הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Off-topic, מחשבים, קהילה ומשוב > תוכנה, משחקים ומערכות הפעלה

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 22-09-07, 21:19   # 1
חיים
חבר וותיק

חיים's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל חיים שלח הודעה באמצעות MSN אל חיים Send a message via Skype™ to חיים

חיים לא מחובר  

בעיה רצינית ב-BIOS, נמחק אחרי כל כמה זמן בלי סיבה...

שלום לכולם, וגמר חתימה טובה לכולם...
זה כבר האשכול השלישי שאני פותח בנושא הזה נראה לי, כל פעם משהוא קורא לי למחשב ואין לי מושג מה זה , הפעם אני כבר בכיתה י' ואני לומד אלקטרונה נתן לי ייתרון וגם היה יום כיפור אז במקרה היה לי משעמם אז קראתי חפיף את הספר על איך המחשב פועל וקראתי שם שב-BIOS מאוכסנים כל המידע של ה-BOOT ועוד כמה דברים, הבעיה היא שבעצם כבר כמה פעמים קרא לי שהמערכת הפעלה בלי שום סיבה פתאום לא עולה לי זה קרא לי היום אחרי הום הפעלתי תמחשב והוא לא עלה אז עכשיו אני מהנייד
אני הבנתי מהקריאה שהבעיה שלי היא ב-BIOS ושהוא כל עם נמחק לי בלי סיבה אבל הכל אצלי טוב ונראה לי שהסוללה בסדר גמור עדיין אבל בכל זאת כבר לפחות 10 פעמים קרא לי שפתאום לא עולה לי המערכת הפעלה וכל פעם הייתי מעביר את הארדיסק למחשב של אחותי ופשוט שומר הכל שם אחרי זה מפרמט ואז מתקין על המחשב שלי ווינדוס הפעם אני לא מוותר פעם שעברה כמאט לא וויתרתי אבל בסוף נשברתי קיצור אני צריך ממכם כל טיפת מידע שתוכלו לתת לי PLZ הכל יכול לעזור כל תגובה אבל בבקשה בלי לעשות בלגן ולתת תגובות לא קשורות

תודה מראש, חיים.

Reply With Quote
ישן 22-09-07, 21:53   # 2
Andrey | ADwd.net
האמת מוזרה מהדמיון
עסק רשום [?]

Andrey | ADwd.net's Avatar

מיני פרופיל

Andrey | ADwd.net לא מחובר  

אם המערכת הפעלה פשוט לא עולה הבעיה לא בהכרח בביוס, הוא לא יכול להמחק ככה סתם וגם בגלל שהסוללה חלשה או איננה לא תגרום לו להימחק אלא מקסימום לאפס הגדרות שונות.

הוינדוס יכול לא לעלות בגלל הרבה סיבות, אם תתן יותר פרטים ותפרט אילו שגיאות אתה מקבל או מה אתה רואה על המסך זה יעזור לנו.
  Reply With Quote
ישן 23-09-07, 07:54   # 3
חיים
חבר וותיק

חיים's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל חיים שלח הודעה באמצעות MSN אל חיים Send a message via Skype™ to חיים

חיים לא מחובר  

זה הבעיה שמה שאני רואה זה רק חלון שחור וזהוא כאילו הוא עדיין נמצא בדוס אפילו אם אני עושה CTRL+ALT+DEL זה עושה לי ריסט כמו שבדוס זה עושה... חוץ מזה כל פעם שזה היה קורא לי הייתי מעביר תארדיסק למחשב של אחותי ושם מפרמט אותו כי המחשב שלי לא היה נותן לי למשהוא הייתי מכניס דיסק וזה לא היה עושה BOOT בכלל משום דבר לא מהארדיסק ולא מהדיסק

Reply With Quote
ישן 23-09-07, 09:36   # 4
Tomer
Whatever

Tomer's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל Tomer Send a message via Skype™ to Tomer

Tomer לא מחובר  

אם ה BIOS נמחק כל מה שתקבל כשתעלה את המחשב זה כנראה כתובית שאומרת לך את זה. אתה לא תצליח לפרמט או לעשות כל פעולה.

אם אתה מפרמט והמערכת עולה אח"כ - הבעיה לא ב BIOS.
ישן 23-09-07, 15:26   # 5
חיים
חבר וותיק

חיים's Avatar

מיני פרופיל

חיים לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Tomer צפה בהודעה
אם ה BIOS נמחק כל מה שתקבל כשתעלה את המחשב זה כנראה כתובית שאומרת לך את זה. אתה לא תצליח לפרמט או לעשות כל פעולה.

אם אתה מפרמט והמערכת עולה אח"כ - הבעיה לא ב BIOS.
אז מה זה?יש מצב שהבעיה בארדיסק?אם כן תוכל לתת לי עוד מידע כלשהוא?

Reply With Quote
ישן 23-09-07, 17:19   # 6
חיים
חבר וותיק

חיים's Avatar

מיני פרופיל

חיים לא מחובר  

** אני לא יכול לערוך **
חברה תרו מצאתי איזה מאמר באתר של מיקרוסופוט:http://support.microsoft.com/kb/314503/he
זאת בערך הבעיה שיש לי אבל לא הצלחתי לתקן אותה לפי מה שהם הסבירו שם כי ברגע שהכנסתי את הדיסק הוא הראה לי את כל המסך הזה וכל זה ואז במקום להגיע למסך הכחול הוא נתקע לי במסך שחור כזה וזהוא ואיי חברה אני חייב עזרה דחוף PLZ PLZ תעזור לי

Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום