הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Off-topic, מחשבים, קהילה ומשוב > חומרה ומפרטים

|!|

כלים לאשכול תצורת הצגה
Prev הודעה קודמת   הודעה הבאה Next
ישן 30-09-06, 21:40   # 1
Homies
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Homies לא מחובר  

Thumbs up [שאלה] האם המאוורר שמקבלים עם ה-E6600 מספיק טוב או שיש צורך באחד יותר טוב?

שלום לכל המשתמשים היקרים, צום קל וגמר חתימה טובה!

אז ככה שכמו ששמתי לב בזמן האחרון שוק מאווררי המעבדים (ידוע גם כ-"קירור למעבד") אינו יקר במיוחד או לפחות לא במחירים גבוהים כל כך ולכן אני אשמח לרכוש מאוורר חדש למעבד שלי (E6600).

אז קודם כל, כסף יש לי ואין צורך בהערות כמו "אם יש לך כסף / תקציב אז עדיף שתקנה" וכדומה.

ובכן, כעת ה-E6600 בא עם מאוורר לא רע אבל הייתי מעוניין לדעת האם כדאי לרכוש קירור קצת יותר טוב למעבד. למשל אני ממש רוצה לרכוש את ה-Scythe "SHOGUN" Heatlane™ Technology CPU Cooler (אתר רישמי: http://www.scythe-usa.com/product/cpu/004/shogun.html ) אשר עולה 435 ש"ח.

אוקיי, אחרי שכבר שאלתי האם יש צורך לרכוש קירור חדש למעבד ואחרי שאמרתי איזה קירור אני ממש רוצה לרכוש נעבור "לפחדים" הנפוצים אצלי. כמה לעזאזל שוקל כזה קירור?! שמעתי שקירורים כאלו שוקלים בסביבות הקילו ומעלה, זה לא טירוף? זה יכול לשבור לי את הלוח אם (Asus P5W Deluxe) שעלה לי 1690 ש"ח.

ובכן אשמח אם תענו לי על השאלות והפחדים שלי .

וממש בקיצור, אני רק מעוניין שהמחשב יהיה שקט כמו בן אדם מת כמו בית קברות, ולכן אני חייב להודיע בכך שיש לי את המארז P180 עם 5 מאוורים וכרטיס X1950XTX עם קירור שקט של Zalman ולכן אני גם מעוניין באיוורור שקט למעבד, אין רעש סתם ככה אבל הסיבה האמיתית זה שאני מעוניין שהמעבד יהיה יותר קריר וגם פחות רעש.

תודה רבה לכולם, אלי.

Last edited by Homies; 30-09-06 at 21:43..
  Reply With Quote

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום