הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Hosting ושירותים נלווים > ניהול עסק ומודעות דרושים לעסקים רשומים בלבד

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 13-04-07, 22:23   # 1
Ori
תודה על תרומתך :)
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

Ori לא מחובר  

הגבלת נפח מסד

זה משהו "חדש" ש-ACTSERV הנהיגו, ואיכשהו... "באורח פלא" פתאום כל העסקים פה אחריהם.

חלקם בכלל סתם כדי ללכת עם הזרם... וזה ממש לא מוסיף לרצינות שלכם.

מה יש לכם לומר להגנתכם ? מוסיף לכם ?

הרי ברור שאתר שיש לו כמות נכבדת של כניסות יחודיות, חייב גם להתבסס סביב מסד גדול.

בכך אתם מעיפים את כל האתרים האלה ממכם ומפנים אותם לחברות היותר רציניות.

(ב-SPD למשל, או בכל חברה אחרת לא הנהיגו עדיין את השטות הגמורה הזאת).

וכדי שלא תתלוננו שאני "אאוסטסיידר כזה" , לידע הכללי אני מוציא על אחסון אתרים, רובם אישיים בסביבות ה-250 ש"ח בחודש.

Reply With Quote
ישן 13-04-07, 22:32   # 2
MoshikB
הוסטסניון

MoshikB's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל MoshikB Send a message via Skype™ to MoshikB

MoshikB לא מחובר  

אממ תראה, זה לא שבאתי ואמרתי או הנה אקטסרב עשו הגבלה אז גם אני אעשה, פשוט דיברתי עם טכנאי ומתחזק, סתם תוך כדי דיבור הוא המליץ לי על כמה דברים וביניהם זה. זה לא שהלכתי לאחרים והסתכלתי (למרות שידעתי כבר שהדבר הזה נהוג בקרב העסקים).
אתה רוצה שנוסיף עכשיו בתקנון איפה שרשום את ההגבלה בסוגריים (כל הזכויות שמורות לאורי)? :P
ישן 13-04-07, 22:36   # 3
Ori
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

Ori לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Expert-Serv.Co.iL צפה בהודעה
אממ תראה, זה לא שבאתי ואמרתי או הנה אקטסרב עשו הגבלה אז גם אני אעשה, פשוט דיברתי עם טכנאי ומתחזק, סתם תוך כדי דיבור הוא המליץ לי על כמה דברים וביניהם זה. זה לא שהלכתי לאחרים והסתכלתי (למרות שידעתי כבר שהדבר הזה נהוג בקרב העסקים).
אתה רוצה שנוסיף עכשיו בתקנון איפה שרשום את ההגבלה בסוגריים (כל הזכויות שמורות לאורי)? :P
אני אסתדר גם בלי זה, תודה.

פשוט תתחיל לגבות סכום גבוה יותר ולא תיתקל בבעייה כזאת.

היום בכל חברה שמכבדת את עצמה תוספת של 100MB זה 5 עד 10 דולר תוספת במחיר.

והרי ברור שהמסד הוא חלק מהנפח הכללי של האחסון.

אז מה הבעייה פה ?

ככל שהלקוחות שלך יהיו הרבה יותר איכותיים ככה גם תקבל שקט וביטחון שלא יהיו "טעויות".

Reply With Quote
ישן 13-04-07, 22:38   # 4
Vitalist
חבר וותיק

Vitalist's Avatar

מיני פרופיל

Vitalist לא מחובר  

כן גם לדעתי עניין די טיפשי.
מה הטעם בחבילות של ה-400 מגה +,
אם אני לא יכול להעלות מסד מעל 100 מגה?
  Reply With Quote
ישן 13-04-07, 23:50   # 5
Omer
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

Omer לא מחובר  

אני לא מתייחס לעסקים אחרים אלא אל אקטסרב בלבד,

הגבלת מסד קיימת, אך תמיד ניתנת להעלאה, מי כמוך אורי יודע את זה.
אין סיבה שלקוח ישלם 50 שקלים לחודש על חבילה של 300 מגה וישתמש ב300 מגה מסד על חשבון לקוחות אחרים.
לשם כך יש תמחור שונה למסדים גדולים, ואתה, כמישהו שמחזיק מסד גדול אצלנו, יודע שהמחירים למסדים גדולים יותר הם לא גדולים בהרבה יותר מהחבילות הרגילות.
ת-מ-י-ד ניתן להגדיל, כמו שיש הגבלה על שטח, ככה אנחנו יוצרים גם הגבלה על מסד,
כמו שניתן להגדיל שטח, ככה אפשר להגדיל את ההגבלה הזאת.

שבוע טוב
עומר
ActServ.net
  Reply With Quote
ישן 14-04-07, 00:19   # 6
Ori
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

Ori לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Omer צפה בהודעה
אני לא מתייחס לעסקים אחרים אלא אל אקטסרב בלבד,

הגבלת מסד קיימת, אך תמיד ניתנת להעלאה, מי כמוך אורי יודע את זה.
אין סיבה שלקוח ישלם 50 שקלים לחודש על חבילה של 300 מגה וישתמש ב300 מגה מסד על חשבון לקוחות אחרים.
לשם כך יש תמחור שונה למסדים גדולים, ואתה, כמישהו שמחזיק מסד גדול אצלנו, יודע שהמחירים למסדים גדולים יותר הם לא גדולים בהרבה יותר מהחבילות הרגילות.
ת-מ-י-ד ניתן להגדיל, כמו שיש הגבלה על שטח, ככה אנחנו יוצרים גם הגבלה על מסד,
כמו שניתן להגדיל שטח, ככה אפשר להגדיל את ההגבלה הזאת.

שבוע טוב
עומר
ActServ.net
לא דיברתי עלייך ספציפית, דיברתי על העסקים שמעתיקים ממכם את ה"רעיון המוצלח".

Reply With Quote
ישן 14-04-07, 03:13   # 7
dvir | point-serv
Permanently Banned

dvir | point-serv's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל dvir | point-serv שלח הודעה באמצעות MSN אל dvir | point-serv

dvir | point-serv לא מחובר  

החוק הזה נוצר בשביל להרוויח יותר כסף מהלקוח

לדעתי זאת שטות גמורה

אם אני לדוגמה בונה פורום מצליח וכו' ואני משקיע את הנשמה שלי בו
והוא מגיע ל150 מגה מסד וכלל האיכסון זה 450 מגה
כל שאר המערכת +- זה נגיד 35-40 אז כיסיתי נגיד 190 מגה עכשיו נשאר לי עוד 210 מגה פנוי ובכל זאת מגבילים אותי ל80 מגה מסד??
ב-ש-ב-י-ל מה אני צריך 450 מגה אם אני חייב להשתמש רק ב80 למסד? בשביל מה כל ההשקעה הזאת הלכה ? כל ה70 מגה של המסד שזה עוד מלאה משתמשים והודעות הלכו רק בגלל החליטו איזה חוק שבגלל שזה מאיט את השרת של הלקוחות האחרים אז אני צריך להתחשב באחרים אבל זה לא רק זה .

זה גם אני יכול לקנות 100 מגה לשלם פחות לנצל עד 80 במסד וכל השאר למערכת הפורומים גם אופציה אבל אם קניתי את כל ה450 מגה שאני משלם אליהם בכל חודש אני נגיד משלם 50 שקל אז איך אני ינצל אותם אם יש את החוק הזה????

אחרי כל החפירות
תסלחו לי אבל זה חוק של גנבים וניצול הלקוח
  Reply With Quote
ישן 14-04-07, 03:28   # 8
avitans
חבר מתקדם

מיני פרופיל

avitans לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי dvir | point-serv צפה בהודעה

לדעתי זאת שטות גמורה

כל שאר המערכת +- זה נגיד 35-40 אז כיסיתי נגיד 190 מגה עכשיו נשאר לי עוד 210 מגה פנוי ובכל זאת מגבילים אותי ל80 מגה מסד??
ב-ש-ב-י-ל מה אני צריך 450 מגה אם אני חייב להשתמש רק ב80 למסד? בשביל מה כל ההשקעה הזאת הלכה ? כל ה70 מגה של המסד שזה עוד מלאה משתמשים והודעות הלכו רק בגלל החליטו איזה חוק שבגלל שזה מאיט את השרת של הלקוחות האחרים אז אני צריך להתחשב באחרים אבל זה לא רק זה .

זה גם אני יכול לקנות 100 מגה לשלם פחות לנצל עד 80 במסד וכל השאר למערכת הפורומים גם אופציה אבל אם קניתי את כל ה450 מגה שאני משלם אליהם בכל חודש אני נגיד משלם 50 שקל אז איך אני ינצל אותם אם יש את החוק הזה????

אחרי כל החפירות

בתור בעל אתר עם מסד דיי גדול (350 מגה), אני מסכים איתך בהחלט .
אף פעם לא שמעתי על החוק המטופש הזה רק לאחרונה .. לא ידעתי שאקטסרב התחילו עם חוק זה.. אבל בהחלט שמתי לב שהרבה חברות של ילדודסים בני 14 התחילו גם כן לשלב את החוק הזה בין תקנון "החברה" שלהם ..
בסופו של דבר מי שמפסיד מיזה אלו בעלי החברות הקטנות (הרי הם הילדים ) .
כי כשמייקרים את המחיר בשל מסד גבוה, אני בתור לקוח כבר יעדיף לשלם עוד 10 שקל וללכת עם חברה גדולה ומנוסה כמו SPD (שלהם אין את החוק הזה עד כמה שידוע לי) ולא לכל החברות שנפתחות פה כל שני שלישי וחמישי ע'י ילדים שרובם לא מבינים בכלל בתחום הHOSTING .

וכשאני אומר לא מבינים אני מתכוון - אחרי שבעל שרת חוסם את הIP שלך מלהכנס לאתר ובמשך שבועיים אתה מסביר לו שהאתר נופל כל 3 דקות והוא עונה" זה לא הגיוני" - "זה לא הגיוני ", ושם לב לטעות הקטנה הזאת רק לאחר שבועים - למרות שאני ניסיתי להסביר לו שאולי הIP שלי חסום אבל הוא בשלו "לא הוא לא" .
אז יש פה בעיה חמורה של ילדים שלא מבינים בכלל בשוק הזה ועושים צחוק מהעסק הזה ......

אז נכון זה נחמד ולפעמים אפשר להשיג שטחי דיסק גדולים במחירים דיי מצחיקים אבל זה לא שווה את זה במידה ומדובר באתר גדול ורציני.. אם זה סתם עוד אתר שעולה לרשת אז סבבה אפשר להתפשר אבל כשמודבר באתר מושקע והולך להתבסס סביבו סכומי כסף גבוהים .. זה באמת לא שווה את ההשקעה.. ואני אומר הכל מניסון אישי !!!!

שבת שלום לכולם
  Reply With Quote
ישן 14-04-07, 10:41   # 9
Panda
הוסטסניון

Panda's Avatar

מיני פרופיל

Panda לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי dvir | point-serv צפה בהודעה

לדעתי זאת שטות גמורה

אחרי כל החפירות
אם זה מה שאתה באמת חושב אז כדי שתסגור את העסק שלך ועכשיו, אין לך מושג בגרוש אז אל תטעה אחרים.

תחשוב שנגיד במסד של מאה מגה יש 1000 הודעות שהמסד צריך לחפש בתוכן אחת.
ובמסד של 200 מגה יש 2000, החיפוש יהיה יותר ארוך ויצרוך יותר משאבים.

אה ואביתן אתה רוצה לדעת למה שילבו את החוק הזה? כי היו פה מקרים שבעלי פורומים גדולים אתאכסנו על השרת וגרמו לנפילות שלו,
ואז רשמו עליהם ביקורת רע וכולם אמרו שזאת האחריות שלהם להחזיק את מה שהם אומרים.

Last edited by Panda; 14-04-07 at 10:47..
  Reply With Quote
ישן 14-04-07, 11:06   # 10
Omer
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

Omer לא מחובר  

dvir point, איזה שטויות, אז במקום לקנות 400 מגה והגבלה של 80 מגה מסד, תקנה 300 מגה והגבלה של 120 מגה מסד באותו מחיר (סתם דוגמה).... ההבדלים פה במחירים הם לא גדולים, העניין היחיד שהוא נוצר בשבילו זה לא ליצור מצב שלקוח אירוח שמשלם 50-60-70 שקלים לחודש יקח משאבים משרת שלם. (קריאה כתיבה למסד של ג'יגה זה לא בדיוק עניין שלא לוקח משאבים..), אין פה שום קשר לניצול לקוח ואף אחד לא מכריח אף אחד לבוא אלינו. לא טוב? לכו לעסקים אחרים, כבר אמרתי כאן יותר מפעם אחת שאני לא אריב עם אף אחד על לקוחות, שהלקוח יעשה את הבחירה שלו.
הוא רוצה לשבת במקום שידאגו לו, לקבצים שלו ולאתר שלו? הוא מוזמן, רק שידע שהמחיר בהתאם.

avitans, אני מסכים איתך בחלק מהנקודות, אבל אני לא מסכים שהחוק הזה טיפשי. המטרה של החוק הזה היא יותר רייסלרים, למשל רייסלר שעולה 90 שקלים לחודש ומקבל 3GB שטח (לרייסלר אין בעיה לספק שטח, אני לא צריך לספק לו תמיכה כמו ללקוח אירוח... אז המשאבים יותר זולים),
נראה לך סביר שבמחיר הזה הוא ישים שם מסד של 2GB ויקח משאבים של שרת שלם? אני מתאר לעצמי שלא.. בגלל זה נוצר החוק הזה..
מישהו רוצה להגדיל את המסד? אין בעיה, אתה מוזמן לשאול את אורי (פותח האשכול) שהמחירים לא גדלים בהרבה אחרי שמגדילים מסד (ויש לו אצלנו מסד גדול בהרבה ממה שרשמת שיש לך כאן),
ת-מ-י-ד ניתן להגדיל ולהתפתח ויש שיקולים שעומדים מאחורי החוק הזה.
העניין השני שרשמת דיי טיפוסי לחלק מה"עסקים" כאן, אבל זה כבר לא אשמתם, זה אשמת מי שבוחר ב"הכי זול שאני אמצא".

Panda, מסכים עם ההתחלה של הדברים שלך, אבל זה ממש לא מה שגרם לנו להכניס את החוק הזה.
לגבי עסקים אחרים אני לא יכול לתת לך תשובה, אני מדבר עלינו בלבד

יום טוב,
עומר
ActServ.net
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום