הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Off-topic, מחשבים, קהילה ומשוב > Off-Topic וסיקורים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 07-08-10, 17:42   # 1
satan
חבר וותיק

מיני פרופיל

satan לא מחובר  

[דעה] על האירועים האחרונים ותפקודה של המדינה

האמת שכבר נמאס לי לראות ארועים כמו המשט, ועכשיו ירי על חיילי צה"ל בצפון (מעבר לגדר הגבול אז בשטחי ישראל!), ירי רקטות על ישראל ללא תגובה מצידינו ואפילו מהאירועים שלפני המשט, כמו מלחמת לבנון או מבצע עופרת יצוקה. או כל התחקירי גולדסטון ועכשיו הוועדה שתחקור את המשט ועוד.

פשוט נמאס לי מכל השטויות האלו והחלטתי לפתח על זה בלוג ששם אני אביע את דעתי.

http://mebaker.blogspot.com/2010/08/blog-post.html

אולי זה יראה להם קצת תמוה אז מה כבר אפשר לקבל מבלוג? לדעתי.. אפשר לקבל אחדות דעות, חידוד מסרים, לעזור בהבנה של מה שמדינת ישראל עושה ובמיוחד מה שמדינת ישראל לא עושה, ואפילו להביע את דעתכם בנושא בתגובות או בפוסט אורח.

בפוסט הראשון שלי כתבתי קצת על הארועים האחרונים. כדאי לקרא את החלק האחרון של הפוסט.

אז מספיק לישנוניות הישראלית וקדימה לאחדות העם, אהבת העם, מוכנות לקום ולהגן על שטחינו ומדינתנו הגם ככה קטנה - אלו דברים שקיימים אצל הפלשתינאים שמוכנים למות למען מטרות כאלו - ההבדל הוא שאני לא מבקש מאף אחד למות אלא רק להביע את דעתו ולהגפין למען מה שהוא מאמין.

בעוד שארגונים שמאלניים פושטים את עורם של חיילנו (בצל"ם ועוד) והתקשורת הבין לאומית טוחנת את תדמיתה של ישראל (בעזרתה של ישראל עצמה ומסע ההסברה הצולע שלנו) ועד למערכת יחסים שיש לנו עם מעצמות אחרות שנהרסות כמו ארה"ב עם הנישא החדש ועד לקשרים עם מדינות אחרות כמו בריטניה שלאחרונה החליט ראש ממשלת בריטניה שצריך להכניס את טורקיה כחברה חדשה באיחוד האירופי תוך כדי התעלמות ממימון של ארגוני טרור (IHH מוגדר עכשיו כארגון טרור בכל מיני מדינות) ותוך כדי תמיכה במהלכים פרובוקטיביים שעלולים לשבור את היציבות החלשה במזרח התיכון ולהצית את הסכסוך מחדש.
  Reply With Quote
ישן 07-08-10, 17:48   # 2
Texture
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Texture לא מחובר  

יפה אחי כל הכבוד אבל יותר עדיף שתעשה את זה באנגלית לא?
תשים גם את הסרטון הזה: http://www.youtube.com/watch?v=OaGHUZ-8DWw
אני ראיתי אותו לפני כמה ימים ממש שיר יפה!! הוא נראה לי "מסכם" את הכל

אם מישהו רוצה לפתוח והוא רציני אתר הסברה לישראל
אני מוכן לעצב אתר שלם כזה בחינם
  Reply With Quote
ישן 07-08-10, 18:22   # 3
satan
חבר וותיק

מיני פרופיל

satan לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Texture צפה בהודעה
יפה אחי כל הכבוד אבל יותר עדיף שתעשה את זה באנגלית לא?
תשים גם את הסרטון הזה: http://www.youtube.com/watch?v=OaGHUZ-8DWw
אני ראיתי אותו לפני כמה ימים ממש שיר יפה!! הוא נראה לי "מסכם" את הכל

אם מישהו רוצה לפתוח והוא רציני אתר הסברה לישראל
אני מוכן לעצב אתר שלם כזה בחינם
לצערי האנגלית שלי לא ברמה גבוה מספיק.
אני גם חושב שצריך לעודד יצירת מאגר מקורות, תמונות, סרטונים, מסמכים, מאמרים, דוחות, צילומים פרו-ישראלים כדי להראות באופן ברור חד-וחלק שמדינת ישראל לא נלחמת כדי להגן על זכות הקיום שלה אלא היא גם נלחמת כדי להגן על המערב. והמערב רק מאכיל אותנו חרא.

בעיני כל חייל ישראלי שמת נגד המלחמה בטרור הוא חייל שמגן על מדינת ישראל אבל גם מגן על תרבות המערב. אם אנחנו נפסיד במערכה אז השלב הבא יהיה איום כנגד המערב, אירופה, ארה"ב באופן ישיר. ראינו ב 9.11 שארגוני טרור מסוגלים להרבה מאוד. איראן גרעינית למשל תשים לעצמה כמטרה את מדינת ישראל ואחר כך את ארה"ב ולא מן הנמנע את צרפת (מהחוק נגד הכיסוי ראש של המוסלמיות) ואחר כך כל מדינה מערבית שתפגע בה כמו הולנד או כל מדינה שתתנגד להגירת מוסלמים או על הדיכוי המוסלמי בסומליה שפועל נגד האפריקאים.. ועוד ועוד..

הגיע הזמן שהאירופאים יבינו שאנחנו נלחמים גם בשבילם ויתחילו לתמוך בנו.
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום