הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Hosting ושירותים נלווים > ניהול עסק ומודעות דרושים לעסקים רשומים בלבד

|!|

כלים לאשכול תצורת הצגה
Prev הודעה קודמת   הודעה הבאה Next
ישן 22-12-05, 16:39   # 10
IgalSt
מנהל פורום, עסק רשום

IgalSt's Avatar

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to IgalSt

IgalSt לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Eswds
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חח

טוב לדיון, קודם כל אחלה דיון שבעולם.
עכשיו שלקוח בא אליי אני מדבר בשפה יפה והכל וגם הוא, בסוף הוא נישבר ואנחנו זורמים לשיחה של חברים.
עכשיו כל מה שאני מציע אני מבצע, לדוגמא "עיצוב בתוך שבוע" כולם קיבלו תוך 4-5 ימים...
יש אצלי רק שתיי בעיות ואני תמיד מנסה לפתור אותם ואני לא מצליח

בעיה ראשונה:
שלקוח מבקש שאני ישנה פה ושם כמה דברים בעיצוב, אני פשוט לא מסוגל לעשות את זה ואני אומר לו "לא אחי ככה יותר יפה והכל" אני מנסה לשכנע אותו וכל זה, כמובן שבסוף אני מצליח, אבל אני מצליח בזה שאני אומר את האמת, לחלק קשה להבין את זה.

בעיה שנייה:
סבלנות אין לי בכלל, אבל אף פעם לא אמרתי ללקוח "עזוב אותי אין לי כח או משהו" אני פשוט אומר בצורה נורמלית "יותר מאוחר פשוט עכשיו אני טיפה עסוק" כי בדוגרי יש לקוחות ממש אבל ממש מעצבים שהם חופרים לך ולא מפסיקים, ולא נעים לך להגיד להם "עזוב אותי אתה חופר".

בכל מיקרה לא התביישתי להודות בבעיות שיש לי אם לקוחות פשוט זה האמת ואני תמיד מנסה לשפר את זה.
לגבי הבעיה הראשונה:
אני מאמין שבמידה והלקוח מבקש ממך לשנות משהו, אתה ראשי להביע את דעתך אבל ההחלטה הסופית היא של הלקוח. בסופו של דבר מדובר במוצר מותאם אישית שהוא מקבל והוא רוצה לראות את זה איך שהוא רוצה וזהו.
  Reply With Quote

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום