הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Off-topic, מחשבים, קהילה ומשוב > Off-Topic וסיקורים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 14-07-10, 23:23   # 1
dabi
חבר וותיק

מיני פרופיל

dabi לא מחובר  

איחסון בחו"ל! המלצות? מאחסנים?

שלום לכל חברי הקהילה
כמו כל ישראלי תמיד התעניינתי על איחסון בחו"ל, שכן בחו"ל ישנם חברות וותיקות יותר, זולות יותר, עם שרתים יציבים ומציעים חבילות גדולות מאוד ולא ישאלו שאלות אם תאחסן על השרת שלהם מספר אתרים כבדים...
כמובן ששמעתי שיש נפילות ויש כאלה שאם באמת תנצל אחוזים נכבדים מהחבילה הם יסגרו לך את החשבון עם או ללא הודעה מוקדמת

אשמח לדעת מי מאחסן כאן בשרתים בחו"ל, אתרים גדולים בלבד(לא אתר שצורך 200 מגה נפח ו10 גיגה תעבורה , זה לא עדות ליציבות של שרת וכו')
לכן מי שמאחסן בחו"ל כבר זמן רב אשמח לדעת באיזה חברה, יציבות , מהירות,(אם יש לו פרטים על כמות הנפח והתעבורה שהוא צורך זה יהיה נפלא)
שתפו...
תודה
  Reply With Quote
ישן 15-07-10, 09:43   # 2
~The_Sultan~
חבר על

מיני פרופיל

~The_Sultan~ לא מחובר  

www.beastserv.com / www.securehost.co.il זו חברה שעובדת בארץ ובחו"ל, אני איחסנתי עליהם פעמיים אתרים גדולים - פעם אחת האתר דרש המון תעבורה (ממש המון) אז הם אמרו לי לקנות VPS (בהתחלה הם השביתו לי את החשבון אבל התקשרתי אליהם והם הסכימו להחזיר עד שאקנה VPS), ופעם השניה האתר הכיל קבצים לא חוקיים אז הם אמרו לי גם לקנות בשבילו VPS (שלא תחשוב שהם אמרו לי לקנות VPS לכל אחד, פשוט האתר הראשון כבר נסגר בתקופה של השני ).
יש גם כמובן את www.ovh.co.uk שמאחסנים בצורה איכותית מאוד אבל הם לא נותנים (כמו כל חברה אחרת) לאחסן גם את הדבר הכי קטן הלא חוקי - במקרה שכן החשבון ייסגר. הם זולים מאוד אגב.
עוד חברה שאני מכיר זו http://www.hostgator.com/ שאיחסנה אתר הורדות של חבר שלי בזול מאוד ושרת מהיר ויציב. לא היו תקלות איתם.
  Reply With Quote
ישן 15-07-10, 12:41   # 3
dabi
חבר וותיק

מיני פרופיל

dabi לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי ~The_Sultan~ צפה בהודעה
www.beastserv.com / www.securehost.co.il זו חברה שעובדת בארץ ובחו"ל, אני איחסנתי עליהם פעמיים אתרים גדולים - פעם אחת האתר דרש המון תעבורה (ממש המון) אז הם אמרו לי לקנות VPS (בהתחלה הם השביתו לי את החשבון אבל התקשרתי אליהם והם הסכימו להחזיר עד שאקנה VPS), ופעם השניה האתר הכיל קבצים לא חוקיים אז הם אמרו לי גם לקנות בשבילו VPS (שלא תחשוב שהם אמרו לי לקנות VPS לכל אחד, פשוט האתר הראשון כבר נסגר בתקופה של השני ).
יש גם כמובן את www.ovh.co.uk שמאחסנים בצורה איכותית מאוד אבל הם לא נותנים (כמו כל חברה אחרת) לאחסן גם את הדבר הכי קטן הלא חוקי - במקרה שכן החשבון ייסגר. הם זולים מאוד אגב.
עוד חברה שאני מכיר זו http://www.hostgator.com/ שאיחסנה אתר הורדות של חבר שלי בזול מאוד ושרת מהיר ויציב. לא היו תקלות איתם.
לגבי securehost, כמה תעבורה צרכת שהם ביקשו ממך לקנות VPS?
לגבי ovh , איחסנת שם פעם? איזה סדר גודל של אתר ומה היה אחוזי היציבות ,תמיכה ,מהירות וכו'
לגבי, hostgator הם אומנם פחות זולים אבל חבר שלך איחסן אצלהם אתר הורדות משמע שהם מאפשרים גם קבצים לא חוקיים? או שכל הקבצים לא אוחסנו על השרתים שלהם?, ומה היה הסדר גודל של האתר שלו
תודה
  Reply With Quote
ישן 15-07-10, 15:53   # 4
anti
חבר על

מיני פרופיל

anti לא מחובר  

לגבי הוסט גאטור
http://www.hosts.co.il/forums/showthread.php?t=83497
תקרא פה זה כולה 0.01$ לחודש, תנסה לא תפסיד..
  Reply With Quote
ישן 15-07-10, 16:32   # 5
dabi
חבר וותיק

מיני פרופיל

dabi לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי anti צפה בהודעה
לגבי הוסט גאטור
תקרא פה זה כולה 0.01$ לחודש, תנסה לא תפסיד..
Host1Plus.com
הציעו לי חודש ראשון ב 6 סנט גם, לא השאלה ה 5 סנט השאלה השאלה כמה זה איכותי
לכן אני שואל
אם אני באמת יעלה להם 20 גיגה נפח ויצרוך 300 גיגה תעבורה אם לא יסגרו לי
  Reply With Quote
ישן 15-07-10, 17:17   # 6
~The_Sultan~
חבר על

מיני פרופיל

~The_Sultan~ לא מחובר  

כל חברה שעושה OVER RESLLING תגיד לך לשדרג אם תעלה 20 ג'יגה איחסון..
  Reply With Quote
ישן 15-07-10, 18:30   # 7
dabi
חבר וותיק

מיני פרופיל

dabi לא מחובר  

ציטוט:
כל חברה שעושה OVER RESLLING תגיד לך לשדרג אם תעלה 20 ג'יגה איחסון..
זה נפח קבוע? מעל 20 גיגה ולא משנה מה החבילה שאני קונה? וכמה זה בתעבורה?
ומאיפה לי אם החברה עושה OVER RESLLING או לא??
כי שדיברתי עם הצאט של Host1Plus אמרתי להם שאני יעלה 20 גיגה ויצרוך 220 גיגה תעבור (החבילה שהם מציעים זה 25 גיגה נפח ו 250 גיגה תעבורה) והנציג אמר שזה בסדר גמור
  Reply With Quote
ישן 15-07-10, 19:35   # 8
~The_Sultan~
חבר על

מיני פרופיל

~The_Sultan~ לא מחובר  

כשחברה אומרת לך בלי הגבלה אחסון ותעבורה, זה OVER RESELLING אוטומטי, כי הם לא ייתנו לך לנצל כמובן את כל ההארד דיסק של השרת שלהם.. יש חברות שלא אכפת להם אפילו אם תאחסן 20 ג'יגה.. זה תלוי בהם..
  Reply With Quote
ישן 16-07-10, 07:45   # 9
dabi
חבר וותיק

מיני פרופיל

dabi לא מחובר  

ציטוט:
כשחברה אומרת לך בלי הגבלה אחסון ותעבורה, זה OVER RESELLING אוטומטי, כי הם לא ייתנו לך לנצל כמובן את כל ההארד דיסק של השרת שלהם.. יש חברות שלא אכפת להם אפילו אם תאחסן 20 ג'יגה.. זה תלוי בהם..
לכן אני מבקש לדעת מי כאן איחסון אתרים מאוד כבדים על חברות איחסון כאלה והכל היה בסדר
  Reply With Quote
ישן 16-07-10, 18:54   # 10
anti
חבר על

מיני פרופיל

anti לא מחובר  

HOSTGATOR מצויינת לאתרים גדולים,
יש לך שם גם VPS במחיר של 0.01$ ככה שאתה יכול להעלות בכל מקרה ללא הגבלה ואתה יודע את זה
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום