View Single Post
ישן 12-08-18, 14:12   # 1
Tyler
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Tyler לא מחובר  

Question קידום בFacebook Ads, אני בהפסד של פי 2 ממה שהשקעתי, מה לא נכון?

הוצאתי 520 שקל על מודעות פייסבוק, והרווחתי בחזרה רק באיזור ה230-250 שקל מאדסנס.

האתר הוא בנוגע לכתבות ומאמרים, ופרסמתי 2-3 מאמרים שחשבתי שיהיו ויראליים ויתפסו ופרסמתי אותם לאורך 5 ימים בערך וקידמתי דרך הפייסבוק.

ביום הראשון היו 2000 מבקרים, אחר כך 6000, אחר כך 10000, אחר כך 10000, ואז התחיל לרדת בהדרגתיות שוב ל6000 ואז ל4000 ואז חדלתי את הפרסום כי הבנתי שבמקום לגדול ולטפס לאיזור ה50 אלף ליום זה רק יירד ויירד והולך לי כסף לפח.

נתוני אדסנס:

נתוני פייסבוק:

אני חושב שמקור ההפסד שלי הוא בהגדרת הקמפיין והמודעות פרסום בפייסבוק. אני מאמין שפשוט "זרקתי" כסף וציפיתי שפייסבוק יעשה את העבודה אבל זה לא עבד, ופייסבוק פשוט "בזבז" את הכסף בצורה שלא משתלמת לי.
לא התעמקתי יותר מידי בהגדרות כשיצרתי את המודעות פרסום, הגדרתי תקציב, לפעמים קבוע לכל הקמפיין לדוגמא 120 שקל ליומיים/שלוש/ארבע, ולפעמים באופן תקציב יומי "50 שקל כל יום" או משהו כזה.

הבנתי מחבר שעובד במשרד פרסום ברומניה שהנתונים שלי על הפנים, ושאצלו הוא שם 10$ ליום (שזה יוצא 37 שקל בקירוב) ומקבל 200 אלף impressions, ואצלו הpay per click הוא 0.08$, בקיצור משהו זול רצח והוא היה בשוק(!) שהוצאתי 520 שקל בשבוע וקיבלתי רק 10 אלף unique visitors בפיק של הפיק (היו יומיים שהיו בהם 10 אלף מבקרים וזהו ואז נפל והחלטתי לחדול מהפרסום כי הבנתי שסתם הולך לי הכסף).

רציתי לשאול קצת על דעתכם ומהנסיון שלכם והאם גם לכם עלויות הפרסום כל כך גבוהות וזה בעצם גבוה מעצם העובדה שאנחנו גרים בישראל או שצריך באמת להגידר כמו שצריך ולשחק נכון עם הקהל יעד והתקציבים והכל.

תודה.
  Reply With Quote