הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Off-topic, מחשבים, קהילה ומשוב > Off-Topic וסיקורים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 05-04-14, 14:49   # 11
Tyler
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Tyler לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Erez.info צפה בהודעה
אני לא מסכים איתך, אם אתה אוהב את מה שאתה עושה, וטוב במה שאתה עושה, אז אתה יכול להרוויח דיי טוב בתחום הזה.
כמובן שאני חושב שצריך תואר כדי להתקדם בתחום, אבל בתור התחלה, אפשר להרוויח משכורת נחמדה בלי יותר מדי כאב ראש, לנהל איזשהוא עסק עצמאי או לעבוד בתור פרילנסר.
ובקשר לצבא, אתה תמיד יכול לנסות להקים איזשהוא עסק פאסיבי שיכול להתקיים מתחזוקה נמוכה, זה יותר קשה מעסק רגיל וגם הרווחים יהיו נמוכים יותר, אבל זה אפשרי.
או שאתה יכול להשיג תפקיד עם יציאות נורמליות, חמשושים ברזל, שבוע-שבוע, וגם לשרת בתפקיד טוב ולתרום, וגם ללמוד ולהרוויח על הדרך, וככה כשתשתחרר מצה"ל, לא תהיה עוד אחד בלי כסף, ידע וניסיון, אלא תהיה עם סכום רציני שתחסוך במשך שלוש שנים, לא מעט ניסיון, ועסק מרוויח ביד.

אני אישית כרגע בצבא, ומחזיק עסק שלא מצריך ממני יותר מדי, ומכניס סבבה, וכשאני ישתחרר, זה יעזור לי לא מעט
הבנתי.
בכ"מ אפליקציית לימודי התיאוריה שלך עזרה לי מאוד חחח, לא היה לי מושג שמישהו מהפורום פיתח אותה.

טוב בשורה התחתונה ממה שהבנתי, אני לא אלך לעתודה, אלא לצבא, ואנסה להרוויח בדרך פאסיבית קצת מזומנים כדי לחסוך לאחר הגיוס. ואחרי הגיוס כבר ללכת ללמוד נורמלי
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום