הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > מסחר > מסחר - קניה/ מכירות שונות (לא הוסטינג)

|!|

סגור את ההודעה

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 09-08-12, 07:05   # 11
LiadKeshet
חבר בקהילה
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to LiadKeshet

LiadKeshet לא מחובר  

בהצלחה בחיפוש

ישן 09-08-12, 07:31   # 12
ProNati
חבר מתקדם

מיני פרופיל

ProNati לא מחובר  

ב-600 שקל אני לוקח אותו.
מעוניין?
ד"א לא תקבל הצעות גדולות על אתר כזה כי מאתרים כאלו אי אפשר להרוויח "עשרות אלפים בחודש" כי במיוחד בישראל הביקוש הוא בין 3000-5000 כניסות ביום לאתרים כאלו
ודרוש השקעה יום יומית רבה באתר כדי לבדוק ולעדכן סיסמאת , וגם ההוצאות הכספיות על קניית סיסמאות רבה מאוד.
וקידום האתר בגוגל שיש רק 2-3 אתרים שמתחרים לא קשה בכלל תוך חודש-חודשיים להגיע למקום הראשון בהמון ביטויי חיפוש.

ישן 09-08-12, 11:59   # 13
איציק ברבי
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

איציק ברבי לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי ProNati צפה בהודעה
ב-600 שקל אני לוקח אותו.
מעוניין?
ד"א לא תקבל הצעות גדולות על אתר כזה כי מאתרים כאלו אי אפשר להרוויח "עשרות אלפים בחודש" כי במיוחד בישראל הביקוש הוא בין 3000-5000 כניסות ביום לאתרים כאלו
ודרוש השקעה יום יומית רבה באתר כדי לבדוק ולעדכן סיסמאת , וגם ההוצאות הכספיות על קניית סיסמאות רבה מאוד.
וקידום האתר בגוגל שיש רק 2-3 אתרים שמתחרים לא קשה בכלל תוך חודש-חודשיים להגיע למקום הראשון בהמון ביטויי חיפוש.
רק המערכת עצמה שווה אולי 2000 שקל,
ולא נדבר על המסד והגולשים וכל שאר הדברים.
ההצעה הזאת מאוד מצחיקה

איציק ברבי - שירות לקוחות
כתובת אתר: http://build-net.co.il/
איימל: Support@build-net.co.il
טלפון: 052-3937296.

ישן 09-08-12, 15:01   # 14
ProNati
חבר מתקדם

מיני פרופיל

ProNati לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי איציק ברבי צפה בהודעה
רק המערכת עצמה שווה אולי 2000 שקל,
ולא נדבר על המסד והגולשים וכל שאר הדברים.
ההצעה הזאת מאוד מצחיקה
לפי איך שאתה אומר אתה מחפש הצעה סביב ה-3000 שקל.
תראה דבר ראשון אני לא יודע אם המערכת הזאת שווה 2000 שקל.
אבל אני יכול להגיד לך שתכנות של 2000 שקל בטוח שאין פה.
ודבר שני שהמערכת עוברת "יד שניה" כלומר גם לך יש אותה וגם לו הערך של המערכת יורד ב-25% לפחות. ולפי איך שאני מכיר את האתר הזה PASSIT עוד שהמתכנת התחיל לתכנת אותו הוא היה בבעלות של מישהוא כבר בעבר ואני לא יודע כמה ידים המערכת עברה ככה שמי שיקנה אותה היא לא תהיה 100% יחודית לו היה אותה לעוד כמה אנשים. (למתכנת , לך , לקונה , למתכנת השני (תכנתו את האתר 2 אנשים נתנאל אדרי התחיל את המערכת ומישהוא אחר סיים) , לבעלים הקודם לפניך)
קיצר זה לא מערכת יחודית 100% שתהיה שלך ואתה לא יודע מתי הג'אנאנה של מישהוא תבוא והוא יפרסם או בטעות תמערכת.
מסד וגולשים אמרתי זה לא בעיה , מצידי לקחת את המסד והגולשים עם 0 הכל מאופס ותוך חודשיים להגיע לאותו סכום עם קידום והשקעה יום יומית באתר.
אם אתה זוכר את UPASS אז הוא היה שלי , אני עשיתי תכנות ועיצוב וקידוד וקידום במשהוא כמו 1100-1200 שקל.
יש לך סך הכל 700-800 כניסות ביום (לא יחודיות) אני לא יודע כמה יחודיות. וזה לא שווה כ"כ הרבה.

לא הראת תמונות מהלוח בקרה זה CMS יחודי? או מוכן של מתכנת?

קיצר זה לא שווה בסביבות ה-3000 כמו שאתה רוצה אני לא מאמין שמישהוא יתן לך הצעה אפילו קרובה ל-3000 במיוחד שמדובר באתר סיסמאות שיש את FREEFF שעשה מערכת פתיחת לינקים אוטומטית ובגלל זה הכניסות לאתר שלך גם ירדו , ושלא נדבר על תחזוקה של אתר כזה שצריכה אחסון חזק למערכת תגובות כמו שאתה טוען וגם החזקה יום - יומית כל שעה לעדכן / למחוק באתר.
וקניית סיסמאות שזה עוד הוצאה כספית רבה שאם אתה קונה בממוצע 3-4 סיסמאות לאתר שלך ביום כל אחת ב-4 שקלים זה יוצא לך 16 שקל ביום ובחודש 480 שקל וזה המון ואני לא יודע אם ה-VIP שאנשים קונים או הפרסומות מכסים את זה ואת הזמן שאתה משקיע ואת הסיסמאות שאתה קונה.
ד"א זאת אחת הסיבות שסגרתי את האתר כי כלכלית לא היתי יכול להחזיק את האתר מהסיסמאות ולא היה לי גם זמן.

ישן 09-08-12, 15:10   # 15
איציק ברבי
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

איציק ברבי לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי ProNati צפה בהודעה
לפי איך שאתה אומר אתה מחפש הצעה סביב ה-3000 שקל.
תראה דבר ראשון אני לא יודע אם המערכת הזאת שווה 2000 שקל.
אבל אני יכול להגיד לך שתכנות של 2000 שקל בטוח שאין פה.
ודבר שני שהמערכת עוברת "יד שניה" כלומר גם לך יש אותה וגם לו הערך של המערכת יורד ב-25% לפחות. ולפי איך שאני מכיר את האתר הזה PASSIT עוד שהמתכנת התחיל לתכנת אותו הוא היה בבעלות של מישהוא כבר בעבר ואני לא יודע כמה ידים המערכת עברה ככה שמי שיקנה אותה היא לא תהיה 100% יחודית לו היה אותה לעוד כמה אנשים. (למתכנת , לך , לקונה , למתכנת השני (תכנתו את האתר 2 אנשים נתנאל אדרי התחיל את המערכת ומישהוא אחר סיים) , לבעלים הקודם לפניך)
קיצר זה לא מערכת יחודית 100% שתהיה שלך ואתה לא יודע מתי הג'אנאנה של מישהוא תבוא והוא יפרסם או בטעות תמערכת.
מסד וגולשים אמרתי זה לא בעיה , מצידי לקחת את המסד והגולשים עם 0 הכל מאופס ותוך חודשיים להגיע לאותו סכום עם קידום והשקעה יום יומית באתר.
אם אתה זוכר את UPASS אז הוא היה שלי , אני עשיתי תכנות ועיצוב וקידוד וקידום במשהוא כמו 1100-1200 שקל.
יש לך סך הכל 700-800 כניסות ביום (לא יחודיות) אני לא יודע כמה יחודיות. וזה לא שווה כ"כ הרבה.

לא הראת תמונות מהלוח בקרה זה CMS יחודי? או מוכן של מתכנת?

קיצר זה לא שווה בסביבות ה-3000 כמו שאתה רוצה אני לא מאמין שמישהוא יתן לך הצעה אפילו קרובה ל-3000 במיוחד שמדובר באתר סיסמאות שיש את FREEFF שעשה מערכת פתיחת לינקים אוטומטית ובגלל זה הכניסות לאתר שלך גם ירדו , ושלא נדבר על תחזוקה של אתר כזה שצריכה אחסון חזק למערכת תגובות כמו שאתה טוען וגם החזקה יום - יומית כל שעה לעדכן / למחוק באתר.
וקניית סיסמאות שזה עוד הוצאה כספית רבה שאם אתה קונה בממוצע 3-4 סיסמאות לאתר שלך ביום כל אחת ב-4 שקלים זה יוצא לך 16 שקל ביום ובחודש 480 שקל וזה המון ואני לא יודע אם ה-VIP שאנשים קונים או הפרסומות מכסים את זה ואת הזמן שאתה משקיע ואת הסיסמאות שאתה קונה.
ד"א זאת אחת הסיבות שסגרתי את האתר כי כלכלית לא היתי יכול להחזיק את האתר מהסיסמאות ולא היה לי גם זמן.
המערכת יד ראשונה,
ואם אתה אומר שנתאנל אדרי בנה את המערכת טעות בידך!
תיכנת פאנל נכון, אבל זרק את הלקוח שלו לקרשים(הבחור שרכש את המערכת ממנו הוא השותף שלו).
הפסיק לו את העבודה באמצע כמו שעשה להמון אנשים כאן.
את החשבון להוצאות שלי אל תעשה, כי אני יודע איך לסדר את זה שזה ישתלם לי.
הכל ייחודי כאן.
כמו שאתה שם לב גם לי יש מערכת לפתיחת לינקים ולמיטב ידיעתכם זה יסגר להם בקרוב, הם עושים את זה על גבם של real-debrid תחכה כמות זמן ותראה מה קורה איתם.

ישן 09-08-12, 15:38   # 16
Jonnie
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Jonnie לא מחובר  

פחח מי שמדבר, איציק ברבי תתבייש לך באמת.
אני הבעלים של האתר FreeFF ואתה איציק גונב לנו את המערכת בכל רגע שמתאפשר לך.
זה סופו של כל גנב, אני אישית לא ממליץ לאף אחד לרכוש את האתר הזה, החשבון שלו נעול בגוגל אדסנס ולא יפתח יותר (למרות שגם ככה לא היו לו לחיצות).
כל מי שיקח את האתר יכנס להפסדים גדולים, איציק אני עוד לא מאמין עליך שאתה שומר שבת פשש.
מי שעושה איתו עסקים, יפסיד, אני מציע להתרחק ...

ישן 09-08-12, 19:49   # 17
איציק ברבי
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

איציק ברבי לא מחובר  

Jonnie, שלא נפתח דברים מהעבר,
מתחזה לבן אדם שמעוניין להשקיע באתר ומורח אותי.
מתחזה לבן אדם מארגון זיר"ה.
אתה תעשה הכל כדי להוריד אותי מהרשת, אבל זה לא יעזור.

האתר לבנתיים לא למכירה אני מרים איתו פרוייקט, שיהיה לי בהצלחה חברים!

ישן 09-08-12, 21:09   # 18
aviad22
חבר מתקדם

מיני פרופיל

aviad22 לא מחובר  

איציק בשביל מה להגיע למצב הזה?
אתה לא יכול לנקוב במחיר? הרי אתה יודע את המחיר שאתה רוצה
לדעתי אתה הבאת את זה על עצמך ...

ישן 10-08-12, 00:47   # 19
Tomer
Whatever

Tomer's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל Tomer Send a message via Skype™ to Tomer

Tomer לא מחובר  

תודה שהשתתפתם..

סגור את ההודעה

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום