הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Hosting ושירותים נלווים > ניהול עסק ומודעות דרושים לעסקים רשומים בלבד

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 19-10-06, 12:53   # 31
Dima
אקס מנהל

מיני פרופיל

Dima לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Ilan Goldman
הכי מצחיק זה שאחר כך הוא מקבל דרישת תשלום מקדמות מס הכנסה ולא מבין איזה תיק נפל עליו.

לקבלת תשובות מדוייקות , יש פורומים מקצועיים בנושאים האלו , כמו תפוז , אם אני לא טועה יש שם פורום שעוסק בביטוח לאומי , ויש גם פורום של מס הכנסה ומע"מ [ אם זיכרוני אינו מטעה אותי ].

והערה חשובה : בתור עוסק מורשה , כאשר אני מקבל קבלות (לא חשבונית מס) , ההוצאה אינה מוכרת ואנני יכול לקבל החזרים ממס הכנסה ולכן הסיכוי שחברות רציניות יעשו עסקים עם עוסק פטור הם כל כך קלושים שלא שווה להיות עוסק פטור.

וילדים לא צריכים חשבונית מס על שירותים שהם קונים , אז מומלץ רק לעסקים שבאמת רואים איזשהי תפנית שיכולה להיגרם "לעסק שלהם" כתוצאה מהיותם "עסק חוקי" להפוך להיות "עסק חוקי".
בכל מקרה אחר , מדובר על בזבוז זמן של הילד ושל ההורים שלו.

תפנית? עכשיו הוא יהיה "עוסק חוקי" ויהיה יותר מפורסם בהוסטס, זה לא מספיק תפנית?

ילדודס, זה שאתם נרשמים במע"מ לא עושה אתכם רציניים יותר.
אם אתם חושבים שברגע שתרשמו לקוחות יזנקו עליכם אתם טועים ובגדול.

למרות שמה שאני יאמר עכשיו הוסטס לא מעודדים את זה, אבל זה מהניסיון שלי וזה מה שיש.

לפותח האשכול הייתי ממליץ להתפתח עוד קצת ואז לרוץ למע"מ. אני מניח שהרווחים שלך עדין מזעריים ופשוט לא שווים את זה. גם לפני שאתה נרשם הייתי ממליץ לך לברר עוד מידע אודות התהליך שאחרי ההרשמה (כמה אחוז תצטרך לשלם וכו'), שתוכל לחשב כמה ייצא לך והאם משתלם לך להמשיך להחזיק את העסק.

ואני רוצה לומר לך מראש שאם אתה לא הולך להפעיל שיקול דעת כספי וטכני פשוט תסגור עכשיו וזהו, פורום ניהול חברות אחסון נועד לעזרה ולא להדרכה.
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום