הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Off-topic, מחשבים, קהילה ומשוב > Off-Topic וסיקורים

|!|

צפה בתוצאות הסקר: בכמה אתה מוכר עיצוב PSD מחיר התחלתי - מקסימלי
100-250 ש"ח 11 24.44%
200-450 ש"ח 12 26.67%
350-500 ש"ח 3 6.67%
450 + 19 42.22%
מצביעים: 45. אינך יכול להצביע לסקר הזה

סגור את ההודעה

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 08-07-08, 14:00   # 21
Vitalist
חבר וותיק

Vitalist's Avatar

מיני פרופיל

Vitalist לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי mlnn צפה בהודעה
כל העיצובים האלה ב100 שקל הם גם ברמה של 100 שקל, ואפילו פחות.
אז בסדר, לאתר לחברה בשכונה אולי זה נחמד, אבל יותר מזה לא יהיה לזה שימוש.

מי שקונה מחברות כמו דפי זהב, או שאין לו כוח להתעסק ולחפש אחרים, או שהוא פשוט לא מודע לאפשרויות אחרות.
לא נכון, ב-100 ש"ח אני יכול להשיג עיצוב מצוין.
סגרתי לא מזמן עיצוב ב-100 ש"ח עם מעצב שקבלתי תגובות מצוינות בפורומים כמו הוסטס וישרארט. (אבל בסוף בטלתי כי התברר שבזמן הקרוב אני לא אצטרך עיצוב כזה, כמובן שבטלתי לפני שהמעצב התחיל לעבוד ומראש אמרתי לו לחכות כמה ימים לתשובה סופית בנוגע לעיצוב.... אולי אני אצור איתו בקרוב שום קשר ואציע לו פה בכל זאת לבצע את העבודה).
והוא לא היה היחיד שהסכים לעבוד תמורת 100 ש"ח היה עוד מעצב מצוין שהסכים לבצע את העבודה, אבל בחרתי בההוא.

אם אתה יודע לחפש ולהתמקח אתה משיג ב-100 עיצוב יותר יפה מרוב האנשים שרושמים פה שהם מוכרים ב-300 ש"ח גם בלי צורך לרדוף אחרי אף אחד......

לא מזמן גם רז גואטה מכר לי פה 3 עיצובים ממש נחמדים ב-100 ש"ח.
שזה בכלל מציאה למרות שבת'כלס בהווה לא באמת הייתי צריך את כולם אלא אולי רק אחד וגם אצטרך לבצע בה כמה שינוים. אבל אני כבר אמצא מה לעשות איתם.

ישן 08-07-08, 14:18   # 22
sheeze
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

sheeze לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Vitalist צפה בהודעה
לא מזמן גם רז גואטה מכר לי פה 3 עיצובים ממש נחמדים ב-100 ש"ח.
שזה בכלל מציאה למרות שבת'כלס בהווה לא באמת הייתי צריך את כולם אלא אולי רק אחד וגם אצטרך לבצע בה כמה שינוים. אבל אני כבר אמצא מה לעשות איתם.
כאן סכמת את הכל.
אם הייתה בודק את ההסטוריה שלו בפורום, הייתה מגלה שהעיצובים שלו מועתקים ממעצבים אחרים.
ואתה עוד מדבר על מעצבים שהשם שלהם הולך לפניהם... מצחיק.

עריכה:
http://www.hosts.co.il/forums/showthread.php?t=42101
http://www.hosts.co.il/forums/showthread.php?t=44216
אם תחפש בעצמך תמצא עוד...

מקווה שלפחות לפעם הבאה תלמד שזול זה יקר.

Last edited by sheeze; 08-07-08 at 14:30..

ישן 08-07-08, 14:44   # 23
Vitalist
חבר וותיק

Vitalist's Avatar

מיני פרופיל

Vitalist לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי sheeze צפה בהודעה
1. איזה קידום? קידום באתר שלהם? מי מחפש שם בכלל? לרב בעלי העסקים גם לא כ"כ אכפת מקידום ולא יודעים מה זה. הם רוצים אתר כדי להיות ברשת, לא כדי להשיג לקוחות לסנדלריה שלהם.

2. אז במקרה הזה:
- אתה נצלן
- אתה לקוח גרוע שחושב שבכסף אתה קונה את העולם
- המעצב שיעצב לך ב-100 שקל הוא פראייר שחבל על הזמן (שעתיים עבודה? תמשיך לחלום)
- העיצוב שתקבל ב-100 שקל שווה לתחת
- כנראה שיש לך סטנדרטים נמוכים מאד לגבי האתרים שלך
- אף אחד לא משלם לאף אחד 2000 שקל אחרי 2-3 הודעות פרטיות בפורום. מדברים בטלפון, נפגשים וחותמים על חוזה.
אתה ממשיך לכתוב שטויות ועוד ללכלך אליי....

בקשר לדפי זהב. נתחיל בזה שאני לא אמרתי שווה יותר ללכת אליהם.
עכשיו נחזור לתגובה שלך. איזה קידום?
א. אם תעלה דף על השרת של PLANET NANA (או סתם חברת אחסון) ותפתח דף דומה בדפי זהב. תמצא במיקום גבוה יותר בדפי זהב.
ב. ובקשר לאתר שלהם? אתה צוחק ? אף אחד לא מחפש באתר שלהם? אפילו אני השתמשתי באתר שלהם ואני יודע שאבא שלי גם השתמש באתר שלהם. מלא אנשים משתמשים בדפי זהב (באתר וגם בספר).

ואני לא נצלן. תכבד אנשים (גם אם זה באינטרנט) ואל תטיח האשמות שווא. שלא לדבר על כך שאני מנהל.
א. אני תמיד מקיים עסקאות עם אנשים ואף פעם לא עובד על אף אחד.
ב. אני לא קונה את העולם חחח. אני סוגר מראש עם המעצב מה בדיוק אני מקבל ואיך וכמה אני בדיוק משלם. ואני חושב שאם סגרנו על משהו ומילאתי את חלקי בעסקה אז כן מגיע לי לקבל אותו.
ג. כל מעצב עובד על כל עיצוב משך זמן שונה. ותדע שיש מעצבים שיכולים להגיע לתוצאות גבוהות תוך שעתיים. ובכלל זה לא ממש מעניין אותי. וגם אם הם עבדו 4 ואפילו 5 שעות הם ממש לא מסכנים. יש נוער שעובד בשביל 16 ש"ח לשעה בעבודות קשות ומעצבנות. והמעצבים בדרך כללים אוהבים את מה שהם עושים.... יש אנשים שמעצבים גם בחינם (בחתימות זה ממש נהוג). מה מי שהמעצב עיצב לו חתימה מצוינת בחינם הוא נצלן. והמעצב פרייאר שחבל על הזמן?
זה פשוט נשמע מגוחך.
גם אני זוכר את עצמי לפני קצת יותר משנה עושה כמה קידודים בחינם - בלי שום תמורה.
ד. כבר קבלתי ב-100 ש"ח (וגם בפחות) עיצובים באמת טובים.
ה. אם זה אתר שאני לא מרויח על כסף (עד היום לא הכנסתי לאתרים שלי פרסומות, אבל כנראה שאכניס בימים הקרובים). השקעתי באתרים האלה הרבה מאוד זמן והשקעה וכסף (לא כולל עיצוב). נראה לך שאני באמת אשלם על עיצוב 500 ש"ח? מה הכסף צומח על העצים? אני ממש לא משפחה עשירה. ועכשיו אני מביא שיעור פרטי לאיזה זעטוט תמורת 25 ש"ח. נראה לך שאת הכסף שאני ארויח אני אבזבז על איזה אתר?
ו. סטנדרטים נמוכים? אני מקווה בקרוב תראה כמה אתרים חדשים שלי שיעלו לרשת בחודשים הקרובים.

ז. לא מבין בקשר למה העניין הזה של ה-2000 ש"ח והחוזים והפגישות. אבל מצב יותר טוב שאתה משלם איזה 300 ש"ח ולא צריך חוזים כי אתה יודע שהצד השני יקיים את ההתחייבות שלו.
ח. כשדברתי על המעצבים עם השם זה די ברור שלא דברתי על רז גואטה. ובכלל יש מעט מאוד שהייתי קורא להם מעצבים עם שם. וגם שדברתי על מעצבים שהסיכמו לעצב לי עיצוב אחד ב-100 לא דברתי על רז גואטה. כי המעצבים האלה יותר טובים ממנו (לא שהוא לא טוב, גם רז גואטה מעצב ממש טוב).
בקשר להאשמות האלה. לא קניתי אף אחד מהעיצובים האלה שהוא פרסם בעמודים האלה שהזכירו שזה מועתק + אתה לא יכול להיות בטוח שהוא באמת העתיק כי ת'כלס אין כבר להמציא בעיצוב בתוכנת הפוטושופ תיהיה בטוח שכל מה שתעשה כבר עשו לפניך + אני לא באמת יכול להגיב על זה כי אני לא רואה את העיצובים בהם מדובר... + העיקר שאין עיצובים יותר מדי דומים לעיצובים שאני קניתי. עיצובים אחרים שלו זה כבר עניין שממש לא מעניין אותי. + שתדע יש לו גם ביקורות טובות שנמצאות בפורום הזה.

ישן 08-07-08, 15:21   # 24
sheeze
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

sheeze לא מחובר  

א. נצלן לא אומר שאתה לא מכבד עסקאות. נצלנות זה לשלם 100 שקל על משהו שאדם אחר משקיע עליו שעות (יותר משעתיים, תהיה בטוח). ועשה טובה, אל תנפנף בזה שאתה מנהל, זה לא אומר שאני צריך לכבד אותך יותר, אתה לא איזה יישות עליונה בגלל זה. אני מכבד אותך כאדם כמו כל גולש אחר פה וזה מספיק.
ב. לא יודע, בחיים לא הייתה לקוח שלי. כתבתי לפי מה שהשתמע לי.
ג. מי שמעצב בחינם, שיבושם לו. ברגע אבל שאתה עושה משהו בשביל אדם שהמטרות שלו הם מטרות רווח, זה כבר משהו אחר לגמרי.
ד. אתה בטוח שאתה יודע מה הם עיצובים טובים ומה לא? בכל מקרה, כמו שכתבתי, מעצב שמוכר את העיצובים שלו בכמה לירות אחרי שעבד עליהם שעות - פראייר.
ה. זה כבר עיניין תקציבי. בסופו של דבר, על איכות משלמים.
ו. אתה מוזמן לתת כבר עכשיו דוגמאות לאתרים שלך (אם יש)
ז. לא יודע על מי דברת. 300 שקל באמת לא צריך חוזה אבל אם אתה רוצה לשלם למתכנת? שם העבודות, גם אצל הזולים יעלו לך את האלפייה, לא תחתום על חוזה? סתם תסכן את הכסף שלך?
ח. לא יודע איזה עיצובים קנית ממנו ואיזה לא, עדיף לא לקחת את הסיכון. בעבר הוא היה מפרסם בפורום גראפיקה עיצובים שזהיים 1 ל-1 לעיצוב אחר שכמה ימים לפני כן מעצב אחר הציג. אין ספק לגבי ההעתקות שלו. אני זוכר אפילו איזה דיון שנמחק שהוא קילל את כל העולם.
ובוא אני אגיד לך שאני בטוח שמה שאני עושה, לא עשו לפני (וגם בטוח שמה שאחרים עשו, לא עשו לפניהם). בדיוק כמו שבתחומים אחרים יש לך כל הזמן חידושים, גם בתחום הזה יש.

ישן 08-07-08, 15:53   # 25
Vitalist
חבר וותיק

Vitalist's Avatar

מיני פרופיל

Vitalist לא מחובר  

א. זה לא נכון. כבר הסברתי לך ממש במפורט למה. אני לא אבזבז עוד זמן. לפי את התגובה הקודמת שלך "אתה נצלן" , "אתה לקוח גרוע שחושב שבכסף אתה קונה את העולם", "שווה לתחת". ביטוים כאלה לא מראים יותר מדי תרבות וכבוד. XD. וכן אני ממש כמנהל שמנסה לשפר את הפורום (וגם מתנהג יפה כלפי המתמשים) אני חושב שמגיע לי כבוד. אבל כנראה יש הבדל בין הרצוי והמצוי.....
ב. אז מה בעצם כותב סתם בחריפות כזאת.
ג. מי אמר שאני מרויח כסף? (אני לא). תיהיה בטוח גם אם המחיר המינמלי לעיצוב היה 300 ש"ח. ממש לא הייתי קונה.
ד. העיצובים הטובים עבורי זה העיצובים שנראים יפה בשבילי וגם נוחים לעין ולשימוש כאתר מאוחר יותר. אתה יכול לחלוק אליי כמובן בעניין הזה. אבל אני חושב שיש לי עין די טובה לעניין ולא כל-כך אכפת לי אם תגיד שהבחירה שלי לא טובה. בסופו של דבר השאלה היא אם העיצוב הוא טוב ללקוח והאם הלקוח מרוצה שהלקוח במקרים שהזכרתי זה אני.
ו. אין לי עכשיו אתרים שהם ברשת. אבל עד סוף החופש יהיו לפחות 2 אתרים ברמה גבוה. אני אפרסם אותם פה, ואז כבר תראה.....
ז. אני מתכנת בעצמי..... אז לא תיהיה לי בעייה......
ח. אני לא עורך הדין של רז גואטה. ואני ממש לא מכיר את כל הסיפורים אליו ואת קורת חיו. אני גולש די הרבה באינטרנט לא נתקלתי בעיצובים ממש דומים לאלה שקניתי, אין לי מה להוסיף מהתגובה הקודמת שלי בעניין הזה .....
בקשר לחידושים. עושים הרבה מאוד עיצובים ברחבי העולם. והסיכוי שתעשה עיצוב בסגנון שהוא לא קיים ושלא יהיו בכלל עיצובים דומים ברחבי העולם הוא ממש מזערי. (גם אתה לא מכיר אל האתר הדומה ובחיים לא גלשת בה וגם לא תגלוש).

עריכה:
שורה תחתונה אני (וכל אחד אחר) יעדיף לשלם פחות בתנאי שהוא מקבל אותו הדבר (או בכלל יותר טוב).

ישן 08-07-08, 16:11   # 26
sheeze
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

sheeze לא מחובר  

א. תבדוק שוב. אתה בעצמך אומר שאתה חושב שהשכר של 16 שקל לנער נראה לך הגיוני - זאת נצלנו לשמה (וגם לפי החוק אפילו). התבטתי בסדר גמור, הביטויים שציטטת קצת יותר חריפים אבל לא קרובים בכלל לחצות את גבול הטעם הטוב. ושוב, זה שאתה מנהל לא אומר שמגיע לך יותר כבוד וכמו שאמרתי, אתה מקבל כבוד כמו כל גולש אחר פה.
ב. כי אדם שאומר שהוא קונה ב-100 ומצפה לתמורה ששווה ל-1000 הוא לא בדיוק הלקוח האידיאלי.
ג. שוב, עיניין תקציבי. אם אדם מתפרנס מזה (כן, אפילו הילדים והנערים פה), אין סיבה שיעבוד בחינם.
ד. עיצוב טוב הוא לא עיצוב שהלקוח אוהב וכאן הטעות של 90% מהלקוחות. עיצוב טוב הוא עיצוב שהגולשים\לקוחות של הלקוח יאהבו.
ה. איפה סעיף ה' נעלם?
ו. בכיף...
ז. אם אתה מתכנת, הייתה סוגר עם מישהו על סכום של 2000 שקל בלי חוזה? מאיפה תדע שהוא לא עובד עליך? אחרי הכל, אתה תעבוד שעות ובסוף תקבל גורנישט.
ח. עזוב אותו, הוא לא מעניין כרגע. ויש חידושים, תמיד. אתה יכול לקחת סתם אתר כמו תפוז אפילו ולראות איך הוא השתנה ושודרג במהלך השנים.

ישן 08-07-08, 17:23   # 27
Vitalist
חבר וותיק

Vitalist's Avatar

מיני פרופיל

Vitalist לא מחובר  

א. תלוי באיזה גיל.
ב. אתה לא תקבע מה התמורה של ה-100 ש"ח. וגם אין תמורה קבועה לכסף. מי שחושב שמציעים לא הצעה לא מתשלמת לא יקח אותה.......
ג. אני לא צריך לחשוב על זה בכלל. לא בקשתי מאף אחד לעבוד בחינם וגם לא הכרחתי אף אחד לעבוד תמורת סכום כלשהוא. אני מציע משהו לצד השני תמיד יש את הזכות לסרב ......
ד. אל תתחיל בפילוסופיה.
ה. אם אתה ממש רוצה שאני אגיב אז בבקשה: זה שתשלם יותר לא אומר בהכרח שתקבל יותר......
ו. אחלה.
ז. נתחיל בזה שבמסגרות הזמן והניסיון שיש לי לא הייתי לוקח בשלב הזה את האחריות לבצע עבודה בסכום של 2000 ש"ח. אני גם לא מביו מה הקשר של זה לנושא. מי אמר בכלל שאני צריך תכנות " ברמה של 2000 ש"ח ", אפשר להגיע להרבה עם מערכת ניהול תוכן שבנויה בצורה טובה. (למרות שבעצם אני מתחיל עוד מעט לעבוד על אתר מסובך במסגרת פרויקט 5 יחידות במחשבים, בנוסף ל-5 שכבר יש לי).
לא נראה לי גם שנסגרות פה יותר מדי עסקאות בהוסטס באלפי שקלים. ובכלל עסקאות של אלפי שקלים זה כבר ליגה אחרת. ושוב אני בכלל לא מבין מה זה קשור ......
ח. פה אנחנו דנים על משהו שהוא די פלסופי וטפשי להתווכח על זה (אפילו טפשי יותר מהוויכוח שלנו על שאר הסעיפים). בכל מקרה כל מה שהם עשו בתפוז אפשר היה למצוא בכל מיני אתרים בארה"ב לפני שזה הופיע בתפוז. תפוז לא בצעו מהפכה באינטרנט או משהו כזה..... ואני גם לא מבין למה עברת פתאום מעיצובים לאתרים

ישן 08-07-08, 17:32   # 28
Amits
חבר וותיק

מיני פרופיל

Amits לא מחובר  

הדיון הזה כבר נהיה ברמה האישית, מציע שתפסיקו את המריבות השטוטיות האלו ותמשיכו לדבר בפרטי.
בקשר לשאלה, זה תלוי בעיצוב - בערך 300, לפעמים פחות.

ישן 08-07-08, 17:45   # 29
sheeze
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

sheeze לא מחובר  

א. לכל גיל. מהניסיון שלי, האנשים היחידים שצריכים לדבר אליהם בשפה פוליטית הם מנהלים בכירים. (כמו למשל: עיצוב שווה לתחת = "העיצוב אינו הולך בקו האסטרטגי אליו אנו מכוונים ולא עולה על רוח הצעירות של הגולשים").
ב. נכון. אבל שמציעים לך 16 שקל לשעת עבודה, זה שונה.
ג. אם אתה לא מצפה שיעבדו בחינם, למה אתה מצפה שיעבדו בשכר זנות?
ד. סבבה, נעזוב את זה, זה נושא אחר לדיון.
ה. פה אתה טועה. אם תקנה נעליים מהשוק ב-100 שקל ונעליים אחרות של נייק ב-600 שקל אתה עדיין תגיד שהיקר לא בהכרח יותר טוב? על איכות משלמים חביבי
ו. סבבה (עד שנמצה את כל המילים האלו )
ז. אני לא יודע מה הניסיון שלך אז אני אשאל אותך משהו כזה: אני בא אליך בתור לקוח ואומר לך תבנה לי מערכת ניהול תוכן (חדשות, כתבות, ניהול עמודים וכו', דברים בסיסיים) ב-320 שקל, הייתה מקבל את העבודה? (חישוב של 16 ש"ח כפול 20 שעות עבודה).
לגבי השוק פה, עבודות עיצוב אני גם לא מאמין שנסגרות פה בסכומים של מעל 400-500 ש"ח. סכומים יותר גבוהיים אתה אומר עכשיו שזאת ליגה אחרת אז אני כבר לא מבין אותך. כל הדיון (לא ויכוח, כמו שאתה אמרת) הזה הוא בגלל שאתה אומר שהליגה האחרת הזאת בעצם לא קיימת ושאותו דבר אתה מקבל בעשירית מהסכום.
ח. לקחתי את תפוז כדוגמא לאתר ישראלי שנמצא ברשת הרבה זמן. ברור שמבחינה אינטרנטית עולמית הם לא המציאו כלום אבל הם לקחו רעיונות ממישהו אחר ובסופו של דבר, מישהו כן יצר את זה ראשון.

לאט לאט אנחנו מצמצמים את הסעיפים

Last edited by sheeze; 08-07-08 at 17:51..

ישן 08-07-08, 20:37   # 30
Vitalist
חבר וותיק

Vitalist's Avatar

מיני פרופיל

Vitalist לא מחובר  

א. מה הקשר
ב. מה הקשר
ג. אה? 100 ש"ח זה גם כסף. אין לי מושג אולי אתה מליין ויש לך מלא כסף. אבל בשבילי זה כסף.
ד. אוקיי.
ה. לא קשור
ז. אין לי זמן לזה. אני לא לוקח את העבודה אז זה לא רלבנטי כל-כך. אבל ממש ייתכן שהייתי לוקח אילולא היה לי זמן לעבוד על זה. (אני בסמסטר קיץ באוניברסיטה - מדעי המחשב וגם צריך להתחיל לעשות את האתר של הפרויקט לבגרות + להחזיר ולפתח את פורום הרוק שלי).
ח. יש מעט מאוד ראשונים.

נראה לי שמצינו את הדיון הזה. לא נראה לי שנוכל להתקדם לאנשהוא והויכוח בכלל הוא סתמי וחסר משמעות.
והמטרה שלך בכלל הזויה, לשכנע בנאדם לשלם יותר אם הוא יכול לשלם פחות ולקבל אותו דבר (באותה הרמה במקרה זה)....
תחשוב מה שאתה רוצה , אבל אני בטוח שאתה בעצמך הייתי מעדיף לשלם פחות.......... (אתה לא צריך עיצובים, אבל נגיד אתה רוצה המבורגר. כל המבורגריות סגורות. 0.5 ק"מ משמאל יש מקדונדלס וגם 0.5 ק"מ מימין יש מקדונלדס. השירות אותו שרות, ההמבוגרים גם אותו הדבר. יש לך קופון חצי מחיר על המבורגר שנגמר היום שתקף רק לסניף משמאל. האם יש סיכוי שתלך לסניף מימין רק בגלל שאתה חושב שאם תלך לשמאל מקדונלדס ירוויח פחות או לא ירוויח בכלל?).
חחחח......

לא מגיב פה יותר, מספיק.....

סגור את ההודעה

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום