הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > עיצוב גראפי, תכנות על כל שפותיו וקידום ושיווק אתרים > קידום ושיווק אתרים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 30-09-12, 19:26   # 11
Megar
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Megar לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי menash צפה בהודעה
אני רואה שחלק נכבד מהקטגוריות באתר עדין ריקות, מאמרים באתר עדין לא נסרקו בצורה מלאה וחלקם עדין לא מופיעים באינדקס לדעתי יש צורך להמתין מעט.
אוקיי, תודה רבה על העזרה בכל אופן
  Reply With Quote
ישן 30-09-12, 22:43   # 12
WebClub.co.il
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

WebClub.co.il לא מחובר  

ממליץ לך לעבור ולבנות היררכיה נכונה באתר...
דף הבית שלך - הטייטל הוא : מדריכים לפוטושופ , כמובן ששמת גם ב description את הביטוי...
אבל, יש לך דף מיוחד למדריכים לפוטושופ והוא בכתובת הבאה: http://www.tuts.co.il/photoshop-tuts/ ..... שם גם הטייטל הוא מדריכים לפוטושופ וה description כמה מפתיע, אותו description שיש בדף הבית.... אתה פוגע בכוח של הביטוי (מחלק אותו לדף הבית ולדף הפנימי שלך).

המלצה שלי - על דף הבית תקדם - מדריכים - תשנה את הטייטל וה description בהתאם ואת הדפים האחרים תקדם על פי המילות ביטוי שהם מתארים - מדריכים לפוטושופ על הדף של מדריכים לפוטושופ , מדריכים לסמארטפון על הדף של מדריכים לסמארטפון וכן הלאה, ככה תבנה רלוונטיות הרבה יותר גדולה לביטויים.

בנוסף הייתי דואג לטקסט רלוונטי ואיכותי לכל קטגוריה ולא רק קישורים לתתי קטגוריות...
  Reply With Quote
ישן 30-09-12, 23:18   # 13
Megar
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Megar לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Everlast צפה בהודעה
ממליץ לך לעבור ולבנות היררכיה נכונה באתר...
דף הבית שלך - הטייטל הוא : מדריכים לפוטושופ , כמובן ששמת גם ב description את הביטוי...
אבל, יש לך דף מיוחד למדריכים לפוטושופ והוא בכתובת הבאה: http://www.tuts.co.il/photoshop-tuts/ ..... שם גם הטייטל הוא מדריכים לפוטושופ וה description כמה מפתיע, אותו description שיש בדף הבית.... אתה פוגע בכוח של הביטוי (מחלק אותו לדף הבית ולדף הפנימי שלך).

המלצה שלי - על דף הבית תקדם - מדריכים - תשנה את הטייטל וה description בהתאם ואת הדפים האחרים תקדם על פי המילות ביטוי שהם מתארים - מדריכים לפוטושופ על הדף של מדריכים לפוטושופ , מדריכים לסמארטפון על הדף של מדריכים לסמארטפון וכן הלאה, ככה תבנה רלוונטיות הרבה יותר גדולה לביטויים.

בנוסף הייתי דואג לטקסט רלוונטי ואיכותי לכל קטגוריה ולא רק קישורים לתתי קטגוריות...
תודה על התגובה, אני איישם את מה שהצעת לי.

Last edited by Megar; 30-09-12 at 23:23..
  Reply With Quote
ישן 15-10-12, 05:12   # 14
Megar
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Megar לא מחובר  

שבועיים עברו מאז שהתגובה האחרונה שלי נכתבה. אני יכול להגיד שבשבועיים האלה לא היה באתר שום שינוי משמעותי מבחינת תנועה. יש בין 20-30 כניסות יחודיות ביום, שכמעט כולן באות מתוך הפניות לאתר. יש במקרה הטוב 1-3 כניסות אורגניות מגוגל בממוצע ליום.
אני מעדכן את האתר מדי יום בתוכן חדש, ובאמת שאני תוהה מה עוד ניתן לעשות.
אני אודה לכם מאד אם תיכנסו לאתר, תשוטטו בו ולאחר מכן תתנו לי עוד המלצות כדי שאוכל לראות תנועה יותר גדולה.
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום