הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Hosting ושירותים נלווים > ניהול עסק ומודעות דרושים לעסקים רשומים בלבד

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 20-01-06, 20:10   # 1
Confrinus
חבר בקהילה

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Confrinus שלח הודעה באמצעות MSN אל Confrinus

Confrinus לא מחובר  

למה לא כדי ?

שמעתי מכמה אנשים " לא כדי היום לפתוח חברת אחסון ".
השאלה שלי היא למה לא כדי ?
איאפשר למצוא לקוחות?
היום זה כבר יבש ומשעמם?
למה ?
תסבירו לי ואני רוצה להבין אם היום כדי לפתוח או לא?
אם אתם משקיעים ובני 15 - 20.
למה לא לפתוח אם יש לך שותפים מבוגרים כן .
והשקעה ?
אפילו אם רייסילר תמיד כדי להתחיל מהקטן וללכת לגדול.
תודה.
  Reply With Quote
ישן 20-01-06, 20:17   # 2
FreshServ.Net
אחראי פורום

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל FreshServ.Net שלח הודעה באמצעות MSN אל FreshServ.Net Send a message via Skype™ to FreshServ.Net

FreshServ.Net לא מחובר  

כולם טוענים ואומרים שזה לא שווה כי השוק יבש וכדומה.
חלק מהאנשים דוברים אמת ומתוך כנות אך רובם(לפי דעתי) אומרים דבר זה כי הם חוששים מעוד תחרות.

זו היא דעתי.
יום נעים.

אי-מייל: admin at freshserv.net.
  Reply With Quote
ישן 20-01-06, 20:52   # 3
talr4
חבר בקהילה

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל talr4 שלח הודעה באמצעות MSN אל talr4

talr4 לא מחובר  

אני חושב שיש יותר מדי חברות שנפתחות ונסגרות כל יום.

בתור אחד שאין לו חברת איחסון, אני יכול להגיד שלא כדאי לפתוח כל יום חברה חדשה.

לדעתי כרגע יש יותר מדיי חברות שעוד חצי שנה כבר לא יהיו קיימות, ומצד שני יש חברות שיחזיקו מעמד מעולה.

לפי דעתי כדאי לפתוח חברה רק אם אתם אנשים רציניים, לא ילדים, מדברים בשפה רהוטה ורק אנשים שבאמת יש להם הקישורים לכך.

היום פשוט יש הרבה מדי חברות קטנות שיסגרו בקרוב. וחבל.
  Reply With Quote
ישן 20-01-06, 21:12   # 4
zurih
חבר בקהילה

מיני פרופיל

zurih לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי talr4
אני חושב שיש יותר מדי חברות שנפתחות ונסגרות כל יום.

בתור אחד שאין לו חברת איחסון, אני יכול להגיד שלא כדאי לפתוח כל יום חברה חדשה.

לדעתי כרגע יש יותר מדיי חברות שעוד חצי שנה כבר לא יהיו קיימות, ומצד שני יש חברות שיחזיקו מעמד מעולה.

לפי דעתי כדאי לפתוח חברה רק אם אתם אנשים רציניים, לא ילדים, מדברים בשפה רהוטה ורק אנשים שבאמת יש להם הקישורים לכך.

היום פשוט יש הרבה מדי חברות קטנות שיסגרו בקרוב. וחבל.
הם נסגרות בגלל חוסר הרצינות ואי ההקשעה. אין שום סיבה שמישהו שמשקיע ברצינות על עסק כמו אחסון אתרים, תמיד אבל תמיד יש בתחום הזה לקוחות, יסגור את העסק שלו חודש-חודשיים אחרי.
הרעיון הוא למצוא את הייחודי בחברה שלך. כלומר, איזשהו ערך מוסף שאתה נותן ללקוח שלא קיים בחברה אחרת.
  Reply With Quote
ישן 21-01-06, 02:27   # 5
IgalSt
מנהל פורום, עסק רשום

IgalSt's Avatar

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to IgalSt

IgalSt לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי zurih
הם נסגרות בגלל חוסר הרצינות ואי ההקשעה. אין שום סיבה שמישהו שמשקיע ברצינות על עסק כמו אחסון אתרים, תמיד אבל תמיד יש בתחום הזה לקוחות, יסגור את העסק שלו חודש-חודשיים אחרי.
הרעיון הוא למצוא את הייחודי בחברה שלך. כלומר, איזשהו ערך מוסף שאתה נותן ללקוח שלא קיים בחברה אחרת.
צודק.

במיוחד היום חשוב מאוד למצא במה אתה ייחודי ושונה מכל השאר וללכת בכיוון הזה. אף אחד לא צריך, ואולי אפילו אין מקום בשוק כיום לעוד חברת אירוח אתרים. עם זאת, תמצא משהו שאתה שונה בו ותלך על זה.

לדוגמא אני נהגתי לארח את אתרי הלקוחות שלי אצל SRV עד מרץ 2005. מאחר והיה לי חבל לבנות אתר ולסיים עם הלקוח בזה החלטתי להכנס לשוק האירוח גם. כיום אני בונה אתר ללקוח ושומר אותו לטווח ארוך. חלק גדול מהכסף נמצא כאן גם. בעיקר אני מתעסק עם אירוח לקוחות שאני הקמתי להם את האתרים למרות שגם לקוחות של אירוח אתרים שלא אני הקמתי נמצאים אצלי.
  Reply With Quote
ישן 21-01-06, 08:44   # 6
swf
Guest / אורח

לפי שעתי זה נכון שלא שווה לפתוח חברת איחסון אבל אם אתה תיהיה אמין וישחק לך המזל אתה תצליח .
  Reply With Quote
ישן 21-01-06, 11:13   # 7
Sketch
חבר פורום

Sketch's Avatar

מיני פרופיל

Sketch לא מחובר  

היום, כל ילד בן 13 מחליט בבוקר " יאללה אני פותח חברת איכסון " , יש אולי 50 חברות בשוק ואולי 2-3-4 שבאמת כדאי לסמוך עליהם. כיום כל אחד יכול לפתוח חברה אם יש לו 500 שקל בערך, כל ילד קטן יכול לחסוך ולקנות רייסליר, עיצוב, דומיין וגמרנו.

נחזור לשאלה: מדוע לא לפתוח חברת איכסון חדשה ? העסק ניהיה כל-כך לא אמין שפשוט לא תמצא באמת לקוחות טובים, החברות הגדולות והאמיתיות באמת. אלו שהיו ראשונות יש להם את הלקוחות העייסקים המעולים, אם תפתח תסתפק בכמה ילדים בני 13-14 שלך תדע מאיפה הם מביאים את הכסף לשלם לך, גונבים מההורים או מכל מקום אחר והם לא אמינים, אתה לא בטוח שהם ישלמו לך בכל חודש או יגנבו אותך. ת'אמת גם בתחום העיצוב, מעצב שרוצה למכור את העיצובים שלו לא יכול לסמוך על כל אחד, כל צוציק יכול לבוא להגיד לו "תן לי תPSD" אני ישלח מחר ת'כסף ואיפה הכסף? בתחת. צריך לדעת מתי לסמוך על מישהו ומתי לברוח.
אבל אני מניח שלא באמת עניתי לך על למה ולכן אפרט עוד סיבות מדויקות:
1. כמו שציינתי קודם, אתה יכול להפסיד המון ולא להרוויח כלום.
2. יש לך הרבה מתחרות, גם אלו הקטנות של הצוצקים מתחרות שלך.
3. אי אמינות מצד לקוחות אמיתים כמו שציינתי.
4. השקעה כספית גדולה, אם יש לך כסף- קח בחשבון את הסיבה הראשונה.
5. חראות, גנבים- אנשים ינסו לקנות ממך את החברה ברגע שתצליח.
6. זיבולי שכל יתר, אומנם לקוחות צוצקים אבל לטחון בראש הם יודעים.

אני אומר לך את הכל מנסיון עיסקי שלי, של ניהול עסק כשנה.

בקרוב מאוד הפתיחה הגדולה.
  Reply With Quote
ישן 21-01-06, 22:21   # 8
dj fm
חסום

מיני פרופיל

dj fm לא מחובר  

אים אתה רוצה לפתוח חברה אתה צריך סכום של: 20,000
בשביל:
שרת יעודי (לא חובה אבל כדי גם שיהיה מהיר שיהיה את כל מה שצריכים)

מעצב (צריך שיהיה לחברת איכסון מעצב אישי לימכור עיצובים יתכנת,פלש,הנפשה,באנרים) [=ממולץ=]

תכנאי (חברה בלי תכנאי לא שווה אפילו ליקנות צריך 2 תכנאים שאחד יהיה קרוב לחווה ואחד שיעזור ויהיה חלופי)

תמיכה (החלק ה-2 הכי חשוב אחרי שרת צריך לפחות 4 אנשים שתומכים מעל גיל 18 עים ידע שוטף באנגלית וידע בתיכנות מינמלי ושידעו מה עים השרת ויוכלו לעזור)

ומיחירים (לדעתי המחירים שלא יהיה גבוהים לדוגמא 200 מגה ו20 תעבורה תיקחו 25-30 זה מחיר סביר ואני רואה חברות שרשומות בדולרים מה אתם חושבים שמישהו ישלח בדולר? בקיצר שלא יהיה יקר)

אממ ושיהיה לחברה שם קליט ודומין co.il
ובהצלחה למי שפותח
  Reply With Quote
ישן 21-01-06, 22:52   # 9
ram
חבר בקהילה

מיני פרופיל

ram לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי dj fm
אים אתה רוצה לפתוח חברה אתה צריך סכום של: 20,000
בשביל:
שרת יעודי (לא חובה אבל כדי גם שיהיה מהיר שיהיה את כל מה שצריכים)

מעצב (צריך שיהיה לחברת איכסון מעצב אישי לימכור עיצובים יתכנת,פלש,הנפשה,באנרים) [=ממולץ=]

תכנאי (חברה בלי תכנאי לא שווה אפילו ליקנות צריך 2 תכנאים שאחד יהיה קרוב לחווה ואחד שיעזור ויהיה חלופי)

תמיכה (החלק ה-2 הכי חשוב אחרי שרת צריך לפחות 4 אנשים שתומכים מעל גיל 18 עים ידע שוטף באנגלית וידע בתיכנות מינמלי ושידעו מה עים השרת ויוכלו לעזור)

ומיחירים (לדעתי המחירים שלא יהיה גבוהים לדוגמא 200 מגה ו20 תעבורה תיקחו 25-30 זה מחיר סביר ואני רואה חברות שרשומות בדולרים מה אתם חושבים שמישהו ישלח בדולר? בקיצר שלא יהיה יקר)

אממ ושיהיה לחברה שם קליט ודומין co.il
ובהצלחה למי שפותח
אתה אומר פה כמה דברים נכונים אבל כמה דברים שהם שטויות, בשביל לפתוח חברה כיום
אתה צריך קצת מזומנים, טכנאים לא צריך אלא אם כן ברשותך שרת ואתה לא משתמש בטכנאי של החברה ממנה שכרת\קנית את השרת, מעצב אתה גם לא זקוק זאת הוצאה מיותרת, בקשר לדומיין
במידה והחברה עובדת עם לקוחות מחו"ל אין טעם בדומיין ישראלי אלא בדומיין בינלאומי, לפי דעתי אם אתה רציני, יש לך את הכסף להשקיע,את הזמן,את הרצון ואת הסבלנות בלקוחות אתה תצליח ואין סיבה שלא.
כיום בשוק עומדות 4-8 חברות חזקות שמצליחות להשאר מעל כולם בכמה וכמה מספרים.
בשביל להשתוות אליהם אתה צריך את כל מה שכתבתי הנ"ל.
  Reply With Quote
ישן 22-01-06, 00:36   # 10
sharatim.co.il
Guest / אורח

מיני פרופיל

sharatim.co.il לא מחובר  

אצלנו למשל, תוכל לפתוח חברת איחסון מלאה ואיכותית ב 160 ש"ח לחודש.
לא כדאי לפתוח חברה כמו שdjfm מציע, כי אז 10 שנים תעבוד לכסות את ההוצאות ורווח לא תראה. שלא נדבר על צרות טכניות ואחרות לאורך כל הדרך.

כדאי לפתוח, השאלה איך..
יש כאלה כמו djfm שקונים דואל קסאון, ומנסים להחזיר את הכסף בכל מצב ולא מצליחים (ובדר"כ נסגרים), ויש כאלה שמזמינים ממני מיני ייעודי ב 160 ש"ח, רק אחרי שהם כבר אספו לקוחות ב 300 ש"ח, ואז מהיום הראשון, הם רואים רק רווח ויכולים להתפתח לאט לאט, בקצב שלהם.

זה עסק לכל דבר, אם תנהלו אותו טוב וחכם (ותוותרו על האגו["אני פותח חברת איחסון אבא שלי קונה לי quad opteron ב 50K שקל"], שלא שייך לתחום הזה), אפשר להרוויח והרבה (מומלץ לא להתבסס על לקוחות מהפורום הזה, אין בזה עתיד).

בקיצור כדאי.
איל
שרתים.
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום