הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Hosting ושירותים נלווים > ביקורות והמלצות

|!|

סגור את ההודעה

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 19-10-09, 00:11   # 1
Tomer
Whatever

Tomer's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל Tomer Send a message via Skype™ to Tomer

Tomer לא מחובר  

BeastServ / SecureHost

ערב נפלא לכולם,

חלקכם שמכירים אותי יודעים שאני לא נוטה לתת ביקורות על עסקים ע"ג הפורום - לא לטובה, ולא לרעה. פשוט כי אני לא אוהב את זה. יש מקרים בודדים שמצליחים להוציא אותי מהשלווה התמידית שלי, וזה המקרה שאציג כאן.

BeastServ, הבעלים - אורן אזולאי, הציג כאן בפורום חבילת אחסון בלתי-מוגבלת (unlimited) - וואלה, מתאימה בדיוק לצרכים שלי! לקחתי.

בחודש הראשון, החשבון התנהל בצורה טובה עד למחציתו, אלא שאז התברר לי שאני מאוחסן בשרת עם אתר Warez (!), והאתר ההוא - מעמיס על השרת.
העניין התברר לי לאחר שגיליתי שהחשבון שלי מוקפא, ובבירור אל מול אורן התברר לי שהועברתי שרת (מבלי ידיעתי!), אלא שאף אחד לא טרח לעדכן אותי בטלפון ("אנחנו לא נצלצל לכל הלקוחות לגבי השינוי") בעת ההעברה, מה שגרם לכך שלא יכולתי לעדכן DNS.
* אורן כן שלח אימייל על העניין, אך ידע מהרגע הראשון שאני בצבא, ובעייתי לקרוא אימיילים אזרחיים על מחשב צה"לי - מה שקרה - downtime לאתר, בחודש הראשון, למשך של חצי יום (עד ששמתי לב לעניין בערב) והחלפתי DNS.

החודש השני, זה שהצרפתים פשוט עשו צרות ("כוח עליון", הצרפתים הפכו לאלוהים שלנו).
09.10.2009, השעה 19:00 - אימייל לתיבת הדוא"ל שלי שאומר - אופס, האתר שלך לא זמין. ניסיתי במשך כשעתיים (!) לתפוס את אורן, את יונתן, את המוקד - ללא הצלחה. השעה כבר 21:00 - מה עושים? המשכתי לנסות לתפוס אותם.

לקראת 23:00, אאל"ט, התפרסה הודעה בפורום - אכן השרתים למטה, וכיבינו את הפלאפונים ואת המוקד בגלל מבול של שיחות - וואלה, אכפת לי. הדבר הראשון שחשבתי עליו כשהאתר שלי ירד הוא "אוי, מסכנים, הם עמוסים בטלפונים בגלל שכמעט 200 אתרים למטה".
מסתבר, שהנפילה - היא בעצם לא נפילה. האתרים ירדו בגלל טעות של החברה - החברה התעלמה ממיילים שנשלחו בנוגע ל Spam בשרתים וחומר לא חוקי - שבהם הם לא טרחו לטפל (כבר סיפרתי למעלה שהתאחסנתי עם אתר warez על השרת... לא?)

לתפוס את OVH הם לא הצליחו. לא יודע כמה הם ניסו, אבל הם לא הצליחו. האתרים היו ב downtime עד יום שני, 14.10.2009. אין גיבויים, אין אתרים, ותודה לה' שיש לי VPS גיבוי עם mirror של האתר (מה 20.08.2009) - העליתי אותו, אני לא מוכן לסבול הפסדים כספיים בגלל שטות של בעלים חובבניים.

מבחינת אורן, האתר שלי הוא קטן, יש לו צרות יותר גדולות והאתר שלי - בעדיפות תחתונה אצלו.

דיברתי עם אורן ביום ראשון, הובטח לי שבשנייה שהשרתים חוזרים - האתר שלי עובר קודם כל לשרת בגרמנייה, עם הגיבוי מהשרת בצרפת ואני אקבל חודש חינם, שלאחריו אקבל 6 חודשים ואשלם על 3.

טוב, נסעתי לצבא, אני יודע שהאתר שלי למעלה על שרת VPS שלי, יש הבטחות לפיצוי הולם, חסר לי רק הגיבוי והכל בסדר.

הגיע היום - 18.09.2009 - לאחר שהתבררו לי מס' דברים, החלטתי שאני לא מוכן להמשיך ולסבול את השירות, את חוסר האכפתיות כלפי הלקוחות - והכי חשוב - דבר ממה שהובטח לא קוים.
דיברתי עם אורן היום, שום דבר לא בוצע. החשבון עדיין בצרפת, הגיבוי עדיין שם על OVH, ואני.. הלקוח הקטן.. כולה ביקשתי פיצוי.

אורן לא הסכים. ביקשתי refund לתשלום - ולעזוב. לא הלך. הוא לא מוכן. הוא מצפה ממני להבין שיש 3 אנשים שנשארו כרגע ללא עבודה, ש 62% מהלקוחות שלו עזבו. נפתח dispute ב PayPal.

בשנייה שהפנייה נפתחה ב PayPal, החשבון שלי (אצלהם, בצרפת) נסגר למרות שהיה בתהליך גיבוי והעלאתו לשרת ה VPS. ביקשתי מאורן מפורשות, לא לסגור את החשבון מאחר ואני מגבה אותו. זה לא עניין אותו. החשבון נסגר / הוקפא, והגיבוי הופסק.
בטלפון אורן טען שהוא לא מעוניין לדבר איתי טלפונית, הוא לא מוכן לשמוע ממני, והכי חשוב - הוא לא מוכן לתת לי את הגיבוי ו/או לפתוח את החשבון.

אורן העביר את ה case לבירור של PayPal שסגרו אותו בטענה שהם אחראיים רק על בעיות במשלוח ולא על בעיות כאלו.. נו טוב, לפחות זה נרשם לו על החשבון. החשבון עדיין סגור. לא קיבלתי גיבוי. אין תשובה מאורן בפלאפון (מסנן, הוא הרי כבר הבהיר לי שהוא לא מעוניין לדבר איתי) ואני תקוע עם גיבוי מה 20.08.2009, בלי הכסף ששולם על החשבון (שאמור להיות פתוח עד ה 22.09 לפחות), ובלי החשבון.

ה'. כ"כ הרבה צרות על ניסיון לחסוך בכסף. אל תעשו את הטעות הזו, אל תנסו לחסוך כסף.

אורן, ממך אני לא מצפה ליותר מדי. סגרת את החשבון, התעלמת ממני לחלוטין - זו לא צורה להתנהג - גם לא אם הלקוח משגע אותך. בהצלחה עם BeastServ.

למען הסר ספק - אני לא מעוניין בהחזר כספים, ולא בפיצוי. אני את הקשר שלי עם החברה סיימתי.

תודה רבה,
ערב מצויין,
מקווה שהקשבתם.

ישן 19-10-09, 00:27   # 2
beastserv
חסום

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to beastserv

beastserv לא מחובר  

אנחנו לא הולכים להתיחס למה שכתבת כאן בכלל הכל פה מלא שקרים ילדותיים
יש דרכי התנהלות ואני לא מתכוון לתת לך במה
אני אציין שהוצע לך בעקבות הנפילה חודש חינם וסירבת לקבל
אני גם אומר שבאותו יום הציעו לך לעבור לשרת אחר אבל לא היה לך גיבוי מה שלא באחריותינו.. אז ככה שהאתר שלך ספציפית יכל להיות בחזרה באוויר חצי שעה לאחר מכן.
אין שום סיבה לתת לך החזר ואני סבור שהוצע לך יותר ממה שמגיע לך.
ברגע שפתחת דיספיוט אוטומטית החשבון שלך מושהה עד שיסתיים העיניין חבל שלא חיכית אבל אני בטוח שמי שמכיר אותך מבין שאין לך סבלנות ואו הגיון.
אל תנסה להגיב בכלל למה שאמרתי כי אני לא אתיחס שוב, שיהייה לך בהצלחה.

למנהלי הפורום:
אני חושב שה"ביקורת" הזאת היא לא באמת ביקורת ורק ניסיון נוסף לסחיטה והוצאת דיבה, אני לא אנקוב במספר אבל אני אומר שאלפי לקוחות לא פחות חידשו או לא חידשו אך לא הגיעו למצב כזה איתנו. כל אחד קיבל מה שמגיע לו וכולם מרוצים.
אני חושב שהפוסט הזה לא במקום ואבקש להסירו.

ישן 19-10-09, 00:31   # 3
Tomer
Whatever

Tomer's Avatar

מיני פרופיל

Tomer לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי beastserv צפה בהודעה
אנחנו לא הולכים להתיחס למה שכתבת כאן בכלל הכל פה מלא שקרים ילדותיים
יש דרכי התנהלות ואני לא מתכוון לתת לך במה
אני אציין שהוצע לך בעקבות הנפילה חודש חינם וסירבת לקבל
אני גם אומר שבאותו יום הציעו לך לעבור לשרת אחר אבל לא היה לך גיבוי מה שלא באחריותינו.. אז ככה שהאתר שלך ספציפית יכל להיות בחזרה באוויר חצי שעה לאחר מכן.
אין שום סיבה לתת לך החזר ואני סבור שהוצע לך יותר ממה שמגיע לך.
ברגע שפתחת דיספיוט אוטומטית החשבון שלך מושהה עד שיסתיים העיניין חבל שלא חיכית אבל אני בטוח שמי שמכיר אותך מבין שאין לך סבלנות ואו הגיון.
אל תנסה להגיב בכלל למה שאמרתי כי אני לא אתיחס שוב, שיהייה לך בהצלחה.
לא אורן, הפוסט הוא לא ניסיון סחיטה. הוא גם לא הוצאת דיבה. כל הדברים שרשומים כאן - אמת לאמיתה, אתה יודע שהם קרו. אחרי שהחלטת שאתה לא מעוניין לשמוע אותי בטלפון (היום, היום אמרת את זה!), אני החלטתי שאני לא מעוניין בשום קשר עם החברה. גם לא פיצוי. פשוט לא מוכן לשמוע מכם יותר.

ישן 19-10-09, 00:30   # 4
דניאל
מנהל ראשי

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל דניאל

דניאל לא מחובר  

לצערי אני לא רואה מקום להענות לבקשה,
אני לא שופט (ולכן לא ממקומי לקבוע מי צודק) אלה מנהל דיון, לכן הדבר היחיד שאני יכול לעשות זה לדאוג שהדיון ינוהל בצורה מכובדת.

התנאי שאנחנו מציבים לפרסום ביקורת בפורום הוא שליחה של מסמך המוכיח כי הוא אכן היה מאוכסן,
כפי שלא נראה כי אתה טוען אחרת.. יש מקום לביקורת להתפרסם בפורום.

sPD Hosting בע"מ | אחסון אתרים | בלוג אחסון אתרים
טלפון להזמנות: 1-599-559977

ישן 19-10-09, 00:32   # 5
beastserv
חסום

מיני פרופיל

beastserv לא מחובר  

אין פה דיון אבל
דיון יש כשני אנשים אומרים מה שבאמת היה לא סתם קישקוש ועצם העובדה שאתה נותן לזה להתאפשר אתה הופך את זה למשפט
הוא רק מכפיש את שמי הטוב בשקרים אם היה פה משהו אמיתי לא הייתי אומר דבר

ישן 19-10-09, 00:32   # 6
Mbps.co.il
חבר בקהילה

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Mbps.co.il שלח הודעה באמצעות MSN אל Mbps.co.il Send a message via Skype™ to Mbps.co.il

Mbps.co.il לא מחובר  

אין להאשים אותם במקרה עם OVH לדעתי ..
בהחלט מצער לשמוע , אבל בכל זאת אני עדיין לקוח מרוצה שלהם ואני עוד לקוח עוד יותר קטן ממך ובטח בעדיפות יותר נמוכה , הם טיפלו בעניין עם OVH במקסימום שיכלו .

מצטער שקרה המקרה והמשך דרך צלחה .

ישן 19-10-09, 00:57   # 7
beastserv
חסום

מיני פרופיל

beastserv לא מחובר  

וואלה לא שמתי לב שPAYPAL סגרו את הדיספיוט
עכשיו הכל בסידר עכשיו אתה תקבל את הגיבוי שלך זה ממש לא מפריע לי
לא העובדה שאתה עוזב
ולא זה שלא איכפת לך ששלושה אנשים איבדו את עבודתם
ובטח ובטח שלא בשביל 6 דולר
דרכי ההתנהלות שלך פשוט נבזיות
ואני שמח שלא הצלחת במשימה שלך

לינק לגיבוי ישלח אליך

לכל חברות האחסון אני מציע פשוט לא להתעסק עם הבחור הזה חסר לו קצת דרך ארץ

ישן 19-10-09, 01:10   # 8
Tomer
Whatever

Tomer's Avatar

מיני פרופיל

Tomer לא מחובר  

ציטוט:
וואלה לא שמתי לב שPAYPAL סגרו את הדיספיוט
עכשיו הכל בסידר עכשיו אתה תקבל את הגיבוי שלך זה ממש לא מפריע לי
לא העובדה שאתה עוזב
ולא זה שלא איכפת לך ששלושה אנשים איבדו את עבודתם
ובטח ובטח שלא בשביל 6 דולר
דרכי ההתנהלות שלך פשוט נבזיות
ואני שמח שלא הצלחת במשימה שלך

לינק לגיבוי ישלח אליך

לכל חברות האחסון אני מציע פשוט לא להתעסק עם הבחור הזה חסר לו קצת דרך ארץ
במשימה שלי? איזו משימה? לקבל החזר כספי על שירות שלא קיבלתי? נו באמת. תתנהג לפחות כמו מנהל חברה.

יקירי,
אם שכחת - אני עדיין לקוח שלך. עד ה 22.10 בכל אופן. אני ממליץ לך לשפר את ההתנהגות שלך כלפי הלקוחות שלך - הם מקור הפרנסה שלך. לזלזל בהם יעשה לך רק רע.

ישן 19-10-09, 01:14   # 9
beastserv
חסום

מיני פרופיל

beastserv לא מחובר  

אתה מדבר שטויות ואני בטוח שזה כהרגלך
הנה קח תראה מה אנשים חושבים עלינו
http://www.hosts.co.il/forums/showthread.php?t=76963
הייתי נותן עוד הרבה חוות דעת עלינו רק שבטח יחשבו שזה ספאם אז אני אמנע

אנחנו נכין את הגיבוי וכשהגיבוי יהייה מוכן אנחנו נשלח לך את הקישור
פה נגמרה המסיבה אם אתה צריך עוד משהו מאיתנו אתה מוזמן לשלוח אלינו מייל support@securehost.co.il

ישן 19-10-09, 01:20   # 10
Tomer
Whatever

Tomer's Avatar

מיני פרופיל

Tomer לא מחובר  

ציטוט:
אתה מדבר שטויות ואני בטוח שזה כהרגלך
הנה קח תראה מה אנשים חושבים עלינו
http://www.hosts.co.il/forums/showthread.php?t=76963
הייתי נותן עוד הרבה חוות דעת עלינו רק שבטח יחשבו שזה ספאם אז אני אמנע

אנחנו נכין את הגיבוי וכשהגיבוי יהייה מוכן אנחנו נשלח לך את הקישור
פה נגמרה המסיבה אם אתה צריך עוד משהו מאיתנו אתה מוזמן לשלוח אלינו מייל support@securehost.co.il
יולי 2009, הביקורת שהצגת היא כמעט 3 חודשים לפני שקרה מה שקרה.. תנסה להביא משהו טיפה יותר עדכני.

ולמען האמת,
לא, לא מעניין אותי מה חושבים עליכם. אני יודע מה אני חושב, אני יודע שמה שהצגתי באשכול - אמת לאמיתה. אני, ועוד רבים אחרים.

אשכול שלם אתה מתחמק מלספק הסברים לכל מה שהצגתי,
אשכול שלם אתה טוען שאני שקרן - ועדיין נאדה. אף לא הוכחה אחת להיותי שקרן.

סגור את ההודעה

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

Tags
beastserv securehost ore

חוקי פירסום