הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Hosting ושירותים נלווים > תחזוק שרתים ושירותי רשת נוספים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 07-06-09, 07:58   # 1
asishlla
חבר חדש
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל

asishlla לא מחובר  

הפסקות בשידור בעיה רצינית עזרה בבקשה

שלום לכולם ושבוע טוב ומבורך
חברייה אני חייב את העזרה שלכם בבקשה - בעל הרדיו שפתחתי לו אצלי שרת רדיו אומר שיש הפסקות בשידור - פתאום הרדיו מפסיק למרות שהשרת אצלי לא נופל והכל עובד תקין - או שאתמול השותף שלו אומר לי שהוא יכול להאזין באקספלורר ובפיירפוקס הוא לא יכול - או שחלק שומעים וחלק לא עובד להם! למה יש הפסקות ברדיו בבקשה תגידו לי ומה אפשר לעשות בנידון -תודה רבה רבה

עריכה: הבחור אומר שיכול להיות שיש מישהו שמנסה להציף אותו או לפרוץ לרדיו שלו לא יודע דרך האיי פי של הרדיו-הוא אומר שיש לו מתחרים וזה יכול להיות הבעיה בבקשה תעזרו לי בהקדם

Last edited by asishlla; 07-06-09 at 09:11..
  Reply With Quote
ישן 07-06-09, 14:35   # 2
OrPol
א.פורום תוכנה
עסק רשום

OrPol's Avatar

מיני פרופיל

OrPol לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי asishlla צפה בהודעה
שלום לכולם ושבוע טוב ומבורך
חברייה אני חייב את העזרה שלכם בבקשה - בעל הרדיו שפתחתי לו אצלי שרת רדיו אומר שיש הפסקות בשידור - פתאום הרדיו מפסיק למרות שהשרת אצלי לא נופל והכל עובד תקין - או שאתמול השותף שלו אומר לי שהוא יכול להאזין באקספלורר ובפיירפוקס הוא לא יכול - או שחלק שומעים וחלק לא עובד להם! למה יש הפסקות ברדיו בבקשה תגידו לי ומה אפשר לעשות בנידון -תודה רבה רבה

עריכה: הבחור אומר שיכול להיות שיש מישהו שמנסה להציף אותו או לפרוץ לרדיו שלו לא יודע דרך האיי פי של הרדיו-הוא אומר שיש לו מתחרים וזה יכול להיות הבעיה בבקשה תעזרו לי בהקדם
אם זה לא עובד באקספלורר או פיירפוקס, זה בגלל הדפדפן או התכנות.
אם יש הפסקות / קטיעה בשידור זה יכול להיגרם גם מהמשדר (אולי הפס שלו לא רחב מספיק כדי להעביר את השידור, אולי המחשב לא עומד בעומס, אולי הפלאגין לא מותקן כראוי). וודא כי התקלה לא נגרמת ממחשב הלקוח שלך ואחר כך בדוק אם התקלה היא בשרת.

מתוכן הודעתך אני מבין שאתה לא מבין הרבה בשרתי רדיו ומכך ניתן להסיק כי מישהו מספק לך שירות זה, במידה ויש חשד לבעיה בשרת - פנה אליו.

שבוע טוב.
  Reply With Quote
ישן 07-06-09, 15:03   # 3
INFINITY
עסק רשום [?]

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות AIM אל INFINITY שלח הודעה באמצעות MSN אל INFINITY

INFINITY לא מחובר  

קטיעות כמו שאתה מתאר בדר"כ נובעות מחוסר ברוחב פס - אם זה בצד השדרן או אם זה בצד השרת
  Reply With Quote
ישן 07-06-09, 17:57   # 4
asishlla
חבר חדש

מיני פרופיל

asishlla לא מחובר  

תודה רבה על העזרה חברייה- אבל בשרת לאחר שבדקתי מול החברה הכל תקין ויש רוחב פס מספיק-הניתוקים כמעט קורים לכל השדרנים ובמחשבים שונים- אפילו מהעבודה ניסה לשדר והיה ניתוקים והמאזינים יורדים מ40 נגיד ל10 לאחר הניתוק - הבחור שנתיים משדר ואומר שהוא נתקל בזה לפני והחברה שאחסנה לו את הרדיו עשו משהו וסדרו את זה וכרגע אין לו קשר איתם
השידור פשוט מתנתק פתאום- עזרה מהמומחים בבקשה -יונתןןןןןןןןןן
  Reply With Quote
ישן 14-06-09, 09:35   # 5
asishlla
חבר חדש

מיני פרופיל

asishlla לא מחובר  

פתרתי את הבעיה -פס רחב היה חסר לי הגדלתי חבילת פס רחב ועכשיו עובד תודה לעוזרים ואפשר לנעול
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום