הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Off-topic, מחשבים, קהילה ומשוב > Off-Topic וסיקורים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 05-01-06, 19:33   # 91
s.o.s
חבר וותיק

מיני פרופיל

s.o.s לא מחובר  

-=boss=- כן אתה בן אדם הכי מסכן בעולם נכון?!
אם היתה עושה אלפית ממששרון עשה בישביל המדניה אז רק אולי היתה לך הזכות אבל בנתיים בגלל אנשים כמוך רק מתו חיילים שהיו צריכים להגן על תושבים שבכלל לא נמצאים בשטח ישראלי
נרשמתי לאתר אחד שנותן איחסון חינמי
DEAD says:
והוא לא רצה לרשום אותי כי אני מלדבן
DEAD says:
אז נרשמתי לפרוקסי
איזה מלדבן
  Reply With Quote
ישן 05-01-06, 19:37   # 92
meshuga
הנהלת הפורום לשעבר

meshuga's Avatar

מיני פרופיל

meshuga לא מחובר  

לזה שמכייף בזמן שאריאל שרון נלחם על חייו......אולי שתגדל ותלמד אזרחות קצת (בסיסית של כיתה ח'-ט') אולי תבין שראש ממשלה לא עושה מה שבראש שלו! הוא עושה מה שהאזרחים עושים (ואל תבלבל לי בשכל..יותר אחוזים רצו להתנתק!) וגם הייתה הצבעה בכנסת אם אני לא טועה ושם היה גם רוב,וכמו כל חוק שמציעים בארץ הזאת זה עבר אישור,זה שזה פוגע באנשים,מה לעשות..במלחמה אנשים סובלים! זה מה יש...יש גיוס חובה נכון? אז כל אמא שהבן שלה נפצע או חס וחלילה נהרג באה בתלונות לראש הממשלה?...לא,זה מלחמה!..ככה זה...אבל אתה כנראה קטן מדי להבין את זה.
  Reply With Quote
ישן 05-01-06, 19:41   # 93
CSite.co.il
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

CSite.co.il לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי s.o.s
-=boss=- כן אתה בן אדם הכי מסכן בעולם נכון?!
אם היתה עושה אלפית ממששרון עשה בישביל המדניה אז רק אולי היתה לך הזכות אבל בנתיים בגלל אנשים כמוך רק מתו חיילים שהיו צריכים להגן על תושבים שבכלל לא נמצאים בשטח ישראלי

רגע, למה לא בשטח ישראלי?! יש לך הוכחות? כי לי יש.
תפתח את התנ"ך..תראה את המלחמות של דוד, שאול, שלמה, ואת החלוקה של הארץ לנחלות.
איפה הן היו בדיוק?!

כי אם תפתח באמת אתה תראה ששום ערבי לא אמור להיות במדינה הזאת, אבל מה לעשות שהגיעו לפנ לפניי 150 שנה ערבים, והתחילו להשטלת, יש מסביננו יותר 22 מדינות ערב, למה דווקא אצלנו???

ואמרתי כבר שאני מעריך את המעשים של שרון כשהיה לוחם..ואני יודע בדיוק מהו עשה בשביל המדינה.
אבל אמרתי לך ברגע שהוא נכנס לממשלה, התחיל כל הסיפור,
אם אתה מכיר אותו כ"כ טוב, אתה יודע שהוא היה ימיני קיצוני, יש לך תשובה לדעות ההפוכות??
{ואם אני לא טועה הוא הקים גם יישוב אחד בגוש קטיף, סתם ככה גרתי שם אם לא הבנת מכל הסיפור הזה}
  Reply With Quote
ישן 05-01-06, 19:41   # 94
DeViL JiN
חבר מתקדם

מיני פרופיל

DeViL JiN לא מחובר  

יש למישהו דיווח מעודכן?...
פאק... הכל בגלל הפולסה דנורא.... ידעתי שזה יקרה...
הוא היה אדם דגול... שינוח בשלום כלוחם וכמושיע של ארץ ישראל....
נראה לי אני יצביע לביבי...
ישן 05-01-06, 19:44   # 95
Alon.R
הוסטסניון

מיני פרופיל

Alon.R לא מחובר  

מזוז בכל דבר צריך להקריב קורבות ואם לדעתו ההקרבה תיהיה שווה אז זכותו וחובתו לעשות מה שלדעתו יעשה טוב למדינה והוא עשה את זה בלי קיצורי דרך, הלך עם הרעיון לכל הרשויות ובכולם הוא עבר.

אתה צריך להשלים עם זה, זה דרכה של דמוקרטיה, הוא קיבל את רוב הקולות בקלפי, בכנסת בבג"ץ (אם אני לא טועה היה גם שם דיון) והוא עשה את זה.

מזוז מה שכתוב בספר התנ"ך עד כמה שאני מעריך את הספר ואת מי שמאמין בו אבל אין שום הוכחות וזה ממש לא עובדה/הוכחה.
  Reply With Quote
ישן 05-01-06, 19:45   # 96
s.o.s
חבר וותיק

מיני פרופיל

s.o.s לא מחובר  

-=boss=- ורגע הערבים לא בני אדם צריך לזרוק אותם לים בישבילך?! למי אכפת מהתנ"ך אנחנו מסתכלים על עובדות עכשיויות מעניין תתחת התנ"ך רוב העם רצה התנתקות רוב השרים רצו התנתקות בבקשה היתה התנתקות ותאמת רק עזרה ההתנתקות!
בקשר לזה שהוא היה בימין הקיצוני זה כבר לא ממש משנה אנשים משתנים הוא הבין שצריך לפעול בדרך אחרת והנה הוא עשה נכון עובדה 42 מנדטים יש למפלגה שלו וזה כמעט הכול בזכותו של אריאל שרון
נרשמתי לאתר אחד שנותן איחסון חינמי
DEAD says:
והוא לא רצה לרשום אותי כי אני מלדבן
DEAD says:
אז נרשמתי לפרוקסי
איזה מלדבן
  Reply With Quote
ישן 05-01-06, 19:46   # 97
Alon.R
הוסטסניון

מיני פרופיל

Alon.R לא מחובר  

אלון (האדמין) - אל תנעל את הנושא, זה דיון בלי עקיצות, קללות ותת רמה וכו'..
  Reply With Quote
ישן 05-01-06, 19:46   # 98
CSite.co.il
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

CSite.co.il לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי meshuga
לזה שמכייף בזמן שאריאל שרון נלחם על חייו......אולי שתגדל ותלמד אזרחות קצת (בסיסית של כיתה ח'-ט') אולי תבין שראש ממשלה לא עושה מה שבראש שלו! הוא עושה מה שהאזרחים עושים (ואל תבלבל לי בשכל..יותר אחוזים רצו להתנתק!) וגם הייתה הצבעה בכנסת אם אני לא טועה ושם היה גם רוב,וכמו כל חוק שמציעים בארץ הזאת זה עבר אישור,זה שזה פוגע באנשים,מה לעשות..במלחמה אנשים סובלים! זה מה יש...יש גיוס חובה נכון? אז כל אמא שהבן שלה נפצע או חס וחלילה נהרג באה בתלונות לראש הממשלה?...לא,זה מלחמה!..ככה זה...אבל אתה כנראה קטן מדי להבין את זה.

במתפקדי הליכוד הראשון, היה בערך 70% לא רצו, ו - 30% רצו.
ורק שתדע, שהוא אמר שזוהי החלטה קובעת!!!

ואז מר אריאל שרון היקר, החליט לעשות שוב בין חברי הכנסת והתחיל לגייס עבורו אנשים,
וביינינו זה ברור שעברו אליו אנשים כי פחדו שהוא יפתר אותם??

{למה הוא אמר: מי שלא יהיה בדעה שלי, יפותר מהממשלה???? ז"א שכל מי שרוצה להמשיך להיות בממשלה חייב להיות בדעה שלו, ולכן זה עבר}
  Reply With Quote
ישן 05-01-06, 19:46   # 99
Alon.R
הוסטסניון

מיני פרופיל

Alon.R לא מחובר  

יש אנשים שהדעה שלה משתנה, בדיוק כמו כל בן אדם.
ואם באמצע תקופת השלטון שלו הוא החליף דעות זאת זכותו כבן אדם.
  Reply With Quote
ישן 05-01-06, 19:47   # 100
meshuga
הנהלת הפורום לשעבר

meshuga's Avatar

מיני פרופיל

meshuga לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי -=boss=-
רגע, למה לא בשטח ישראלי?! יש לך הוכחות? כי לי יש.
תפתח את התנ"ך..תראה את המלחמות של דוד, שאול, שלמה, ואת החלוקה של הארץ לנחלות.
איפה הן היו בדיוק?!

כי אם תפתח באמת אתה תראה ששום ערבי לא אמור להיות במדינה הזאת, אבל מה לעשות שהגיעו לפנ לפניי 150 שנה ערבים, והתחילו להשטלת, יש מסביננו יותר 22 מדינות ערב, למה דווקא אצלנו???

ואמרתי כבר שאני מעריך את המעשים של שרון כשהיה לוחם..ואני יודע בדיוק מהו עשה בשביל המדינה.
אבל אמרתי לך ברגע שהוא נכנס לממשלה, התחיל כל הסיפור,
אם אתה מכיר אותו כ"כ טוב, אתה יודע שהוא היה ימיני קיצוני, יש לך תשובה לדעות ההפוכות??
{ואם אני לא טועה הוא הקים גם יישוב אחד בגוש קטיף, סתם ככה גרתי שם אם לא הבנת מכל הסיפור הזה}
אנחנו לא חיים בתקופת התנ"ך והגיע הזמן שכל הדתיים יבינו את זה,וזה לא אומר שאני לא רוצה,זה אומר שאי אפשר להגיע לגבולות האלה,ותאמין לי אף אחד בעולם לא שם *** על התנ"ך שלנו.מה לעשות..ככה זה אנחנו במאה ה21 אנשים,תתחילו להפנים את זה.
וברגע שהוא נכנס לתפקיד ציבורי כראש ממשלה הוא עשה את חובתו ועשה לפי מה שהאזרחים רוצים (הרוב)...וזה לא שהוא הפך את "אמונותיו" אני מאמין שגם עכשיו שהוא שוכב בבית החולים הוא רוצה את כל א"י כמו כל יהודי,אבל אתה ילד קטן מדי כדי להבין שזה לא אפשרי.

עריכה:
זה שבמפלגה שלו לא היה רוב זה משהו אחד וכל המדינה זה משהו אחר...ברגע שתקלוט את זה יהיה לך יותר קל
לי נמאס להתווכח איתך.
יום טוב או יותר נכון,יום עצוב מאוד לכל אזרחי מדינת ישראל שכנראה מאבדת את אחד המנהיגים הכי גדולים שהיו לה אי פעם נתפלל לשלומו.

Last edited by meshuga; 05-01-06 at 19:51..
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום