הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > עיצוב גראפי, תכנות על כל שפותיו וקידום ושיווק אתרים > קידום ושיווק אתרים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 15-11-12, 01:53   # 1
M.a.T.a.N
חבר על

מיני פרופיל

M.a.T.a.N לא מחובר  

שאלה|השמעת שירים דרך יוטיוב והורדת השיר מיוטיוב, חוקי?

*זה היה נראה לי המקום הנכון לפרסם, בבקשה אם לא קשור להעביר.
-------------------
יש לי אתר שעוסק בהורדת שירים, כל השירים בכל הפוסטים מתנגנים דרך יוטיוב.
השירים עצמם ממש שחרורים אחרונים וחדשים (לפעמים מודלפים) לכן הם עוד לא רשמיים.
כלומר שלא גוף כVEVO או UMG הם אלה שהעלו ליוטיוב (ואז בכלל לא הייתה שאלה), אלא זה מנגן העלאה לא חוקית אבל עדיין - הועלתה ליוטיוב בהצלחה.
כמובן שהשיר מתנגן דרך הנגן של יוטיוב (הוא פשוט נסתר).

אז השאלות שלי ככה:
1. האם זה חוקי לשים את ההטמעה של השיר דרך יוטיוב (הנגן נסתר) באתר?
2. האם חוקי לתת קישור ישיר להורדה של השיר דרך אתר שמספק את השירות (לדוגמא זה ולהסביר בדיוק איך להוריד?
אם 2 לא חוקי האם ניתן למשל לתת קישור לשיר דרך יוטיוב ובכללי באתר שלי לשים דף שמסביר איך להוריד עם האתרים האלה מיוטיוב?

*השאלות מתייחסות בעיקר לתכנית השותפים של גוגל אדסנס באתר (הם חסמו את האתר ושלחנו ערעור).
תודה מראש, לילה טוב
ישן 15-11-12, 08:23   # 2
זאב בודד
חבר בקהילה

מיני פרופיל

זאב בודד לא מחובר  

עזוב את גוגל זה הצרה הקטנה במקרה כזה
  Reply With Quote
ישן 15-11-12, 09:27   # 3
toron
חבר בקהילה

מיני פרופיל

toron לא מחובר  

הייתי מתייעץ בעורך דין שמבין בדיני אינטרנט ולא בפורום.
  Reply With Quote
ישן 15-11-12, 11:11   # 4
M.a.T.a.N
חבר על

מיני פרופיל

M.a.T.a.N לא מחובר  

אני לא מכיר את הפרוצדורות ואיך להתחיל לגשת לעו״ד או לשלם את המחיר וכמה לכן העדיפות המוחלטת זה לשאול בפורום.
ישן 15-11-12, 12:53   # 5
WebClub.co.il
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

WebClub.co.il לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי M.a.T.a.N צפה בהודעה
אני לא מכיר את הפרוצדורות ואיך להתחיל לגשת לעו״ד או לשלם את המחיר וכמה לכן העדיפות המוחלטת זה לשאול בפורום.
ומה? אתה מתכוון לקבל תשובה של אנשים פה שהם לא עורכי דין וללכת על פי מה שאומרים כאן ?
הרי זה ברור שאתה מסתכן.... וכשמדובר בתביעות הפרת זכויות יוצרים מדובר בתביעות של הרבה כסף, אני חושב שעדיף לך להשקיע בעורך דין , לשאול את השאלות ולקבל תשובות ברורות מאשר אחר כך להתעסק בתביעות של עשרות אלפי שקלים בגלל שמישהו בפורום פה אמר לך שזה בסדר....
  Reply With Quote
ישן 15-11-12, 15:37   # 6
M.a.T.a.N
חבר על

מיני פרופיל

M.a.T.a.N לא מחובר  

תראה, יש אינספור אתרים שמשתמשים בנגן של יוטיוב לניגון שירים, זה ברור חוקי.
השאלה היא על השירים שבעצם לא חוקיים, אבל מה אני עושה? בסה"כ נותן להם להתנגן דרך יוטיוב (לא אני העלתי את השיר ליוטיוב ואין לי או לאתר כל קשר להעלאה!).

בכל מקרה תודה ואשמח עדיין לשמוע חוות דעת וממישהו שיודע בוודאות,
תודה.
ישן 15-11-12, 19:40   # 7
IMNoob
חבר בקהילה

מיני פרופיל

IMNoob לא מחובר  

תהיה קצת יותר הגיוני, אתה בטח שמת לב שגוגל מנסים להוריד את האתר הידוע המאפשר הורדת שירים מיוטיוב ללא אישור שמרבית האתרים בישראל גם משתמשים בו. (לינק)

למה בדיוק שאתרך יהיה יוצא דופן? האם היוצרים הסכימו לך או לכל מישהו אחר להוריד את התוכן על ידי צד גורם שלישי?
המטרה של היוצרים הוא להעלות את הפופולריות שלהם, ואם הם ירצו לעשות זאת ללא תמורה, הם יעשו זאת.

אנשים כמוך שרוצים לעשות כסף על עבודה של אחרים, על זה שאתה עושה copy&paste ועוד חושב להרוויח מזה.
עצם העובדה שהמילה 'שירים' והמילה 'הורדה' מופיעים יחד באתרך אדסנס יפסלו או ישעו את אתרך מהתכנית שלהם בקרוב מאד.

כן, אף אחד לא מחפש אותך כעת. זה עניין של עד כמה גדול תהיה וכך יהיו ההפסדים שלהם.
הכל עניין של זמן, במוקדם או במאוחר האתר הזה יצטרך לרדת וכך גם השקעתך.

אז תשאל את עצמך אם באמת אתה רוצה להתחיל פה משהו לא מקורי לקבל קצת כסף בהתחלה עד שתדרוש להוריד את האתר,
או שמא להשקיע על משהו מקורי משלך ולהרוויח ממנו ללא דאגות?
  Reply With Quote
ישן 15-11-12, 21:26   # 8
M.a.T.a.N
חבר על

מיני פרופיל

M.a.T.a.N לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי IMNoob צפה בהודעה
תהיה קצת יותר הגיוני, אתה בטח שמת לב שגוגל מנסים להוריד את האתר הידוע המאפשר הורדת שירים מיוטיוב ללא אישור שמרבית האתרים בישראל גם משתמשים בו. (לינק)

למה בדיוק שאתרך יהיה יוצא דופן? האם היוצרים הסכימו לך או לכל מישהו אחר להוריד את התוכן על ידי צד גורם שלישי?
המטרה של היוצרים הוא להעלות את הפופולריות שלהם, ואם הם ירצו לעשות זאת ללא תמורה, הם יעשו זאת.

אנשים כמוך שרוצים לעשות כסף על עבודה של אחרים, על זה שאתה עושה copy&paste ועוד חושב להרוויח מזה.
עצם העובדה שהמילה 'שירים' והמילה 'הורדה' מופיעים יחד באתרך אדסנס יפסלו או ישעו את אתרך מהתכנית שלהם בקרוב מאד.

כן, אף אחד לא מחפש אותך כעת. זה עניין של עד כמה גדול תהיה וכך יהיו ההפסדים שלהם.
הכל עניין של זמן, במוקדם או במאוחר האתר הזה יצטרך לרדת וכך גם השקעתך.

אז תשאל את עצמך אם באמת אתה רוצה להתחיל פה משהו לא מקורי לקבל קצת כסף בהתחלה עד שתדרוש להוריד את האתר,
או שמא להשקיע על משהו מקורי משלך ולהרוויח ממנו ללא דאגות?
במקום להתאמץ לכתוב ולהסביר כ"כ הרבה יכלת לקרוא, להבין טוב יותר ואז אולי התגובה שלך הייתה יותר קצרה וקולעת.
האתר שלי שונה בהחלט במהות או בכל דבר אפשרי אחר כמעט מהאתר שהבאת בלינק.
אם אחרי קריאה חוזרת עדיין לא הבנת - האתר שלי מנגן שירים דרך יוטיוב עם הנגן שלהם, פשוט הטמעה רגילה! השאלה היא על שירים שהועלו ליוטיוב לפני שיצאו רשמית (יוטיוב מאפשר להטמיע גם אותם).

פעם הבאה במקום להיות נעול ופרש לעצמך איך האתר מתנהג מתנהל וכו' תקרא ברור יותר.
מקווה שהבנת, לילה טוב
ישן 15-11-12, 21:40   # 9
OldMega
הוסטסניון

מיני פרופיל

OldMega לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי M.a.T.a.N צפה בהודעה
במקום להתאמץ לכתוב ולהסביר כ"כ הרבה יכלת לקרוא, להבין טוב יותר ואז אולי התגובה שלך הייתה יותר קצרה וקולעת.
האתר שלי שונה בהחלט במהות או בכל דבר אפשרי אחר כמעט מהאתר שהבאת בלינק.
אם אחרי קריאה חוזרת עדיין לא הבנת - האתר שלי מנגן שירים דרך יוטיוב עם הנגן שלהם, פשוט הטמעה רגילה! השאלה היא על שירים שהועלו ליוטיוב לפני שיצאו רשמית (יוטיוב מאפשר להטמיע גם אותם).

פעם הבאה במקום להיות נעול ופרש לעצמך איך האתר מתנהג מתנהל וכו' תקרא ברור יותר.
מקווה שהבנת, לילה טוב
אני חושב שאם אתר גדול כמו יוטיוב מאפשר להשמיע את השירים האלה אין סיבה שאתה לא תוכל.
אתה בסך הכל עובד על המערכת שלהם. כל עוד אתה לא מאפשר הורדה של השיר וההשמעה היא רק בנגן שלהם, לדעתי הכל בסדר.
  Reply With Quote
ישן 15-11-12, 21:53   # 10
M.a.T.a.N
חבר על

מיני פרופיל

M.a.T.a.N לא מחובר  

אני גם מאמין ככה, עוד שיוטיוב הוא בבעלות גוגל ככה שבכלל הבעיה של אדסנס לא צריכה להוות בעיה.
אני רק מקווה לחוות דעת מקצועית שאולי תוכל לתת לי להיות רגועה, כל עוד האתר לא גדול כ"כ אני מאמין שאין צורך לגשת לעו"ד וכד'
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום