הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > מסחר > מסחר - קניה/ מכירות שונות (לא הוסטינג)

|!|

סגור את ההודעה

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 26-10-11, 14:53   # 1
nefrian
חבר מתקדם
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל

nefrian לא מחובר  

מוכר| 20 שעוני אדידס לד במחיר 30 שח ליחידה

בס"ד

שלום לכולם,
יש ברשותי 20 שעוני אדידס לד בצע לבן וגם שחור,ואני מעוניין למכור אותם (מכרתי בעבר את השעונים באזור המגורים
אני מתגורר גם בגוהנזו בסין וגם בישראל) מחיר שעון 30 שח אני לא מוכר ליחידים סה"כ 600 שח לא כולל משלוח
יש אפשרות במשלוח חינם זמן ההגעה בין 20 ל 50 ימי עסקים או משלוח ems (אני צריך לבדוק את המחיר של המשלוח) השעונים נשלחים מסין ולא מהארץ,התשלום רק ב pp,הסחורה נשלחת עד 2 ימי עסקים+מספר מעקב

מי שמעוניין שיצור קשר בפרטי,
המשך יום טוב לכולם.

ישן 26-10-11, 15:21   # 2
TheBrain
חבר בקהילה

מיני פרופיל

TheBrain לא מחובר  

לא רק שאתה מזמין את זה מספק , זמן המשלוח גדול מהרגיל והמחיר שאפשר למצוא בכל אתר סיני הוא פי 5 יותר זול.

ישן 26-10-11, 15:38   # 3
En-Solutions
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

En-Solutions לא מחובר  

כמה דברים למען ההגינות.
כמו שTHEBRAIN אמר לך, אפשר להשיג את זה הרבה יותר זול ממה שאתה מציע כאן, אני לא מנסה להרוס לך אלה שתבין שאפילו בישראל יש חנויות שמוכרות אותם ב25 שקלים.. אפילו בדיל היומי ראיתי כמה כאלה שמוכרים אותם למרות שלידע כללי שלך זה לא ממש חוקי כי השעון הזה לא שעון מקורי.
השעון הזה מהמותג של אדידס ולאדידס אין שעון כזה ולא יוצר שעון כזה מעולם, השעון הוא בקטגוריה של שעון מזוייף ולכן בייבוא כמות מסחרית הסיכוי שתתפסו גבוה מאוד והכסף הלך לחינם כי השעונים יוחרמו.

ישן 26-10-11, 17:03   # 4
nefrian
חבר מתקדם

מיני פרופיל

nefrian לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי En-Solutions צפה בהודעה
כמה דברים למען ההגינות.
כמו שTHEBRAIN אמר לך, אפשר להשיג את זה הרבה יותר זול ממה שאתה מציע כאן, אני לא מנסה להרוס לך אלה שתבין שאפילו בישראל יש חנויות שמוכרות אותם ב25 שקלים.. אפילו בדיל היומי ראיתי כמה כאלה שמוכרים אותם למרות שלידע כללי שלך זה לא ממש חוקי כי השעון הזה לא שעון מקורי.
השעון הזה מהמותג של אדידס ולאדידס אין שעון כזה ולא יוצר שעון כזה מעולם, השעון הוא בקטגוריה של שעון מזוייף ולכן בייבוא כמות מסחרית הסיכוי שתתפסו גבוה מאוד והכסף הלך לחינם כי השעונים יוחרמו.
אין לי מושג מה אתה רוצה ?..

איפה בדיוק מוכרים בארץ ב 25 שקל ?.. (כמובן שיש לי רווח על השעונים אבל לא רווח גדול)

אני לא צריך ספק בגלל שהחנות ליד הבית שלי,וכן המחיר שלי הוא ממש טוב +יש אפשרות למשלוח חינם (תעשו חישוב רק כמה כסף יעלה משלוח) את זמן ההגעה לא אני קובע
תודה לכולם.

ישן 26-10-11, 17:15   # 5
yonatan
I am root

yonatan's Avatar

מיני פרופיל

yonatan לא מחובר  

http://www.hosts.co.il/forums/showthread.php?t=68951

ישנו איסור מוחלט למכור מוצרים בכמויות מסחריות ללא שום קבלות\דיווח לרשויות המס. (לדוג': מוכר 20 חולצות ראלף לורן שנקנו דרך EBAY\אתר אחר - אסור!).

סגור את ההודעה

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום