הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > עיצוב גראפי, תכנות על כל שפותיו וקידום ושיווק אתרים > ביקורת אתרים

|!|

סגור את ההודעה

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 30-08-12, 10:50   # 11
איציק ברבי
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

איציק ברבי לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Jonnie צפה בהודעה
איזה פרסומות?
נראה לך שפרסומות יכולות לכסות 5,000 שקל רק על שרתים + משתמשים קרוב ל- 500 שקל נוספים?
באתר שלי עשיתי קרוב ל1000 שקל רק מאדסנס, והיו לי בממוצע 1300 גולשים ביום,
אני מאמין שאתה יכול לסגור.

אגב האתר לא מתוכנת משהו..
לא בונים דבר כזה על WP

איציק ברבי - שירות לקוחות
כתובת אתר: http://build-net.co.il/
איימל: Support@build-net.co.il
טלפון: 052-3937296.

ישן 30-08-12, 11:07   # 12
בניה
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

בניה לא מחובר  

כל בעל אתר בוחר את המודל העיסקי שלו.
בעל האתר הזה בחר במודל העיסקי הזה במחשבה שיתן לו את הרווחים המקסימליים.

בתור אחד שמכיר את ההבטים הטכניים של מערת שכזו, אחזקה שלה היא באמת לא זולה.
ואם אתה עושה את זה חינם יהיו אנשים שפשוט יטחנו לך את השרתים.

מה שהרבה פעמים אתרים שכאלה עושים כשיש להם רוחב פס פנוי הם מאפשרים להוריד חינם בשביל לקדם את האתר, למשוך טראפיק ולהרגיל משתמשים להשתמש בו.

Last edited by בניה; 30-08-12 at 11:13..

ישן 30-08-12, 13:20   # 13
anti
חבר על

מיני פרופיל

anti לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי איציק ברבי צפה בהודעה
באתר שלי עשיתי קרוב ל1000 שקל רק מאדסנס, והיו לי בממוצע 1300 גולשים ביום,
אני מאמין שאתה יכול לסגור.

אגב האתר לא מתוכנת משהו..
לא בונים דבר כזה על WP

עד כמה שידוע לי אסדנדס חסמו אותך, בגלל שעודדת לחיצה על פרסומות,
ובמידה ואתה עושה 1000 ש"ח מהאתר שלך, מדוע אתה לחוץ כל כך למכור אותו?

ישן 30-08-12, 13:52   # 14
Jonnie
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Jonnie לא מחובר  

אדסנס לא פיתרון, 1000 ש"ח או 2000 ש"ח לא יכסו לי רבע מההוצאות על השרתים ועל המשתמשי פרמיום.

זה עוד בלי תחזוקת השרתים, עובדים, משווקים\מפרסמים...

ישן 30-08-12, 14:43   # 15
איציק ברבי
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

איציק ברבי לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי anti צפה בהודעה
עד כמה שידוע לי אסדנדס חסמו אותך, בגלל שעודדת לחיצה על פרסומות,
ובמידה ואתה עושה 1000 ש"ח מהאתר שלך, מדוע אתה לחוץ כל כך למכור אותו?
אני לא עודדתי לחיצות על הפרסומות, לאחר בדיקה מעמיקה איתם הם אמרו לי שהכפתור "סגור חלון" הוא זה שגרם להם לחסום את הפרסומות.
ואני מעוניין למכור אותו מכוון ואני מתגייס לצבא ואין לי זמן לעדכן דברים כאלו מהשטח.

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Jonnie צפה בהודעה
אדסנס לא פיתרון, 1000 ש"ח או 2000 ש"ח לא יכסו לי רבע מההוצאות על השרתים ועל המשתמשי פרמיום.

זה עוד בלי תחזוקת השרתים, עובדים, משווקים\מפרסמים...
אבל זה עדיין סכומים, אם תידע לתפעל את הגולשים שלך בצורה נכונה אתה תוכל לעשות המון כסף מהם.
לפי הוותק של האתר FREEFF אני מאמין שעשית חתיכת סכום של כסף, אני בסך הכל מייעץ לכם לעשות מין "האפי האור" לשרת FF או RS וככה עדיין יהיו לכם גולשים שלא שילמו כסף ויעזרו לאתר -
היום הגולשים לא מפגרים הם מבינים מה קורה מאחורי הגב שלהם, אז הם ישמחו לעזור לך.

אתם הייתם יכולים להגיב מאותו משתמש.

ישן 30-08-12, 15:09   # 16
Jonnie
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Jonnie לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי איציק ברבי צפה בהודעה
אני לא עודדתי לחיצות על הפרסומות, לאחר בדיקה מעמיקה איתם הם אמרו לי שהכפתור "סגור חלון" הוא זה שגרם להם לחסום את הפרסומות.
ואני מעוניין למכור אותו מכוון ואני מתגייס לצבא ואין לי זמן לעדכן דברים כאלו מהשטח.

אבל זה עדיין סכומים, אם תידע לתפעל את הגולשים שלך בצורה נכונה אתה תוכל לעשות המון כסף מהם.
לפי הוותק של האתר FREEFF אני מאמין שעשית חתיכת סכום של כסף, אני בסך הכל מייעץ לכם לעשות מין "האפי האור" לשרת FF או RS וככה עדיין יהיו לכם גולשים שלא שילמו כסף ויעזרו לאתר -
היום הגולשים לא מפגרים הם מבינים מה קורה מאחורי הגב שלהם, אז הם ישמחו לעזור לך.

אתם הייתם יכולים להגיב מאותו משתמש.
לידיעתך, אנו לא אותו בן אדם...

ישן 30-08-12, 15:36   # 17
איציק ברבי
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

איציק ברבי לא מחובר  

שותפים לעסק.

ישן 01-09-12, 19:09   # 18
NeoTrix
חבר חדש

מיני פרופיל

NeoTrix לא מחובר  

אם כבר קודם כל תמשוך אנשים לאתר שלך, תראה להם שמשתלם להשתמש בו, ורק אחרי שתהיה פעילות גדולה תעשה שזה יעלה כסף.
ככה הרבה חברות עושות היום, והם באמת מושכים גלים גדולים של משתמשים ורק אחרי זה נועלים שיהיו בתשלום.

ישן 02-09-12, 00:40   # 19
BuildDream
עסק רשום [?]

BuildDream's Avatar

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to BuildDream

BuildDream לא מחובר  

אני בתור אחד שכן מוציא כסף על אתרי הורדות, וכן משלם כמה שקלים כשאני צריך להוריד משהו - לא הייתי משלם לאתר שלך גם אם זה יחסוך לי כסף.

למה? האתר שלך לא נראה אמין ומקצועי בכלל - אני לא יכול לדעת אם עובדים עליי, וגם אם לא עובדים עליי והאתר באמת עושה את העבודה, אני לא יכול לדעת אם הוא באמת יהיה מהיר ולא ישלח לי קבצים פגומים ולא שלמים.

נגיד משפט מהדף הראשי "יותר מ- 10 שרתים \ אתרי העלאות זמינים (Fileflyer , Rapidshare , Shareflare וכו')." - אתה אומר שיש יותר מ10 שרתים ומציין רק 3 מהם? זה החלק הכי חשוב באתר שלך! השרתים!

עזוב את זה שלא רשמת בעמוד הראשי איזה שרתים האתר תומך - לא רשמת בשום מקום את רשימת השרתים! לפחות לא במקום שאני הצלחתי למצוא, וזה כבר חיסרון גדול - זה לא פרט שאמורים לחפש.

בצד ימין יש סמלים של 5 שרתים (לוקח זמן לשים לב לזה - עוד חסרון) אבל אתה טוען שיש יותר מ10, אז אני חושב שכדאי לך לפרסם את הרשימה המלאה (והמספר המדוייק).

העיצוב פשוט מאוד ולא נראה מקצועי - עוד דבר שמחשיד באתרים שאתה הולך לתת בהם דרכי תשלום, אני לא הייתי מוציא כסף באתר של נראה מקצועי ושאני יכול לסמוך עליו גם מבחינת המראה וגם מבחינת התוכן

עוד דוגמא, רשמת בדף הראשי שאלה "אז איך זה בעצם עובד?" - "מאוד פשוט, נרשמים, רוכשים ימי פרימיום ונהנים מיידית מהורדה חופשית", עכשיו אני בדיוק מבין איך זה עובד.

ניסיתי להרשם לאתר, לראות איך זה מבחינת הפאנל ניהול, אני עד עכשיו מחכה למייל עם הסיסמא שלי שיגיע - אני לא רואה את זה קורה.

לדעתי אם אתה רוצה להצליח עם זה - אתה חייב לשדר מקצועיות מהאתר, גם מבחינת המראה (לדאוג לעיצוב מקצועי, מושך ומסודר), וגם מבחינת התוכן (מה אני אמור להבין מזה שיש לך שורה בדף הראשי שאומרת "תמיכה מלאה." - תמיכה במה??)

שיהיה בהצלחה עם האתר!

ישן 02-09-12, 16:57   # 20
Jonnie
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Jonnie לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי BuildDream צפה בהודעה
אני בתור אחד שכן מוציא כסף על אתרי הורדות, וכן משלם כמה שקלים כשאני צריך להוריד משהו - לא הייתי משלם לאתר שלך גם אם זה יחסוך לי כסף.

למה? האתר שלך לא נראה אמין ומקצועי בכלל - אני לא יכול לדעת אם עובדים עליי, וגם אם לא עובדים עליי והאתר באמת עושה את העבודה, אני לא יכול לדעת אם הוא באמת יהיה מהיר ולא ישלח לי קבצים פגומים ולא שלמים.

נגיד משפט מהדף הראשי "יותר מ- 10 שרתים \ אתרי העלאות זמינים (Fileflyer , Rapidshare , Shareflare וכו')." - אתה אומר שיש יותר מ10 שרתים ומציין רק 3 מהם? זה החלק הכי חשוב באתר שלך! השרתים!

עזוב את זה שלא רשמת בעמוד הראשי איזה שרתים האתר תומך - לא רשמת בשום מקום את רשימת השרתים! לפחות לא במקום שאני הצלחתי למצוא, וזה כבר חיסרון גדול - זה לא פרט שאמורים לחפש.

בצד ימין יש סמלים של 5 שרתים (לוקח זמן לשים לב לזה - עוד חסרון) אבל אתה טוען שיש יותר מ10, אז אני חושב שכדאי לך לפרסם את הרשימה המלאה (והמספר המדוייק).

העיצוב פשוט מאוד ולא נראה מקצועי - עוד דבר שמחשיד באתרים שאתה הולך לתת בהם דרכי תשלום, אני לא הייתי מוציא כסף באתר של נראה מקצועי ושאני יכול לסמוך עליו גם מבחינת המראה וגם מבחינת התוכן

עוד דוגמא, רשמת בדף הראשי שאלה "אז איך זה בעצם עובד?" - "מאוד פשוט, נרשמים, רוכשים ימי פרימיום ונהנים מיידית מהורדה חופשית", עכשיו אני בדיוק מבין איך זה עובד.

ניסיתי להרשם לאתר, לראות איך זה מבחינת הפאנל ניהול, אני עד עכשיו מחכה למייל עם הסיסמא שלי שיגיע - אני לא רואה את זה קורה.

לדעתי אם אתה רוצה להצליח עם זה - אתה חייב לשדר מקצועיות מהאתר, גם מבחינת המראה (לדאוג לעיצוב מקצועי, מושך ומסודר), וגם מבחינת התוכן (מה אני אמור להבין מזה שיש לך שורה בדף הראשי שאומרת "תמיכה מלאה." - תמיכה במה??)

שיהיה בהצלחה עם האתר!
שלום,

אנו השקענו המון כסף ומשאבים בכדי להרים את האתר הזה, לפני כן סיפקנו שירות חינם לכל אורך תקופה הבטא, ההוצאות על השרתים הללו הם לא זולים, במיוחד גם לא המשתמשים שאנו רוכשים בכדי לספק את ההורדות.

לגבי השרתים הזמינים, בוא נגיד שאם קצת הייתה פותח את העיניים, הייתה שם לב ל "שרתים זמינים" ואת האייקונים של כל שרת זמין.

אנו משפרים כמעט כל יום את האתר ומשתדלים לספק הכל במהירות מיידית.
לגבי עיצוב ואיך האתר נראה, אנו לא מחפשים לרצות את עיניהם של לקוחותינו, הייחוד שלנו הוא מערכת לפתיחת לינקים וזה מה שאנו טובים בו, לכן כל השאר פחות מעניין לפחות לכרגע.
אנו משקיעים את רוב המאמץ בלתת שירות מהיר ומקצועי במערכת שלנו.

המערכת כל כך פשוטה להבנה, שגם ילד בן 12 יכול להבין איך משתמשים בה, אך במידה ואכן אתה לא מתמקצע ולא מבין, בישביל זה יש את דף "שאלות ותשובות" ואם גם שם לא הבנת איך משתמשים במערכת, תמיד תוכל לפנות לתמיכה ולקבל תשובות על הכל.

לכן, קל לבוא ולהטיף מוסר, זה מה שהרוב יודעים לעשות, אך לבוא ולפרגן על המערכת שנותנת מקסימום מהירות, שירות זול ונוח מאוד שחוסך המון זמן בהורדה ומספק המון שרתים בו זמנית.
לגבי להירשם לאתר, כרגע יש לנו בעיות שמערכות כמו Gmail / Hotmail / Yahoo מזהות את ה- IP שלנו בתור ספאם או חוסמים ישירות. אנו מסדרים את זה ועובדים על זה ממש ברגעים האלו,
גם כאן תמיד יכולת לשלוח מייל לתמיכה והיינו פותחים לך חשבון ידנית, אך העדפת לחסוך לעצמך בזמן ולבוא לכאן ולהשקיע כפול 3 מהזמן שחסכת בלהטיף מוסר לאתר.

אם יש עוד משהו שתרצה לשמוע, תרגיש חופשי.

Last edited by Jonnie; 02-09-12 at 17:00..

סגור את ההודעה

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום