הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Hosting ושירותים נלווים > Domains - שמות מתחם

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 05-05-08, 13:09   # 1
Wrestling.Team
חבר חדש
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל

Wrestling.Team לא מחובר  

שאלה בנוגע לדומיין ישראלי

יש לי בעיה קטנה, יש לחבר שלי את הדומיין wrestling.co.il. עד לא ממזמן ניהלנו אתר ביחד וכרגע הוא לא מנהל את האתר. האתר נמצא באוויר נכון לרגע זה ולפי ISOC התוקף של הדומיין פג ב-11 למאי (תוך פחות משבוע). אני מתכוון לקנות את הדומיין הזה מלייב DNS, אך לפי מה שהבנתי מה-FAQ שבאתר שלהם יש לחכות בין 30 ל-90 יום עד שהדומיין נמחק רשמית.

אז רציתי לדעת משהו, כמה זמן אחרי שפג תוקפו של הדומיין ניתן לקנות אותו שוב? כי פשוט האתר באוויר כרגע ואני רוצה להחזירו במהירות האפשרית. תודה.
  Reply With Quote
ישן 05-05-08, 14:36   # 2
ahoy
חבר בקהילה

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל ahoy

ahoy לא מחובר  

למה דרך LIVEDNS?

בהנחה שהוא רשום ישירות באיגוד, תבקש מהחבר שלך שיחדש אותו אבל גם יעדכן את פרטי בעל הדומיין לשם שלך באותו הזמן וזה יעלה רק את עלות החידוש (להבנתי כי זה בוצע על ידי ללקוח בעבר- ייתכן ואני טועה בהווה). את התשלום מבצעים דרך כרטיס אשראי ובנפרד ולכן תוכל לתת את הפרטים של הכרטיס שלך ולשלם ישירות.

אם אתה כבר מנוהל ב-LIVEDNS לדעתי הם חייבים לתת לך את השירות הזה גם כן - כלומר חידוש שם המתחם עם עדכון פרטי הבעלים ... אם לא, אז הם רק חוזרים ומחזקים את העמדה הקבועה שלי שלא לרשום דומיינים ישראלים דרך רשמים מוסמכים.

אם הסתבכת בזה ואתה עובד ישירות דרך האיגוד, צור קשר ואסייע לך.
  Reply With Quote
ישן 05-05-08, 14:48   # 3
S-Preso
חבר מתקדם

S-Preso's Avatar

מיני פרופיל

S-Preso לא מחובר  

תשמע מה תעשה:
תתקשר ל ISOC ותבקש להעביר את הדומיין למצב Unlook.
אחרי שהם יעבירו אותו למצב הזה, אז תגיד בקשה להעברת שם מתחם דרך livedns.
אחר כך שהדומיין יעבור ל livedns תוכל לחדש אותו ולשנות פרטים.
  Reply With Quote
ישן 05-05-08, 14:49   # 4
Wrestling.Team
חבר חדש

מיני פרופיל

Wrestling.Team לא מחובר  

כן, אני מבין למה אתה מתכוון אבל קיימת פה בעיה מסוג אחר. אותו ה"חבר" שלי היה למעשה שותף ניהול שלי בעבר ולא איזה חבר מהמציאות, ולכן גם אני לא יכול לסמוך עליו ולהעניק לו את פרטי כרטיס האשראי שלי. כרגע אין לי גם ממש דרך ליצור איתו קשר, ואני פשוט חייב כביכול לקנות את הדומיין מחדש ולא לחדש אותו בלייב DNS. אני צריך לחכות לרגע שהוא יהיה פנוי פעם נוספת, ולא מוקפא כמו שלייב DNS מגדירים דומיין שפג תוקפו. הבעיה העיקרית שלי כרגע זה שהאתר נמצא כרגע באוויר וכל יום שחולף יגרום למשתמשים נוספים לעזוב, מה שאף מנהל אתר לא רוצה שיקרה כמובן.
  Reply With Quote
ישן 05-05-08, 14:56   # 5
ahoy
חבר בקהילה

מיני פרופיל

ahoy לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Wrestling.Team צפה בהודעה
כן, אני מבין למה אתה מתכוון אבל קיימת פה בעיה מסוג אחר. אותו ה"חבר" שלי היה למעשה שותף ניהול שלי בעבר ולא איזה חבר מהמציאות, ולכן גם אני לא יכול לסמוך עליו ולהעניק לו את פרטי כרטיס האשראי שלי. כרגע אין לי גם ממש דרך ליצור איתו קשר, ואני פשוט חייב כביכול לקנות את הדומיין מחדש ולא לחדש אותו בלייב DNS. אני צריך לחכות לרגע שהוא יהיה פנוי פעם נוספת, ולא מוקפא כמו שלייב DNS מגדירים דומיין שפג תוקפו. הבעיה העיקרית שלי כרגע זה שהאתר נמצא כרגע באוויר וכל יום שחולף יגרום למשתמשים נוספים לעזוב, מה שאף מנהל אתר לא רוצה שיקרה כמובן.
אז אתה בבעיה ... כי אכן יש תקופת צינון שכזו שעליה אין לך ממש שליטה.

אני אחקור קצת ואראה אם יש פיתרון ... אתם רשומים ישירות באיגוד או דרך LIVEDNS?
  Reply With Quote
ישן 05-05-08, 15:07   # 6
Wrestling.Team
חבר חדש

מיני פרופיל

Wrestling.Team לא מחובר  

הדומיין כרגע רשום ב-ISOC אני כמעט בטוח אבל אני פשוט רוצה לקנות אותו מחדש בלייב DNS.
  Reply With Quote
ישן 05-05-08, 15:27   # 7
ahoy
חבר בקהילה

מיני פרופיל

ahoy לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Wrestling.Team צפה בהודעה
הדומיין כרגע רשום ב-ISOC אני כמעט בטוח אבל אני פשוט רוצה לקנות אותו מחדש בלייב DNS.
שכאמור לדעתי אין בזה הגיון ויתרה מזאת מעבר בין רשמים גם מוריד את הסיכוי לתפוס אותו שוב.

אם תבצע את ההעברה כאמור, אתה מובטח ב-100% ואילו אחרת יש סיכוי שיגנבו לך אותו מקדמי אתרים שמחפשים דומיינים כאלו בדיוק.
  Reply With Quote
ישן 05-05-08, 18:50   # 8
Wrestling.Team
חבר חדש

מיני פרופיל

Wrestling.Team לא מחובר  

אז מה אתה מציע בעצם לעשות אני פשוט די חדש בקניית דומיין (זה הראשון שאני אקנה).
  Reply With Quote
ישן 05-05-08, 19:27   # 9
ahoy
חבר בקהילה

מיני פרופיל

ahoy לא מחובר  

תפתור את הבעיה מול החבר, אפילו תיתן לו מזומן תמורת זה שישלם את החידוש בכרטיס אשראי ושנה את השם.

למעשה, אם בשם הבעלים רשום דוא"ל שאתה שולט בו תוכל לחדש את הרישום בלעדיו רק ששם הבעלים ישאר שלו ... כי זה חצי-אוטומטי דרך המייל.
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום