View Single Post
ישן 20-10-07, 11:24   # 25
Daniel
אחראי פורום

מיני פרופיל

Daniel לא מחובר  

התגובה שנכתבה היא מכיוון שנכוותי בעבר, ואני עדיין, אחרי כמה שנים-לא מבין מה הייתה הבעייה.

הלקוח הסכים, התלהב, עמד לקנות,
ואז באה השאלה,
"בן כמה אתה?".

ולאחר שעניתי לו, הוא פשוט צחק-וביטל את העסקה.

הרי מה זה "מנהל חברת אכסון"? צריך אחריות-לא לברוח ללקוחות. יש סיבה שלילד בגילאי 12-16 לא יהיה את זה? לא. צריך אולי גם קצת תכנות-לעזור טיפה ללקוחות, להגדיר דברים. יש סיבה שלילד בגילאי 12-16 לא יהיה את זה? לא. צריך ידע בתחזוק שרתים. יש סיבה שהילד לא למד טיפה? לא הלך להרצאות? ללא ניסיון?

זה בדיוק כמו הקטע שהיה כאן, ויש בהמון פורומים אחרים, אנשים שקוראים לעצמם "מאבטחי אתרים". כל מה שהם עושים זה סינון POST+GET, ומזה הם נקראים "מאבטחים מקצועיים", ממליצים עליהם, וכו'. אז לתת למישהו בן אפילו 18, שעושה סינון פשוט, לאבטח לך את האתר זה עדיף מאשר לתת לילד בן 14 לנהל את חברת האכסון? ונעזוב את הקטע שהוא יכול לשכור מתחזק, ונעזוב את הקטע שיש כאן מספיק "בוגרים" בני 18 שפותחים חברת אכסון על רייסלר,
כל עוד יש לו ניסיון-הוא עסק בזה בעבר,
וניסיון זה לא "עבדתי בשוק ההוסטינג במשך 3 שנים". וכמה לקוחות היו לך? היית על רייסלר? ....
ומישהו יכול להגיד לך, "אני עוסק בשוק ההוסטינג במשך חצי שנה". וכמה לקוחות? 50-60, על שרת יעודי, וכו'. אז מה תעדיף?

יש "ילדים" בני 18 שרמת האנגלית שלהם מתקרבת לרמת האנגלית של הכלב שלי. אז הם עדיפים על "ילד" בן 14 שיודע אנגלית ועברית פרפקט, בצורה רהוטה?

אני לא אוכל לשנות את הדעה שלכם-ואתם לא תוכלו לשנות את הדעה שלי, ככה שהוויכוח הזה חסר טעם. אבל לדוגמה, אנשים רוצים "תומך לחברת אכסון אשר יעסוק בהתקנת מודים לפורומים-גיל 15+". תומך להתקנת מודים? זה כבר.... אבל הגיל? גם ילד בן 8 יכול להתקין מוד. אותו דבר לגבי מתכנת, אותו דבר לגבי נציגים דומים.

הרי מישהו בן 18 שעוסק שנה בשוק התכנות, פחות עדיף ממישהו בן 15 שעוסק 4 שנים בשוק התכנות, לא?
  Reply With Quote