הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > עיצוב גראפי, תכנות על כל שפותיו וקידום ושיווק אתרים > פורום תיכנות

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 29-12-11, 16:25   # 1
mcm1200
חבר בקהילה

מיני פרופיל

mcm1200 לא מחובר  

שאלה | לגבי המרה של קובץ

אז ככה , יש לי אתר העלאת קבצים להמרת סרטים .
אני משתמש בFFMPEG להמרה , הבעיה היא שהסקריפט המרה מתחיל לפעול כאשר הגולש מעובר לדף הלינקים , וזה גורם לטעינה של הדף באופן איטי מאוד שמורגש בעיקר בקבצים כמו 1GB , חשבתי לעשות CRONJOBS שיפעיל את הסקריפט כל כמה דקות , וברגע שהסקריפט יפעל הוא ימצא דרך המסד איזה קבצים לא בוצע בהם המרה . עד לפה החלק פשוט .. אבל ברגע שהוא מסיים לבצע המרה לקובץ , אני לא רוצה שהוא יבצע כל פעם המרה לאותו קובץ . כי צריך שהוא ימחק מהמסד הנתונים .. השאלה איך הוא ידע מתי למחוק מהמסד את אותו קובץ שצריך לבצע המרה . חשבתי לעשות לפי השוואת משקל קובץ . אבל שעושים המרה לפורמט אחר , תמיד הם לא יצאו באותו משקל.

מישהו יכול לעזור לי , איך לדעת מתי צריך למחוק מהמסד את הבקשה לאותו קובץ , או פתרון אחר לבעיה?

תודה , לעוזרים! ומצטער על החפירות
  Reply With Quote
ישן 29-12-11, 19:11   # 2
IgalSt
מנהל פורום, עסק רשום

IgalSt's Avatar

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to IgalSt

IgalSt לא מחובר  

למה שלא תעביר את הגולש לעמוד המתנה בזמן שמתבצעת ההמרה?
ובאמצעות ajax תריץ את סקריפט ההמטרה שלך.
ברגע שתקבל ממנו תשובה (חיובית או שלילית) תעביר את הגולש לעמוד המתאים בהתאם (או שאפילו תציג לו קישור באותו העמוד בהתאם לתשובה שאתה מקבל)

דוגמה טובה למה שאני מתכוון אתה יכול לראות בצורה שבה מממשים ב- FreeFax את התור של משלוח הפקס
  Reply With Quote
ישן 29-12-11, 20:28   # 3
Itay
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Itay לא מחובר  

הפתרון של יגאל נראה לי עדיף בשביל הגולש - הרי אם תעשה את זה עם קרון ג'וב, איך תעדכן את הגולש שהקובץ שלו מוכן? תשלח לו מייל או שתתן לו לעשות ריפרשים עד שיופיע הקובץ שלו?

אבל בכל מקרה, ברגע שהמשתמש מוסיף את הקובץ לאתר - אתה מכניס שורה לדאטהבייס עם השם של הקובץ, ברגע שהקרון ג'וב שולף את הקובץ הזה מהדאטהבייס אתה מעדכן את לו flag שאומר שהקובץ כרגע בהמרה, בסיום אתה יכול לעדכן עוד flag שאומר שהקובץ גם הומר (ככה למקרה שתצטרך לנסות להמיר שוב אם התהליך נכשל, אתה יכול גם לבדוק זמנים אולי)

ואת הקבצים כמובן אתה שולף לפי אלה שלא נמצאים בהמרה (שוב, אולי מזמן מסויים) ולא הומרו כבר
  Reply With Quote
ישן 29-12-11, 20:48   # 4
satan
חבר וותיק

מיני פרופיל

satan לא מחובר  

נראה לי שהחמצתם את הראש של פותח האשכול.

למה לתת למשתמש לחכות עד שקובץ במשקל 1GB יסיים לעלות? למה שזה לא יהיה "שגר ושכח" (רק בלי הבום בסוף), כי לפי מיטב הבנתי המשתמש מעלה קובץ למשל 1GB ואחרי שזה מסיים להעלות (לוקח זמן!) אז מתבצעת ההמרה, שגם היא לוקחת הרבה זמן בפני עצמה!

אז אתה נותן למשתמש לחכות זמן רב ובאופן מיותר.

ולגבי הבעיה שלך:
קשה לי להבין מה הבעיה פה, אין לך אפשרות שכאשר הסקריפט מסיים לרוץ לבצע עדכון למסד נתונים וזהו? סיים לבצע את ההמרה נכון? הקובץ עדיין בריצה? כשהוא יסיים לרוץ תעדכן ת'מסד.

אתה אמור גם לקבל פידבק מהשרת האם ההמרה בוצעה בהצלחה או לא..
  Reply With Quote
ישן 29-12-11, 23:22   # 5
Kernel
אושיית הוסטינג

מיני פרופיל

Kernel לא מחובר  

לעבור ל: שגר ושכח
להשתמש ב-CPULIMIT ל-FFMPEG.
ישן 30-12-11, 00:00   # 6
mcm1200
חבר בקהילה

מיני פרופיל

mcm1200 לא מחובר  

תודה לכל מי שרשם תגובה , אבל סידרתי את הבעיה . עשיתי שהבקשות להמרה יגיעו למסד , וימחקו כאשר אין תגובה של PING בין הפעלת הסקריפט למסד , דרך CRONJOBS

עובד מעולה ומהיר לפי התזמון שלי!

אפשר לנעול!

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Itay צפה בהודעה
הפתרון של יגאל נראה לי עדיף בשביל הגולש - הרי אם תעשה את זה עם קרון ג'וב, איך תעדכן את הגולש שהקובץ שלו מוכן? תשלח לו מייל או שתתן לו לעשות ריפרשים עד שיופיע הקובץ שלו?

אבל בכל מקרה, ברגע שהמשתמש מוסיף את הקובץ לאתר - אתה מכניס שורה לדאטהבייס עם השם של הקובץ, ברגע שהקרון ג'וב שולף את הקובץ הזה מהדאטהבייס אתה מעדכן את לו flag שאומר שהקובץ כרגע בהמרה, בסיום אתה יכול לעדכן עוד flag שאומר שהקובץ גם הומר (ככה למקרה שתצטרך לנסות להמיר שוב אם התהליך נכשל, אתה יכול גם לבדוק זמנים אולי)

ואת הקבצים כמובן אתה שולף לפי אלה שלא נמצאים בהמרה (שוב, אולי מזמן מסויים) ולא הומרו כבר
בקשר לתגובה שלך שהגולש ידע , עשיתי כמו MYTUB רשמתי הודעה שתהליך ההמרה יכול לקחת עד 3 שעות , והגולש מוזמן לצאת מהקישור ולחזור כל כמה זמן , העיקר שתהליך ההמרה מתבצע וזה לוקח מקסימום אצלי 10 דק לקבצים ממש גדולים!

Last edited by mcm1200; 30-12-11 at 00:03..
  Reply With Quote
ישן 30-12-11, 01:21   # 7
Itay
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Itay לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי mcm1200 צפה בהודעה
בקשר לתגובה שלך שהגולש ידע , עשיתי כמו MYTUB רשמתי הודעה שתהליך ההמרה יכול לקחת עד 3 שעות , והגולש מוזמן לצאת מהקישור ולחזור כל כמה זמן , העיקר שתהליך ההמרה מתבצע וזה לוקח מקסימום אצלי 10 דק לקבצים ממש גדולים!
לא יודע מה זה MYTUB, אבל נראה לי שאתה קצת מאבד את הגולשים במצב כזה וגורם לזה שסתם יעלו לך דברים לשרת ולא יחזרו.
בכל מקרה דווקא אם זה המצב אז אני ממליץ לך לפחות לעשות אפשרות של שליחה במייל למי שרוצה
  Reply With Quote
ישן 30-12-11, 12:32   # 8
mcm1200
חבר בקהילה

מיני פרופיל

mcm1200 לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Itay צפה בהודעה
לא יודע מה זה MYTUB, אבל נראה לי שאתה קצת מאבד את הגולשים במצב כזה וגורם לזה שסתם יעלו לך דברים לשרת ולא יחזרו.
בכל מקרה דווקא אם זה המצב אז אני ממליץ לך לפחות לעשות אפשרות של שליחה במייל למי שרוצה
אוקי , אני יחשוב על איך לשפר את זה ...תודה
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום