הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > מסחר > מסחר - קניה/ מכירות שונות (לא הוסטינג)

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 13-06-07, 00:57   # 11
mlnn
משתמש - היכל התהילה
דירוג מסחר: (0)

mlnn's Avatar

מיני פרופיל

mlnn לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Byte צפה בהודעה
יש פה כמה ממפתחי ה-PHP בכבודם ובעצמם?
אולי אתם מתכנתים טובים אבל ראש עסקי כנראה אין לחלקכם. עדיף לכם לבזבז זמן מה עם אדם בעל תקציב נמוך ואז להגיד "לא" במהלך המו"מ מאשר להפסיד לקוח פוטנציאלי בעל תקציב מתאים בשל תגובה שיכולה להחשב בעיני אותו אדם כמתנשאת.

mlnn, הצעה לעתיד: יש דברים שמתכנתים יותר טובים ממך (זה לא אומר שאתה לא טוב חלילה, אך תסכים איתי שביקום שלנו יש יותר טובים) יעשו בפחות כסף (אולי אני רוצה טופס פשוט כלשהו?), אל תקבע את הסכום לפי ששמעת מידע קצר על המערכת או אפיון מלא. אני אישית לא הייתי רוצה לפנות לבעל עסק שיקבע מחיר לפני שהוא יודע מה המוצר.

תודה למציעים, יש כבר מישהו שאולי אסגור איתו אבל נראה עד מחר בערב.
נגיד ויש, למה אתה רוצה שדווקא אני אתן לך את המחיר הכי נמוך מכל אותם מתכנתים מכל רחבי היקום?

אם אתה רוצה טופס, תכתוב שאתה רוצה טופס.
אבל בוא נזרום איתך, עיצוב נורמלי, 400 ש"ח, קידוד 150 ש"ח, זה משאיר לנו 450 לתכנות.
אמרת שאתה רוצה מערכת, לא טופס. 450 למערכת זה המינימום.

בהצלחה לך.

בחורות ערומות
  Reply With Quote
ישן 13-06-07, 01:08   # 12
Byte
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Byte לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי mlnn צפה בהודעה
נגיד ויש, למה אתה רוצה שדווקא אני אתן לך את המחיר הכי מכל אותם מתכנתים מכל רחבי היקום?

אם אתה רוצה טופס, תכתוב שאתה רוצה טופס.
אבל בוא נזרום איתך, עיצוב נורמלי, 400 ש"ח, קידוד 150 ש"ח, זה משאיר לנו 450 לתכנות.
אמרת שאתה רוצה מערכת, לא טופס. 450 למערכת זה המינימום.

בהצלחה לך.

נזרום? יאללה.
אם על עיצוב נורמלי (מבחינתי = שלם) אתה לוקח 400 כנראה שבמקרה שלי הייתי לוקח פחות כי כל החלק הגראפי הוא לוגו בלבד. מה שמוריד לנו עוד 150 ש"ח של קידוד. נניח גם שחצי ממחיר העיצוב הוא על הלוגו זה משאיר אותנו עם 450 לפחות על מערכת כדבריך + 200 על לוגו (למרות שאני חושב שהיו כאלה שהיו לוקחים פה פחות מ-200 על לוגו). מה שמשאיר אותנו עפ"י חישוב המינימלי הזה על 650 ולא על 1000- הסכום המינימלי שאתה דורש שיהיה ללקוחותיך להשקיע.

כמובן, אפשר להיכנס לקטנות ולהגיד שלוגו הוא לא עיצוב ולא יכול "לעשות" אתר שלם, אך אלו יהיו מילותיהם של אנשים קטנים שכנראה לא ראו די גראפיקה בחייהם.

אבל נעזוב את הויכוח הזה, כי 1000 ש"ח הם כלל לא הרבה למחיר התחלתי-מינימלי, אך אני ראיתי לנכון להמליץ את מה שהמלצתי בתגובה הקודמת.
  Reply With Quote
ישן 13-06-07, 08:21   # 13
X-T
חבר וותיק

מיני פרופיל

X-T לא מחובר  

אשמח לקבל אפיון בפרטי.

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום