הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > עיצוב גראפי, תכנות על כל שפותיו וקידום ושיווק אתרים > עיצוב וגראפיקה

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 22-11-11, 23:54   # 11
Dennis Ray
CEO at Foxfort Ltd

Dennis Ray's Avatar

מיני פרופיל

Dennis Ray לא מחובר  

אני מסכים עם BlissWebDesign, יש עוד דרך לעבור תמשיך ללמוד להתאמן ולהשתפר, ואל תיתן לביקורות לייאש אותך.
ישן 24-11-11, 01:25   # 12
dudi121
חבר חדש

מיני פרופיל

dudi121 לא מחובר  

נחמד בכללי דרוש שיפור בעיקר בבחירת הצבעים שיתאימו לרשת האינטרנט
Keep it simple
  Reply With Quote
ישן 27-11-11, 01:13   # 13
NaTiNhQ
חבר בקהילה

מיני פרופיל

NaTiNhQ לא מחובר  

אין לי בעיה עם תגובות בונות אחי תודה רבה שנתת את דעתך בנושא, אני מכבד אותה, וגם מסכים עם חלק מהכתוב בה...
על כל פנים, אני מאמין במה שאני עושה ובאיך שאני עושה - זה גם מוכיח את עצמו... בין השאר :S

זה יותר התחביב שלי מאשר התעסוקה שלי, אני לא מכיר ולא יכיר בקריטוריונים כאלה ואחרים כי אני מאמין שכשמעצב אתרים עובד בקריטריונים הוא מוגבל, וזאת עובדה ולא המלצה.
(כמובן שחייב להתחשב בקריטריונים טכניים [ראה: יישור] ותכנותיים עד כמה שניתן - יותר נכון לומר שאני מעצב עד כמה שניתן בהתאם למגבלות הטכניות והתכנותיות אם אתה מבין חחח קצת סיבכתי).
לגבי היישור, העיצוב מיושר ומדוד אני לא מבין איפה אתה רואה שלא.
לכל אחד יש מגרעות ואני מכיר אותם לדעתי:
אני מסכים איתך בנוגע ללוגואים, למרות שבעיצוב הראשון הלוגו מאוד יפה יכול להיות שהוא די גדול.
אני לא יודע מה אתה רוצה מהתפריט\ים, ולגבי הסמלים: הם גדולים מאוד אבל יש לי פה שיקול אישי חחח.
לגבי הרזולוציה: אני תמיד עובד עם רזולוציה גבוהה כי אז אפשר להקטין, היום אפשר להתאים קידודים כל אחד לפי הרזולוציה שלו, דהיינו מספר רזולוציות באתר אחד. אבל זה כבר עניין של קידוד.
לגבי הפונטים: תודה על ההמלצה חח אבל אני כבר אסתדר, וזה דוגמה טובה ל"מוגבלות" שאתה עובד בה.. כאילו מה, כותרת לא יכולה להיות יותר גדולה ממה שכתבת או סאב-טקסט ? וחייב ARIAL ? תסביר!

שוב תודה רבה על התגובה שיהיה לך ולכל הפורום בהצלחה ושבוע טוב ומבורך
  Reply With Quote
ישן 27-11-11, 08:11   # 14
BlissWebDesign
חבר בקהילה

מיני פרופיל

BlissWebDesign לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי NaTiNhQ צפה בהודעה
אין לי בעיה עם תגובות בונות אחי תודה רבה שנתת את דעתך בנושא, אני מכבד אותה, וגם מסכים עם חלק מהכתוב בה...
על כל פנים, אני מאמין במה שאני עושה ובאיך שאני עושה - זה גם מוכיח את עצמו... בין השאר :S

זה יותר התחביב שלי מאשר התעסוקה שלי, אני לא מכיר ולא יכיר בקריטוריונים כאלה ואחרים כי אני מאמין שכשמעצב אתרים עובד בקריטריונים הוא מוגבל, וזאת עובדה ולא המלצה.
(כמובן שחייב להתחשב בקריטריונים טכניים [ראה: יישור] ותכנותיים עד כמה שניתן - יותר נכון לומר שאני מעצב עד כמה שניתן בהתאם למגבלות הטכניות והתכנותיות אם אתה מבין חחח קצת סיבכתי).
לגבי היישור, העיצוב מיושר ומדוד אני לא מבין איפה אתה רואה שלא.
לכל אחד יש מגרעות ואני מכיר אותם לדעתי:
אני מסכים איתך בנוגע ללוגואים, למרות שבעיצוב הראשון הלוגו מאוד יפה יכול להיות שהוא די גדול.
אני לא יודע מה אתה רוצה מהתפריט\ים, ולגבי הסמלים: הם גדולים מאוד אבל יש לי פה שיקול אישי חחח.
לגבי הרזולוציה: אני תמיד עובד עם רזולוציה גבוהה כי אז אפשר להקטין, היום אפשר להתאים קידודים כל אחד לפי הרזולוציה שלו, דהיינו מספר רזולוציות באתר אחד. אבל זה כבר עניין של קידוד.
לגבי הפונטים: תודה על ההמלצה חח אבל אני כבר אסתדר, וזה דוגמה טובה ל"מוגבלות" שאתה עובד בה.. כאילו מה, כותרת לא יכולה להיות יותר גדולה ממה שכתבת או סאב-טקסט ? וחייב ARIAL ? תסביר!

שוב תודה רבה על התגובה שיהיה לך ולכל הפורום בהצלחה ושבוע טוב ומבורך
רק בגלל שאתה מתייחס לעיצוב אתרים בגדר תחביב אתה לא מבין כמה חשובים החוקים האלה. הרבה יותר מאסתטיקה, אתה צריך לדעת כמה הם משפיעים על המוח של הגולש.
אם תשים הכל ענק, הוא יילך לאיבוד וייצא מהאתר, בנוסף להכל, אתה תסתיר את המידע החיוני מהעמוד וככה הוא ייצטרך לגלול, היום אנשים לא אוהבים לגלול...בגלל זה הכל מתוכנת עם jQuery שאתה לוחץ וזה זז לבד.

זו תורה שלמה שהרבה יותר מתוחכמת ומתעסקת בהרבה יותר תחומים משאתה חושב.
ישן 27-11-11, 09:30   # 15
NaTiNhQ
חבר בקהילה

מיני פרופיל

NaTiNhQ לא מחובר  

אני מסכים איתך ב100% בנוגע ליישור, מרחק, מבנה, גדלים באתר וכו' וכו'... וגם הסברתי למה עשיתי משהו גדול או משהו קטן בעיצובים שלי, כשהתייחסת לזה.
שוב פעם אחי אתה צודק לגבי כל זה ולא אמרתי שאני מזניח את זה או יזניח... זה הא' ב' של העיצוב... גם המעצב הכי טוב בעולם עובד לפי הדברים האלה זה עדיין אתה מעצב אתר, ולא אנדרטה חחח
ועדיין אני חושב שבאופן מסויים אתה מוגבל בעבודות שלך וביצירתיות שלך... וגם שבלוני ... כי כשאתה עובד רק עם ARIAL 16pt בסאב טקסט זה אמנם ענייני אבל לא עיצובי, זה גם מקודד יכול לעשות, המטרה שלי זה לעצב את האתר שהוא קודם כל ייראה יפה, אטרקיבי, מקורי, שונה מכל האתרים גם אם זה אומר TAHOMA או ARIAL או TIMES NEW ROMAN...
תכלס אתה יכול לעצב ב CSS לבד (ומי שמעצב ב CSS אתרים לפי דעתי הוא מעצב גאון) אבל מצד שני הוא גם לא מעצב, כי לא נכנסים אלמנטים יצירתיים ועיצוביים באתר.

שוב תודה רבה על התגובות הבונות ועל ההתייחסות, באמת מכל הלב, שיהיה לך יום מצויין

Last edited by NaTiNhQ; 27-11-11 at 09:34..
  Reply With Quote
ישן 27-11-11, 14:48   # 16
BlissWebDesign
חבר בקהילה

מיני פרופיל

BlissWebDesign לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי NaTiNhQ צפה בהודעה
אני מסכים איתך ב100% בנוגע ליישור, מרחק, מבנה, גדלים באתר וכו' וכו'... וגם הסברתי למה עשיתי משהו גדול או משהו קטן בעיצובים שלי, כשהתייחסת לזה.
שוב פעם אחי אתה צודק לגבי כל זה ולא אמרתי שאני מזניח את זה או יזניח... זה הא' ב' של העיצוב... גם המעצב הכי טוב בעולם עובד לפי הדברים האלה זה עדיין אתה מעצב אתר, ולא אנדרטה חחח
ועדיין אני חושב שבאופן מסויים אתה מוגבל בעבודות שלך וביצירתיות שלך... וגם שבלוני ... כי כשאתה עובד רק עם ARIAL 16pt בסאב טקסט זה אמנם ענייני אבל לא עיצובי, זה גם מקודד יכול לעשות, המטרה שלי זה לעצב את האתר שהוא קודם כל ייראה יפה, אטרקיבי, מקורי, שונה מכל האתרים גם אם זה אומר TAHOMA או ARIAL או TIMES NEW ROMAN...
תכלס אתה יכול לעצב ב CSS לבד (ומי שמעצב ב CSS אתרים לפי דעתי הוא מעצב גאון) אבל מצד שני הוא גם לא מעצב, כי לא נכנסים אלמנטים יצירתיים ועיצוביים באתר.

שוב תודה רבה על התגובות הבונות ועל ההתייחסות, באמת מכל הלב, שיהיה לך יום מצויין
אני מדבר איתך על הסאב-טקסט, זה:
http://ufu.co.il/files/66epqbu609auxzei7vqx.jpg

זה שאני משתמש בפונט אריאל על מצב none בגודל ספציפי לא מגביל לי את היצירתיות כמו שאתה שם לב.
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום