הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > עיצוב גראפי, תכנות על כל שפותיו וקידום ושיווק אתרים > קידום ושיווק אתרים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 30-03-07, 10:03   # 1
satan
חבר וותיק

מיני פרופיל

satan לא מחובר  

החלפת קישורים בצורה קתצ אחרת [מומלץ מאוד לראות]

שלום.

קראתי פה ושם ואפילו שמתי לב לזה עם הזמן שהפרמטר הכי חשוב בהחלפת קישורים הוא הרלוונטיות שלו.

אבל לפעמים אנחנו עושים החלפת קישורים שלא רלוונטית לאתר שלנו לדוגמא:
אתר המדור שלי - מילת מפתח -> "משחקים"
http://www.themador.org/

מקבל קישור גלובאלי מאתר "סרטים" (זו גם מילת המפתח המקודמת) PR4 ועוד מאות דפים פנימיים.

הקישור לא נחוץ לי לכן אשמח להחליף אותו עם מישהו אחר שצריך קישור בתחום "סרטים" ויוכל לתת לי קישור בתחום ה-"משחקים" \ "משחקי רשת" \ "משחקים ברשת".

החלפת הקישורים הזו פותרת לנו 2 דברים:

1. במיקרה והאתר המדור שלי עושה החלפת קישורים ישירה עם אתר "הסרטים" זה מבחינת גוגל "החלפת קישורים מלאכותית" וזה פחות טוב - לכן אם אני אחליף תקישור באתר הסרטים ומישהו אחר יביא לי קישור אחר אז האיכות של הקישור תעלה כי לא תהיה החלפת קישורים מלאכותית.

2. רלוונטיות הקישור חשובה ולכן כדאי לי להחליף תקישור אפילו בעד כאלו עם PR נמוך יותר כל עוד אני רואה בהם איכותיים עבורי.

הבנתם את העקרון?

אז בדיון הזה תציגו קישורים שאתם מקבלים שלא רלוונטים לכם ואתם רוצים לשמוע הצעה להחלפתם. - אני מעוניין להחליף את הקישור שאני מקבל מאתר הסרטים בתמורה לאחד לקישור בתחום ה-"משחקים" \ "משחקי רשת" \ "משחקים ברשת".

נ.ב

אני לא מדבר פה על דפי קישורים או אתרים למטרות החלפת קישורים.

Last edited by satan; 30-03-07 at 11:02..
  Reply With Quote
ישן 30-03-07, 10:39   # 2
CSite.co.il
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

CSite.co.il לא מחובר  

אחלה, תודה.

תמיד טוב לדעת עוד..
  Reply With Quote
ישן 30-03-07, 11:01   # 3
satan
חבר וותיק

מיני פרופיל

satan לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי MnM צפה בהודעה
אחלה, תודה.

תמיד טוב לדעת עוד..
כן .. אבל אני באמת רוצה שנתחיל בדיון הזה להציג קישורים שאתם מקבלים לא רלוונטים לכם ואתם רוצים לשמוע הצעה להחלפתם.
  Reply With Quote
ישן 30-03-07, 12:28   # 4
CSite.co.il
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

CSite.co.il לא מחובר  

אני גם אכתוב טיפ, יש לי בערך כ-30 טיפים לקידום אתרים במייל שנכתבו ע"י אורן שץ, כל הקרדיט שייך לו.
אם אתם רוצים אני אכתוב לכם אותם כל יומיים שלושה.

טיפ ראשון?

כותרות והיררכיה בטקסט
על מנת לאפשר למנועי החיפוש להבין את ההיררכיה בטקסט של דפי האתר שלכם, מומלץ להשתמש בסימונים המוגדרים בשפת ה-html עבור כותרות. הסימונים אליהם אנו מתכוונים הם סימוני ה-Heading. סימון זה מופיע בצורה הבאה:

קוד:
<h1>קידום אתרים</h1>
הכותרת הראשית ביותר בדף תסומן בתג H1, כותרות ברמת חשיבות משנית יסומנו בכותרת H2, כותרות ברמת חשיבות שלישית יסומנו בכותרת H3, וכן הלאה. מספר כללים לגבי השימוש בכותרות:

*השימוש בכותרות מומלץ בכל דף טקסט אותו יוצרים באתר.
*יש להשתמש בכותרת H1 אחת בלבד, בראש הדף.
*יש לשמור על סדר היררכי - כותרות H2 אחרי כותרת H1, כותרות H3 אחרי כותרת H2, וכן הלאה.
*אין להעמיס את הכותרות בטקסטים ארוכים. מנסיוני, בין שתי מילים לארבע מילים בכל כותרת הוא הגודל המומלץ.
*ניתן ורצוי לשנות את העיצוב המכוער המוגדר כברירת מחדל לכותרות Hx באמצעות שימוש ב-css.

מעוניינים בעוד טיפים כל יומיים שלושה? אם כן אין לי בעיה, אם לא חבל, בעיה שלכם. רק תגידו..
  Reply With Quote
ישן 30-03-07, 16:17   # 5
eladzazon
חבר בקהילה

מיני פרופיל

eladzazon לא מחובר  

יש לי אתר סרטים ILPD.us אבל החלפתי איתך כבר
ישן 30-03-07, 18:11   # 6
Tomer
Whatever

Tomer's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל Tomer Send a message via Skype™ to Tomer

Tomer לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי MnM צפה בהודעה
אני גם אכתוב טיפ, יש לי בערך כ-30 טיפים לקידום אתרים במייל שנכתבו ע"י אורן שץ, כל הקרדיט שייך לו.
אם אתם רוצים אני אכתוב לכם אותם כל יומיים שלושה.

טיפ ראשון?

כותרות והיררכיה בטקסט
על מנת לאפשר למנועי החיפוש להבין את ההיררכיה בטקסט של דפי האתר שלכם, מומלץ להשתמש בסימונים המוגדרים בשפת ה-html עבור כותרות. הסימונים אליהם אנו מתכוונים הם סימוני ה-Heading. סימון זה מופיע בצורה הבאה:

קוד:
<h1>קידום אתרים</h1>
הכותרת הראשית ביותר בדף תסומן בתג H1, כותרות ברמת חשיבות משנית יסומנו בכותרת H2, כותרות ברמת חשיבות שלישית יסומנו בכותרת H3, וכן הלאה. מספר כללים לגבי השימוש בכותרות:

*השימוש בכותרות מומלץ בכל דף טקסט אותו יוצרים באתר.
*יש להשתמש בכותרת H1 אחת בלבד, בראש הדף.
*יש לשמור על סדר היררכי - כותרות H2 אחרי כותרת H1, כותרות H3 אחרי כותרת H2, וכן הלאה.
*אין להעמיס את הכותרות בטקסטים ארוכים. מנסיוני, בין שתי מילים לארבע מילים בכל כותרת הוא הגודל המומלץ.
*ניתן ורצוי לשנות את העיצוב המכוער המוגדר כברירת מחדל לכותרות Hx באמצעות שימוש ב-css.

מעוניינים בעוד טיפים כל יומיים שלושה? אם כן אין לי בעיה, אם לא חבל, בעיה שלכם. רק תגידו..
אסור לך לפרסם את הטיפים האלו ללא אישור ממנו.
ישן 30-03-07, 18:40   # 7
cobano
תודה על תרומתך.

מיני פרופיל

cobano לא מחובר  

נא לא לפרסם פה את הטיפים ללא אישור, קיבלת אזהרה.
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום