת מחירים וכיו"ב.

האתרי צפייה ישירה אני לא מכיר ולא גולש בהם, אבל יותר קל להוריד את האתרים האלה (הקטנים, המתווכים) מאשר אתר שפועל בחו"ל (Megavideo) ולחסום אותו אצל הספקיות הישראליות דורש צו בית-משפט.
ישן 12-01-12, 22:20   # 25
satan
חבר וותיק

מיני פרופיל

satan לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Tomer צפה בהודעה
אני מסכים איתך לגבי המחירים בבתי הקולנוע, הם בהחלט מופקעים אבל הפתרון הוא לא 'לגנוב' מאולפני הסרטים אלא לפעול ולקדם הורדת מחירים וכיו"ב.

האתרי צפייה ישירה אני לא מכיר ולא גולש בהם, אבל יותר קל להוריד את האתרים האלה (הקטנים, המתווכים) מאשר אתר שפועל בחו"ל (Megavideo) ולחסום אותו אצל הספקיות הישראליות דורש צו בית-משפט.
זה לא העניין של הגניבה. אף אחד לא רוצה להיות גנב.

תראה את אפל ותחום המוזיקה. משתמשי אפל עדיין יכולים להוריד מוזיקה לא חוקית ולהעבירה לאייפון\אייפד אבל למרות זאת ההצלחה האדירה של מכירת שירים דרך אפל סטור היא מדהימה!
35% ממכירות המוזיקה הדיגיטלית זה דרך אפל סטור.

תאר לך שתבוא חברה כלשהי ותשווק לנו סרטים\סדרות במחיר של 2.5-5 שקל לשעת צפיה (בהנחה שצופה ממוצע רואה 4 שעות ביום טלוויזיה והוא משלם 300 שקל על יס\הוט\חראטוט), במקום זה הם מעדיפים להחלם בתחנות רוח.
  Reply With Quote
ישן 13-01-12, 09:01   # 26
IMNoob
חבר בקהילה

מיני פרופיל

IMNoob לא מחובר  

שמישהו יפתח בישראל אתר סרטים חוקי בתשלום חודשי וזול בדומה ל-netflix.com והרבה מאוד יסכימו לעשות זאת ומבלי לצאת מהבית.
  Reply With Quote
ישן 13-01-12, 11:59   # 27
Kernel
אושיית הוסטינג

מיני פרופיל

Kernel לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי IMNoob צפה בהודעה
שמישהו יפתח בישראל אתר סרטים חוקי בתשלום חודשי וזול בדומה ל-netflix.com והרבה מאוד יסכימו לעשות זאת ומבלי לצאת מהבית.
לא פרקטי בארצנו.

עלויות תחזוקה גבוהות מאוד - שרתים, תמיכה, מכירה.
אתה צריך לספק מכשיר שמתחבר לטלוויזיה.
אתה תצטרך להצפין את התוכן בגלל הדרישות ההזויות של בעלי התוכן.

כל הלוגיסטיקה, עבודה מול בעלי תוכן וחומרה/תוכנה פשוט יהפכו את כל הסיפור ללא כלכלי.
קח לדוגמא את עברית - קורא הספרים של סטימצקי.

לקחו קורא ספרים קיים, ועלויות ההתאמה שלו וההצפנה שלו פשוט ייקרו את המוצר יותר מדי.

ומה קרה בסוף? עשו אפליקציה לאייפד
ישן 13-01-12, 12:09   # 28
NextWebs.Net
חבר בקהילה

מיני פרופיל

NextWebs.Net לא מחובר  

תסתכלו על זה באור חיובי, למי יש זמן לראות סרט של שעתיים?
פעם בשבוע? אז אפשר להוציא 35 שקל פלוס 40 שקל בשביל פופקורן קטן וקולה שרובה מים.
אז בסדר כבר התפשרנו על המחשב, אבל בוא נסכים לראות סרט במחשב זה כמו לנסוע במסלול מרוצים עם אופנוע 50 סמ"ק, נוסעים אבל מתבאסים.

בכל מקרה הדרך של זירה צודקת לא צודקת אין מה לעשות. צריכים להשלים עם זה שגם אם הם יפלו יבאו אחרי שנה או פחות מחליף יותר משוגע ממוטי הזה.
לא יודע מה אתכם אבל אני מת שיסגרו כמה אתרים רודפי בצבע.

שבת שלום
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום